Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Koberová Martina
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1206:108MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaKlempererová Anna579  3010
2.Adámková KarinStachová Olesja5104  3020
3.Čechová DanaMynářová Karolína84-76 3130
4.Adámková KarinKlempererová Anna475  3040
5.Kučerová AnetaMynářová Karolína896  3050
6.Čechová DanaStachová OlesjaWO    3060
7.Adámková KarinMynářová Karolína         
8.Čechová DanaKlempererová Anna         
9.Kučerová AnetaStachová Olesja         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta20Klempererová Anna02
Adámková Karin20Stachová Olesja01
Čechová Dana10Mynářová Karolína02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Menger Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Polák Jindřich
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:19216:271SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaBlašková Dagmar-5-9-4  0301
2.Radnicová LenkaRozínková Daniela7-11-7-9 1302
3.Veselá JaroslavaBlašková Zdena-7-8-5  0303
4.Radnicová LenkaBlašková Dagmar98-87 3113
5.Vondráková MarkétaBlašková Zdena-910-6-4 1314
6.Veselá JaroslavaRozínková Daniela-36-4-6 1315
7.Radnicová LenkaBlašková Zdena7-9-76-62316
8.Veselá JaroslavaBlašková Dagmar-5-7-10  03  
9.Vondráková MarkétaRozínková Daniela         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vondráková Markéta02Blašková Dagmar11
Radnicová Lenka12Rozínková Daniela20
Veselá Jaroslava02Blašková Zdena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:7263:193CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaKmeťová Veronika594  3010
2.Kubátová HanaŠevčíková Klára542  3020
3.Tomanová TamaraBrateyko Solomiya101-56 3130
4.Kubátová HanaKmeťová Veronika1010-135 3140
5.Ságlová MiroslavaBrateyko Solomiya-9-7-9  0341
6.Tomanová TamaraŠevčíková Klára827  3051
7.Kubátová HanaBrateyko Solomiya-9510-993261
8.Tomanová TamaraKmeťová Veronika686  30  
9.Ságlová MiroslavaŠevčíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava11Kmeťová Veronika02
Kubátová Hana30Ševčíková Klára02
Tomanová Tamara20Brateyko Solomiya12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:19197:274SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefcová KristýnaPěnkavová Kateřina-31069 3110
2.Štěpánová GabrielaŠevčíková Markéta-4-10-7  0311
3.Petrovová NikitaPartyka Natalia-9-7-5  0312
4.Štěpánová GabrielaPěnkavová Kateřina7-6-10-3 1313
5.Štefcová KristýnaPartyka Natalia-68-98-32314
6.Petrovová NikitaŠevčíková Markéta-5-7-4  0315
7.Štěpánová GabrielaPartyka Natalia-4-715-4 1316
8.Petrovová NikitaPěnkavová Kateřina-12-119  12  
9.Štefcová KristýnaŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štefcová Kristýna11Pěnkavová Kateřina11
Štěpánová Gabriela03Ševčíková Markéta20
Petrovová Nikita02Partyka Natalia30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Kouša Roman
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:18369:346KST Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaKapounová Barbora-87-9-9 1301
2.Slezáková StanislavaYefimova Anastasiia419  3011
3.Záděrová LindaChernyavskaya Ekaterina-108-6-5 1312
4.Slezáková StanislavaKapounová Barbora11-945 3122
5.Vybíralová MonikaChernyavskaya Ekaterina-5-881073232
6.Záděrová LindaYefimova Anastasiia6-5-6-8 1333
7.Slezáková StanislavaChernyavskaya Ekaterina4-6-8963243
8.Záděrová LindaKapounová Barbora-5-513-3 1344
9.Vybíralová MonikaYefimova Anastasiia356  3054
10.Slezáková Stanislava
Vybíralová Monika
 
 
Kapounová Barbora
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
-5966 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíralová Monika21Kapounová Barbora21
Slezáková Stanislava30Yefimova Anastasiia12
Záděrová Linda03Chernyavskaya Ekaterina12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS