Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Mikeska Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Chimiak Stanislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:222:15363:313TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaVeselá Jaroslava106-10-3-62301
2.Brateyko SolomiyaTenglová Vendula49-52 3111
3.Kmeťová VeronikaRadnicová Lenka5-7-68-72312
4.Brateyko SolomiyaVeselá Jaroslava9-104-733222
5.Ilčíková AnežkaRadnicová Lenka-9669 3132
6.Kmeťová VeronikaTenglová Vendula8-7102 3142
7.Brateyko SolomiyaRadnicová Lenka-1294-1263252
8.Kmeťová VeronikaVeselá Jaroslava47-9-993262
9.Ilčíková AnežkaTenglová Vendula         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka11Veselá Jaroslava12
Brateyko Solomiya30Tenglová Vendula02
Kmeťová Veronika21Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6278:198SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataAdámková Karin28-9-9-92301
2.Guo RuichenKučerová Aneta726  3011
3.Partyka NataliaČechová Dana-5-651653221
4.Guo RuichenAdámková Karin135  3031
5.Štrbíková RenataČechová Dana97-98 3141
6.Partyka NataliaKučerová Aneta983  3051
7.Guo RuichenČechová Dana1396  3061
8.Partyka NataliaAdámková Karin5113  30  
9.Štrbíková RenataKučerová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrbíková Renata11Adámková Karin11
Guo Ruichen30Kučerová Aneta02
Partyka Natalia20Čechová Dana03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Mynář Marian
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:9281:244SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieVybíralová Monika9-9-6-12 1301
2.Mynářová KarolínaHoráková Libuše4155  3011
3.Stachová OlesjaSlezáková Stanislava77-99 3121
4.Mynářová KarolínaVybíralová Monika286  3031
5.Sazimová TerezieSlezáková Stanislava-2-4-10  0332
6.Stachová OlesjaHoráková Libuše875  3042
7.Mynářová KarolínaSlezáková Stanislava6-4128 3152
8.Stachová OlesjaVybíralová Monika10-5103 3162
9.Sazimová TerezieHoráková Libuše-5    01  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sazimová Terezie02Vybíralová Monika12
Mynářová Karolína30Horáková Libuše02
Stachová Olesja30Slezáková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:21317:352MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaKapounová Barbora-812-98-62301
2.Blašková ZdenaYoshida Mitsuki6-85-5-82302
3.Blašková DagmarMikulcová Kristýna-9459 3112
4.Blašková ZdenaChernyavskaya Ekaterina9614  3022
5.Rozínková DanielaMikulcová Kristýna-6-7-6  0323
6.Blašková DagmarYoshida Mitsuki-510-5-10 1324
7.Blašková ZdenaMikulcová Kristýna-8-7-12  0325
8.Blašková DagmarChernyavskaya Ekaterina812-4-993235
9.Rozínková DanielaYoshida Mitsuki-5-9-5  0336
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Mikulcová Kristýna
Kapounová Barbora
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela03Kapounová Barbora10
Blašková Zdena12Yoshida Mitsuki30
Blašková Dagmar21Mikulcová Kristýna21
   Chernyavskaya Ekaterina02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline