Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Polívka Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Kozákova Tereza
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22328:378MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stachová OlesjaČechová Dana-11769 3110
2.Klempererová AnnaKučerová Aneta-3-5-7  0311
3.Mynářová KarolínaAdámková Karin7-5710 3121
4.Klempererová AnnaČechová Dana-2-3-4  0322
5.Stachová OlesjaAdámková Karin-7-6-6  0323
6.Mynářová KarolínaKučerová Aneta7-813-13-102324
7.Klempererová AnnaAdámková Karin-4-8-5  0325
8.Mynářová KarolínaČechová Dana9-1059 3135
9.Stachová OlesjaKučerová Aneta-41229 3145
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Adámková Karin
Kučerová Aneta
 
 
-10-678-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stachová Olesja21Čechová Dana12
Klempererová Anna03Kučerová Aneta21
Mynářová Karolína21Adámková Karin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:7248:205SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaMatějovská Anna646  3010
2.Blašková ZdenaVeselá Jaroslava1366  3020
3.Blašková DagmarRadnicová Lenka886  3030
4.Blašková ZdenaMatějovská Anna856  3040
5.Rozínková DanielaRadnicová Lenka-8-8-4  0341
6.Blašková DagmarVeselá Jaroslava-7-58593251
7.Blašková ZdenaRadnicová Lenka-98-5883261
8.Blašková DagmarMatějovská Anna7    10  
9.Rozínková DanielaVeselá Jaroslava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela11Matějovská Anna02
Blašková Zdena30Veselá Jaroslava02
Blašková Dagmar20Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Chimiak Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Kovář Dušan
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:18358:364TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaSáglová Miroslava1011-9-6103210
2.Brateyko SolomiyaTomanová Tamara9104  3020
3.Kmeťová VeronikaKubátová Hana-1-96-9 1321
4.Brateyko SolomiyaSáglová Miroslava3-875 3131
5.Ilčíková AnežkaKubátová Hana-10-5-7  0332
6.Kmeťová VeronikaTomanová Tamara108-99 3142
7.Brateyko SolomiyaKubátová Hana8-7-37-32343
8.Kmeťová VeronikaSáglová Miroslava-5-3-8  0344
9.Ilčíková AnežkaTomanová Tamara-751011 3154
10.Kmeťová Veronika
Brateyko Solomiya
 
 
Tomanová Tamara
Kubátová Hana
 
 
106-86 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ilčíková Anežka21Ságlová Miroslava12
Brateyko Solomiya21Tomanová Tamara03
Kmeťová Veronika12Kubátová Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6249:183SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataŠtefcová Kristýna8-999 3110
2.Pěnkavová KateřinaGrigelová Natália566  3020
3.Ševčíková MarkétaPetrovová Nikita-3433 3130
4.Pěnkavová KateřinaŠtefcová Kristýna-10867 3140
5.Štrbíková RenataŠtěpánová Gabriela984  3050
6.Ševčíková MarkétaGrigelová Natália8-6-8-4 1351
7.Pěnkavová KateřinaŠtěpánová Gabriela562  3061
8.Ševčíková MarkétaŠtefcová Kristýna         
9.Štrbíková RenataGrigelová Natália         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrbíková Renata20Štefcová Kristýna02
Pěnkavová Kateřina30Grigelová Natália11
Ševčíková Markéta11Petrovová Nikita01
   Štěpánová Gabriela02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5238:177MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraVybíralová Monika895  3010
2.Mikulcová KristýnaPytlíková Tereza104-510 3120
3.Yoshida MitsukiSlezáková Stanislava6109  3030
4.Mikulcová KristýnaVybíralová Monika5-9-6563240
5.Kapounová BarboraSlezáková Stanislava12-643 3150
6.Yoshida MitsukiPytlíková Tereza5-847 3160
7.Mikulcová KristýnaSlezáková Stanislava9-4   11  
8.Yoshida MitsukiVybíralová Monika         
9.Kapounová BarboraPytlíková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora20Vybíralová Monika02
Mikulcová Kristýna20Pytlíková Tereza02
Yoshida Mitsuki20Slezáková Stanislava02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline