Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Pěnkava Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8338:244SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Veronika
Matějovská Anna
 
 
Klempířová Jiřina
Pospíšilová Carmen
 
 
4105  3010
2.Beranová SáraDvořáková Lenka10-123-393220
3.Poláková VeronikaKlempířová Jiřina418  3030
4.Matějovská AnnaPospíšilová Carmen863  3040
5.Poláková VeronikaDvořáková Lenka876  3050
6.Beranová SáraPospíšilová Carmen-12-8-5  0351
7.Matějovská AnnaKlempířová Jiřina785  3061
8.Poláková VeronikaPospíšilová Carmen465  3071
9.Matějovská AnnaDvořáková Lenka547  3081
10.Beranová SáraKlempířová Jiřina7-9-8-4 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beranová Sára12Dvořáková Lenka03
Poláková Veronika30Klempířová Jiřina12
Matějovská Anna30Pospíšilová Carmen12
Utkání přítomen komisař rozhodčích p. Jirsa Pavel.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11364:304SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívková Barbora
Pěnkavová Kristýna
 
 
Kaba Radka
Diblíková Klára
 
 
8124  3010
2.Pěnkavová KristýnaTimonina Vjatsheslavovna Valerija54-9-783220
3.Jírová MonikaStránská Anna588  3030
4.Polívková BarboraDiblíková Klára695  3040
5.Jírová MonikaTimonina Vjatsheslavovna Valerija5118  3050
6.Pěnkavová KristýnaDiblíková Klára-5-94463260
7.Polívková BarboraStránská Anna9-9-10-3 1361
8.Jírová MonikaDiblíková Klára699  3071
9.Polívková BarboraTimonina Vjatsheslavovna Valerija88-56 3181
10.Pěnkavová KristýnaStránská Anna-57-6-5 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkavová Kristýna21Timonina Vjatsheslavovna Valerija03
Jírová Monika30Stránská Anna21
Polívková Barbora21Diblíková Klára03
Utkání přítomen komisař rozhodčích p.Jirsa.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Stachová Olesja
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17319:249nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová Tereza
Klempererová Anna
 
 
Nováková Eva
Schneiderová Jana
 
 
-6-9-6  0301
2.Tonarová TerezaSchneiderová Jana-1-5-3  0302
3.Klempererová AnnaNováková Eva-97-69-92303
4.Bártová TerezaWO    3013
5.Klempererová AnnaSchneiderová Jana-10634 3123
6.Sedloňová AnetaWO    3033
7.Bártová TerezaNováková Eva-5-7-5  0334
8.Klempererová AnnaWO    3044
9.Bártová TerezaSchneiderová Jana10-108-6-62345
10.Sedloňová AnetaNováková Eva3-682 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tonarová Tereza01Schneiderová Jana21
Klempererová Anna11Nováková Eva21
Bártová Tereza02   
Sedloňová Aneta10   
WO30WO03
Utkání přítomen komisař ČAST Kovář Aleš.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Polák Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:16377:290nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová Vendula
Vajcová Kateřina
 
 
Sommerová Helena
Štricová Niamh
 
 
-1011-66-32301
2.Procházková OlgaŠtricová Niamh9910  3011
3.Tenglová VendulaWO    3021
4.Vajcová KateřinaSommerová Helena-6-714-9 1322
5.Tenglová VendulaŠtricová Niamh42-79 3132
6.Procházková OlgaSommerová Helena134-5-4-102333
7.Vajcová KateřinaWO    3043
8.Tenglová VendulaSommerová Helena7-10-9-11 1344
9.Vajcová KateřinaŠtricová Niamh-12-58-9 1345
10.Procházková OlgaWO    3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Olga11Štricová Niamh12
Tenglová Vendula11Sommerová Helena30
Vajcová Kateřina02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:Domnosil Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Polcar Vojtěch
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:29305:394SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hagino Petra
Veletová Ilona
 
 
Pytlíková Tereza
Stará Kateřina
 
 
-7-7-7  0301
2.Hlaváčková LenkaPytlíková Tereza-6-1510693211
3.Hagino PetraBošinová Aneta-102-102-32312
4.Veletová IlonaStará Kateřina-6-7-6  0313
5.Hagino PetraPytlíková Tereza-79-97-72314
6.Hlaváčková LenkaStará Kateřina-4-8-1  0315
7.Veletová IlonaBošinová Aneta-8105-9-52316
8.Hagino PetraStará Kateřina-76-8-9 1317
9.Veletová IlonaPytlíková TerezaWO    0318
10.Hlaváčková LenkaBošinová Aneta-10-9-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlaváčková Lenka12Pytlíková Tereza11
Hagino Petra03Bošinová Aneta30
Veletová Ilona02Stará Kateřina30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy