Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22555:497TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Broum Pavel
Městka Petr
 
 
-10856 3110
2.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
596  3020
3.Filín JanBroum Pavel-8-5-15  0321
4.Ledvina VilémHofreiter Zdeněk-118-510-82322
5.Zlatohlávek JaroslavPejša Otto ml.85-73 3132
6.Koželuh JindřichMěstka Petr6106  3042
7.Ledvina VilémBroum Pavel-11-7-1  0343
8.Zlatohlávek JaroslavHofreiter Zdeněk7128  3053
9.Koželuh JindřichPejša Otto ml.-4772 3163
10.Filín JanMěstka Petr7-697 3173
11.Zlatohlávek JaroslavBroum Pavel-10-58-6 1374
12.Koželuh JindřichHofreiter Zdeněk5-9144 3184
13.Filín JanPejša Otto ml.-6-115-9 1385
14.Ledvina VilémMěstka Petr919  3095
15.Koželuh JindřichBroum Pavel-77-910832105
16.Filín JanHofreiter Zdeněk         
17.Ledvina VilémPejša Otto ml.         
18.Zlatohlávek JaroslavMěstka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filín Jan12Broum Pavel31
Ledvina Vilém12Hofreiter Zdeněk12
Zlatohlávek Jaroslav21Pejša Otto ml.12
Koželuh Jindřich40Městka Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:Petrlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Kubovský Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32348:455KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Štěpnička Michal
 
 
Rödling Jan
Hrnčál Miroslav
 
 
8-68-8-112301
2.Kadlec Matěj
Keller Filip
 
 
Šmucr Jiří
Feifrlík Marcel
 
 
-9-8-4  0302
3.Štěpnička MichalRödling Jan-3-7-10  0303
4.Kadlec MatějHrnčál Miroslav-7-1211193213
5.Keller FilipFeifrlík Marcel-5-5-7  0314
6.Vízner JiříŠmucr Jiří-4-958-72315
7.Kadlec MatějRödling Jan-7-71110-82316
8.Keller FilipHrnčál Miroslav-6-6-2  0317
9.Vízner JiříFeifrlík Marcel9-10-3-3 1318
10.Štěpnička MichalŠmucr Jiří-5-9-6  0319
11.Keller FilipRödling Jan13-5-7-12 13110
12.Vízner JiříHrnčál Miroslav9    10  
13.Štěpnička MichalFeifrlík Marcel         
14.Kadlec MatějŠmucr Jiří         
15.Vízner JiříRödling Jan         
16.Štěpnička MichalHrnčál Miroslav         
17.Kadlec MatějFeifrlík Marcel         
18.Keller FilipŠmucr Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpnička Michal02Rödling Jan30
Kadlec Matěj11Hrnčál Miroslav11
Keller Filip03Feifrlík Marcel20
Vízner Jiří02Šmucr Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:SkalaJiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Růžička Jiří
Sýkora Martin
 
 
     2301
2.Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
Štěpánek Ivan
Rúža David
 
 
     3011
3.Franěk TomášRúža David     3021
4.Phanthe DungRůžička Jiří     0322
5.Neumann JanŠtěpánek Ivan     3132
6.Rambousek Jiří ml.Sýkora Martin     3142
7.Phanthe DungRúža David     1343
8.Neumann JanRůžička Jiří     2344
9.Rambousek Jiří ml.Štěpánek Ivan     3054
10.Franěk TomášSýkora Martin     3064
11.Neumann JanRúža David     0365
12.Rambousek Jiří ml.Růžička Jiří     3175
13.Franěk Tomᚊtěpánek Ivan     3185
14.Phanthe DungSýkora Martin     1386
15.Rambousek Jiří ml.Rúža David     0387
16.Franěk TomášRůžička Jiří     3097
17.Phanthe DungŠtěpánek Ivan     0398
18.Neumann JanSýkora Martin     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franěk Tomáš40Rúža David31
Phanthe Dung04Růžička Jiří22
Neumann Jan13Štěpánek Ivan13
Rambousek Jiří ml.31Sýkora Martin22
-----------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Schneiderová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23550:494SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
Brožek Miroslav
Blažek Jan
 
 
-7107-9103210
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Pivoňka Jaromír
Šnajdr Antonín
 
 
-9-9-9  0311
3.Svěchota VojtěchPivoňka Jaromír-6-49-4 1312
4.Tauš JiříBrožek Miroslav8107  3022
5.Grubr VojtěchBlažek Jan-9-97-8 1323
6.Sobíšek MartinŠnajdr Antonín566  3033
7.Tauš JiříPivoňka Jaromír988  3043
8.Grubr VojtěchBrožek Miroslav-811-9-8 1344
9.Sobíšek MartinBlažek Jan10-767 3154
10.Svěchota VojtěchŠnajdr Antonín7-765 3164
11.Grubr VojtěchPivoňka Jaromír-7-8-11  0365
12.Sobíšek MartinBrožek Miroslav-75-8773275
13.Svěchota VojtěchBlažek Jan5-1084 3185
14.Tauš JiříŠnajdr Antonín648  3095
15.Sobíšek MartinPivoňka Jaromír-8886 31105
16.Svěchota VojtěchBrožek Miroslav         
17.Tauš JiříBlažek Jan         
18.Grubr VojtěchŠnajdr Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svěchota Vojtěch21Pivoňka Jaromír22
Tauš Jiří30Brožek Miroslav12
Grubr Vojtěch03Blažek Jan12
Sobíšek Martin40Šnajdr Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Hervert Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecký Václav
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:530:23497:477TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Filip
Boháč Dominik
 
 
Fencl Lukáš
Kastner Milan
 
 
296  3010
2.Chrvala Radovan
Krupka Martin
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
-7-8-5  0311
3.Boháč DominikBeránek Miroslav-8-9-7  0312
4.Chrvala RadovanKastner Milan-10986 3122
5.Krupka MartinFencl Lukáš-6-5-8  0323
6.Kopecký FilipČejka Vratislav68-86 3133
7.Chrvala RadovanBeránek Miroslav786  3043
8.Krupka MartinKastner Milan-4-3-7  0344
9.Kopecký FilipFencl Lukáš89-810 3154
10.Boháč DominikČejka Vratislav6-767 3164
11.Krupka MartinBeránek Miroslav-3-5-5  0365
12.Kopecký FilipKastner Milan-11-910983275
13.Boháč DominikFencl Lukáš499  3085
14.Chrvala RadovanČejka Vratislav467  3095
15.Kopecký FilipBeránek Miroslav-1010-116932105
16.Boháč DominikKastner Milan-88-79 22  
17.Chrvala RadovanFencl Lukáš         
18.Krupka MartinČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boháč Dominik21Beránek Miroslav22
Chrvala Radovan30Kastner Milan12
Krupka Martin03Fencl Lukáš12
Kopecký Filip40Čejka Vratislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
     3210
2.Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
     1311
3.Luňák RadekŠťovíček Petr     2312
4.Nováková MartinaKlouček Luboš ml.     0313
5.Beneš JiříŽielinský Tomáš     2314
6.Zedník JosefHolovčák Jiří     3024
7.Nováková MartinaŠťovíček Petr     1325
8.Beneš JiříKlouček Luboš ml.     1326
9.Zedník JosefŽielinský Tomáš     3136
10.Luňák RadekHolovčák Jiří     3046
11.Beneš Jiř튝ovíček Petr     3156
12.Zedník JosefKlouček Luboš ml.     2357
13.Luňák RadekŽielinský Tomáš     3067
14.Nováková MartinaHolovčák Jiří     0368
15.Zedník JosefŠťovíček Petr     3178
16.Luňák RadekKlouček Luboš ml.     1379
17.Nováková MartinaŽielinský Tomáš     3189
18.Beneš JiříHolovčák Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek22Šťovíček Petr22
Nováková Martina13Klouček Luboš ml.40
Beneš Jiří22Žielinský Tomáš13
Zedník Josef31Holovčák Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline