Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Oplová Renáta
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Chmelenský Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:Valdhans Miloslav
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8379:268TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Suchomanová Jana
Ulihrachová Jitka
 
 
586  3010
2.Skopová ŠárkaHummelová Jarmila8-996 3120
3.Matoušová AnetaUlihrachová Jitka-3343 3130
4.Polcarová AnežkaSuchomanová Jana972  3040
5.Matoušová AnetaHummelová Jarmila988  3050
6.Skopová ŠárkaSuchomanová Jana-79-5963260
7.Polcarová AnežkaUlihrachová Jitka441  3070
8.Matoušová AnetaSuchomanová Jana655  3080
9.Polcarová AnežkaHummelová Jarmila7-1064 3190
10.Skopová ŠárkaUlihrachová Jitka-910-98-72391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopová Šárka21Hummelová Jarmila03
Matoušová Aneta30Ulihrachová Jitka12
Polcarová Anežka30Suchomanová Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12397:332Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlíková Petra
Hnojská Andrea
 
 
Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
-875-9-42301
2.Marešová ZdeňkaŠebková Kristýna-9-217-13 1302
3.Jehlíková PetraČerná Lenka519  3012
4.Hnojská AndreaPokorná Eva58-8-8-92313
5.Jehlíková PetraŠebková Kristýna-3997 3123
6.Marešová ZdeňkaPokorná Eva875  3033
7.Hnojská AndreaČerná Lenka978  3043
8.Jehlíková PetraPokorná Eva-6758 3153
9.Hnojská AndreaŠebková Kristýna1088  3063
10.Marešová Zdeňka ml.Černá Lenka-111037 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marešová Zdeňka11Šebková Kristýna12
Jehlíková Petra30Černá Lenka03
Hnojská Andrea21Pokorná Eva12
Marešová Zdeňka ml.10   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Vyletová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20333:351nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolenko Alina
Poláková Pavlína
 
 
Vyvadilová Jitka
Kohlmannová Aneta
 
 
-12-76-5 1301
2.Mašková NicoleKohlmannová Aneta-9-8-7  0302
3.Nikolenko AlinaJebavá Lucie696  3012
4.Poláková PavlínaVyvadilová Jitka-911-9-5 1313
5.Nikolenko AlinaKohlmannová Aneta68-78 3123
6.Mašková NicoleVyvadilová Jitka-5-4-7  0324
7.Poláková PavlínaJebavá Lucie74-66 3134
8.Nikolenko AlinaVyvadilová Jitka11-910-3103244
9.Poláková PavlínaKohlmannová Aneta7-776 3154
10.Mašková NicoleJebavá Lucie-7-8-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mašková Nicole03Kohlmannová Aneta12
Nikolenko Alina30Jebavá Lucie12
Poláková Pavlína21Vyvadilová Jitka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:Havránek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Havlíček Stanislav
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11365:247TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lněničková Marta
Bartošková Marta
 
 
Maršíková Martina
Franeková Věra
 
 
67-115 3110
2.Hromiaková AndreaMaršíková Martina-8-5-5  0311
3.Bartošková MartaWO    3021
4.Lněničková MartaFraneková Věra11-8-88-62322
5.Bartošková MartaMaršíková Martina-8118-323232
6.Hromiaková AndreaFraneková Věra-1848 3142
7.Lněničková MartaWO    3052
8.Bartošková MartaFraneková Věra4116  3062
9.Lněničková MartaMaršíková Martina119-85 3172
10.Hromiaková AndreaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hromiaková Andrea11Maršíková Martina12
Bartošková Marta20Franeková Věra12
Lněničková Marta11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy