Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:7279:218SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guo RuichenVeselá Jaroslava7117  3010
2.Ševčíková MarkétaTenglová Vendula649  3020
3.Pěnkavová KateřinaRadnicová Lenka-99-59-82321
4.Ševčíková MarkétaVeselá Jaroslava712-116 3131
5.Guo RuichenRadnicová Lenka852  3041
6.Pěnkavová KateřinaTenglová Vendula956  3051
7.Ševčíková MarkétaRadnicová Lenka-7-4-10  0352
8.Pěnkavová KateřinaVeselá Jaroslava754  3062
9.Guo RuichenTenglová Vendula         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Guo Ruichen20Veselá Jaroslava03
Ševčíková Markéta21Tenglová Vendula02
Pěnkavová Kateřina21Radnicová Lenka21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Mikeska Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Chimiak Stanislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18145:227MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaAdámková Karin-3-6-10  0301
2.Brateyko SolomiyaČechová Dana-7-6-4  0302
3.Kmeťová VeronikaÉllö Vivien-5-12-11  0303
4.Brateyko SolomiyaAdámková Karin-8-59-8 1304
5.Ilčíková AnežkaÉllö VivienWO    0305
6.Kmeťová VeronikaKučerová Aneta7-96-10-82306
7.Brateyko SolomiyaÉllö Vivien-4-6-10  03  
8.Kmeťová VeronikaAdámková Karin         
9.Ilčíková AnežkaKučerová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka01Adámková Karin20
Brateyko Solomiya02Čechová Dana10
Kmeťová Veronika02Éllö Vivien10
   Kučerová Aneta10
WO01WO10
střídání: Kučerová Aneta za Čechová Dana



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Andrš Pavel
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6265:198SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaSlezáková Stanislava57-8-453210
2.Blašková ZdenaVybíralová Monika1099  3020
3.Blašková DagmarHoráková Libuše376  3030
4.Blašková ZdenaSlezáková Stanislava689  3040
5.Rozínková DanielaHoráková Libuše465  3050
6.Blašková DagmarVybíralová Monika5-64-8-62351
7.Blašková ZdenaHoráková Libuše5-1279 3161
8.Blašková DagmarSlezáková Stanislava         
9.Rozínková DanielaVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela20Slezáková Stanislava02
Blašková Zdena30Vybíralová Monika11
Blašková Dagmar11Horáková Libuše03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Mynař Marian
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22337:361MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková TerezaChernyavskaya Ekaterina9-7-1-8 1301
2.Mynářová KarolínaYoshida Mitsuki6-12911 3111
3.Stachová OlesjaKapounová Barbora-55-114103221
4.Mynářová KarolínaChernyavskaya Ekaterina-71-6-6 1322
5.Jirásková TerezaKapounová Barbora-10-8-6  0323
6.Stachová OlesjaYoshida Mitsuki104-126 3133
7.Mynářová KarolínaKapounová Barbora6611  3043
8.Stachová OlesjaChernyavskaya Ekaterina5-66-10-82344
9.Jirásková TerezaYoshida Mitsuki-5-5-2  0345
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Mikulcová Kristýna
Yoshida Mitsuki
 
 
-4-9-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jirásková Tereza03Chernyavskaya Ekaterina30
Mynářová Karolína21Yoshida Mitsuki12
Stachová Olesja21Kapounová Barbora12
Byla provedena kontrola komisařem ČAST p.Teplanem St.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:611:20272:308CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová NikitaTomanová Tamara-48-6-9 1301
2.Štefcová KristýnaHrachová Marie-11-47-5 1302
3.Štěpánová GabrielaKubátová Hana6-4-6-6 1303
4.Štefcová KristýnaTomanová Tamara115-9-9-72304
5.Petrovová NikitaKubátová Hana-7711-893214
6.Štěpánová GabrielaHrachová Marie-975-10-92315
7.Štefcová KristýnaKubátová Hana9-8-8-8 1316
8.Štěpánová GabrielaTomanová Tamara         
9.Petrovová NikitaHrachová Marie         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Petrovová Nikita11Tomanová Tamara20
Štefcová Kristýna03Hrachová Marie20
Štěpánová Gabriela02Kubátová Hana21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline