Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Motlíková Ilona
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlík Pavel
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:20281:306SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaŠevčíková Markéta779  3010
2.Radnicová LenkaŠtrbíková RenataWO    3020
3.Matějovská AnnaPartyka Natalia-5-4-5  0321
4.Radnicová LenkaŠevčíková Markéta-91066 3131
5.Tenglová VendulaPartyka Natalia-7-5-3  0332
6.Matějovská AnnaŠtrbíková Renata-6-4-4  0333
7.Radnicová LenkaPartyka Natalia-5-6-10  0334
8.Matějovská AnnaŠevčíková Markéta-9998 3144
9.Tenglová VendulaŠtrbíková Renata-5-5-7  0345
10.Radnicová Lenka
Tenglová Vendula
 
 
Partyka Natalia
Ševčíková Markéta
 
 
-96-76-112346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tenglová Vendula12Ševčíková Markéta03
Radnicová Lenka11Štrbíková Renata20
Matějovská Anna12Partyka Natalia30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:8271:188MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienKmeťová Veronika6-959 3110
2.Čechová DanaIlčíková Anežka-135-10323220
3.Adámková KarinBrateyko Solomiya-9-10-9  0321
4.Čechová DanaKmeťová Veronika551  3031
5.Éllö VivienBrateyko Solomiya1019  3041
6.Adámková KarinIlčíková Anežka85-75 3151
7.Čechová DanaBrateyko Solomiya66-53 3161
8.Adámková KarinKmeťová Veronika-9855 31  
9.Éllö VivienIlčíková Anežka         
10.Čechová Dana
Éllö Vivien
 
 
Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien20Kmeťová Veronika02
Čechová Dana30Ilčíková Anežka02
Adámková Karin11Brateyko Solomiya12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:20249:301SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková LibušeRozínková Daniela13-89-683210
2.Slezáková StanislavaBlašková Dagmar-4-77-7 1311
3.Vybíralová MonikaBlašková Zdena-6-3-9  0312
4.Slezáková StanislavaRozínková Daniela8510  3022
5.Horáková LibušeBlašková Zdena-8-9-8  0323
6.Vybíralová MonikaBlašková Dagmar-1210-6-9 1324
7.Slezáková StanislavaBlašková Zdena-6-7-8  0325
8.Vybíralová MonikaRozínková Daniela8-7-8-6 1326
9.Horáková LibušeBlašková Dagmar-4-4-12  03  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Horáková Libuše11Rozínková Daniela12
Slezáková Stanislava12Blašková Dagmar20
Vybíralová Monika03Blašková Zdena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:221:9304:232MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaMynářová Karolína57-11-3-82301
2.Kapounová BarboraStachová Olesja6-893 3111
3.Yoshida MitsukiJirásková Tereza255  3021
4.Kapounová BarboraMynářová Karolína-6-711-8 1322
5.Mikulcová KristýnaJirásková Tereza137-74 3132
6.Yoshida MitsukiStachová Olesja-9964 3142
7.Kapounová BarboraJirásková Tereza394  3052
8.Yoshida MitsukiMynářová Karolína856  3062
9.Chernyavskaya EkaterinaStachová Olesja10    10  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna11Mynářová Karolína21
Kapounová Barbora21Stachová Olesja02
Yoshida Mitsuki30Jirásková Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Aleš Tomáš
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:10303:242CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaPetrovová Nikita-5-11-7  0301
2.Tomanová TamaraGrigelová Natália-5-3210-92302
3.Kubátová HanaŠtěpánová Gabriela579  3012
4.Tomanová TamaraPetrovová Nikita-12105-963222
5.Ságlová MiroslavaŠtěpánová Gabriela711-93 3132
6.Kubátová HanaGrigelová Natália7-966 3142
7.Tomanová TamaraŠtěpánová Gabriela735  3052
8.Kubátová HanaPetrovová Nikita882  3062
9.Ságlová MiroslavaGrigelová Natália-19   11  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava11Petrovová Nikita12
Tomanová Tamara21Grigelová Natália11
Kubátová Hana30Štěpánová Gabriela03
V zápase 8 udělena ŽK Petrovové za udeření (prudce) míčku do ohrádky.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS