Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Vožeh Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Černá Mirka
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19360:360nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
-810-7-10 1301
2.Ulihrachová JitkaŠebková Kristýna7-3-7-6 1302
3.Černá MartinaČerná Lenka710-84 3112
4.Suchomanová JanaPokorná Eva-10-8-4  0313
5.Černá MartinaŠebková Kristýna1069  3023
6.Ulihrachová JitkaPokorná Eva4-79-10-72324
7.Suchomanová JanaČerná Lenka8310  3034
8.Černá MartinaPokorná Eva-8-9-7  0335
9.Suchomanová JanaŠebková Kristýna87-12-8113245
10.Ulihrachová JitkaČerná Lenka7-669 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka12Šebková Kristýna12
Černá Martina21Černá Lenka03
Suchomanová Jana21Pokorná Eva30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:8379:256TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benedová Zuzana
Kaba Radka
 
 
Pisárová Kateřina
Cimrmanová Eliška
 
 
35-37 3110
2.Kaba RadkaCimrmanová Eliška1037  3020
3.Šimůnková VeronikaRichterová Eva546  3030
4.Benedová ZuzanaPisárová Kateřina-3-45-10 1331
5.Šimůnková VeronikaCimrmanová Eliška684  3041
6.Kaba RadkaPisárová Kateřina454  3051
7.Benedová ZuzanaRichterová Eva9-6812 3161
8.Šimůnková VeronikaPisárová Kateřina46-146 3171
9.Benedová ZuzanaCimrmanová Eliška124-10-12113281
10.Lipovčanová HelenaRichterová Eva0WO   3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaba Radka20Cimrmanová Eliška03
Šimůnková Veronika30Richterová Eva03
Benedová Zuzana21Pisárová Kateřina12
Lipovčanová Helena10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Oplová Renáta
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Chmelenský Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Rokycany, Mládežníků 1115, vchod od autobusové zastávkyRozhodčí:Valdhans Miloslav
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13376:255TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Kohlmannová Aneta
Plachá Liliana
 
 
236  3010
2.Skopová ŠárkaPlachá Liliana-7-4-6  0311
3.Polcarová AnežkaKohlmannová Aneta-1071112 3121
4.Matoušová AnetaWO    3031
5.Polcarová AnežkaPlachá Liliana-1076-11-52332
6.Skopová ŠárkaWO    3042
7.Matoušová AnetaKohlmannová Aneta-8787 3152
8.Polcarová AnežkaWO    3062
9.Matoušová AnetaPlachá Liliana5-8-101153272
10.Skopová ŠárkaKohlmannová Aneta-99-7-10 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopová Šárka02Plachá Liliana21
Polcarová Anežka11Kohlmannová Aneta12
Matoušová Aneta20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Hnojský Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9391:291Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlíková Petra
Marešová Zdeňka
 
 
Nikolenko Alina
Poláková Pavlína
 
 
1011-67 3110
2.Marešová ZdeňkaNikolenko Alina-4483 3120
3.Jehlíková PetraMašková Nicole375  3030
4.Hnojská AndreaPoláková Pavlína762  3040
5.Jehlíková PetraNikolenko Alina97-4-8-32341
6.Marešová ZdeňkaPoláková Pavlína-10537 3151
7.Hnojská AndreaMašková Nicole583  3061
8.Jehlíková PetraPoláková Pavlína-89510 3171
9.Hnojská AndreaNikolenko Alina13-911-963281
10.Marešová ZdeňkaMašková Nicole3410  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marešová Zdeňka30Nikolenko Alina12
Jehlíková Petra21Mašková Nicole03
Hnojská Andrea30Poláková Pavlína03
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy