Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:9390:245Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Jehlíková Petra
 
 
Lipovčanová Helena
Šimůnková Veronika
 
 
117-74 3110
2.Marešová ZdeňkaLipovčanová Helena295  3020
3.Jehlíková PetraŠimůnková Veronika12-1698 3130
4.Marešová Zdeňka ml.WO    3040
5.Jehlíková PetraLipovčanová Helena5104  3050
6.Marešová ZdeňkaWO    3060
7.Marešová Zdeňka ml.Šimůnková Veronika-118-97-62361
8.Jehlíková PetraWO    3071
9.Marešová Zdeňka ml.Lipovčanová Helena-478-9-42372
10.Marešová ZdeňkaŠimůnková Veronika510-96 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marešová Zdeňka20Lipovčanová Helena12
Jehlíková Petra20Šimůnková Veronika12
Marešová Zdeňka ml.02   
WO30WO03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:Vyletová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30189:357TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyletová Helena ml.
Holubová Klaudie
 
 
Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
910-5-5-72301
2.Vyletová HelenaSkopová Šárka-5-7-8  0302
3.Holubová KlaudieMatoušová Aneta8-5-3-8 1303
4.Vyletová Helena ml.Polcarová Anežka-5-3-8  0304
5.Holubová KlaudieSkopová Šárka-4-6-3  0305
6.Vyletová HelenaPolcarová Anežka-6-6-7  0306
7.Vyletová Helena ml.Matoušová Aneta-7-3-6  0307
8.Holubová KlaudiePolcarová Anežka-3-3-5  0308
9.Vyletová Helena ml.Skopová Šárka-6-3-4  0309
10.Vyletová HelenaMatoušová Aneta-6-6-2  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyletová Helena03Skopová Šárka30
Holubová Klaudie03Matoušová Aneta30
Vyletová Helena ml.03Polcarová Anežka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23368:388TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
-8-7116-42301
2.Maršíková MartinaŠebková Kristýna9-12-81023211
3.Vydrová LucieČerná Lenka8211  3021
4.Strnadová KarolínaPokorná Eva-95-15653231
5.Vydrová LucieŠebková Kristýna-4-5-5  0332
6.Maršíková MartinaPokorná Eva9-278 3142
7.Strnadová KarolínaČerná Lenka-9-9-10  0343
8.Vydrová LuciePokorná Eva-9-39-4 1344
9.Strnadová KarolínaŠebková Kristýna-8-710-6 1345
10.Maršíková MartinaČerná Lenka-14-71-10 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maršíková Martina21Šebková Kristýna21
Vydrová Lucie12Černá Lenka21
Strnadová Karolína12Pokorná Eva12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Vladimír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:426:16424:357SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlmannová Aneta
Vyvadilová Jitka
 
 
Richterová Eva
Pisárová Kateřina
 
 
9-138-853210
2.Jebavá LuciePisárová Kateřina8-6-910-82311
3.Kohlmannová AnetaLupínková Lucie-10-948-102312
4.Vyvadilová JitkaRichterová Eva3-1046 3122
5.Kohlmannová AnetaPisárová Kateřina12107  3032
6.Jebavá LucieRichterová Eva-9-848-52333
7.Vyvadilová JitkaLupínková Lucie4-977 3143
8.Kohlmannová AnetaRichterová Eva914  3053
9.Vyvadilová JitkaPisárová Kateřina1027  3063
10.Jebavá LucieLupínková Lucie107-4-9-42364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jebavá Lucie03Pisárová Kateřina12
Kohlmannová Aneta21Lupínková Lucie21
Vyvadilová Jitka30Richterová Eva12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy