Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:Černá Miroslava
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:20285:339nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
-5-511483210
2.Ulihrachová JitkaMatoušová Aneta-8-6-7  0311
3.Černá MartinaMatoušová Jana944  3021
4.Suchomanová JanaPolcarová Anežka-46-2-4 1322
5.Černá MartinaMatoušová Aneta7-1097 3132
6.Ulihrachová JitkaPolcarová Anežka-4-4-3  0333
7.Suchomanová JanaMatoušová Jana978  3043
8.Černá MartinaPolcarová Anežka-5-4-3  0344
9.Suchomanová JanaMatoušová Aneta-7-5-9  0345
10.Ulihrachová JitkaOplová Renáta6-710-493255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Matoušová Aneta21
Černá Martina21Matoušová Jana02
Suchomanová Jana12Polcarová Anežka30
   Oplová Renáta01
na utkání byl přítomen komisař střídání hosté - Oplová místo Matoušová Jana Vrchní rozhodčí neokřikuje hráče, když si fandí



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Union Plzeň, Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pintová Radka
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:816:27377:428Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
Marešová Zdeňka ml.
Žižkovská Rebeka
 
 
-62-11-7 1301
2.Šebková KristýnaJehlíková Petra-1086-993211
3.Černá LenkaŽižkovská Rebeka-4-7-10  0312
4.Pokorná EvaMarešová Zdeňka-69-7-8 1313
5.Černá LenkaJehlíková Petra-4-7-10  0314
6.Šebková KristýnaMarešová Zdeňka ml.1010-9-6-92315
7.Pokorná EvaŽižkovská Rebeka7-89-9-42316
8.Černá LenkaMarešová Zdeňka ml.117-39 3126
9.Pokorná EvaJehlíková Petra5-96-6-82327
10.Šebková KristýnaŽižkovská Rebeka-310-98-72328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šebková Kristýna12Jehlíková Petra21
Černá Lenka12Žižkovská Rebeka30
Pokorná Eva03Marešová Zdeňka10
   Marešová Zdeňka ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:19278:311nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlmannová Aneta
Plachá Liliana
 
 
Bydžovská Hana
Janoušová Petra
 
 
764  3010
2.Jebavá LucieBydžovská Hana-6-6-5  0311
3.Kohlmannová AnetaJanoušová Petra-7-5-9  0312
4.Plachá LilianaPoláková Pavlína8-7-5783222
5.Kohlmannová AnetaBydžovská Hana-5-7-6  0323
6.Jebavá LuciePoláková Pavlína-4-4-7  0324
7.Plachá LilianaJanoušová Petra777  3034
8.Kohlmannová AnetaMašková Nicole536  3044
9.Plachá LilianaBydžovská Hana-879-5113254
10.Jebavá LucieJanoušová Petra-6-4-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jebavá Lucie03Bydžovská Hana21
Kohlmannová Aneta12Janoušová Petra21
Plachá Liliana30Poláková Pavlína11
   Mašková Nicole01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:35Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7347:184TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
Vyletová Helena
Vyletová Helena ml.
 
 
-8986 3110
2.Maršíková MartinaVyletová Helena563  3020
3.Luňová ZuzanaVyletová Helena ml.567  3030
4.Strnadová KarolínaWO    3040
5.Luňová ZuzanaVyletová Helena-9-5-9  0341
6.Maršíková MartinaWO    3051
7.Strnadová KarolínaVyletová Helena ml.5-995 3161
8.Luňová ZuzanaWO    3071
9.Strnadová KarolínaVyletová Helena5-7-3553281
10.Maršíková MartinaVyletová Helena ml.396  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maršíková Martina20Vyletová Helena12
Luňová Zuzana11Vyletová Helena ml.03
Strnadová Karolína20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS