Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:66:18203:254MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarČechová Dana-6-3-5  0301
2.Blašková ZdenaKučerová Aneta-87-137-62302
3.Rozínková DanielaAdámková Karin-75-7-7 1303
4.Blašková ZdenaČechová Dana-5-12-10  0304
5.Blašková DagmarAdámková Karin-612-6-7 1305
6.Rozínková DanielaKučerová Aneta9-10-66-102306
7.Blašková ZdenaAdámková Karin-76-5-8 13  
8.Rozínková DanielaČechová Dana         
9.Blašková DagmarKučerová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar02Čechová Dana20
Blašková Zdena02Kučerová Aneta20
Rozínková Daniela02Adámková Karin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Kozáková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Jirásková Tereza
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:615:21303:357TJ Sokol Nusle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieMatějovská Anna-4-3-6  0301
2.Stachová OlesjaVeselá Jaroslava49-79 3111
3.Mynářová KarolínaRadnicová Lenka-59-89-52312
4.Stachová OlesjaMatějovská Anna879  3022
5.Sazimová TerezieRadnicová Lenka-2-3-5  0323
6.Mynářová KarolínaVeselá Jaroslava-14103-983233
7.Stachová OlesjaRadnicová Lenka-5-8-13  0334
8.Mynářová KarolínaMatějovská Anna-9-786-82335
9.Sazimová TerezieVeselá Jaroslava8-310-7-52336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sazimová Terezie03Matějovská Anna21
Stachová Olesja21Veselá Jaroslava12
Mynářová Karolína12Radnicová Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:319:12294:248SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataTomanová Tamara8-1168 3110
2.Pěnkavová KateřinaKubátová Hana748  3020
3.Ševčíková MarkétaSáglová Miroslava799  3030
4.Pěnkavová KateřinaTomanová Tamara-11-9-10  0331
5.Štrbíková RenataSáglová Miroslava3-508 3141
6.Ševčíková MarkétaKubátová Hana-4-6-7  0342
7.Pěnkavová KateřinaSáglová Miroslava-6953 3152
8.Ševčíková MarkétaTomanová Tamara3-6-6-4 1353
9.Štrbíková RenataKubátová Hana653  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrbíková Renata30Tomanová Tamara21
Pěnkavová Kateřina21Kubátová Hana12
Ševčíková Markéta12Ságlová Miroslava03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Mikeska Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Krakovič Petr
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22344:357SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaPetrovová Nikita-7-11-5  0301
2.Brateyko SolomiyaGrigelová Natália876  3011
3.Kmeťová VeronikaŠtefcová Kristýna-7-9-7  0312
4.Brateyko SolomiyaPetrovová Nikita4-856 3122
5.Ilčíková AnežkaŠtefcová Kristýna-6-9-8  0323
6.Kmeťová VeronikaGrigelová Natália8-7-98-172324
7.Brateyko SolomiyaŠtefcová Kristýna4-253 3134
8.Kmeťová VeronikaPetrovová Nikita-10-8-4  0335
9.Ilčíková AnežkaGrigelová Natália9-5-8663245
10.Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
Petrovová Nikita
Štefcová Kristýna
 
 
-1099-6-52346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ilčíková Anežka12Petrovová Nikita21
Brateyko Solomiya30Grigelová Natália12
Kmeťová Veronika03Štefcová Kristýna21
ŽK: Petrovová Nikita - hození pálkou (z č.4)

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS