Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Stramová Jiřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17330:328nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaBlašková Dagmar6-59-9-62301
2.Kubátová HanaRozínková Daniela75-811 3111
3.Tomanová TamaraBlašková Zdena7-8-88-62312
4.Kubátová HanaBlašková Dagmar-109123 3122
5.Ságlová MiroslavaBlašková Zdena-4-3-9  0323
6.Tomanová TamaraRozínková Daniela5114  3033
7.Kubátová HanaBlašková Zdena489  3043
8.Tomanová TamaraBlašková Dagmar697  3053
9.Ságlová MiroslavaRozínková Daniela-6-7-6  0354
10.Kubátová Hana
Tomanová Tamara
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
-8-8-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ságlová Miroslava03Blašková Dagmar12
Kubátová Hana30Rozínková Daniela12
Tomanová Tamara21Blašková Zdena21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:322:15359:320SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigelová NatáliaMynářová Karolína10-97-10-52301
2.Štefcová KristýnaJirásková Tereza7310  3011
3.Petrovová NikitaStachová Olesja-106-57-92312
4.Štefcová KristýnaMynářová Karolína9-72-683222
5.Grigelová NatáliaStachová Olesja-7-8-11  0323
6.Petrovová NikitaJirásková Tereza872  3033
7.Štefcová KristýnaStachová Olesja9-1255 3143
8.Petrovová NikitaMynářová Karolína910-47 3153
9.Grigelová NatáliaJirásková Tereza-484-753263
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Grigelová Natália12Mynářová Karolína12
Štefcová Kristýna30Jirásková Tereza03
Petrovová Nikita21Stachová Olesja21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Ratajský Vít
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:613:18284:281MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaChernyavskaya Ekaterina-956-8-92301
2.Čechová DanaYoshida Mitsuki-9-108-9 1302
3.Éllö VivienMikulcová Kristýna173  3012
4.Čechová DanaChernyavskaya Ekaterina7109  3022
5.Adámková KarinMikulcová Kristýna-3-8-9  0323
6.Éllö VivienYoshida Mitsuki-5-6-9  0324
7.Čechová DanaMikulcová Kristýna11-9-8-8 1325
8.Éllö VivienChernyavskaya Ekaterina555  3035
9.Adámková KarinYoshida Mitsuki-8-6-5  0336
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Mikulcová Kristýna
Yoshida Mitsuki
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta01Chernyavskaya Ekaterina12
Čechová Dana12Yoshida Mitsuki30
Éllö Vivien21Mikulcová Kristýna21
Adámková Karin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Motlíková Ilona
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlík Pavel
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:23406:415nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaHoráková Libuše-9-875103210
2.Radnicová LenkaZáděrová Linda99-7-7-72311
3.Veselá JaroslavaSlezáková Stanislava-6-8-7  0312
4.Radnicová LenkaHoráková Libuše865  3022
5.Vondráková MarkétaSlezáková Stanislava13-7-9-7 1323
6.Veselá JaroslavaZáděrová Linda-6-66783233
7.Radnicová LenkaSlezáková Stanislava2-99-7-62334
8.Veselá JaroslavaHoráková Libuše-810-4663244
9.Vondráková MarkétaZáděrová Linda511-6-563254
10.Radnicová Lenka
Veselá Jaroslava
 
 
Slezáková Stanislava
Záděrová Linda
 
 
7-47-4-92355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondráková Markéta21Horáková Libuše03
Radnicová Lenka12Záděrová Linda12
Veselá Jaroslava21Slezáková Stanislava30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS