Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
09:50Konec
utkání
12:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27612:604SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
Kastner Milan
David Jaroslav
 
 
12313  3010
2.Holovčák Jiří
Rovner Antonín
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
-68-8873220
3.Klouček Luboš ml.Beránek Miroslav-7-997-62321
4.Rovner AntonínDavid Jaroslav-59-89-82322
5.Holovčák JiříCimerman Ladislav79-10-993232
6.Šťovíček PetrKastner Milan-8799 3142
7.Rovner AntonínBeránek Miroslav798  3052
8.Holovčák JiříDavid Jaroslav994  3062
9.Šťovíček PetrCimerman Ladislav7810  3072
10.Klouček Luboš ml.Kastner Milan-4-2-7  0373
11.Holovčák JiříBeránek Miroslav-5-911-6 1374
12.Šťovíček PetrDavid Jaroslav-6-8-8  0375
13.Klouček Luboš ml.Cimerman Ladislav1067  3085
14.Rovner AntonínKastner Milan-81398 3195
15.Šťovíček PetrBeránek Miroslav-8-10-6  0396
16.Klouček Luboš ml.David Jaroslav-109-49-52397
17.Rovner AntonínCimerman Ladislav646  30107
18.Holovčák JiříKastner Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Luboš ml.13Beránek Miroslav31
Rovner Antonín31David Jaroslav31
Holovčák Jiří21Cimerman Ladislav04
Šťovíček Petr22Kastner Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Šnajdr Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Dohnal Jiří
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21516:484TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Brožek Michal
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
497  3010
2.Blažek Jan
Pivoňka Jaromír
 
 
Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
6-8-9-3 1311
3.Blažek JanRůžička Jiří-6-9-7  0312
4.Pivoňka JaromírRúža David-28-91353222
5.Brožek MiroslavStehlík Petr8-48-1073232
6.Brožek MichalŠtěpánek Ivan5414  3042
7.Pivoňka JaromírRůžička Jiří-12-971073252
8.Brožek MiroslavRúža David-8-37-7 1353
9.Brožek MichalStehlík Petr86-87 3163
10.Blažek JanŠtěpánek Ivan99-8-1073273
11.Brožek MiroslavRůžička Jiří11-1154 3183
12.Brožek MichalRúža David89-27 3193
13.Blažek JanStehlík Petr-69810 31103
14.Pivoňka JaromírŠtěpánek Ivan-89910 31  
15.Brožek MichalRůžička Jiří         
16.Blažek JanRúža David         
17.Pivoňka JaromírStehlík Petr         
18.Brožek MiroslavŠtěpánek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan21Růžička Jiří12
Pivoňka Jaromír20Rúža David12
Brožek Miroslav21Stehlík Petr03
Brožek Michal30Štěpánek Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Karas Pavel
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37539:586TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Matěj
Keller Filip
 
 
Beránek Václav st.
Filín Jan
 
 
9-10-8-1 1301
2.Štěpnička Michal
Vízner Jiří
 
 
Koželuh Jindřich
Ledvina Vilém
 
 
98-49 3111
3.Kadlec MatějBeránek Václav st.-8-10-7  0312
4.Keller FilipKoželuh Jindřich6-8-11-6 1313
5.Štěpnička MichalLedvina Vilém-689-1173223
6.Vízner JiříFilín Jan684  3033
7.Keller FilipBeránek Václav st.-9-5-6  0334
8.Štěpnička MichalKoželuh Jindřich-7-4-4  0335
9.Vízner JiříLedvina Vilém5-477 3145
10.Kadlec MatějFilín Jan-5-9-8  0346
11.Štěpnička MichalBeránek Václav st.-3-9-6  0347
12.Vízner JiříKoželuh Jindřich385  3057
13.Kadlec MatějLedvina Vilém6-5-8393267
14.Keller FilipFilín Jan-810-911-92368
15.Vízner JiříBeránek Václav st.11-1121 3178
16.Kadlec MatějKoželuh Jindřich-9-8-4  0379
17.Keller FilipLedvina Vilém-6-8-5  03710
18.Štěpnička MichalFilín Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Matěj13Beránek Václav st.31
Keller Filip04Koželuh Jindřich31
Štěpnička Michal12Ledvina Vilém13
Vízner Jiří40Filín Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Polanská Jana
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17485:437SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
15-5-9643210
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Phanthe Dung
Neumann Martin
 
 
6-987 3120
3.Svěchota VojtěchFraněk Tomáš-6-4-6  0321
4.Grubr VojtěchNeumann Jan-6-1012-6 1322
5.Matas JanPhanthe Dung678  3032
6.Sobíšek MartinNeumann Martin648  3042
7.Grubr VojtěchFraněk Tomáš8-9-5-7 1343
8.Matas JanNeumann Jan898  3053
9.Sobíšek MartinPhanthe Dung68-129 3163
10.Svěchota VojtěchNeumann Martin8-597 3173
11.Matas JanFraněk Tomáš88-9-6103283
12.Sobíšek MartinNeumann Jan859  3093
13.Svěchota VojtěchPhanthe Dung-9975 31103
14.Grubr VojtěchNeumann Martin         
15.Sobíšek MartinFraněk Tomáš         
16.Svěchota VojtěchNeumann Jan         
17.Grubr VojtěchPhanthe Dung         
18.Matas JanNeumann Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svěchota Vojtěch21Franěk Tomáš21
Grubr Vojtěch02Neumann Jan12
Matas Jan30Phanthe Dung03
Sobíšek Martin30Neumann Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
     3110
2.Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
     3220
3.Luňák RadekBoháč Dominik     3030
4.Špička ZbyněkSkokan Viktor     1331
5.Beneš JiříKopecký Filip     0332
6.Zedník JosefChrvala Radovan     3142
7.Špička ZbyněkBoháč Dominik     3152
8.Beneš JiříSkokan Viktor     1353
9.Zedník JosefKopecký Filip     0354
10.Luňák RadekChrvala Radovan     3164
11.Beneš JiříBoháč Dominik     1365
12.Zedník JosefSkokan Viktor     2366
13.Luňák RadekKopecký Filip     3076
14.Špička ZbyněkChrvala Radovan     0377
15.Zedník JosefBoháč Dominik     3187
16.Luňák RadekSkokan Viktor     2388
17.Špička ZbyněkKopecký Filip     0389
18.Beneš JiříChrvala Radovan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luňák Radek31Boháč Dominik13
Špička Zbyněk13Skokan Viktor40
Beneš Jiří13Kopecký Filip31
Zedník Josef22Chrvala Radovan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Vítová
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:16463:395KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmucr Jiří
Rödling Jan
 
 
Broum Pavel
Průša Dominik
 
 
-7-6-6  0301
2.Feifrlík Marcel
Krejčí Ladislav
 
 
Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
8-5-71283211
3.Feifrlík MarcelBroum Pavel-68-6-7 1312
4.Krejčí LadislavHofreiter Zdeněk9-7103 3122
5.Rödling JanPejša Otto ml.878  3032
6.Šmucr JiříPrůša Dominik695  3042
7.Krejčí LadislavBroum Pavel853  3052
8.Rödling JanHofreiter Zdeněk769  3062
9.Šmucr JiříPejša Otto ml.296  3072
10.Feifrlík MarcelPrůša Dominik-8-4-7  0373
11.Rödling JanBroum Pavel-74-4-5 1374
12.Šmucr JiříHofreiter Zdeněk-9563 3184
13.Feifrlík MarcelPejša Otto ml.10147  3094
14.Krejčí LadislavPrůša Dominik473  30104
15.Šmucr JiříBroum Pavel3    10  
16.Feifrlík MarcelHofreiter Zdeněk         
17.Krejčí LadislavPejša Otto ml.         
18.Rödling JanPrůša Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Feifrlík Marcel12Broum Pavel21
Krejčí Ladislav30Hofreiter Zdeněk03
Rödling Jan21Pejša Otto ml.03
Šmucr Jiří30Průša Dominik12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline