Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Linert Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8335:208TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášilová Andrea
Lipovčanová Helena
 
 
Bydžovská Hana
Poláková Pavlína
 
 
747  3010
2.Benedová ZuzanaPoláková Pavlína8-10-5-4 1311
3.Šimůnková VeronikaBydžovská Hana10-6-9893221
4.Prášilová AndreaWO    3031
5.Šimůnková VeronikaPoláková Pavlína679  3041
6.Benedová ZuzanaWO    3051
7.Prášilová AndreaBydžovská Hana1135  3061
8.Šimůnková VeronikaWO    3071
9.Prášilová AndreaPoláková Pavlína978  3081
10.Lipovčanová HelenaBydžovská Hana-10-5-8  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Benedová Zuzana01Poláková Pavlína12
Šimůnková Veronika20Bydžovská Hana12
Prášilová Andrea20   
Lipovčanová Helena01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Vožeh Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:150TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Melnyková Liana
Vyletová Helena
 
 
653  3010
2.Ulihrachová JitkaMelnyková Liana-9653 3120
3.Černá MartinaVyletová Helena853  3030
4.Suchomanová JanaWO    3040
5.Černá MartinaMelnyková Liana674  3050
6.Ulihrachová JitkaWO    3060
7.Suchomanová JanaVyletová Helena-8985 3170
8.Černá MartinaWO    3080
9.Suchomanová JanaMelnyková Liana478  3090
10.Ulihrachová JitkaVyletová Helena1088  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka20Melnyková Liana03
Černá Martina20Vyletová Helena03
Suchomanová Jana20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:913:29361:439Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Luňová Zuzana
 
 
Marešová Zdeňka ml.
Žižkovská Rebeka
 
 
11-58-5123210
2.Franeková VěraMarešová Zdeňka ml.-5-85-11 1311
3.Hong Do HanhŽižkovská Rebeka-7-14-8  0312
4.Strnadová KarolínaHnojská Andrea38-10-8-42313
5.Hong Do HanhMarešová Zdeňka ml.-4-8-8  0314
6.Franeková VěraHnojská Andrea-4-1210-10 1315
7.Strnadová KarolínaŽižkovská Rebeka-107-67-72316
8.Hong Do HanhHnojská Andrea-4-6-7  0317
9.Strnadová KarolínaMarešová Zdeňka ml.-8812-3-52318
10.Franeková VěraŽižkovská Rebeka8-98-7-62319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Franeková Věra03Marešová Zdeňka ml.30
Hong Do Hanh03Žižkovská Rebeka30
Strnadová Karolína03Hnojská Andrea30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23315:339TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Richterová Eva
 
 
Polcarová Anežka
Matoušová Aneta
 
 
-72-6-8 1301
2.Lupínková LucieMatoušová Aneta-5-6-4  0302
3.Hošková DenisaPolcarová Anežka488  3012
4.Pisárová KateřinaSkopová Šárka-67-91073222
5.Hošková DenisaMatoušová Aneta-5-758-72323
6.Lupínková LucieSkopová Šárka-5-5-10  0324
7.Pisárová KateřinaPolcarová Anežka6-6-8-4 1325
8.Cimrmanová EliškaSkopová Šárka-128-6-8 1326
9.Pisárová KateřinaMatoušová AnetaWO    3036
10.Lupínková LuciePolcarová Anežka9-7-6-2 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lupínková Lucie03Matoušová Aneta20
Hošková Denisa11Polcarová Anežka21
Pisárová Kateřina11Skopová Šárka21
Cimrmanová Eliška01   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy