Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu03. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4230:121SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigelová NatáliaVrzalová Štěpánka3WO   3010
2.Štefcová KristýnaSlezáková Stanislava-117-71093220
3.Štěpánová GabrielaMalíková Klára242  3030
4.Štefcová KristýnaVrzalová ŠtěpánkaWO    3040
5.Grigelová NatáliaMalíková Klára446  3050
6.Štěpánová GabrielaSlezáková Stanislava88-5-883260
7.Štefcová KristýnaMalíková Klára229  30  
8.Štěpánová GabrielaVrzalová Štěpánka         
9.Grigelová NatáliaSlezáková Stanislava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Grigelová Natália20Vrzalová Štěpánka01
Štefcová Kristýna10Slezáková Stanislava02
Štěpánová Gabriela20Malíková Klára02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:616:21329:363MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaKapounová Barbora-211-107-32301
2.Kubátová HanaYoshida Mitsuki10-10-9-6 1302
3.Tomanová TamaraMikulcová Kristýna-76-76-102303
4.Kubátová HanaChernyavskaya Ekaterina499  3013
5.Ságlová MiroslavaMikulcová Kristýna-6-6-5  0314
6.Tomanová TamaraYoshida Mitsuki-95-6-9 1315
7.Kubátová HanaMikulcová Kristýna-71179 3125
8.Tomanová TamaraChernyavskaya Ekaterina5-6-8793235
9.Ságlová MiroslavaYoshida Mitsuki-5-39-14 1336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava03Kapounová Barbora10
Kubátová Hana21Yoshida Mitsuki30
Tomanová Tamara12Mikulcová Kristýna21
   Chernyavskaya Ekaterina02
Hráčku Kapounovou střídala Chernyavskaya Ekaterina.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu01. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:322:13353:290TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaStachová Olesja6-933 3110
2.Brateyko SolomiyaJirásková Tereza426  3020
3.Kmeťová VeronikaMynářová Karolína-11-9-10  0321
4.Brateyko SolomiyaStachová Olesja-711-88-82322
5.Ilčíková AnežkaMynářová Karolína8-69-593232
6.Kmeťová VeronikaJirásková Tereza813  3042
7.Brateyko SolomiyaMynářová Karolína-11710-8-42343
8.Kmeťová VeronikaStachová Olesja-12588 3153
9.Ilčíková AnežkaJirásková Tereza866  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka30Stachová Olesja12
Brateyko Solomiya12Jirásková Tereza03
Kmeťová Veronika21Mynářová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0200:77SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová KateřinaRozínková Kateřina5911  3010
2.Partyka NataliaBačinová Pavla133  3020
3.Ševčíková MarkétaKoďousková Eliška442  3030
4.Partyka NataliaRozínková Kateřina551  3040
5.Pěnkavová KateřinaKoďousková Eliška632  3050
6.Ševčíková MarkétaBačinová Pavla562  3060
7.Partyka NataliaKoďousková Eliška         
8.Ševčíková MarkétaRozínková Kateřina         
9.Pěnkavová KateřinaBačinová Pavla         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Kateřina20Rozínková Kateřina02
Partyka Natalia20Bačinová Pavla02
Ševčíková Markéta20Koďousková Eliška02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS