Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Traspe Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:19523:449KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčál Miroslav
Rödling Jan
 
 
Štěpánek Ivan
Kadlec Daniel
 
 
8-9-8-8 1301
2.Malý Michal
Krejčí Ladislav
 
 
Růžička Jiří
Černý Tomáš
 
 
5-88-793211
3.Hrnčál MiroslavRůžička Jiří7-11-5853221
4.Krejčí LadislavŠtěpánek Ivan87-105 3131
5.Malý MichalČerný Tomáš10-75-863241
6.Rödling JanKadlec Daniel44-76 3151
7.Krejčí LadislavRůžička Jiří910-7-9-72352
8.Malý MichalŠtěpánek Ivan697  3062
9.Rödling JanČerný Tomáš10-999 3172
10.Hrnčál MiroslavKadlec Daniel9-97-973282
11.Malý MichalRůžička Jiří-95-8563292
12.Rödling JanŠtěpánek Ivan8511  30102
13.Hrnčál MiroslavČerný Tomáš         
14.Krejčí LadislavKadlec Daniel         
15.Rödling JanRůžička Jiří         
16.Hrnčál MiroslavŠtěpánek Ivan         
17.Krejčí LadislavČerný Tomáš         
18.Malý MichalKadlec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčál Miroslav20Růžička Jiří12
Krejčí Ladislav11Štěpánek Ivan03
Malý Michal30Černý Tomáš02
Rödling Jan30Kadlec Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Farkota Jiří ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:27679:599TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Městka Petr
 
 
Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
623  3010
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
89-84 3120
3.Pejša Otto ml.Pivoňka Jaromír-9-913-8 1321
4.Městka PetrBrožek Miroslav-9-7-9  0322
5.Hofreiter ZdeněkAjdini Tereza845  3032
6.Broum PavelBlažek Jan6117  3042
7.Městka PetrPivoňka Jaromír-12-66-6 1343
8.Hofreiter ZdeněkBrožek Miroslav-38-76-62344
9.Broum PavelAjdini Tereza844  3054
10.Pejša Otto ml.Blažek Jan888  3064
11.Hofreiter ZdeněkPivoňka Jaromír9-910-7-102365
12.Broum PavelBrožek Miroslav-5-768-62366
13.Pejša Otto ml.Ajdini Tereza1179  3076
14.Městka PetrBlažek Jan-836-7-32377
15.Broum PavelPivoňka Jaromír114-8-7-122378
16.Pejša Otto ml.Brožek Miroslav-86911 3188
17.Městka PetrAjdini Tereza5109  3098
18.Hofreiter ZdeněkBlažek Jan9-742 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pejša Otto ml.31Pivoňka Jaromír40
Městka Petr13Brožek Miroslav31
Hofreiter Zdeněk22Ajdini Tereza04
Broum Pavel22Blažek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23557:496SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Luboš ml.
Rovner Antonín
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
10-2-9693210
2.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Fiala Dušan
Koželuh Jindřich
 
 
451  3020
3.Bencs LadislavZlatohlávek Jaroslav884  3030
4.Rovner AntonínFiala Dušan-4-57-5 1331
5.Holovčák JiříKoželuh Jindřich699  3041
6.Klouček Luboš ml.Ledvina Vilém787  3051
7.Rovner AntonínZlatohlávek Jaroslav78-8-963261
8.Holovčák JiříFiala Dušan6-7-9-12 1362
9.Klouček Luboš ml.Koželuh Jindřich-7-1-9  0363
10.Bencs LadislavLedvina Vilém-10658 3173
11.Holovčák JiříZlatohlávek Jaroslav-52-62133283
12.Klouček Luboš ml.Fiala Dušan6-7-710-102384
13.Bencs LadislavKoželuh Jindřich-75-9-10 1385
14.Rovner AntonínLedvina Vilém1091  3095
15.Klouček Luboš ml.Zlatohlávek Jaroslav88-79 31105
16.Bencs LadislavFiala Dušan         
17.Rovner AntonínKoželuh Jindřich         
18.Holovčák JiříLedvina Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bencs Ladislav21Zlatohlávek Jaroslav04
Rovner Antonín21Fiala Dušan30
Holovčák Jiří21Koželuh Jindřich21
Klouček Luboš ml.22Ledvina Vilém03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Rytich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:7400:269TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Vízner Jiří
Štěpnička Michal
 
 
7-897 3110
2.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Šmidílek Pavel
Čaja Stanislav
 
 
564  3020
3.Kastner MilanČaja Stanislav776  3030
4.Beránek MiroslavŠmidílek Pavel453  3040
5.Čejka VratislavVízner Jiří-7-89-9 1341
6.Fencl Lukᚊtěpnička Michal764  3051
7.Beránek MiroslavČaja Stanislav497  3061
8.Čejka VratislavŠmidílek Pavel648  3071
9.Fencl LukášVízner Jiří-8-9-10  0372
10.Kastner MilanŠtěpnička Michal576  3082
11.Čejka VratislavČaja Stanislav468  3092
12.Fencl Lukᚊmidílek Pavel579  30102
13.Kastner MilanVízner Jiří         
14.Beránek MiroslavŠtěpnička Michal         
15.Fencl LukášČaja Stanislav         
16.Kastner MilanŠmidílek Pavel         
17.Beránek MiroslavVízner Jiří         
18.Čejka VratislavŠtěpnička Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kastner Milan20Čaja Stanislav03
Beránek Miroslav20Šmidílek Pavel03
Čejka Vratislav21Vízner Jiří20
Fencl Lukáš21Štěpnička Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:33 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
     3010
2.Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
     0311
3.Luňák RadekFraněk Tomáš     1312
4.Nováková MartinaRambousek Jiří ml.     3022
5.Beneš JiříNeumann Martin     3132
6.Zedník JosefPhanthe Dung     3042
7.Nováková MartinaFraněk Tomáš     1343
8.Beneš JiříRambousek Jiří ml.     2344
9.Zedník JosefNeumann Martin     3054
10.Luňák RadekPhanthe Dung     1355
11.Beneš JiříFraněk Tomáš     0356
12.Zedník JosefRambousek Jiří ml.     2357
13.Luňák RadekNeumann Martin     3267
14.Nováková MartinaPhanthe Dung     3077
15.Zedník JosefFraněk Tomáš     1378
16.Luňák RadekRambousek Jiří ml.     2379
17.Nováková MartinaNeumann Martin     23710
18.Beneš JiříPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek13Franěk Tomáš40
Nováková Martina22Rambousek Jiří ml.31
Beneš Jiří12Neumann Martin13
Zedník Josef22Phanthe Dung12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Skokan Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecky Vaclav
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38681:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
-98-9673210
2.Skokan Viktor
Chrvala Radovan
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
-9-93-8 1311
3.Kopecký FilipSvěchota Vojtěch-108-7763221
4.Skokan ViktorSobíšek Martin797  3031
5.Chrvala RadovanTauš Jiří-48-6-4 1332
6.Boháč DominikMatas Jan10-76-10-72333
7.Skokan ViktorSvěchota Vojtěch4-10106 3143
8.Chrvala RadovanSobíšek Martin48-4-1383253
9.Boháč DominikTauš Jiří-96-12-6 1354
10.Kopecký FilipMatas Jan-58-5-9 1355
11.Chrvala RadovanGrubr Vojtěch-5-107-7 1356
12.Boháč DominikSobíšek Martin-6-7-9  0357
13.Kopecký FilipTauš Jiří-56-4973267
14.Skokan ViktorMatas Jan5-989 3177
15.Boháč DominikGrubr Vojtěch8511  3087
16.Kopecký FilipSobíšek Martin-5-9-8  0388
17.Skokan ViktorTauš Jiří75-711 3198
18.Chrvala RadovanMatas Jan9-9-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Filip22Svěchota Vojtěch02
Skokan Viktor40Sobíšek Martin22
Chrvala Radovan13Tauš Jiří22
Boháč Dominik13Matas Jan31
   Grubr Vojtěch11
Družstvo SKST Děčín střídalo zápas č. 11, nastoupil hráč Vojtěch Grubr

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS