Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Linert Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Šimůnková Veronika
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:19404:365TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Prášilová Andrea
 
 
Vyvadilová Jitka
Kohlmannová Aneta
 
 
9-6-5743210
2.Prášilová AndreaKohlmannová Aneta77-94 3120
3.Lipovčanová HelenaJebavá Lucie-118-68-92321
4.Benedová ZuzanaVyvadilová Jitka-1010-95-82322
5.Lipovčanová HelenaKohlmannová Aneta-6456 3132
6.Prášilová AndreaVyvadilová Jitka-8883 3142
7.Benedová ZuzanaJebavá Lucie-7-7-9  0343
8.Lipovčanová HelenaVyvadilová Jitka5-115-6-42344
9.Benedová ZuzanaKohlmannová Aneta-37-5933254
10.Prášilová AndreaJebavá Lucie577  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prášilová Andrea30Kohlmannová Aneta03
Lipovčanová Helena12Jebavá Lucie21
Benedová Zuzana12Vyvadilová Jitka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:Vožeh Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hummelová Jaroslava
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11364:300TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
10810  3010
2.Ulihrachová JitkaLuňová Zuzana646  3020
3.Černá MartinaMaršíková Martina-5786 3130
4.Suchomanová JanaStrnadová Karolína6-6-9-5 1331
5.Černá MartinaLuňová Zuzana568  3041
6.Ulihrachová JitkaStrnadová Karolína6-9-10983251
7.Suchomanová JanaMaršíková Martina-97118 3161
8.Černá MartinaStrnadová Karolína-5-7-10  0362
9.Suchomanová JanaLuňová Zuzana-10466 3172
10.Ulihrachová JitkaVydrová Lucie777  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka30Luňová Zuzana03
Černá Martina21Maršíková Martina02
Suchomanová Jana21Strnadová Karolína21
   Vydrová Lucie01
střídání hostů: Vydrová místo Maršíkové



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10347:201T. J. Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Richterová Eva
 
 
Bydžovská Hana
Mašková Nicole
 
 
359  3010
2.Pisárová KateřinaMašková Nicole946  3020
3.Hošková DenisaBydžovská Hana6-8-8823230
4.Lupínková LucieWO    3040
5.Hošková DenisaMašková Nicole265  3050
6.Pisárová KateřinaWO    3060
7.Lupínková LucieBydžovská Hana-9-8-6  0361
8.Hošková DenisaWO    3071
9.Lupínková LucieMašková Nicole-449-943281
10.Pisárová KateřinaBydžovská Hana9-9-3-8 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pisárová Kateřina11Mašková Nicole03
Hošková Denisa20Bydžovská Hana21
Lupínková Lucie11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Pinta Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pintová Radka
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15375:361TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
Bartošková Marta
Lněničková Marta
 
 
-88-7-5 1301
2.Černá LenkaLněničková Marta-4-76-8 1302
3.Šebková KristýnaBartošková Marta-4-9139153212
4.Pokorná EvaHolubová Klaudie7910  3022
5.Šebková KristýnaLněničková Marta-819-793232
6.Černá LenkaHolubová Klaudie6810  3042
7.Pokorná EvaBartošková Marta89-58 3152
8.Meškánová AndreaHromiaková Andrea1083  3062
9.Pokorná EvaLněničková Marta118-78 3172
10.Černá LenkaBartošková Marta-7-12-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černá Lenka12Lněničková Marta12
Šebková Kristýna20Bartošková Marta12
Pokorná Eva30Holubová Klaudie02
Meškánová Andrea10Hromiaková Andrea01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy