Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Drahota Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Menger Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:64:18157:232MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaKučerová Aneta-6-11-3  0301
2.Vondráková MarkétaAdámková Karin687  3011
3.Veselá JaroslavaČechová Dana-10-9-7  0312
4.Vondráková MarkétaKučerová Aneta-6-7-11  0313
5.Tenglová VendulaČechová Dana-5-4-6  0314
6.Veselá JaroslavaAdámková Karin-8-38-9 1315
7.Vondráková MarkétaČechová Dana-2-3-3  0316
8.Veselá JaroslavaKučerová Aneta         
9.Tenglová VendulaAdámková Karin         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tenglová Vendula02Kučerová Aneta20
Vondráková Markéta12Adámková Karin11
Veselá Jaroslava02Čechová Dana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:18210:243MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaChernyavskaya Ekaterina-10-66-5 1301
2.Grigelová NatáliaMikulcová Kristýna3-6-10-11 1302
3.Štefcová KristýnaKapounová Barbora766  3012
4.Grigelová NatáliaChernyavskaya Ekaterina-7-5-6  0313
5.Štěpánová GabrielaKapounová Barbora-6-9-9  0314
6.Štefcová KristýnaMikulcová Kristýna-8-1029-52315
7.Grigelová NatáliaKapounová Barbora-3-10-7  0316
8.Štefcová KristýnaChernyavskaya Ekaterina         
9.Štěpánová GabrielaMikulcová Kristýna         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela02Chernyavskaya Ekaterina20
Grigelová Natália03Mikulcová Kristýna20
Štefcová Kristýna11Kapounová Barbora21
Žlutá karta: Štefcová - hození rakety na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7274:206CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanová TamaraVybíralová Monika84-76 3110
2.Ságlová MiroslavaSlezáková Stanislava8116  3020
3.Kubátová HanaZáděrová Linda556  3030
4.Ságlová MiroslavaVybíralová Monika-78-28-62331
5.Tomanová TamaraZáděrová Linda547  3041
6.Kubátová HanaSlezáková Stanislava5-10-8743251
7.Ságlová MiroslavaZáděrová Linda3-1287 3161
8.Kubátová HanaMalíková Klára633  30  
9.Tomanová TamaraSlezáková Stanislava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tomanová Tamara20Vybíralová Monika11
Ságlová Miroslava21Slezáková Stanislava02
Kubátová Hana20Záděrová Linda03
ZK Ságlová Mirka kopnout do stolu.Malikova Klára vystřídala Vybiralovou.Po nahlášené sestavě hostujících, domácí vrchní rozhodčí před nahlášením sestavy domácích seděl při hlášení sestavy.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:10306:251TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaRozínková Daniela758  3010
2.Brateyko SolomiyaRozínková Kateřina136  3020
3.Kmeťová VeronikaBlašková Dagmar8-11511 3130
4.Brateyko SolomiyaRozínková Daniela785  3040
5.Ilčíková AnežkaBlašková Dagmar-8-8-6  0341
6.Kmeťová VeronikaRozínková Kateřina3-9-48-62342
7.Brateyko SolomiyaBlašková Dagmar-9698 3152
8.Kmeťová VeronikaRozínková Daniela108-11-10103262
9.Ilčíková AnežkaRozínková Kateřina11-6-6-7 13  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka11Rozínková Daniela03
Brateyko Solomiya30Rozínková Kateřina11
Kmeťová Veronika21Blašková Dagmar12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:222:7305:217SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaStachová Olesja9-46-9-92301
2.Štrbíková RenataJirásková Tereza243  3011
3.Pěnkavová KateřinaMynářová Karolína-91069 3121
4.Štrbíková RenataStachová Olesja5517  3031
5.Ševčíková MarkétaMynářová Karolína-5-4511-122332
6.Pěnkavová KateřinaJirásková Tereza358  3042
7.Štrbíková RenataMynářová Karolína776  3052
8.Pěnkavová KateřinaStachová Olesja144  3062
9.Ševčíková MarkétaJirásková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta02Stachová Olesja12
Štrbíková Renata30Jirásková Tereza02
Pěnkavová Kateřina30Mynářová Karolína12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu03. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4230:121SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigelová NatáliaVrzalová Štěpánka3WO   3010
2.Štefcová KristýnaSlezáková Stanislava-117-71093220
3.Štěpánová GabrielaMalíková Klára242  3030
4.Štefcová KristýnaVrzalová ŠtěpánkaWO    3040
5.Grigelová NatáliaMalíková Klára446  3050
6.Štěpánová GabrielaSlezáková Stanislava88-5-883260
7.Štefcová KristýnaMalíková Klára229  30  
8.Štěpánová GabrielaVrzalová Štěpánka         
9.Grigelová NatáliaSlezáková Stanislava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Grigelová Natália20Vrzalová Štěpánka01
Štefcová Kristýna10Slezáková Stanislava02
Štěpánová Gabriela20Malíková Klára02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:616:21329:363MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaKapounová Barbora-211-107-32301
2.Kubátová HanaYoshida Mitsuki10-10-9-6 1302
3.Tomanová TamaraMikulcová Kristýna-76-76-102303
4.Kubátová HanaChernyavskaya Ekaterina499  3013
5.Ságlová MiroslavaMikulcová Kristýna-6-6-5  0314
6.Tomanová TamaraYoshida Mitsuki-95-6-9 1315
7.Kubátová HanaMikulcová Kristýna-71179 3125
8.Tomanová TamaraChernyavskaya Ekaterina5-6-8793235
9.Ságlová MiroslavaYoshida Mitsuki-5-39-14 1336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava03Kapounová Barbora10
Kubátová Hana21Yoshida Mitsuki30
Tomanová Tamara12Mikulcová Kristýna21
   Chernyavskaya Ekaterina02
Hráčku Kapounovou střídala Chernyavskaya Ekaterina.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu01. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:322:13353:290TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaStachová Olesja6-933 3110
2.Brateyko SolomiyaJirásková Tereza426  3020
3.Kmeťová VeronikaMynářová Karolína-11-9-10  0321
4.Brateyko SolomiyaStachová Olesja-711-88-82322
5.Ilčíková AnežkaMynářová Karolína8-69-593232
6.Kmeťová VeronikaJirásková Tereza813  3042
7.Brateyko SolomiyaMynářová Karolína-11710-8-42343
8.Kmeťová VeronikaStachová Olesja-12588 3153
9.Ilčíková AnežkaJirásková Tereza866  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka30Stachová Olesja12
Brateyko Solomiya12Jirásková Tereza03
Kmeťová Veronika21Mynářová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0200:77SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová KateřinaRozínková Kateřina5911  3010
2.Partyka NataliaBačinová Pavla133  3020
3.Ševčíková MarkétaKoďousková Eliška442  3030
4.Partyka NataliaRozínková Kateřina551  3040
5.Pěnkavová KateřinaKoďousková Eliška632  3050
6.Ševčíková MarkétaBačinová Pavla562  3060
7.Partyka NataliaKoďousková Eliška         
8.Ševčíková MarkétaRozínková Kateřina         
9.Pěnkavová KateřinaBačinová Pavla         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Kateřina20Rozínková Kateřina02
Partyka Natalia20Bačinová Pavla02
Ševčíková Markéta20Koďousková Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:319:14312:287MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya EkaterinaKmeťová Veronika7-7-9653210
2.Mikulcová KristýnaŠevčíková Klára5136  3020
3.Kapounová BarboraBrateyko Solomiya-7-2-6  0321
4.Mikulcová KristýnaKmeťová Veronika8-7610 3131
5.Chernyavskaya EkaterinaBrateyko Solomiya-7-8-7  0332
6.Kapounová BarboraŠevčíková Klára665  3042
7.Mikulcová KristýnaBrateyko Solomiya-510-3-9 1343
8.Kapounová BarboraKmeťová Veronika-9-1071093253
9.Chernyavskaya EkaterinaŠevčíková Klára238  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Chernyavskaya Ekaterina21Kmeťová Veronika03
Mikulcová Kristýna21Ševčíková Klára03
Kapounová Barbora21Brateyko Solomiya30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Kouša Roman
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:19185:265SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková TerezaPěnkavová Kateřina-4-510-5 1301
2.Slezáková StanislavaGuo Lin-7-7-5  0302
3.Záděrová LindaŠevčíková Markéta109-105 3112
4.Slezáková StanislavaPěnkavová Kateřina-10-57-8 1313
5.Pytlíková TerezaŠevčíková Markéta-3-3-4  0314
6.Záděrová LindaGuo Lin-8-5-6  0315
7.Slezáková StanislavaŠevčíková Markéta-139-5-4 1316
8.Záděrová LindaPěnkavová Kateřina-5-2-5  03  
9.Pytlíková TerezaGuo Lin         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pytlíková Tereza02Pěnkavová Kateřina20
Slezáková Stanislava03Guo Lin20
Záděrová Linda11Ševčíková Markéta21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4231:144MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienŠtěpánová Gabriela236  3010
2.Adámková KarinŠtefcová Kristýna-5489 3120
3.Kučerová AnetaGrigelová Natália6911  3030
4.Adámková KarinŠtěpánová Gabriela-732-943240
5.Čechová DanaGrigelová Natália-10945 3150
6.Kučerová AnetaŠtefcová Kristýna635  3060
7.Adámková KarinGrigelová Natália9    10  
8.Kučerová AnetaŠtěpánová Gabriela         
9.Čechová DanaŠtefcová Kristýna         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Štefcová Kristýna
Štěpánová Gabriela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien10Štěpánová Gabriela02
Adámková Karin20Štefcová Kristýna02
Kučerová Aneta20Grigelová Natália02
Čechová Dana10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Polák Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18127:222CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaSáglová Miroslava-6-1-5  0301
2.Radnicová LenkaTomanová Tamara7-3-4-3 1302
3.Veselá JaroslavaKubátová Hana-6-5-4  0303
4.Radnicová LenkaSáglová Miroslava-12-78-9 1304
5.Vondráková MarkétaKubátová Hana-3-5-7  0305
6.Veselá JaroslavaTomanová Tamara-4-46-6 1306
7.Radnicová LenkaKubátová Hana         
8.Veselá JaroslavaSáglová Miroslava         
9.Vondráková MarkétaTomanová Tamara         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vondráková Markéta02Ságlová Miroslava20
Radnicová Lenka02Tomanová Tamara20
Veselá Jaroslava02Kubátová Hana20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Jirásek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21359:350SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stachová OlesjaBlašková Zdena97-5-8-92301
2.Mynářová KarolínaRozínková Daniela345  3011
3.Jirásková TerezaBlašková Dagmar9-7-9-6 1312
4.Mynářová KarolínaBlašková Zdena-7-14-7  0313
5.Stachová OlesjaBlašková Dagmar-654-1033223
6.Jirásková TerezaRozínková Daniela76-8-10-92324
7.Mynářová KarolínaBlašková Dagmar4-394 3134
8.Jirásková TerezaBlašková Zdena-3-10-8  0335
9.Stachová OlesjaRozínková Daniela959  3045
10.Mynářová Karolína
Stachová Olesja
 
 
Blašková Dagmar
Blašková Zdena
 
 
8-3-10-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stachová Olesja21Blašková Zdena30
Mynářová Karolína21Rozínková Daniela12
Jirásková Tereza03Blašková Dagmar12
ŽK - Stakhová Olesia - odpálení míčku z hracího prostoru



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:613:18280:305TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaKmeťová Veronika-5-1179-132301
2.Pytlíková TerezaIlčíková Anežka849  3011
3.Horáková LibušeBrateyko Solomiya-7-8-11  0312
4.Pytlíková TerezaKmeťová Veronika5610  3022
5.Vybíralová MonikaBrateyko Solomiya-4-25-9 1323
6.Horáková LibušeIlčíková Anežka12-4-7-6 1324
7.Pytlíková TerezaBrateyko Solomiya9-8-7-11 1325
8.Horáková LibušeKmeťová Veronika7-86-3-92326
9.Vybíralová MonikaŠevčíková Klára6-4-79 22  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vybíralová Monika02Kmeťová Veronika21
Pytlíková Tereza21Ilčíková Anežka11
Horáková Libuše03Brateyko Solomiya30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Makovický Michal
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:65:20173:261SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yoshida MitsukiPartyka Natalia-6-10-6  0301
2.Mikulcová KristýnaGuo Lin-7-3-7  0302
3.Chernyavskaya EkaterinaŠtrbíková Renata-2-4-5  0303
4.Mikulcová KristýnaŠevčíková Markéta-99-3853213
5.Yoshida MitsukiŠtrbíková Renata10-87-7-72314
6.Kapounová BarboraGuo Lin-4-4-5  0315
7.Mikulcová KristýnaŠtrbíková Renata-5-10-5  0316
8.Kapounová BarboraŠevčíková Markéta         
9.Yoshida MitsukiGuo Lin         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Yoshida Mitsuki02Partyka Natalia10
Mikulcová Kristýna12Guo Lin20
Chernyavskaya Ekaterina01Štrbíková Renata30
Kapounová Barbora01Ševčíková Markéta01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Polák Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Drahota Jiří
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Motlík Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:64:19167:240SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaGrigelová Natália-8-9-2  0301
2.Radnicová LenkaŠtěpánová Gabriela-6798 3111
3.Veselá JaroslavaŠtefcová Kristýna-6-9-10  0312
4.Radnicová LenkaGrigelová Natália-8-9-8  0313
5.Vondráková MarkétaŠtefcová Kristýna-4-6-1  0314
6.Veselá JaroslavaŠtěpánová Gabriela-8-6-9  0315
7.Radnicová LenkaŠtefcová Kristýna-3-26-9 1316
8.Veselá JaroslavaGrigelová Natália         
9.Vondráková MarkétaŠtěpánová Gabriela         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vondráková Markéta02Grigelová Natália20
Radnicová Lenka12Štěpánová Gabriela11
Veselá Jaroslava02Štefcová Kristýna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Kuřil Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Ratajský Vít
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:4243:159MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechová DanaKubátová Hana6-1397 3110
2.Éllö VivienDaňová Andrea314  3020
3.Adámková KarinRusnáková Markéta593  3030
4.Éllö VivienKubátová Hana-3-612-7 1331
5.Kučerová AnetaRusnáková Markéta10610  3041
6.Adámková KarinDaňová Andrea436  3051
7.Éllö VivienRusnáková Markéta625  3061
8.Adámková KarinKubátová Hana         
9.Kučerová AnetaDaňová Andrea         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Kubátová Hana
Hrachová Marie
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čechová Dana10Kubátová Hana11
Éllö Vivien21Daňová Andrea02
Adámková Karin20Rusnáková Markéta03
Kučerová Aneta10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:7279:218SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guo LinVeselá Jaroslava7117  3010
2.Ševčíková MarkétaTenglová Vendula649  3020
3.Pěnkavová KateřinaRadnicová Lenka-99-59-82321
4.Ševčíková MarkétaVeselá Jaroslava712-116 3131
5.Guo LinRadnicová Lenka852  3041
6.Pěnkavová KateřinaTenglová Vendula956  3051
7.Ševčíková MarkétaRadnicová Lenka-7-4-10  0352
8.Pěnkavová KateřinaVeselá Jaroslava754  3062
9.Guo LinTenglová Vendula         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Guo Lin20Veselá Jaroslava03
Ševčíková Markéta21Tenglová Vendula02
Pěnkavová Kateřina21Radnicová Lenka21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Mikeska Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Chimiak Stanislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18145:227MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaAdámková Karin-3-6-10  0301
2.Brateyko SolomiyaČechová Dana-7-6-4  0302
3.Kmeťová VeronikaÉllö Vivien-5-12-11  0303
4.Brateyko SolomiyaAdámková Karin-8-59-8 1304
5.Ilčíková AnežkaÉllö VivienWO    0305
6.Kmeťová VeronikaKučerová Aneta7-96-10-82306
7.Brateyko SolomiyaÉllö Vivien-4-6-10  03  
8.Kmeťová VeronikaAdámková Karin         
9.Ilčíková AnežkaKučerová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka01Adámková Karin20
Brateyko Solomiya02Čechová Dana10
Kmeťová Veronika02Éllö Vivien10
   Kučerová Aneta10
WO01WO10
střídání: Kučerová Aneta za Čechová Dana



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Andrš Pavel
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6265:198SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaSlezáková Stanislava57-8-453210
2.Blašková ZdenaVybíralová Monika1099  3020
3.Blašková DagmarHoráková Libuše376  3030
4.Blašková ZdenaSlezáková Stanislava689  3040
5.Rozínková DanielaHoráková Libuše465  3050
6.Blašková DagmarVybíralová Monika5-64-8-62351
7.Blašková ZdenaHoráková Libuše5-1279 3161
8.Blašková DagmarSlezáková Stanislava         
9.Rozínková DanielaVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela20Slezáková Stanislava02
Blašková Zdena30Vybíralová Monika11
Blašková Dagmar11Horáková Libuše03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedlaček Petr
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Mynař Marian
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22337:361MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková TerezaChernyavskaya Ekaterina9-7-1-8 1301
2.Mynářová KarolínaYoshida Mitsuki6-12911 3111
3.Stachová OlesjaKapounová Barbora-55-114103221
4.Mynářová KarolínaChernyavskaya Ekaterina-71-6-6 1322
5.Jirásková TerezaKapounová Barbora-10-8-6  0323
6.Stachová OlesjaYoshida Mitsuki104-126 3133
7.Mynářová KarolínaKapounová Barbora6611  3043
8.Stachová OlesjaChernyavskaya Ekaterina5-66-10-82344
9.Jirásková TerezaYoshida Mitsuki-5-5-2  0345
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Mikulcová Kristýna
Yoshida Mitsuki
 
 
-4-9-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jirásková Tereza03Chernyavskaya Ekaterina30
Mynářová Karolína21Yoshida Mitsuki12
Stachová Olesja21Kapounová Barbora12
Byla provedena kontrola komisařem ČAST p.Teplanem St.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:611:20272:308CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová NikitaTomanová Tamara-48-6-9 1301
2.Štefcová KristýnaHrachová Marie-11-47-5 1302
3.Štěpánová GabrielaKubátová Hana6-4-6-6 1303
4.Štefcová KristýnaTomanová Tamara115-9-9-72304
5.Petrovová NikitaKubátová Hana-7711-893214
6.Štěpánová GabrielaHrachová Marie-975-10-92315
7.Štefcová KristýnaKubátová Hana9-8-8-8 1316
8.Štěpánová GabrielaTomanová Tamara         
9.Petrovová NikitaHrachová Marie         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Petrovová Nikita11Tomanová Tamara20
Štefcová Kristýna03Hrachová Marie20
Štěpánová Gabriela02Kubátová Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Mikeska Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Chimiak Stanislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:222:15363:313TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaVeselá Jaroslava106-10-3-62301
2.Brateyko SolomiyaTenglová Vendula49-52 3111
3.Kmeťová VeronikaRadnicová Lenka5-7-68-72312
4.Brateyko SolomiyaVeselá Jaroslava9-104-733222
5.Ilčíková AnežkaRadnicová Lenka-9669 3132
6.Kmeťová VeronikaTenglová Vendula8-7102 3142
7.Brateyko SolomiyaRadnicová Lenka-1294-1263252
8.Kmeťová VeronikaVeselá Jaroslava47-9-993262
9.Ilčíková AnežkaTenglová Vendula         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka11Veselá Jaroslava12
Brateyko Solomiya30Tenglová Vendula02
Kmeťová Veronika21Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6278:198SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataAdámková Karin28-9-9-92301
2.Guo LinKučerová Aneta726  3011
3.Partyka NataliaČechová Dana-5-651653221
4.Guo LinAdámková Karin135  3031
5.Štrbíková RenataČechová Dana97-98 3141
6.Partyka NataliaKučerová Aneta983  3051
7.Guo LinČechová Dana1396  3061
8.Partyka NataliaAdámková Karin5113  30  
9.Štrbíková RenataKučerová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrbíková Renata11Adámková Karin11
Guo Lin30Kučerová Aneta02
Partyka Natalia20Čechová Dana03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Mynář Marian
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:9281:244SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieVybíralová Monika9-9-6-12 1301
2.Mynářová KarolínaHoráková Libuše4155  3011
3.Stachová OlesjaSlezáková Stanislava77-99 3121
4.Mynářová KarolínaVybíralová Monika286  3031
5.Sazimová TerezieSlezáková Stanislava-2-4-10  0332
6.Stachová OlesjaHoráková Libuše875  3042
7.Mynářová KarolínaSlezáková Stanislava6-4128 3152
8.Stachová OlesjaVybíralová Monika10-5103 3162
9.Sazimová TerezieHoráková Libuše-5    01  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sazimová Terezie02Vybíralová Monika12
Mynářová Karolína30Horáková Libuše02
Stachová Olesja30Slezáková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:21317:352MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaKapounová Barbora-812-98-62301
2.Blašková ZdenaYoshida Mitsuki6-85-5-82302
3.Blašková DagmarMikulcová Kristýna-9459 3112
4.Blašková ZdenaChernyavskaya Ekaterina9614  3022
5.Rozínková DanielaMikulcová Kristýna-6-7-6  0323
6.Blašková DagmarYoshida Mitsuki-510-5-10 1324
7.Blašková ZdenaMikulcová Kristýna-8-7-12  0325
8.Blašková DagmarChernyavskaya Ekaterina812-4-993235
9.Rozínková DanielaYoshida Mitsuki-5-9-5  0336
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Mikulcová Kristýna
Kapounová Barbora
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela03Kapounová Barbora10
Blašková Zdena12Yoshida Mitsuki30
Blašková Dagmar21Mikulcová Kristýna21
   Chernyavskaya Ekaterina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Koberová Martina
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1206:108MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaKlempererová Anna579  3010
2.Adámková KarinStachová Olesja5104  3020
3.Čechová DanaMynářová Karolína84-76 3130
4.Adámková KarinKlempererová Anna475  3040
5.Kučerová AnetaMynářová Karolína896  3050
6.Čechová DanaStachová OlesjaWO    3060
7.Adámková KarinMynářová Karolína         
8.Čechová DanaKlempererová Anna         
9.Kučerová AnetaStachová Olesja         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta20Klempererová Anna02
Adámková Karin20Stachová Olesja01
Čechová Dana10Mynářová Karolína02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Menger Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Polák Jindřich
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:19216:271SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaBlašková Dagmar-5-9-4  0301
2.Radnicová LenkaRozínková Daniela7-11-7-9 1302
3.Veselá JaroslavaBlašková Zdena-7-8-5  0303
4.Radnicová LenkaBlašková Dagmar98-87 3113
5.Vondráková MarkétaBlašková Zdena-910-6-4 1314
6.Veselá JaroslavaRozínková Daniela-36-4-6 1315
7.Radnicová LenkaBlašková Zdena7-9-76-62316
8.Veselá JaroslavaBlašková Dagmar-5-7-10  03  
9.Vondráková MarkétaRozínková Daniela         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vondráková Markéta02Blašková Dagmar11
Radnicová Lenka12Rozínková Daniela20
Veselá Jaroslava02Blašková Zdena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:7263:193CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaKmeťová Veronika594  3010
2.Kubátová HanaŠevčíková Klára542  3020
3.Tomanová TamaraBrateyko Solomiya101-56 3130
4.Kubátová HanaKmeťová Veronika1010-135 3140
5.Ságlová MiroslavaBrateyko Solomiya-9-7-9  0341
6.Tomanová TamaraŠevčíková Klára827  3051
7.Kubátová HanaBrateyko Solomiya-9510-993261
8.Tomanová TamaraKmeťová Veronika686  30  
9.Ságlová MiroslavaŠevčíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava11Kmeťová Veronika02
Kubátová Hana30Ševčíková Klára02
Tomanová Tamara20Brateyko Solomiya12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:19197:274SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefcová KristýnaPěnkavová Kateřina-31069 3110
2.Štěpánová GabrielaŠevčíková Markéta-4-10-7  0311
3.Petrovová NikitaPartyka Natalia-9-7-5  0312
4.Štěpánová GabrielaPěnkavová Kateřina7-6-10-3 1313
5.Štefcová KristýnaPartyka Natalia-68-98-32314
6.Petrovová NikitaŠevčíková Markéta-5-7-4  0315
7.Štěpánová GabrielaPartyka Natalia-4-715-4 1316
8.Petrovová NikitaPěnkavová Kateřina-12-119  12  
9.Štefcová KristýnaŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štefcová Kristýna11Pěnkavová Kateřina11
Štěpánová Gabriela03Ševčíková Markéta20
Petrovová Nikita02Partyka Natalia30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Kouša Roman
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:18369:346KST Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaKapounová Barbora-87-9-9 1301
2.Slezáková StanislavaYefimova Anastasiia419  3011
3.Záděrová LindaChernyavskaya Ekaterina-108-6-5 1312
4.Slezáková StanislavaKapounová Barbora11-945 3122
5.Vybíralová MonikaChernyavskaya Ekaterina-5-881073232
6.Záděrová LindaYefimova Anastasiia6-5-6-8 1333
7.Slezáková StanislavaChernyavskaya Ekaterina4-6-8963243
8.Záděrová LindaKapounová Barbora-5-513-3 1344
9.Vybíralová MonikaYefimova Anastasiia356  3054
10.Slezáková Stanislava
Vybíralová Monika
 
 
Kapounová Barbora
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
-5966 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíralová Monika21Kapounová Barbora21
Slezáková Stanislava30Yefimova Anastasiia12
Záděrová Linda03Chernyavskaya Ekaterina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Menger Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Polák Jindřich
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17332:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaStachová Olesja-4-3-8  0301
2.Radnicová LenkaJirásková Tereza1128  3011
3.Veselá JaroslavaMynářová Karolína6-10-8-8 1312
4.Radnicová LenkaStachová Olesja769  3022
5.Vondráková MarkétaMynářová Karolína-8-7-6  0323
6.Veselá JaroslavaJirásková Tereza9105  3033
7.Radnicová LenkaMynářová Karolína-5-48-5 1334
8.Veselá JaroslavaStachová Olesja7-14-44163244
9.Vondráková MarkétaJirásková Tereza4103  3054
10.Radnicová Lenka
Veselá Jaroslava
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
8-12-11-6 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondráková Markéta12Stachová Olesja12
Radnicová Lenka21Jirásková Tereza03
Veselá Jaroslava21Mynářová Karolína30
Stachová žlutá karta - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Ratajský Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Koberová Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4230:155MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaBlašková Dagmar5-8-3823210
2.Adámková KarinRozínková Daniela667  3020
3.Čechová DanaBlašková Zdena776  3030
4.Adámková KarinBlašková Dagmar-9-1029113240
5.Kučerová AnetaBlašková Zdena399  3050
6.Čechová DanaRozínková Daniela157  3060
7.Adámková KarinBlašková Zdena         
8.Čechová DanaBlašková Dagmar         
9.Kučerová AnetaRozínková Daniela         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta20Blašková Dagmar02
Adámková Karin20Rozínková Daniela02
Čechová Dana20Blašková Zdena02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:13303:279SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová NikitaKmeťová Veronika7-1078 3110
2.Štefcová KristýnaŠevčíková Klára-563-953220
3.Štěpánová GabrielaBrateyko Solomiya7-5-6-3 1321
4.Štefcová KristýnaKmeťová Veronika-98-6953231
5.Petrovová NikitaBrateyko Solomiya12-6-5943241
6.Štěpánová GabrielaŠevčíková Klára-11686 3151
7.Štefcová KristýnaBrateyko Solomiya7-37-1353261
8.Štěpánová GabrielaKmeťová Veronika681  30  
9.Petrovová NikitaŠevčíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Petrovová Nikita20Kmeťová Veronika02
Štefcová Kristýna30Ševčíková Klára02
Štěpánová Gabriela11Brateyko Solomiya12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:19197:260SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaPěnkavová Kateřina-6-5-8  0301
2.Tomanová TamaraŠevčíková Markéta-3-13-11  0302
3.Kubátová HanaPartyka Natalia8-6-77-12303
4.Tomanová TamaraPěnkavová Kateřina8-8-6-6 1304
5.Ságlová MiroslavaPartyka Natalia-2-7-5  0305
6.Kubátová HanaŠevčíková Markéta59-47 3115
7.Tomanová TamaraPartyka Natalia1-9-8-5 1316
8.         
9.         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava02Pěnkavová Kateřina20
Tomanová Tamara03Ševčíková Markéta11
Kubátová Hana11Partyka Natalia30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Ševc Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloň Josef
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18335:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaGrigelová Natália889  3010
2.Blašková ZdenaŠtěpánová Gabriela997  3020
3.Blašková DagmarŠtefcová Kristýna-4-8-11  0321
4.Blašková ZdenaGrigelová Natália-10377 3131
5.Rozínková DanielaŠtefcová Kristýna-6-4-9  0332
6.Blašková DagmarŠtěpánová Gabriela1087  3042
7.Blašková ZdenaŠtefcová Kristýna-5-457103252
8.Blašková DagmarPetrovová Nikita74-9-8-92353
9.Rozínková DanielaŠtěpánová Gabriela-9-84-7 1354
10.Blašková Dagmar
Blašková Zdena
 
 
Petrovová Nikita
Štefcová Kristýna
 
 
-6-8-10  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Daniela12Grigelová Natália02
Blašková Zdena30Štěpánová Gabriela12
Blašková Dagmar12Štefcová Kristýna21
   Petrovová Nikita10
Petrovová Nikita - ŽT - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Jirásek Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Lebeda Michal st.
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:22314:352CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková TerezaTomanová Tamara-85-5-13 1301
2.Mynářová KarolínaKubátová Hana9-5-78-22302
3.Stachová OlesjaSáglová Miroslava-1212-9533212
4.Mynářová KarolínaTomanová Tamara-10849 3122
5.Jirásková TerezaSáglová Miroslava-4-7-9  0323
6.Stachová OlesjaKubátová Hana-5-5-2  0324
7.Mynářová KarolínaSáglová Miroslava83-127 3134
8.Stachová OlesjaTomanová Tamara-869-4-122335
9.Jirásková TerezaKubátová Hana-4-9-5  0336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jirásková Tereza03Tomanová Tamara21
Mynářová Karolína21Kubátová Hana30
Stachová Olesja12Ságlová Miroslava12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:15360:318MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraRadnicová Lenka-5-98-12 1301
2.Mikulcová KristýnaVondráková Markéta388  3011
3.Yefimova AnastasiiaVeselá Jaroslava-5-96-8 1312
4.Mikulcová KristýnaRadnicová Lenka-9-75383222
5.Kapounová BarboraVeselá Jaroslava-8295 3132
6.Yefimova AnastasiiaVondráková Markéta129-10-1093242
7.Mikulcová KristýnaVeselá Jaroslava7-119-13103252
8.Chernyavskaya EkaterinaRadnicová Lenka-9123-863262
9.Kapounová BarboraVondráková Markéta8-1283 31  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora11Radnicová Lenka12
Mikulcová Kristýna30Vondráková Markéta02
Yefimova Anastasiia11Veselá Jaroslava12
Chernyavskaya Ekaterina10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Koberová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:9266:172MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaMalíková Klára326  3010
2.Koberová KláraZáděrová Linda-5-1-4  0311
3.Adámková KarinVrzalová Štěpánka233  3021
4.Kučerová AnetaZáděrová Linda-9761 3131
5.Adámková KarinMalíková Klára673  3041
6.Koberová KláraVrzalová Štěpánka-8-78383251
7.Adámková KarinZáděrová Linda-8-65-9 1352
8.Kučerová AnetaVrzalová ŠtěpánkaWO    3062
9.Koberová KláraMalíková Klára         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Malíková Klára
Záděrová Linda
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta20Malíková Klára02
Koberová Klára11Záděrová Linda21
Adámková Karin21Vrzalová Štěpánka02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:9280:218SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová KateřinaIlčíková Anežka8-969 3110
2.Guo LinŠevčíková Klára355  3020
3.Ševčíková MarkétaBrateyko Solomiya-53-8-9 1321
4.Guo LinIlčíková Anežka851  3031
5.Pěnkavová KateřinaBrateyko Solomiya7-69-1093241
6.Ševčíková MarkétaŠevčíková Klára-687-1083251
7.Guo LinBrateyko Solomiya3-867 3161
8.Ševčíková MarkétaIlčíková Anežka-106   11  
9.Pěnkavová KateřinaŠevčíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Kateřina20Ilčíková Anežka02
Guo Lin30Ševčíková Klára02
Ševčíková Markéta11Brateyko Solomiya12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kozáková Tereza
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23368:392SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková TerezaPetrovová Nikita-56-75-62301
2.Mynářová KarolínaŠtěpánová Gabriela5711  3011
3.Stachová OlesjaŠtefcová Kristýna-9-66-6 1312
4.Mynářová KarolínaPetrovová Nikita-59102 3122
5.Jirásková TerezaŠtefcová Kristýna-7-5-5  0323
6.Stachová OlesjaŠtěpánová Gabriela-5-833-122324
7.Mynářová KarolínaŠtefcová Kristýna-710-4263234
8.Stachová OlesjaPetrovová Nikita8-5-8993244
9.Jirásková TerezaŠtěpánová Gabriela-8109-5-32345
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Štefcová Kristýna
Petrovová Nikita
 
 
-15-9-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jirásková Tereza03Petrovová Nikita12
Mynářová Karolína30Štěpánová Gabriela21
Stachová Olesja12Štefcová Kristýna21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20293:327CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaSáglová Miroslava-3-7-7  0301
2.Blašková ZdenaTomanová Tamara959  3011
3.Blašková DagmarKubátová Hana-5-5-7  0312
4.Blašková ZdenaSáglová Miroslava687  3022
5.Rozínková DanielaKubátová Hana-5-4-6  0323
6.Blašková DagmarTomanová Tamara-86-811-102324
7.Blašková ZdenaKubátová Hana7-47-383234
8.Blašková DagmarSáglová Miroslava456  3044
9.Rozínková DanielaTomanová Tamara-40-38-52345
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Kubátová Hana
Tomanová Tamara
 
 
-8-4-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Daniela03Ságlová Miroslava12
Blašková Zdena30Tomanová Tamara21
Blašková Dagmar12Kubátová Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:18358:363KST Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková LibušeVeselá Jaroslava-876-9-42301
2.Slezáková StanislavaVondráková Markéta9-109-983211
3.Vybíralová MonikaRadnicová Lenka-4-79-6 1312
4.Slezáková StanislavaVeselá Jaroslava911-6-1093222
5.Horáková LibušeRadnicová Lenka13-6-3483232
6.Vybíralová MonikaVondráková Markéta-7-8-8  0333
7.Slezáková StanislavaRadnicová Lenka8-898 3143
8.Vybíralová MonikaVeselá Jaroslava-3847 3153
9.Horáková LibušeVondráková Markéta-5737 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Horáková Libuše21Veselá Jaroslava12
Slezáková Stanislava30Vondráková Markéta12
Vybíralová Monika12Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Šafaříková Sandra
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:24347:383MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaKučerová Aneta-2-7710-62301
2.Chernyavskaya EkaterinaAdámková Karin-7-10-5  0302
3.Yoshida MitsukiÉllö Vivien-8-9-14  0303
4.Chernyavskaya EkaterinaKučerová Aneta-58-8-9 1304
5.Mikulcová KristýnaÉllö Vivien-9-3-8  0305
6.Yoshida MitsukiAdámková Karin7-9-710103215
7.Chernyavskaya EkaterinaÉllö Vivien-9-98333225
8.Yoshida MitsukiKučerová Aneta-71097 3135
9.Mikulcová KristýnaAdámková Karin64-610 3145
10.Mikulcová Kristýna
Yoshida Mitsuki
 
 
Adámková Karin
Éllö Vivien
 
 
-3-10-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulcová Kristýna12Kučerová Aneta21
Chernyavskaya Ekaterina12Adámková Karin12
Yoshida Mitsuki21Éllö Vivien21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6254:214MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraPetrovová Nikita-710118 3110
2.Chernyavskaya EkaterinaSikorová Kamila737  3020
3.Yoshida MitsukiŠtěpánová Gabriela846  3030
4.Chernyavskaya EkaterinaPetrovová Nikita5910  3040
5.Kapounová BarboraŠtěpánová Gabriela68-5-7-22341
6.Mikulcová KristýnaSikorová Kamila5115  3051
7.Chernyavskaya EkaterinaŠtěpánová Gabriela87-3-3103261
8.Mikulcová KristýnaPetrovová Nikita892  30  
9.Kapounová BarboraSikorová Kamila         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora11Petrovová Nikita02
Chernyavskaya Ekaterina30Sikorová Kamila02
Yoshida Mitsuki10Štěpánová Gabriela12
Mikulcová Kristýna10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:19179:267CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová ŠtěpánkaTomanová Tamara-5WO   0301
2.Vybíralová MonikaKubátová Hana-8-79-4 1302
3.Horáková LibušeSáglová Miroslava-711-7-9 1303
4.Vybíralová MonikaTomanová Tamara715-85 3113
5.Vrzalová ŠtěpánkaSáglová MiroslavaWO    0314
6.Horáková LibušeKubátová Hana-10-7-11  0315
7.Vybíralová MonikaSáglová Miroslava5-12-6-4 1316
8.Horáková LibušeTomanová Tamara-8-6-4  03  
9.Vrzalová ŠtěpánkaKubátová Hana         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vrzalová Štěpánka01Tomanová Tamara11
Vybíralová Monika12Kubátová Hana20
Horáková Libuše02Ságlová Miroslava20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Andrš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:16354:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaBrateyko Solomiya4-11-10-9 1301
2.Blašková ZdenaKmeťová Veronika101010  3011
3.Blašková DagmarIlčíková Anežka799  3021
4.Blašková ZdenaBrateyko Solomiya-77-4-9 1322
5.Rozínková DanielaIlčíková Anežka-4-9-4  0323
6.Blašková DagmarKmeťová Veronika-7105-10-82324
7.Blašková ZdenaŠevčíková Klára795  3034
8.Blašková DagmarBrateyko Solomiya10-574 3144
9.Rozínková DanielaKmeťová Veronika-123-10-10 1345
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Brateyko Solomiya
Ševčíková Klára
 
 
589  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Daniela03Brateyko Solomiya21
Blašková Zdena21Kmeťová Veronika21
Blašková Dagmar21Ilčíková Anežka11
   Ševčíková Klára01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Brát Karel ml.
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:1897:204SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová TerezaPěnkavová Kateřina-5-1-4  0301
2.Klempererová AnnaGuo Lin-7-3-5  0302
3.Jirásková TerezaŠevčíková Markéta-4-4-3  0303
4.Klempererová AnnaPěnkavová Kateřina-8-4-4  0304
5.Bártová TerezaŠevčíková Markéta-4-6-6  0305
6.Jirásková TerezaGuo Lin-7-26-9 1306
7.Klempererová AnnaŠevčíková Markéta         
8.Jirásková TerezaPěnkavová Kateřina         
9.Bártová TerezaGuo Lin         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bártová Tereza02Pěnkavová Kateřina20
Klempererová Anna02Guo Lin20
Jirásková Tereza02Ševčíková Markéta20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Ratajský Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1204:106MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinTenglová Vendula86-64 3110
2.Kučerová AnetaVondráková Markéta423  3020
3.Éllö VivienRadnicová Lenka556  3030
4.Kučerová AnetaTenglová Vendula686  3040
5.Adámková KarinRadnicová Lenka885  3050
6.Éllö VivienVondráková Markéta434  3060
7.Kučerová AnetaRadnicová Lenka         
8.Éllö VivienTenglová Vendula         
9.Adámková KarinVondráková Markéta         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Radnicová Lenka
Tenglová Vendula
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin20Tenglová Vendula02
Kučerová Aneta20Vondráková Markéta02
Éllö Vivien20Radnicová Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:69:18217:277SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková KláraPetrovová Nikita-5-59-7 1301
2.Horáková LibušeGrigelová Natália889  3011
3.Vybíralová MonikaŠtefcová Kristýna-109-9-8 1312
4.Horáková LibušePetrovová Nikita-5-10-2  0313
5.Malíková KláraŠtefcová Kristýna9-6-8-7 1314
6.Vybíralová MonikaGrigelová Natália-8-67-4 1315
7.Horáková LibušeŠtefcová Kristýna-2-6117-82316
8.Vybíralová MonikaPetrovová Nikita-6-69-9 13  
9.Malíková KláraGrigelová Natália         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Malíková Klára02Petrovová Nikita20
Horáková Libuše12Grigelová Natália11
Vybíralová Monika02Štefcová Kristýna30
Žk Štefcova Kristýna hosté hozeni palkou na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22351:368CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaTomanová Tamara-6-8-7  0301
2.Kapounová BarboraHrachová Marie6-106-693211
3.Yoshida MitsukiKubátová Hana-47-9-4 1312
4.Kapounová BarboraTomanová Tamara-463-10-92313
5.Mikulcová KristýnaKubátová Hana-5910-5-62314
6.Yoshida MitsukiHrachová Marie84-85 3124
7.Chernyavskaya EkaterinaKubátová Hana-79-4-7 1325
8.Yoshida MitsukiTomanová Tamara695  3035
9.Mikulcová KristýnaHrachová Marie-68104 3145
10.Mikulcová Kristýna
Yoshida Mitsuki
 
 
Kubátová Hana
Tomanová Tamara
 
 
-9-9-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulcová Kristýna12Tomanová Tamara21
Kapounová Barbora11Hrachová Marie03
Yoshida Mitsuki21Kubátová Hana30
Chernyavskaya Ekaterina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Kačer Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18350:338nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieKmeťová Veronika-8-79-6 1301
2.Mynářová KarolínaIlčíková Anežka688  3011
3.Stachová OlesjaBrateyko Solomiya-8147-5-52312
4.Mynářová KarolínaKmeťová Veronika-12-410343222
5.Sazimová TerezieBrateyko Solomiya-6-7-4  0323
6.Stachová OlesjaIlčíková Anežka45-66 3133
7.Mynářová KarolínaBrateyko Solomiya3-78-8-92334
8.Stachová OlesjaKmeťová Veronika488  3044
9.Sazimová TerezieIlčíková Anežka-8-8-6  0345
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
499  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazimová Terezie03Kmeťová Veronika12
Mynářová Karolína21Ilčíková Anežka12
Stachová Olesja21Brateyko Solomiya30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:66:18179:243SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarPěnkavová Kateřina-1077-6-42301
2.Blašková ZdenaŠevčíková Markéta6-9-69-92302
3.Rozínková DanielaGuo Lin-59-9-7 1303
4.Blašková ZdenaPěnkavová Kateřina-4-56-8 1304
5.Blašková DagmarGuo Lin-2-7-8  0305
6.Rozínková DanielaŠevčíková Markéta-8-4-2  0306
7.Blašková ZdenaGuo Lin-5    01  
8.Rozínková DanielaPěnkavová Kateřina         
9.Blašková DagmarŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar02Pěnkavová Kateřina20
Blašková Zdena02Ševčíková Markéta20
Rozínková Daniela02Guo Lin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Kovář Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Chimiak Stanislav
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:18217:251MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaKapounová Barbora-7-58-7 1301
2.Brateyko SolomiyaYoshida Mitsuki7-6-310-102302
3.Kmeťová VeronikaMikulcová Kristýna-5-8-8  0303
4.Brateyko SolomiyaKapounová Barbora355  3013
5.Ilčíková AnežkaMikulcová Kristýna-9-8-10  0314
6.Kmeťová VeronikaYoshida Mitsuki-9-10-4  0315
7.Brateyko SolomiyaMikulcová Kristýna-5-766-72316
8.Kmeťová VeronikaKapounová Barbora-6-5-5  03  
9.Ilčíková AnežkaYoshida Mitsuki         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka02Kapounová Barbora11
Brateyko Solomiya12Yoshida Mitsuki20
Kmeťová Veronika02Mikulcová Kristýna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3222:128SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataVybíralová Monika466  3010
2.Ševčíková MarkétaZáděrová Linda-87-9763220
3.Partyka NataliaSlezáková Stanislava549  3030
4.Ševčíková MarkétaVybíralová Monika46WO  3040
5.Štrbíková RenataSlezáková Stanislava5-786 3150
6.Partyka NataliaZáděrová Linda543  3060
7.Ševčíková MarkétaSlezáková Stanislava         
8.Partyka NataliaVybíralová Monika         
9.Štrbíková RenataZáděrová Linda         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrbíková Renata20Vybíralová Monika02
Ševčíková Markéta20Záděrová Linda02
Partyka Natalia20Slezáková Stanislava02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:67:21224:280MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaKučerová Aneta-17-6-4 1301
2.Štefcová KristýnaÉllö Vivien4-108-443211
3.Petrovová NikitaAdámková Karin-7-6-7  0312
4.Štefcová KristýnaKučerová Aneta-10-14-6  0313
5.Štěpánová GabrielaAdámková Karin-3-6-8  0314
6.Petrovová NikitaÉllö Vivien-8-7-8  0315
7.Štefcová KristýnaAdámková Karin9-937 3125
8.Petrovová NikitaKučerová Aneta-9-8-6  0326
9.Štěpánová GabrielaÉllö Vivien         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela02Kučerová Aneta30
Štefcová Kristýna21Éllö Vivien11
Petrovová Nikita03Adámková Karin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Daňa Hynek
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1205:93CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaTenglová Vendula498  3010
2.Tomanová TamaraWO    3020
3.Kubátová HanaRadnicová Lenka8-598 3130
4.Tomanová TamaraTenglová Vendula1194  3040
5.Ságlová MiroslavaRadnicová Lenka417  3050
6.Kubátová HanaWO    3060
7.Tomanová TamaraRadnicová Lenka         
8.Kubátová HanaTenglová Vendula         
9.Ságlová Miroslava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava20Tenglová Vendula02
Tomanová Tamara10Radnicová Lenka02
Kubátová Hana10   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Andrš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21351:350nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaStachová Olesja94-9-10-52301
2.Blašková DagmarJirásková Tereza9-434 3111
3.Koďousková EliškaMynářová Karolína-2-5-5  0312
4.Blašková DagmarStachová Olesja-4183 3122
5.Rozínková DanielaMynářová Karolína-76-88-62323
6.Koďousková EliškaJirásková Tereza-3-7-9  0324
7.Blašková DagmarMynářová Karolína844  3034
8.Koďousková EliškaStachová Olesja8-9-5-3 1335
9.Rozínková DanielaJirásková Tereza-7-591053245
10.Blašková Dagmar
Rozínková Daniela
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
44-8-973255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Daniela12Stachová Olesja21
Blašková Dagmar30Jirásková Tereza12
Koďousková Eliška03Mynářová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5236:183SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataYoshida Mitsuki-78612 3110
2.Partyka NataliaKapounová Barbora66-7-283220
3.Ševčíková MarkétaMikulcová Kristýna4-988 3130
4.Partyka NataliaYoshida Mitsuki398  3040
5.Štrbíková RenataMikulcová Kristýna77-96 3150
6.Ševčíková MarkétaKapounová Barbora5710  3060
7.Partyka NataliaMikulcová Kristýna         
8.Ševčíková MarkétaYoshida Mitsuki         
9.Štrbíková RenataKapounová Barbora         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrbíková Renata20Yoshida Mitsuki02
Partyka Natalia20Kapounová Barbora02
Ševčíková Markéta20Mikulcová Kristýna02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Chimiak Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Krakovič Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:324:13358:302TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaHoráková Libuše57-88 3110
2.Brateyko SolomiyaVybíralová Monika539  3020
3.Kmeťová VeronikaSlezáková Stanislava-856-5-72321
4.Brateyko SolomiyaHoráková Libuše7510  3031
5.Ilčíková AnežkaSlezáková Stanislava-5-710893241
6.Kmeťová VeronikaVybíralová Monika-954-7-82342
7.Brateyko SolomiyaSlezáková Stanislava1104  3052
8.Kmeťová VeronikaHoráková Libuše-108-68-52353
9.Ilčíková AnežkaVybíralová Monika86-67 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka30Horáková Libuše12
Brateyko Solomiya30Vybíralová Monika12
Kmeťová Veronika03Slezáková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:22378:409nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanová TamaraKučerová Aneta8-11811 3110
2.Kubátová HanaÉllö Vivien-10959 3120
3.Ságlová MiroslavaAdámková Karin-9-710883230
4.Kubátová HanaKučerová Aneta9-10213 3140
5.Tomanová TamaraAdámková Karin4-69-7113250
6.Ságlová MiroslavaÉllö Vivien-17-6-6 1351
7.Kubátová HanaAdámková Karin4-5-59-22352
8.Ságlová MiroslavaKučerová Aneta-8-5-4  0353
9.Tomanová TamaraÉllö Vivien-9711-10-82354
10.Tomanová Tamara
Kubátová Hana
 
 
Adámková Karin
Kučerová Aneta
 
 
-7-4-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tomanová Tamara21Kučerová Aneta12
Kubátová Hana21Éllö Vivien21
Ságlová Miroslava12Adámková Karin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3231:118SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová NikitaTenglová Vendula1164  3010
2.Štefcová KristýnaWO    3020
3.Štěpánová GabrielaRadnicová Lenka9-10-9983230
4.Štefcová KristýnaTenglová Vendula544  3040
5.Petrovová NikitaRadnicová Lenka97-125 3150
6.Štěpánová GabrielaWO    3060
7.Štefcová KristýnaRadnicová Lenka         
8.Štěpánová GabrielaTenglová Vendula         
9.Petrovová Nikita         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Petrovová Nikita20Tenglová Vendula02
Štefcová Kristýna10Radnicová Lenka02
Štěpánová Gabriela10   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Motlíková Ilona
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlík Pavel
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:20281:306SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaŠevčíková Markéta779  3010
2.Radnicová LenkaŠtrbíková RenataWO    3020
3.Matějovská AnnaPartyka Natalia-5-4-5  0321
4.Radnicová LenkaŠevčíková Markéta-91066 3131
5.Tenglová VendulaPartyka Natalia-7-5-3  0332
6.Matějovská AnnaŠtrbíková Renata-6-4-4  0333
7.Radnicová LenkaPartyka Natalia-5-6-10  0334
8.Matějovská AnnaŠevčíková Markéta-9998 3144
9.Tenglová VendulaŠtrbíková Renata-5-5-7  0345
10.Radnicová Lenka
Tenglová Vendula
 
 
Partyka Natalia
Ševčíková Markéta
 
 
-96-76-112346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tenglová Vendula12Ševčíková Markéta03
Radnicová Lenka11Štrbíková Renata20
Matějovská Anna12Partyka Natalia30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:8271:188MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienKmeťová Veronika6-959 3110
2.Čechová DanaIlčíková Anežka-135-10323220
3.Adámková KarinBrateyko Solomiya-9-10-9  0321
4.Čechová DanaKmeťová Veronika551  3031
5.Éllö VivienBrateyko Solomiya1019  3041
6.Adámková KarinIlčíková Anežka85-75 3151
7.Čechová DanaBrateyko Solomiya66-53 3161
8.Adámková KarinKmeťová Veronika-9855 31  
9.Éllö VivienIlčíková Anežka         
10.Čechová Dana
Éllö Vivien
 
 
Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien20Kmeťová Veronika02
Čechová Dana30Ilčíková Anežka02
Adámková Karin11Brateyko Solomiya12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:20249:301SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková LibušeRozínková Daniela13-89-683210
2.Slezáková StanislavaBlašková Dagmar-4-77-7 1311
3.Vybíralová MonikaBlašková Zdena-6-3-9  0312
4.Slezáková StanislavaRozínková Daniela8510  3022
5.Horáková LibušeBlašková Zdena-8-9-8  0323
6.Vybíralová MonikaBlašková Dagmar-1210-6-9 1324
7.Slezáková StanislavaBlašková Zdena-6-7-8  0325
8.Vybíralová MonikaRozínková Daniela8-7-8-6 1326
9.Horáková LibušeBlašková Dagmar-4-4-12  03  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Horáková Libuše11Rozínková Daniela12
Slezáková Stanislava12Blašková Dagmar20
Vybíralová Monika03Blašková Zdena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:221:9304:232MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaMynářová Karolína57-11-3-82301
2.Kapounová BarboraStachová Olesja6-893 3111
3.Yoshida MitsukiJirásková Tereza255  3021
4.Kapounová BarboraMynářová Karolína-6-711-8 1322
5.Mikulcová KristýnaJirásková Tereza137-74 3132
6.Yoshida MitsukiStachová Olesja-9964 3142
7.Kapounová BarboraJirásková Tereza394  3052
8.Yoshida MitsukiMynářová Karolína856  3062
9.Chernyavskaya EkaterinaStachová Olesja10    10  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna11Mynářová Karolína21
Kapounová Barbora21Stachová Olesja02
Yoshida Mitsuki30Jirásková Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Aleš Tomáš
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:10303:242CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaPetrovová Nikita-5-11-7  0301
2.Tomanová TamaraGrigelová Natália-5-3210-92302
3.Kubátová HanaŠtěpánová Gabriela579  3012
4.Tomanová TamaraPetrovová Nikita-12105-963222
5.Ságlová MiroslavaŠtěpánová Gabriela711-93 3132
6.Kubátová HanaGrigelová Natália7-966 3142
7.Tomanová TamaraŠtěpánová Gabriela735  3052
8.Kubátová HanaPetrovová Nikita882  3062
9.Ságlová MiroslavaGrigelová Natália-19   11  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava11Petrovová Nikita12
Tomanová Tamara21Grigelová Natália11
Kubátová Hana30Štěpánová Gabriela03
V zápase 8 udělena ŽK Petrovové za udeření (prudce) míčku do ohrádky.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Kuřil Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:18138:244SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinPěnkavová Kateřina8-5-6-4 1301
2.Kučerová AnetaŠtrbíková Renata9-9-10-6 1302
3.Čechová DanaPartyka Natalia-8-9-5  0303
4.Kučerová AnetaPěnkavová KateřinaWO    0304
5.Adámková KarinPartyka Natalia-4-57-1 1305
6.Čechová DanaŠevčíková Markéta849  3015
7.Kučerová AnetaPartyka NataliaWO    0316
8.Čechová DanaPěnkavová Kateřina         
9.Adámková KarinŠevčíková Markéta         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Partyka Natalia
Pěnkavová Kateřina
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin02Pěnkavová Kateřina10
Kučerová Aneta01Štrbíková Renata10
Čechová Dana11Partyka Natalia20
   Ševčíková Markéta01
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Motlíková Ilona
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlík Pavel
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:611:20253:313TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaIlčíková Anežka-6-79-1 1301
2.Radnicová LenkaKmeťová Veronika812-104 3111
3.Matějovská AnnaBrateyko Solomiya-79108 3121
4.Radnicová LenkaIlčíková Anežka8-89-8-92322
5.Tenglová VendulaBrateyko Solomiya-5-3-5  0323
6.Matějovská AnnaKmeťová Veronika-77-8-8 1324
7.Radnicová LenkaBrateyko Solomiya-3-6-3  0325
8.Matějovská AnnaIlčíková Anežka-12-45-8 1326
9.Tenglová VendulaKmeťová Veronika5-10   11  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tenglová Vendula02Ilčíková Anežka30
Radnicová Lenka12Kmeťová Veronika11
Matějovská Anna12Brateyko Solomiya21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:20423:397MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraBlašková Dagmar-4115-9-82301
2.Chernyavskaya EkaterinaRozínková Daniela-11-9-5  0302
3.Yoshida MitsukiBlašková Zdena589  3012
4.Chernyavskaya EkaterinaBlašková Dagmar-45-97103222
5.Mikulcová KristýnaBlašková Zdena13-2-65-102323
6.Yoshida MitsukiRozínková Daniela32-127 3133
7.Chernyavskaya EkaterinaBlašková Zdena-8-626-92334
8.Yoshida MitsukiBlašková Dagmar91-410 3144
9.Mikulcová KristýnaRozínková Daniela-109-81083254
10.Mikulcová Kristýna
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
-11-57973264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kapounová Barbora01Blašková Dagmar12
Chernyavskaya Ekaterina12Rozínková Daniela12
Yoshida Mitsuki30Blašková Zdena21
Mikulcová Kristýna11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:610:19260:276SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková LibušeMynářová Karolína-1011-5-5 1301
2.Slezáková StanislavaJirásková Tereza566  3011
3.Vybíralová MonikaStachová Olesja-8-5-9  0312
4.Slezáková StanislavaMynářová Karolína-45-15-10 1313
5.Horáková LibušeStachová Olesja-7-10-9  0314
6.Vybíralová MonikaJirásková Tereza25-56 3124
7.Slezáková StanislavaStachová Olesja-62-8-8 1325
8.Vybíralová MonikaMynářová Karolína9-5-10-9 1326
9.Horáková LibušeJirásková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Horáková Libuše02Mynářová Karolína30
Slezáková Stanislava12Jirásková Tereza02
Vybíralová Monika12Stachová Olesja30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Polívka Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Kozákova Tereza
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22328:378MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stachová OlesjaČechová Dana-11769 3110
2.Klempererová AnnaKučerová Aneta-3-5-7  0311
3.Mynářová KarolínaAdámková Karin7-5710 3121
4.Klempererová AnnaČechová Dana-2-3-4  0322
5.Stachová OlesjaAdámková Karin-7-6-6  0323
6.Mynářová KarolínaKučerová Aneta7-813-13-102324
7.Klempererová AnnaAdámková Karin-4-8-5  0325
8.Mynářová KarolínaČechová Dana9-1059 3135
9.Stachová OlesjaKučerová Aneta-41229 3145
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Adámková Karin
Kučerová Aneta
 
 
-10-678-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stachová Olesja21Čechová Dana12
Klempererová Anna03Kučerová Aneta21
Mynářová Karolína21Adámková Karin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:7248:205SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaMatějovská Anna646  3010
2.Blašková ZdenaVeselá Jaroslava1366  3020
3.Blašková DagmarRadnicová Lenka886  3030
4.Blašková ZdenaMatějovská Anna856  3040
5.Rozínková DanielaRadnicová Lenka-8-8-4  0341
6.Blašková DagmarVeselá Jaroslava-7-58593251
7.Blašková ZdenaRadnicová Lenka-98-5883261
8.Blašková DagmarMatějovská Anna7    10  
9.Rozínková DanielaVeselá Jaroslava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela11Matějovská Anna02
Blašková Zdena30Veselá Jaroslava02
Blašková Dagmar20Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Chimiak Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Kovář Dušan
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:18358:364TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaSáglová Miroslava1011-9-6103210
2.Brateyko SolomiyaTomanová Tamara9104  3020
3.Kmeťová VeronikaKubátová Hana-1-96-9 1321
4.Brateyko SolomiyaSáglová Miroslava3-875 3131
5.Ilčíková AnežkaKubátová Hana-10-5-7  0332
6.Kmeťová VeronikaTomanová Tamara108-99 3142
7.Brateyko SolomiyaKubátová Hana8-7-37-32343
8.Kmeťová VeronikaSáglová Miroslava-5-3-8  0344
9.Ilčíková AnežkaTomanová Tamara-751011 3154
10.Kmeťová Veronika
Brateyko Solomiya
 
 
Tomanová Tamara
Kubátová Hana
 
 
106-86 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ilčíková Anežka21Ságlová Miroslava12
Brateyko Solomiya21Tomanová Tamara03
Kmeťová Veronika12Kubátová Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6249:183SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataŠtefcová Kristýna8-999 3110
2.Pěnkavová KateřinaGrigelová Natália566  3020
3.Ševčíková MarkétaPetrovová Nikita-3433 3130
4.Pěnkavová KateřinaŠtefcová Kristýna-10867 3140
5.Štrbíková RenataŠtěpánová Gabriela984  3050
6.Ševčíková MarkétaGrigelová Natália8-6-8-4 1351
7.Pěnkavová KateřinaŠtěpánová Gabriela562  3061
8.Ševčíková MarkétaŠtefcová Kristýna         
9.Štrbíková RenataGrigelová Natália         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrbíková Renata20Štefcová Kristýna02
Pěnkavová Kateřina30Grigelová Natália11
Ševčíková Markéta11Petrovová Nikita01
   Štěpánová Gabriela02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5238:177MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraVybíralová Monika895  3010
2.Mikulcová KristýnaPytlíková Tereza104-510 3120
3.Yoshida MitsukiSlezáková Stanislava6109  3030
4.Mikulcová KristýnaVybíralová Monika5-9-6563240
5.Kapounová BarboraSlezáková Stanislava12-643 3150
6.Yoshida MitsukiPytlíková Tereza5-847 3160
7.Mikulcová KristýnaSlezáková Stanislava9-4   11  
8.Yoshida MitsukiVybíralová Monika         
9.Kapounová BarboraPytlíková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora20Vybíralová Monika02
Mikulcová Kristýna20Pytlíková Tereza02
Yoshida Mitsuki20Slezáková Stanislava02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:66:18203:254MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarČechová Dana-6-3-5  0301
2.Blašková ZdenaKučerová Aneta-87-137-62302
3.Rozínková DanielaAdámková Karin-75-7-7 1303
4.Blašková ZdenaČechová Dana-5-12-10  0304
5.Blašková DagmarAdámková Karin-612-6-7 1305
6.Rozínková DanielaKučerová Aneta9-10-66-102306
7.Blašková ZdenaAdámková Karin-76-5-8 13  
8.Rozínková DanielaČechová Dana         
9.Blašková DagmarKučerová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar02Čechová Dana20
Blašková Zdena02Kučerová Aneta20
Rozínková Daniela02Adámková Karin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Kozáková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Jirásková Tereza
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:615:21303:357TJ Sokol Nusle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieMatějovská Anna-4-3-6  0301
2.Stachová OlesjaVeselá Jaroslava49-79 3111
3.Mynářová KarolínaRadnicová Lenka-59-89-52312
4.Stachová OlesjaMatějovská Anna879  3022
5.Sazimová TerezieRadnicová Lenka-2-3-5  0323
6.Mynářová KarolínaVeselá Jaroslava-14103-983233
7.Stachová OlesjaRadnicová Lenka-5-8-13  0334
8.Mynářová KarolínaMatějovská Anna-9-786-82335
9.Sazimová TerezieVeselá Jaroslava8-310-7-52336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sazimová Terezie03Matějovská Anna21
Stachová Olesja21Veselá Jaroslava12
Mynářová Karolína12Radnicová Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:319:12294:248SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataTomanová Tamara8-1168 3110
2.Pěnkavová KateřinaKubátová Hana748