Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21 SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
Broum Pavel
Průša Dominik
 
 
     1301
2.Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
Hofreiter Zdeněk
Městka Petr
 
 
     3011
3.Beneš JiříBroum Pavel     1312
4.Nováková MartinaHofreiter Zdeněk     3022
5.Luňák RadekPrůša Dominik     3032
6.Zedník JosefMěstka Petr     3042
7.Nováková MartinaBroum Pavel     0343
8.Luňák RadekHofreiter Zdeněk     3053
9.Zedník JosefPrůša Dominik     2354
10.Beneš JiříMěstka Petr     3164
11.Luňák RadekBroum Pavel     3274
12.Zedník JosefHofreiter Zdeněk     1375
13.Beneš JiříPrůša Dominik     3185
14.Nováková MartinaMěstka Petr     3195
15.Zedník JosefBroum Pavel     31105
16.Beneš JiříHofreiter Zdeněk         
17.Nováková MartinaPrůša Dominik         
18.Luňák RadekMěstka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jiří21Broum Pavel22
Nováková Martina21Hofreiter Zdeněk12
Luňák Radek30Průša Dominik12
Zedník Josef22Městka Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:Kopecky Vaclav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Zajiček Pavel
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15482:402TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
Hrnčál Miroslav
Rödling Jan
 
 
1095  3010
2.Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
Průša Vojtěch
Malý Michal
 
 
659  3020
3.Kopecký FilipRödling Jan6-711-883230
4.Chrvala RadovanMalý Michal-7-29-1 1331
5.Boháč DominikHrnčál Miroslav-5-78-9 1332
6.Pospíšil VáclavPrůša Vojtěch52-7-15103242
7.Chrvala RadovanRödling Jan9103  3052
8.Boháč DominikMalý Michal123-79 3162
9.Pospíšil VáclavHrnčál Miroslav-76-11-7 1363
10.Kopecký FilipPrůša Vojtěch495  3073
11.Boháč DominikRödling Jan842  3083
12.Pospíšil VáclavMalý Michal-11892 3193
13.Kopecký FilipHrnčál Miroslav597  30103
14.Chrvala RadovanPrůša Vojtěch         
15.Pospíšil VáclavRödling Jan         
16.Kopecký FilipMalý Michal         
17.Chrvala RadovanHrnčál Miroslav         
18.Boháč DominikPrůša Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopecký Filip30Rödling Jan03
Chrvala Radovan11Malý Michal12
Boháč Dominik21Hrnčál Miroslav21
Pospíšil Václav21Průša Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Fidler Pavel
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11466:357SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
-888-1063210
2.Svěchota Vojtěch
Tauš Jiří
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
8-94-5-82311
3.Grubr VojtěchBeránek Miroslav612-2-973221
4.Tauš JiříKastner Milan1183  3031
5.Matas JanČejka Vratislav7-866 3141
6.Svěchota VojtěchFencl Lukáš844  3051
7.Tauš JiříBeránek Miroslav972  3061
8.Matas JanKastner Milan8107  3071
9.Svěchota VojtěchČejka Vratislav1047  3081
10.Grubr VojtěchFencl Lukáš91-10-6-102382
11.Matas JanBeránek Miroslav496  3092
12.Svěchota VojtěchKastner Milan987  30102
13.Grubr VojtěchČejka Vratislav         
14.Tauš JiříFencl Lukáš         
15.Svěchota VojtěchBeránek Miroslav         
16.Grubr VojtěchKastner Milan         
17.Tauš JiříČejka Vratislav         
18.Matas JanFencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grubr Vojtěch11Beránek Miroslav03
Tauš Jiří20Kastner Milan03
Matas Jan30Čejka Vratislav02
Svěchota Vojtěch30Fencl Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
Rovner Antonín
Šťovíček Petr
 
 
     3110
2.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Klouček Luboš ml.
Hejč Antonín st.
 
 
     3220
3.Rambousek Jiří ml.Klouček Luboš ml.     2321
4.Neumann JanRovner Antonín     0322
5.Phanthe DungŠťovíček Petr     0323
6.Franěk TomášHejč Antonín st.     3033
7.Neumann JanKlouček Luboš ml.     2334
8.Phanthe DungRovner Antonín     1335
9.Franěk Tomᚊťovíček Petr     3045
10.Rambousek Jiří ml.Hejč Antonín st.     3055
11.Phanthe DungKlouček Luboš ml.     0356
12.Franěk TomášRovner Antonín     3066
13.Rambousek Jiří ml.Šťovíček Petr     3176
14.Neumann JanHejč Antonín st.     0377
15.Franěk TomášKlouček Luboš ml.     3187
16.Rambousek Jiří ml.Rovner Antonín     3197
17.Neumann JanŠťovíček PetrWO    30107
18.Phanthe DungHejč Antonín st.     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rambousek Jiří ml.31Klouček Luboš ml.31
Neumann Jan03Rovner Antonín22
Phanthe Dung03Šťovíček Petr12
Franěk Tomáš40Hejč Antonín st.12
WO10WO01
--------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12472:351SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Rúža David
 
 
Kadlec Matěj
Keller Filip
 
 
956  3010
2.Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
4-7-106103220
3.Růžička JiříVízner Jiří5-8107 3130
4.Stehlík PetrKadlec Matěj7-977 3140
5.Sýkora MartinKubovský Zdeněk5-78-8-102341
6.Rúža DavidKeller Filip364  3051
7.Stehlík PetrVízner Jiří-57-97-62352
8.Sýkora MartinKadlec Matěj-912-5463262
9.Rúža DavidKubovský Zdeněk275  3072
10.Růžička JiříKeller Filip587  3082
11.Sýkora MartinVízner Jiří598  3092
12.Rúža DavidKadlec Matěj367  30102
13.Růžička JiříKubovský Zdeněk         
14.Stehlík PetrKeller Filip         
15.Rúža DavidVízner Jiří         
16.Růžička JiříKadlec Matěj         
17.Stehlík PetrKubovský Zdeněk         
18.Sýkora MartinKeller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Jiří20Vízner Jiří12
Stehlík Petr11Kadlec Matěj03
Sýkora Martin21Kubovský Zdeněk11
Rúža David30Keller Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Cibulka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Milan
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32579:543nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Šnajdr Antonín
Boehm Přemysl
 
 
237  3010
2.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Pivoňka Jaromír
Brožek Michal
 
 
-104-7-8 1311
3.Fiala DušanBrožek Michal-7-8-10  0312
4.Filín JanPivoňka Jaromír-7-10-7  0313
5.Ledvina VilémŠnajdr Antonín-7675 3123
6.Koželuh JindřichBoehm Přemysl783  3033
7.Filín JanBrožek Michal-7-9-8  0334
8.Ledvina VilémPivoňka Jaromír-96-5-7 1335
9.Koželuh JindřichŠnajdr Antonín-9775 3145
10.Fiala DušanBoehm Přemysl595  3055
11.Zlatohlávek JaroslavBrožek Michal-4-5-3  0356
12.Koželuh JindřichPivoňka Jaromír-8-58-5 1357
13.Fiala DušanŠnajdr Antonín386  3067
14.Filín JanBoehm Přemysl-6-6-6  0368
15.Koželuh JindřichBrožek Michal3-4-88-102369
16.Fiala DušanPivoňka Jaromír79-65 3179
17.Filín JanŠnajdr Antonín-7395 3189
18.Zlatohlávek JaroslavBoehm Přemysl55-97 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Dušan31Brožek Michal40
Filín Jan13Pivoňka Jaromír31
Ledvina Vilém11Šnajdr Antonín04
Koželuh Jindřich22Boehm Přemysl13
Zlatohlávek Jaroslav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline