Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20375:360nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlmannová Aneta
Plachá Liliana
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
810-3-633210
2.Jebavá LucieSuchomanová Jana-10-87-3 1311
3.Kohlmannová AnetaUlihrachová Jitka5813  3021
4.Plachá LilianaČerná Martina1144  3031
5.Kohlmannová AnetaSuchomanová Jana8-4-12-9 1332
6.Jebavá LucieČerná Martina-6-8-7  0333
7.Plachá LilianaUlihrachová Jitka3-662 3143
8.Kohlmannová AnetaČerná Martina-7-92-10 1344
9.Plachá LilianaSuchomanová Jana-611-99-102345
10.Vyvadilová JitkaUlihrachová Jitka-675-783255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jebavá Lucie02Suchomanová Jana30
Kohlmannová Aneta12Ulihrachová Jitka03
Plachá Liliana21Černá Martina21
Vyvadilová Jitka10   
střídání : Jebavá - Vyvadilová



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:26297:365TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Luňová Zuzana
 
 
Kaba Radka
Prášilová Andrea
 
 
-9-66-8 1301
2.Maršíková MartinaPrášilová Andrea-5-411-6 1302
3.Franeková VěraBenedová Zuzana9-6-48-72303
4.Luňová ZuzanaKaba Radka-5-6-8  0304
5.Franeková VěraPrášilová Andrea12-1-5-5 1305
6.Maršíková MartinaKaba Radka-6-6-9  0306
7.Luňová ZuzanaBenedová Zuzana-5-68-9 1307
8.Franeková VěraKaba Radka-4-7-12  0308
9.Luňová ZuzanaPrášilová AndreaWO    3018
10.Maršíková MartinaBenedová Zuzana76-7-493228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maršíková Martina12Prášilová Andrea20
Franeková Věra03Benedová Zuzana21
Luňová Zuzana02Kaba Radka30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Kasal Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Havránek Pavel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:29273:372TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacíková Renata
Bydžovská Hana
 
 
Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
-7-11-7  0301
2.Vacíková RenataŠebková Kristýna-5-5-9  0302
3.Bydžovská HanaČerná Lenka-7810-983212
4.Jarošová TerezaPokorná Eva-10-7-7  0313
5.Bydžovská HanaŠebková Kristýna-83-9-4 1314
6.Vacíková RenataPokorná Eva-7-4-9  0315
7.Jarošová TerezaČerná Lenka-6-7-8  0316
8.Bydžovská HanaPokorná Eva9-88-7-72317
9.Jarošová TerezaŠebková Kristýna-13-6-6  0318
10.Vacíková RenataČerná Lenka-4-6-3  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vacíková Renata03Šebková Kristýna30
Bydžovská Hana12Černá Lenka21
Jarošová Tereza03Pokorná Eva30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Hana
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25267:354T. J. Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromiaková Andrea
Vyletová Helena ml.
 
 
Hošková Denisa
Richterová Eva
 
 
-6-9-9  0301
2.Hromiaková AndreaPisárová Kateřina-54-8-7 1302
3.Holubová KlaudieCimrmanová Eliška-8-28-4 1303
4.Vyletová Helena ml.Hošková Denisa-78-5-6 1304
5.Holubová KlaudiePisárová Kateřina-6-4-5  0305
6.Hromiaková AndreaHošková Denisa-2-9-5  0306
7.Vyletová Helena ml.Cimrmanová Eliška11147  3016
8.Holubová KlaudieHošková Denisa-5-9-6  0317
9.Vyletová Helena ml.Pisárová Kateřina-7-11-7  0318
10.Hromiaková AndreaCimrmanová Eliška-89610 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hromiaková Andrea12Pisárová Kateřina30
Holubová Klaudie03Cimrmanová Eliška12
Vyletová Helena ml.12Hošková Denisa30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:21392:380TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Hnojská Andrea
 
 
Polcarová Anežka
Matoušová Aneta
 
 
-9-8-7  0301
2.Žižkovská RebekaMatoušová Aneta-11-581093211
3.Marešová ZdeňkaSkopová Šárka4-7123 3121
4.Hnojská AndreaPolcarová Anežka88-10-8-72322
5.Marešová ZdeňkaMatoušová Aneta648  3032
6.Žižkovská RebekaPolcarová Anežka5-7-7-6 1333
7.Hnojská AndreaSkopová Šárka48-10-7-112334
8.Marešová ZdeňkaPolcarová Anežka13-10-7-9 1335
9.Marešová Zdeňka ml.Matoušová Aneta-94-8-10 1336
10.Žižkovská RebekaSkopová Šárka1197  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žižkovská Rebeka21Matoušová Aneta12
Marešová Zdeňka21Skopová Šárka12
Hnojská Andrea02Polcarová Anežka30
Marešová Zdeňka ml.01   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline