Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Menger Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Polák Jindřich
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17332:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaStachová Olesja-4-3-8  0301
2.Radnicová LenkaJirásková Tereza1128  3011
3.Veselá JaroslavaMynářová Karolína6-10-8-8 1312
4.Radnicová LenkaStachová Olesja769  3022
5.Vondráková MarkétaMynářová Karolína-8-7-6  0323
6.Veselá JaroslavaJirásková Tereza9105  3033
7.Radnicová LenkaMynářová Karolína-5-48-5 1334
8.Veselá JaroslavaStachová Olesja7-14-44163244
9.Vondráková MarkétaJirásková Tereza4103  3054
10.Radnicová Lenka
Veselá Jaroslava
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
8-12-11-6 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondráková Markéta12Stachová Olesja12
Radnicová Lenka21Jirásková Tereza03
Veselá Jaroslava21Mynářová Karolína30
Stachová žlutá karta - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Ratajský Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Koberová Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4230:155MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaBlašková Dagmar5-8-3823210
2.Adámková KarinRozínková Daniela667  3020
3.Čechová DanaBlašková Zdena776  3030
4.Adámková KarinBlašková Dagmar-9-1029113240
5.Kučerová AnetaBlašková Zdena399  3050
6.Čechová DanaRozínková Daniela157  3060
7.Adámková KarinBlašková Zdena         
8.Čechová DanaBlašková Dagmar         
9.Kučerová AnetaRozínková Daniela         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta20Blašková Dagmar02
Adámková Karin20Rozínková Daniela02
Čechová Dana20Blašková Zdena02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:13303:279SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová NikitaKmeťová Veronika7-1078 3110
2.Štefcová KristýnaŠevčíková Klára-563-953220
3.Štěpánová GabrielaBrateyko Solomiya7-5-6-3 1321
4.Štefcová KristýnaKmeťová Veronika-98-6953231
5.Petrovová NikitaBrateyko Solomiya12-6-5943241
6.Štěpánová GabrielaŠevčíková Klára-11686 3151
7.Štefcová KristýnaBrateyko Solomiya7-37-1353261
8.Štěpánová GabrielaKmeťová Veronika681  30  
9.Petrovová NikitaŠevčíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Petrovová Nikita20Kmeťová Veronika02
Štefcová Kristýna30Ševčíková Klára02
Štěpánová Gabriela11Brateyko Solomiya12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:19197:260SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaPěnkavová Kateřina-6-5-8  0301
2.Tomanová TamaraŠevčíková Markéta-3-13-11  0302
3.Kubátová HanaPartyka Natalia8-6-77-12303
4.Tomanová TamaraPěnkavová Kateřina8-8-6-6 1304
5.Ságlová MiroslavaPartyka Natalia-2-7-5  0305
6.Kubátová HanaŠevčíková Markéta59-47 3115
7.Tomanová TamaraPartyka Natalia1-9-8-5 1316
8.         
9.         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava02Pěnkavová Kateřina20
Tomanová Tamara03Ševčíková Markéta11
Kubátová Hana11Partyka Natalia30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS