Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34420:488KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ledvina Vilém
Cibulka Vladimír
 
 
Rödling Jan
Hrnčál Miroslav
 
 
-10-13-8  0301
2.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Šmucr Jiří
Feifrlík Marcel
 
 
-9853 3111
3.Filín JanRödling Jan-98-8-5 1312
4.Ledvina VilémHrnčál Miroslav-6-8-3  0313
5.Cibulka VladimírFeifrlík Marcel-9-8-9  0314
6.Koželuh JindřichŠmucr Jiří74-7-8-92315
7.Ledvina VilémRödling Jan6-8-4-10 1316
8.Cibulka VladimírHrnčál Miroslav-8-6-10  0317
9.Koželuh JindřichFeifrlík Marcel-3-104993227
10.Filín JanŠmucr Jiří-6-5-4  0328
11.Cibulka VladimírRödling Jan-9-8-11  0329
12.Koželuh JindřichHrnčál Miroslav7-7128 3139
13.Filín JanFeifrlík Marcel-32-512-323310
14.Ledvina VilémŠmucr Jiří         
15.Koželuh JindřichRödling Jan         
16.Filín JanHrnčál Miroslav         
17.Ledvina VilémFeifrlík Marcel         
18.Cibulka VladimírŠmucr Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filín Jan03Rödling Jan30
Ledvina Vilém02Hrnčál Miroslav21
Cibulka Vladimír03Feifrlík Marcel21
Koželuh Jindřich21Šmucr Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Leska Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Průša Dominik
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:Samek Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35605:598TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
-6-108-8 1301
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
8-76-663211
3.Kubovský ZdeněkBroum Pavel-9-3-4  0312
4.Petrlík Jiří ml.Kopenec Václav-965-6-62313
5.Kadlec MatějPejša Otto ml.-9967 3123
6.Vízner JiříHofreiter Zdeněk775  3033
7.Petrlík Jiří ml.Broum Pavel-85-7-4 1334
8.Kadlec MatějKopenec Václav-6-861033244
9.Vízner JiříPejša Otto ml.784  3054
10.Kubovský ZdeněkHofreiter Zdeněk-96-125-72355
11.Kadlec MatějBroum Pavel-7-11-9  0356
12.Vízner JiříKopenec Václav387  3066
13.Kubovský ZdeněkPejša Otto ml.868  3076
14.Petrlík Jiří ml.Hofreiter Zdeněk-9-117-6 1377
15.Vízner JiříBroum Pavel-13-3-2  0378
16.Kubovský ZdeněkKopenec Václav-6-1012-7 1379
17.Petrlík Jiří ml.Pejša Otto ml.-31-95-1023710
18.Kadlec MatějHofreiter Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubovský Zdeněk13Broum Pavel40
Petrlík Jiří ml.04Kopenec Václav22
Kadlec Matěj21Pejša Otto ml.13
Vízner Jiří31Hofreiter Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32 TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
     0301
2.Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
     1302
3.Rambousek Jiří ml.Brožek Michal     1303
4.Neumann JanPivoňka Jaromír     0304
5.Phanthe DungBrožek Miroslav     1305
6.Franěk TomášBlažek Jan     3215
7.Neumann JanBrožek Michal     1316
8.Phanthe DungPivoňka Jaromír     0317
9.Franěk TomášBrožek Miroslav     3027
10.Rambousek Jiří ml.Blažek Jan     0328
11.Phanthe DungBrožek Michal     2329
12.Franěk TomášPivoňka Jaromír     3039
13.Rambousek Jiří ml.Brožek Miroslav     03310
14.Neumann JanBlažek Jan     30  
15.Franěk TomášBrožek Michal         
16.Rambousek Jiří ml.Pivoňka Jaromír         
17.Neumann JanBrožek Miroslav         
18.Phanthe DungBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rambousek Jiří ml.03Brožek Michal30
Neumann Jan02Pivoňka Jaromír21
Phanthe Dung03Brožek Miroslav21
Franěk Tomáš30Blažek Jan11
---------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Himko Jaroslav
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19565:476SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
94-5-9-62301
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
789  3011
3.Svěchota VojtěchRůžička Jiří-78-8563221
4.Tauš JiříRúža David-9989 3131
5.Matas JanŠtěpánek Ivan103-89 3141
6.Sobíšek MartinStehlík Petr683  3051
7.Tauš JiříRůžička Jiří879  3061
8.Matas JanRúža David1045  3071
9.Sobíšek MartinŠtěpánek Ivan6-7-96-82372
10.Svěchota VojtěchStehlík Petr10-9-9-6 1373
11.Grubr VojtěchRůžička Jiří-109-95-92374
12.Sobíšek MartinRúža David757  3084
13.Svěchota VojtěchŠtěpánek Ivan-7988 3194
14.Tauš JiříStehlík Petr6-11-97732104
15.Sobíšek MartinRůžička Jiří         
16.Svěchota VojtěchRúža David         
17.Tauš JiříŠtěpánek Ivan         
18.Grubr VojtěchStehlík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svěchota Vojtěch21Růžička Jiří12
Tauš Jiří30Rúža David03
Matas Jan20Štěpánek Ivan12
Sobíšek Martin21Stehlík Petr12
Grubr Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:skokan jiri
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:kopecky vaclav
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:30632:596TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Filip
Boháč Dominik
 
 
Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
76-1210 3110
2.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Holovčák Jiří
Rovner Antonín
 
 
-7836 3120
3.Chrvala RadovanŠťovíček Petr4-7-8-11 1321
4.Boháč DominikKlouček Luboš ml.137-85 3131
5.Kopecký FilipRovner Antonín9-7-8-2 1332
6.Pospíšil VáclavHolovčák Jiří-1095-4-62333
7.Boháč DominikŠťovíček Petr54-45 3143
8.Kopecký FilipKlouček Luboš ml.-8-66973253
9.Pospíšil VáclavRovner Antonín-10-67883263
10.Chrvala RadovanHolovčák Jiří-9988 3173
11.Kopecký FilipŠťovíček Petr-8-5-5  0374
12.Pospíšil VáclavKlouček Luboš ml.47-8-8-92375
13.Chrvala RadovanRovner Antonín-115-8853285
14.Boháč DominikHolovčák Jiří-8-59883295
15.Pospíšil VáclavŠťovíček Petr-128-1010532105
16.Chrvala RadovanKlouček Luboš ml.         
17.Boháč DominikRovner Antonín         
18.Kopecký FilipHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chrvala Radovan21Šťovíček Petr22
Boháč Dominik30Klouček Luboš ml.12
Kopecký Filip12Rovner Antonín12
Pospíšil Václav22Holovčák Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29584:580SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
David Jaroslav
Beránek Miroslav
 
 
9-39-363210
2.Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
Fencl Lukáš
Kastner Milan
 
 
967  3020
3.Luňák RadekBeránek Miroslav810-4-673230
4.Nováková MartinaKastner Milan-52-6-7 1331
5.Beneš JiříFencl Lukáš56-611 3141
6.Zedník JosefDavid Jaroslav-7-69-4 1342
7.Nováková MartinaBeránek Miroslav-5-6-9  0343
8.Beneš JiříKastner Milan-98-1-12 1344
9.Zedník JosefFencl Lukáš793  3054
10.Luňák RadekDavid Jaroslav79-9-993264
11.Beneš JiříBeránek Miroslav-4-77-5 1365
12.Zedník JosefKastner Milan-6-8-9  0366
13.Luňák RadekFencl Lukáš97-814 3176
14.Nováková MartinaDavid Jaroslav-78-14-6 1377
15.Zedník JosefBeránek Miroslav974  3087
16.Luňák RadekKastner Milan737  3097
17.Nováková MartinaFencl Lukáš555  30107
18.Beneš JiříDavid Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luňák Radek40Beránek Miroslav22
Nováková Martina13Kastner Milan31
Beneš Jiří12Fencl Lukáš04
Zedník Josef22David Jaroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS