Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Kuřil Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:18138:244SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinPěnkavová Kateřina8-5-6-4 1301
2.Kučerová AnetaŠtrbíková Renata9-9-10-6 1302
3.Čechová DanaPartyka Natalia-8-9-5  0303
4.Kučerová AnetaPěnkavová KateřinaWO    0304
5.Adámková KarinPartyka Natalia-4-57-1 1305
6.Čechová DanaŠevčíková Markéta849  3015
7.Kučerová AnetaPartyka NataliaWO    0316
8.Čechová DanaPěnkavová Kateřina         
9.Adámková KarinŠevčíková Markéta         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Partyka Natalia
Pěnkavová Kateřina
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin02Pěnkavová Kateřina10
Kučerová Aneta01Štrbíková Renata10
Čechová Dana11Partyka Natalia20
   Ševčíková Markéta01
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Motlíková Ilona
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlík Pavel
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:611:20253:313TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaIlčíková Anežka-6-79-1 1301
2.Radnicová LenkaKmeťová Veronika812-104 3111
3.Matějovská AnnaBrateyko Solomiya-79108 3121
4.Radnicová LenkaIlčíková Anežka8-89-8-92322
5.Tenglová VendulaBrateyko Solomiya-5-3-5  0323
6.Matějovská AnnaKmeťová Veronika-77-8-8 1324
7.Radnicová LenkaBrateyko Solomiya-3-6-3  0325
8.Matějovská AnnaIlčíková Anežka-12-45-8 1326
9.Tenglová VendulaKmeťová Veronika5-10   11  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tenglová Vendula02Ilčíková Anežka30
Radnicová Lenka12Kmeťová Veronika11
Matějovská Anna12Brateyko Solomiya21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:20423:397MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraBlašková Dagmar-4115-9-82301
2.Chernyavskaya EkaterinaRozínková Daniela-11-9-5  0302
3.Yoshida MitsukiBlašková Zdena589  3012
4.Chernyavskaya EkaterinaBlašková Dagmar-45-97103222
5.Mikulcová KristýnaBlašková Zdena13-2-65-102323
6.Yoshida MitsukiRozínková Daniela32-127 3133
7.Chernyavskaya EkaterinaBlašková Zdena-8-626-92334
8.Yoshida MitsukiBlašková Dagmar91-410 3144
9.Mikulcová KristýnaRozínková Daniela-109-81083254
10.Mikulcová Kristýna
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
-11-57973264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kapounová Barbora01Blašková Dagmar12
Chernyavskaya Ekaterina12Rozínková Daniela12
Yoshida Mitsuki30Blašková Zdena21
Mikulcová Kristýna11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:610:19260:276SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková LibušeMynářová Karolína-1011-5-5 1301
2.Slezáková StanislavaJirásková Tereza566  3011
3.Vybíralová MonikaStachová Olesja-8-5-9  0312
4.Slezáková StanislavaMynářová Karolína-45-15-10 1313
5.Horáková LibušeStachová Olesja-7-10-9  0314
6.Vybíralová MonikaJirásková Tereza25-56 3124
7.Slezáková StanislavaStachová Olesja-62-8-8 1325
8.Vybíralová MonikaMynářová Karolína9-5-10-9 1326
9.Horáková LibušeJirásková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Horáková Libuše02Mynářová Karolína30
Slezáková Stanislava12Jirásková Tereza02
Vybíralová Monika12Stachová Olesja30
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS