Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Pospišil Vaclav
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36511:585TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Broum Pavel
Průša Dominik
 
 
84-3-1163210
2.Boháč Dominik
Krupka Martin
 
 
Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
-78-9-6 1311
3.Boháč DominikBroum Pavel-8-9-7  0312
4.Chrvala RadovanHofreiter Zdeněk-41159 3122
5.Krupka MartinPejša Otto ml.-6-1-6  0323
6.Pospíšil VáclavPrůša Dominik-17-147-4 1324
7.Chrvala RadovanBroum Pavel7-10-10793234
8.Krupka MartinHofreiter Zdeněk-2-3-5  0335
9.Pospíšil VáclavPejša Otto ml.467  3045
10.Boháč DominikPrůša Dominik69-9-9-92346
11.Krupka MartinBroum Pavel-2-3-5  0347
12.Pospíšil VáclavHofreiter Zdeněk-8-658-52348
13.Boháč DominikPejša Otto ml.8-979 3158
14.Chrvala RadovanPrůša Dominik12-10-8-9 1359
15.Pospíšil VáclavBroum Pavel-79-8-4 13510
16.Boháč DominikHofreiter Zdeněk         
17.Chrvala RadovanPejša Otto ml.         
18.Krupka MartinPrůša Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boháč Dominik12Broum Pavel31
Chrvala Radovan21Hofreiter Zdeněk21
Krupka Martin03Pejša Otto ml.12
Pospíšil Václav13Průša Dominik30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:33 KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
Rödling Jan
Hrnčál Miroslav
 
 
     2301
2.Luňák Radek
Pavlík Petr
 
 
Malý Michal
Dänner Michal
 
 
     3111
3.Beneš JiříRödling Jan     0312
4.Pavlík PetrMalý Michal     1313
5.Luňák RadekHrnčál Miroslav     3023
6.Zedník JosefDänner Michal     3033
7.Pavlík PetrRödling Jan     0334
8.Luňák RadekMalý Michal     2335
9.Zedník JosefHrnčál Miroslav     3145
10.Beneš JiříDänner Michal     3055
11.Luňák RadekRödling Jan     3065
12.Zedník JosefMalý Michal     1366
13.Beneš JiříHrnčál Miroslav     1367
14.Nováková MartinaDänner Michal     3177
15.Zedník JosefRödling Jan     2378
16.Beneš JiříMalý Michal     2379
17.Nováková MartinaHrnčál Miroslav     13710
18.Luňák RadekDänner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jiří13Rödling Jan31
Pavlík Petr02Malý Michal40
Luňák Radek21Hrnčál Miroslav22
Zedník Josef22Dänner Michal03
Nováková Martina11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Fencl Lukáš
Kastner Milan
 
 
     0301
2.Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
     0302
3.Rambousek Jiří ml.Beránek Miroslav     1303
4.Neumann JanKastner Milan     3013
5.Phanthe DungČejka Vratislav     3123
6.Franěk TomášFencl Lukáš     3033
7.Neumann JanBeránek Miroslav     2334
8.Phanthe DungKastner Milan     0335
9.Franěk TomášČejka Vratislav     3045
10.Rambousek Jiří ml.Fencl Lukáš     3155
11.Phanthe DungBeránek Miroslav     0356
12.Franěk TomášKastner Milan     3166
13.Rambousek Jiří ml.Čejka Vratislav     3276
14.Neumann JanFencl Lukáš     3286
15.Franěk TomášBeránek Miroslav     3096
16.Rambousek Jiří ml.Kastner Milan     31106
17.Neumann MartinČejka Vratislav     03  
18.Phanthe DungFencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rambousek Jiří ml.31Beránek Miroslav31
Neumann Jan21Kastner Milan13
Phanthe Dung12Čejka Vratislav03
Franěk Tomáš40Fencl Lukáš03
-------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Fidler Pavel
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10424:315SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
Šťovíček Petr
Rovner Antonín
 
 
-76-10983210
2.Svěchota Vojtěch
Tauš Jiří
 
 
Hejč Antonín st.
Klouček Luboš ml.
 
 
9-669 3120
3.Grubr VojtěchŠťovíček Petr9-89-643230
4.Tauš JiříKlouček Luboš ml.599  3040
5.Matas JanRovner Antonín8-454 3150
6.Svěchota VojtěchHejč Antonín st.8-683 3160
7.Tauš Jiř튝ovíček Petr757  3070
8.Matas JanKlouček Luboš ml.6510  3080
9.Svěchota VojtěchRovner Antonín6710  3090
10.Grubr VojtěchHejč Antonín st.-4-1084-92391
11.Matas JanŠťovíček PetrWO    30101
12.Svěchota VojtěchKlouček Luboš ml.         
13.Grubr VojtěchRovner Antonín         
14.Tauš JiříHejč Antonín st.         
15.Svěchota VojtěchŠťovíček Petr         
16.Grubr VojtěchKlouček Luboš ml.         
17.Tauš JiříRovner Antonín         
18.Matas JanHejč Antonín st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grubr Vojtěch11Šťovíček Petr02
Tauš Jiří20Klouček Luboš ml.02
Matas Jan20Rovner Antonín02
Svěchota Vojtěch20Hejč Antonín st.11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22592:527SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
688  3010
2.Růžička Jiří
Rúža David
 
 
Beránek Václav st.
Filín Jan
 
 
-93-610-62311
3.Rúža DavidBeránek Václav st.-479-6-62312
4.Stehlík PetrLedvina Vilém-81072 3122
5.Sýkora MartinKoželuh Jindřich912-97 3132
6.Růžička JiříFilín Jan78-611 3142
7.Stehlík PetrBeránek Václav st.8-6-8-7 1343
8.Sýkora MartinLedvina Vilém79-9-693253
9.Růžička JiříKoželuh Jindřich-77-9-7 1354
10.Rúža DavidFilín Jan644  3064
11.Sýkora MartinBeránek Václav st.-97-1110-102365
12.Růžička JiříLedvina Vilém664  3075
13.Rúža DavidKoželuh Jindřich3108  3085
14.Stehlík PetrFilín Jan610-912 3195
15.Růžička JiříBeránek Václav st.-26610 31105
16.Rúža DavidLedvina Vilém         
17.Stehlík PetrKoželuh Jindřich         
18.Sýkora MartinFilín Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David21Beránek Václav st.31
Stehlík Petr21Ledvina Vilém03
Sýkora Martin21Koželuh Jindřich12
Růžička Jiří31Filín Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Karas Pavel
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29621:587TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keller Filip
Kadlec Matěj
 
 
Brožek Michal
Pivoňka Jaromír
 
 
-11-13-9  0301
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Boehm Přemysl
Šnajdr Antonín
 
 
6-10107 3111
3.Kadlec MatějBrožek Michal-95-6-9 1312
4.Kubovský ZdeněkPivoňka Jaromír-8-59-6 1313
5.Keller FilipŠnajdr Antonín-65115 3123
6.Vízner JiříBoehm Přemysl4119  3033
7.Kubovský ZdeněkBrožek Michal-9-388-62334
8.Keller FilipPivoňka Jaromír-2-5-8  0335
9.Vízner JiříŠnajdr Antonín585  3045
10.Kadlec MatějBoehm Přemysl1074  3055
11.Keller FilipBrožek Michal7-5-7-9 1356
12.Vízner JiříPivoňka Jaromír4-7138 3166
13.Kadlec MatějŠnajdr Antonín-5586 3176
14.Kubovský ZdeněkBoehm Přemysl8-49-853286
15.Vízner JiříBrožek Michal-107-8-5 1387
16.Kadlec MatějPivoňka Jaromír8-10124 3197
17.Kubovský ZdeněkŠnajdr Antonín7-956 31107
18.Keller FilipBoehm Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Matěj31Brožek Michal40
Kubovský Zdeněk22Pivoňka Jaromír22
Keller Filip12Šnajdr Antonín04
Vízner Jiří31Boehm Přemysl03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS