Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22358:373TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Benedová Zuzana
 
 
Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
-9-74-8 1301
2.Kaba RadkaŠebková Kristýna-1294-1553211
3.Šimůnková VeronikaČerná Lenka-6-5-3  0312
4.Lipovčanová HelenaPokorná Eva-41211-973222
5.Šimůnková VeronikaŠebková Kristýna1-9-12-2 1323
6.Kaba RadkaPokorná Eva576  3033
7.Lipovčanová HelenaČerná Lenka-9-510-6 1334
8.Šimůnková VeronikaPokorná Eva-795-7-62335
9.Lipovčanová HelenaŠebková Kristýna-10-7-6  0336
10.Kaba RadkaČerná Lenka8105  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaba Radka30Šebková Kristýna21
Šimůnková Veronika03Černá Lenka21
Lipovčanová Helena12Pokorná Eva12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:Vožeh Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Černá Mirka
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:12410:349TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Pisárová Kateřina
Cimrmanová Eliška
 
 
9108  3010
2.Ulihrachová JitkaCimrmanová Eliška899  3020
3.Černá MartinaRichterová Eva394  3030
4.Suchomanová JanaPisárová Kateřina77-6-743240
5.Černá MartinaCimrmanová Eliška-2-97793250
6.Ulihrachová JitkaPisárová Kateřina11-8-9-10 1351
7.Suchomanová JanaRichterová Eva999  3061
8.Černá MartinaPisárová Kateřina9-7-9383271
9.Suchomanová JanaCimrmanová Eliška105-107 3181
10.Ulihrachová JitkaRichterová Eva86-8-1373291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka21Cimrmanová Eliška03
Černá Martina30Richterová Eva03
Suchomanová Jana30Pisárová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Oplová Renáta
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:Chmelenský Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Rokycany, Mládežníků 1115, vchod od autobusové zastávkyRozhodčí:Valdhans Miloslav
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:12404:316TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Luňová Veronika
Maršíková Martina
 
 
344  3010
2.Skopová ŠárkaLuňová Veronika610-76 3120
3.Polcarová AnežkaStrnadová Karolína6-97-9133230
4.Matoušová AnetaMaršíková Martina-42510 3140
5.Polcarová AnežkaLuňová Veronika59-1110 3150
6.Skopová ŠárkaMaršíková Martina-72-8-7 1351
7.Matoušová AnetaStrnadová Karolína6106  3061
8.Polcarová AnežkaMaršíková Martina75-714 3171
9.Matoušová AnetaLuňová Veronika531  3081
10.Skopová ŠárkaStrnadová Karolína8-177-2-62382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopová Šárka12Luňová Veronika03
Polcarová Anežka30Strnadová Karolína12
Matoušová Aneta30Maršíková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Hnojský Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4358:202Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Marešová Zdeňka ml.
 
 
Melnyková Liana
Hromiaková Andrea
 
 
779  3010
2.Hnojská AndreaMelnyková Liana443  3020
3.Jehlíková PetraVyletová Helena1106  3030
4.Marešová Zdeňka ml.Hromiaková Andrea436  3040
5.Jehlíková PetraMelnyková Liana562  3050
6.Hnojská AndreaHromiaková Andrea544  3060
7.Marešová Zdeňka ml.Vyletová Helena59-57 3170
8.Marešová ZdeňkaHromiaková Andrea-54-9263280
9.Marešová Zdeňka ml.Melnyková Liana56-87 3190
10.Hnojská AndreaVyletová Helena494  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hnojská Andrea30Melnyková Liana03
Jehlíková Petra20Vyletová Helena03
Marešová Zdeňka ml.30Hromiaková Andrea03
Marešová Zdeňka10   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy