Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Rytich Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35578:604SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Lukáš
Kastner Milan
 
 
Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
-10-8-3  0301
2.Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
Šťovíček Petr
Holovčák Jiří
 
 
1168  3011
3.Kastner MilanKlouček Luboš ml.-1394-253221
4.Čejka VratislavŠťovíček Petr-8-8-5  0322
5.Fencl LukášBartes Petr-4-6-1  0323
6.Beránek MiroslavHolovčák Jiří957  3033
7.Čejka VratislavKlouček Luboš ml.5-4106 3143
8.Fencl Lukᚊťovíček Petr-9-8113-62344
9.Beránek MiroslavBartes Petr-9-7-9  0345
10.Kastner MilanHolovčák Jiří-7-97-5 1346
11.Fencl LukášKlouček Luboš ml.-6-110-6 1347
12.Beránek MiroslavŠťovíček Petr910-86 3157
13.Kastner MilanBartes Petr-7-5-13  0358
14.Čejka VratislavHolovčák Jiří-10-1067-92359
15.Beránek MiroslavKlouček Luboš ml.455  3069
16.Kastner MilanŠťovíček Petr-11895 3179
17.Čejka VratislavBartes Petr-108-67-923710
18.Fencl LukášHolovčák Jiří-8995 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kastner Milan22Klouček Luboš ml.13
Čejka Vratislav13Šťovíček Petr22
Fencl Lukáš03Bartes Petr40
Beránek Miroslav31Holovčák Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1016:32439:487TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Martin
Soukup Karel
 
 
Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
-1197-17-92301
2.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
-1079-2-92302
3.Stehlík PetrBrožek Michal-78-1310-52303
4.Soukup KarelBrožek Miroslav-8-8-2  0304
5.Sýkora MartinPivoňka Jaromír7-9-8-8 1305
6.Růžička JiříBlažek Jan-11-11-7  0306
7.Soukup KarelBrožek Michal-72-910-92307
8.Sýkora MartinBrožek Miroslav-1098-8-52308
9.Růžička JiříPivoňka Jaromír1-6-10-6 1309
10.Stehlík PetrBlažek Jan3-86-593219
11.Sýkora MartinBrožek Michal8-7-6-10 13110
12.Růžička JiříBrožek Miroslav         
13.Stehlík PetrPivoňka Jaromír         
14.Soukup KarelBlažek Jan         
15.Růžička JiříBrožek Michal         
16.Stehlík PetrBrožek Miroslav         
17.Soukup KarelPivoňka Jaromír         
18.Sýkora MartinBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stehlík Petr11Brožek Michal30
Soukup Karel02Brožek Miroslav20
Sýkora Martin03Pivoňka Jaromír20
Růžička Jiří02Blažek Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Cibulka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Miroslav
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22561:493TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filín Jan
Beránek Václav st.
 
 
Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
759  3010
2.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
-878-9-72311
3.Beránek Václav st.Vízner Jiří-99-8-9 1312
4.Filín JanKubovský Zdeněk95-8-853222
5.Ledvina VilémPetrlík Jiří ml.5-877 3132
6.Zlatohlávek JaroslavKadlec Matěj49-810 3142
7.Filín JanVízner Jiří7-8910 3152
8.Ledvina VilémKubovský Zdeněk79-85 3162
9.Zlatohlávek JaroslavPetrlík Jiří ml.6-898 3172
10.Koželuh JindřichKadlec Matěj147  3082
11.Ledvina VilémVízner Jiří-7-6-6  0383
12.Zlatohlávek JaroslavKubovský Zdeněk-61089 3193
13.Koželuh JindřichPetrlík Jiří ml.-668-8-112394
14.Filín JanKadlec Matěj-1055-7932104
15.Zlatohlávek JaroslavVízner Jiří         
16.Koželuh JindřichKubovský Zdeněk         
17.Filín JanPetrlík Jiří ml.         
18.Ledvina VilémKadlec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránek Václav st.01Vízner Jiří21
Filín Jan30Kubovský Zdeněk03
Ledvina Vilém21Petrlík Jiří ml.12
Zlatohlávek Jaroslav30Kadlec Matěj03
Koželuh Jindřich11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Skála Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33 SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Honzík Stanislav
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
     3210
2.Phanthe Dung
Šimek Pavel st.
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
     0311
3.Mrázek MichalSvěchota Vojtěch     1312
4.Šimek Pavel st.Sobíšek Martin     1313
5.Rambousek Jiří ml.Tauš Jiří     2314
6.Phanthe DungMatas Jan     1315
7.Šimek Pavel st.Svěchota Vojtěch     0316
8.Rambousek Jiří ml.Sobíšek Martin     3126
9.Phanthe DungTauš Jiří     0327
10.Mrázek MichalMatas Jan     1328
11.Rambousek Jiří ml.Svěchota Vojtěch     2329
12.Phanthe DungSobíšek Martin     13210
13.Mrázek MichalTauš Jiří         
14.Šimek Pavel st.Matas Jan         
15.Phanthe DungSvěchota Vojtěch         
16.Mrázek MichalSobíšek Martin         
17.Šimek Pavel st.Tauš Jiří         
18.Rambousek Jiří ml.Matas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Michal02Svěchota Vojtěch30
Šimek Pavel st.02Sobíšek Martin21
Rambousek Jiří ml.12Tauš Jiří20
Phanthe Dung03Matas Jan20
--------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Vladimír Zajíček
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Jiří Skokan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecký Filip
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15491:386TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-69-7493210
2.Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
-911-8-11 1311
3.Chrvala RadovanZedník Josef666  3021
4.Boháč DominikBeneš Jiří8-354 3131
5.Skokan ViktorLuňák Radek6-7-7193241
6.Kopecký FilipNováková Martina499  3051
7.Boháč DominikZedník Josef584  3061
8.Skokan ViktorBeneš Jiří-9466 3171
9.Kopecký FilipLuňák Radek-1046-10-82372
10.Chrvala RadovanNováková Martina4511  3082
11.Skokan ViktorZedník Josef9-7-9943292
12.Kopecký FilipBeneš Jiří10-9124 31102
13.Chrvala RadovanLuňák Radek-6    01  
14.Boháč DominikNováková Martina         
15.Kopecký FilipZedník Josef         
16.Chrvala RadovanBeneš Jiří         
17.Boháč DominikLuňák Radek         
18.Skokan ViktorNováková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chrvala Radovan20Zedník Josef03
Boháč Dominik20Beneš Jiří03
Skokan Viktor30Luňák Radek11
Kopecký Filip21Nováková Martina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:Průša Dominik
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Zach František
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31299:444KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Šmucr Jiří
Rödling Jan
 
 
-4-3-1  0301
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Hrnčál Miroslav
Feifrlík Marcel
 
 
-610-99-92302
3.Hofreiter ZdeněkŠmucr Jiří-4-38-6 1303
4.Pejša Otto ml.Rödling Jan-6-5-7  0304
5.Kopenec VáclavHrnčál Miroslav9-9-83-72305
6.Broum PavelFeifrlík Marcel117-711 3115
7.Pejša Otto ml.Šmucr Jiří-78-6-1 1316
8.Plečinda JiříRödling Jan-1-3-3  0317
9.Broum PavelHrnčál Miroslav-3-68-3 1318
10.Hofreiter ZdeněkFeifrlík Marcel88-4-4-122319
11.Plečinda JiříŠmucr Jiří-7-4-4  03110
12.Broum PavelRödling Jan         
13.Hofreiter ZdeněkHrnčál Miroslav         
14.Pejša Otto ml.Feifrlík Marcel         
15.Broum PavelŠmucr Jiří         
16.Hofreiter ZdeněkRödling Jan         
17.Pejša Otto ml.Hrnčál Miroslav         
18.Plečinda JiříFeifrlík Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofreiter Zdeněk02Šmucr Jiří30
Pejša Otto ml.02Rödling Jan20
Kopenec Václav01Hrnčál Miroslav20
Broum Pavel11Feifrlík Marcel11
Plečinda Jiří02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline