Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:29679:637TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Městka Petr
 
 
Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
-9-9-6  0301
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Rúža David
Růžička Jiří
 
 
-899-6143211
3.Pejša Otto ml.Rúža David10-8711 3121
4.Městka PetrRůžička Jiří-711-75-62322
5.Hofreiter ZdeněkStehlík Petr9-86-7-82323
6.Broum PavelSýkora Martin76-69 3133
7.Městka PetrRúža David-4-7410-12334
8.Hofreiter ZdeněkRůžička Jiří592  3044
9.Broum PavelStehlík Petr-8972 3154
10.Pejša Otto ml.Sýkora Martin815-5-10-102355
11.Hofreiter ZdeněkRúža David107-105 3165
12.Broum PavelRůžička Jiří4-998 3175
13.Pejša Otto ml.Stehlík Petr845  3085
14.Městka PetrSýkora Martin86-7-8-112386
15.Broum PavelRúža David767  3096
16.Pejša Otto ml.Růžička Jiří-810-9-3 1397
17.Městka PetrStehlík Petr10-396 31107
18.Hofreiter ZdeněkSýkora Martin-47   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejša Otto ml.22Rúža David13
Městka Petr13Růžička Jiří22
Hofreiter Zdeněk21Stehlík Petr13
Broum Pavel40Sýkora Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Traspe Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19531:471KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčál Miroslav
Rödling Jan
 
 
Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
399  3010
2.Malý Michal
Krejčí Ladislav
 
 
Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
11-7-1014143220
3.Hrnčál MiroslavPivoňka Jaromír6-6-8-3 1321
4.Krejčí LadislavBrožek Miroslav10-1078 3131
5.Malý MichalBlažek Jan69-85 3141
6.Rödling JanAjdini Tereza10107  3051
7.Krejčí LadislavPivoňka Jaromír102-9-3-72352
8.Malý MichalBrožek Miroslav6-1075 3162
9.Rödling JanBlažek Jan897  3072
10.Hrnčál MiroslavAjdini Tereza-6-117-10 1373
11.Malý MichalPivoňka Jaromír-3-6-8  0374
12.Rödling JanBrožek Miroslav-68-10463284
13.Hrnčál MiroslavBlažek Jan669  3094
14.Krejčí LadislavAjdini Tereza557  30104
15.Rödling JanPivoňka Jaromír         
16.Hrnčál MiroslavBrožek Miroslav         
17.Krejčí LadislavBlažek Jan         
18.Malý MichalAjdini Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčál Miroslav12Pivoňka Jaromír30
Krejčí Ladislav21Brožek Miroslav03
Malý Michal21Blažek Jan03
Rödling Jan30Ajdini Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Rytich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:21590:500TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Kastner Milan
 
 
Filín Jan
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
6-55-4123210
2.Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
Koželuh Jindřich
Uldrich Miroslav
 
 
874  3020
3.Čejka VratislavZlatohlávek Jaroslav-645-8-92321
4.David JaroslavFilín Jan-77-6-8 1322
5.Kastner MilanKoželuh Jindřich1159  3032
6.Beránek MiroslavUldrich Miroslav448  3042
7.Fencl LukášZlatohlávek Jaroslav-6-61210-32343
8.Kastner MilanFilín Jan9410  3053
9.Beránek MiroslavKoželuh Jindřich9-63-8-62354
10.Čejka VratislavUldrich Miroslav9-1083 3164
11.Kastner MilanZlatohlávek Jaroslav6-989 3174
12.Beránek MiroslavFilín Jan19-813 3184
13.Čejka VratislavKoželuh Jindřich9-10-68-92385
14.Fencl LukášUldrich Miroslav445  3095
15.Beránek MiroslavZlatohlávek Jaroslav75-73 31105
16.Čejka VratislavFilín Jan         
17.Fencl LukášKoželuh Jindřich         
18.Kastner MilanUldrich Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čejka Vratislav12Zlatohlávek Jaroslav22
David Jaroslav01Filín Jan12
Kastner Milan30Koželuh Jindřich21
Beránek Miroslav31Uldrich Miroslav03
Fencl Lukáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:239SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
Čaja Stanislav
Šmidílek Pavel
 
 
887  3010
2.Holovčák Jiří
Rovner Antonín
 
 
Štěpnička Michal
Kubovský Zdeněk
 
 
369  3020
3.Klouček Luboš ml.Čaja Stanislav666  3030
4.Rovner AntonínŠmidílek Pavel722  3040
5.Šťovíček PetrŠtěpnička Michal-8996 3150
6.Holovčák JiříKubovský Zdeněk7-739 3160
7.Rovner AntonínČaja Stanislav1099  3070
8.Šťovíček PetrŠmidílek Pavel836  3080
9.Holovčák JiříŠtěpnička Michal929  3090
10.Klouček Luboš ml.Kubovský Zdeněk6-61210 31100
11.Šťovíček PetrČaja Stanislav6    10  
12.Holovčák JiříŠmidílek Pavel         
13.Klouček Luboš ml.Štěpnička Michal         
14.Rovner AntonínKubovský Zdeněk         
15.Holovčák JiříČaja Stanislav         
16.Klouček Luboš ml.Šmidílek Pavel         
17.Rovner AntonínŠtěpnička Michal         
18.Šťovíček PetrKubovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Luboš ml.20Čaja Stanislav02
Rovner Antonín20Šmidílek Pavel02
Šťovíček Petr20Štěpnička Michal02
Holovčák Jiří20Kubovský Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Skokan Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecky Filip
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11450:330TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
99-79 3110
2.Skokan Viktor
Chrvala Radovan
 
 
Phanthe Dung
Neumann Martin
 
 
657  3020
3.Kopecký FilipFraněk Tomáš-9897 3130
4.Skokan ViktorRambousek Jiří ml.8-725 3140
5.Chrvala RadovanNeumann Martin375  3050
6.Boháč DominikPhanthe Dung698  3060
7.Skokan ViktorFraněk Tomáš7-10-51-82361
8.Chrvala RadovanRambousek Jiří ml.-8-75-7 1362
9.Boháč DominikNeumann Martin598  3072
10.Kopecký FilipPhanthe Dung53-84 3182
11.Chrvala RadovanFraněk Tomáš-947WO 3192
12.Boháč DominikRambousek Jiří ml.8119  30102
13.Kopecký FilipNeumann Martin10    10  
14.Skokan ViktorPhanthe Dung         
15.Boháč DominikFraněk Tomáš         
16.Kopecký FilipRambousek Jiří ml.         
17.Skokan ViktorNeumann Martin         
18.Chrvala RadovanPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopecký Filip20Franěk Tomáš12
Skokan Viktor11Rambousek Jiří ml.12
Chrvala Radovan21Neumann Martin02
Boháč Dominik30Phanthe Dung02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1012:30 SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
     2301
2.Nováková Martina
Špička Zbyněk
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
     1302
3.Zedník JosefSvěchota Vojtěch     2303
4.Beneš JiříSobíšek Martin     0304
5.Nováková MartinaGrubr Vojtěch     1305
6.Špička ZbyněkMatas Jan     1306
7.Beneš JiříSvěchota Vojtěch     1307
8.Nováková MartinaSobíšek Martin     2308
9.Špička ZbyněkGrubr Vojtěch     0309
10.Zedník JosefMatas Jan     23010
11.Nováková MartinaSvěchota Vojtěch         
12.Špička ZbyněkSobíšek Martin         
13.Zedník JosefGrubr Vojtěch         
14.Beneš JiříMatas Jan         
15.Špička ZbyněkSvěchota Vojtěch         
16.Zedník JosefSobíšek Martin         
17.Beneš JiříGrubr Vojtěch         
18.Nováková MartinaMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zedník Josef02Svěchota Vojtěch20
Beneš Jiří02Sobíšek Martin20
Nováková Martina02Grubr Vojtěch20
Špička Zbyněk02Matas Jan20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS