Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12338:309Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Marešová Zdeňka ml.
 
 
Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
-8697 3110
2.Marešová ZdeňkaSuchomanová Jana149-45 3120
3.Jehlíková PetraUlihrachová Jitka7-57-743230
4.Marešová Zdeňka ml.Černá Martina88-79 3140
5.Jehlíková PetraSuchomanová Jana1366  3050
6.Marešová ZdeňkaČerná Martina349  3060
7.Marešová Zdeňka ml.Ulihrachová Jitka-4944 3170
8.Jehlíková PetraČerná Martina-10-49-5 1371
9.Marešová Zdeňka ml.Suchomanová JanaWO    0372
10.Marešová ZdeňkaUlihrachová Jitka673  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marešová Zdeňka30Suchomanová Jana02
Jehlíková Petra21Ulihrachová Jitka03
Marešová Zdeňka ml.20Černá Martina12
WO01WO10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:Vyletová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19325:343nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašková Nicole
Nikolenko Alina
 
 
Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
-9-7-4  0301
2.Bydžovská HanaPolcarová Anežka-15-7-3  0302
3.Nikolenko AlinaMatoušová Aneta7-3-7-8 1303
4.Poláková PavlínaSkopová Šárka929  3013
5.Nikolenko AlinaPolcarová Anežka3810  3023
6.Bydžovská HanaSkopová Šárka978  3033
7.Poláková PavlínaMatoušová Aneta-6-4-9  0334
8.Nikolenko AlinaSkopová Šárka6-119-883244
9.Poláková PavlínaPolcarová Anežka9-3-5-9 1345
10.Bydžovská HanaMatoušová Aneta-7213-873255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bydžovská Hana21Polcarová Anežka21
Nikolenko Alina21Matoušová Aneta21
Poláková Pavlína12Skopová Šárka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Vladimír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:27334:409TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlmannová Aneta
Vyvadilová Jitka
 
 
Pokorná Eva
Šebková Kristýna
 
 
9-73-593210
2.Jebavá LucieŠebková Kristýna-78-9-3 1311
3.Kohlmannová AnetaČerná Lenka4-89-6-92312
4.Vyvadilová JitkaPokorná Eva12-7-81073222
5.Kohlmannová AnetaŠebková Kristýna-4-77-4 1323
6.Jebavá LuciePokorná Eva-9-7-10  0324
7.Vyvadilová JitkaČerná Lenka-788-673234
8.Kohlmannová AnetaPokorná Eva-8-4-4  0335
9.Vyvadilová JitkaŠebková Kristýna5-6-2WO 1336
10.Jebavá LucieČerná Lenka-7-65-5 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jebavá Lucie03Šebková Kristýna30
Kohlmannová Aneta03Černá Lenka21
Vyvadilová Jitka21Pokorná Eva21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18347:282nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
Pisárová Kateřina
Richterová Eva
 
 
9-3513 3110
2.Strnadová KarolínaRichterová Eva-97-0-4 1311
3.Vydrová LucieWO    3021
4.Maršíková MartinaPisárová Kateřina4-8-13833231
5.Vydrová LucieRichterová Eva-1-8-7  0332
6.Strnadová KarolínaPisárová Kateřina5-7-8-10 1333
7.Maršíková MartinaWO    3043
8.Vydrová LuciePisárová Kateřina8-7-511-92344
9.Maršíková MartinaRichterová Eva-55-10-7 1345
10.Strnadová KarolínaWO    3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnadová Karolína02Richterová Eva30
Vydrová Lucie02Pisárová Kateřina21
Maršíková Martina11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy