Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Traspe Jan st.
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:33587:632TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčál Miroslav
Průša Vojtěch
 
 
Ledvina Vilém
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
-6-89-11 1301
2.Krejčí Ladislav
Malý Michal
 
 
Koželuh Jindřich
Filín Jan
 
 
-199-8-42302
3.Krejčí LadislavKoželuh Jindřich-9-1012-10 1303
4.Průša VojtěchZlatohlávek Jaroslav-9-11-7  0304
5.Hrnčál MiroslavFilín Jan698  3014
6.Malý MichalLedvina Vilém12104  3024
7.Průša VojtěchKoželuh Jindřich-5-3104-62325
8.Hrnčál MiroslavZlatohlávek Jaroslav8911  3035
9.Malý MichalFilín Jan-77-79-92336
10.Krejčí LadislavLedvina Vilém-4596 3146
11.Hrnčál MiroslavKoželuh Jindřich1111-9-173256
12.Malý MichalZlatohlávek Jaroslav-108-8-8 1357
13.Krejčí LadislavFilín Jan9810  3067
14.Průša VojtěchLedvina Vilém-10-5-4  0368
15.Malý MichalKoželuh Jindřich-9-694-102369
16.Krejčí LadislavZlatohlávek Jaroslav8-4-49-823610
17.Průša VojtěchFilín Jan         
18.Hrnčál MiroslavLedvina Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Ladislav22Koželuh Jindřich31
Průša Vojtěch03Zlatohlávek Jaroslav31
Hrnčál Miroslav30Filín Jan12
Malý Michal13Ledvina Vilém12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Průša Dominik
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35607:631TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
-11745 3110
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
-7-1-6  0311
3.Hofreiter ZdeněkVízner Jiří-79-4-5 1312
4.Pejša Otto ml.Kubovský Zdeněk-5-89-1 1313
5.Kopenec VáclavKadlec Matěj-8-998123223
6.Broum PavelPetrlík Jiří ml.578  3033
7.Plečinda JiříVízner Jiří-5-4-3  0334
8.Kopenec VáclavKubovský Zdeněk-86-11-3 1335
9.Broum PavelKadlec Matěj449  3045
10.Hofreiter ZdeněkPetrlík Jiří ml.-36-96-92346
11.Kopenec VáclavVízner Jiří884  3056
12.Broum PavelKubovský Zdeněk5-107-12-92357
13.Hofreiter ZdeněkKadlec Matěj669  3067
14.Plečinda JiříPetrlík Jiří ml.-4-3-4  0368
15.Broum PavelVízner Jiří494  3078
16.Hofreiter ZdeněkKubovský Zdeněk-996-973288
17.Plečinda JiříKadlec Matěj6-611-8-52389
18.Kopenec VáclavPetrlík Jiří ml.10-9-10-2 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofreiter Zdeněk22Vízner Jiří22
Pejša Otto ml.01Kubovský Zdeněk31
Kopenec Václav22Kadlec Matěj13
Broum Pavel31Petrlík Jiří ml.31
Plečinda Jiří03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Šnajdr Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Demeter Jan
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37587:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
-377-3-72301
2.Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
Phanthe Dung
Rambousek Jiří ml.
 
 
-7998 3111
3.Blažek JanFraněk Tomáš-8-8-6  0312
4.Ajdini TerezaRambousek Jiří ml.-7-7-6  0313
5.Brožek MiroslavNeumann Jan47-97 3123
6.Pivoňka JaromírPhanthe Dung-12765 3133
7.Ajdini TerezaFraněk Tomáš-6-5-9  0334
8.Brožek MiroslavRambousek Jiří ml.-77-57-82335
9.Pivoňka JaromírNeumann Jan814-78 3145
10.Blažek JanPhanthe Dung96-27 3155
11.Brožek MiroslavFraněk Tomáš-48-12793265
12.Pivoňka JaromírRambousek Jiří ml.5-595 3175
13.Blažek JanNeumann Jan-3-3-6  0376
14.Ajdini TerezaPhanthe Dung-4-3-8  0377
15.Pivoňka JaromírFraněk Tomáš9810  3087
16.Blažek JanRambousek Jiří ml.-6-7-9  0388
17.Ajdini TerezaNeumann Jan-7-8-7  0389
18.Brožek MiroslavPhanthe Dung6-8-8673299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan13Franěk Tomáš22
Ajdini Tereza04Rambousek Jiří ml.31
Brožek Miroslav31Neumann Jan22
Pivoňka Jaromír40Phanthe Dung13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33423:515SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Rúža David
 
 
Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
6-7-14893210
2.Stehlík Petr
Sýkora Martin
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
-89-4-7 1311
3.Růžička JiříSvěchota Vojtěch6-8-169-102312
4.Stehlík PetrSobíšek Martin6-1079 3122
5.Sýkora MartinGrubr Vojtěch-10-5-7  0323
6.Rúža DavidMatas Jan-8-4-2  0324
7.Stehlík PetrSvěchota Vojtěch9-29-7-52325
8.Sýkora MartinSobíšek Martin106-4-7-52326
9.Rúža DavidGrubr Vojtěch9-9-7-8 1327
10.Růžička JiříMatas Jan6-4-39-92328
11.Sýkora MartinSvěchota Vojtěch-11-6-8  0329
12.Rúža DavidSobíšek Martin-98-2-9 13210
13.Růžička JiříGrubr Vojtěch-6    01  
14.Stehlík PetrMatas Jan         
15.Rúža DavidSvěchota Vojtěch         
16.Růžička JiříSobíšek Martin         
17.Stehlík PetrGrubr Vojtěch         
18.Sýkora MartinMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jiří02Svěchota Vojtěch30
Stehlík Petr11Sobíšek Martin21
Sýkora Martin03Grubr Vojtěch20
Rúža David03Matas Jan20
Utkání byl přítomen komisař Petr Pavlík.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37 TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Boháč Dominik
Krupka Martin
 
 
     2301
2.Holovčák Jiří
Vondráček Filip
 
 
Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
     1302
3.Klouček Luboš ml.Boháč Dominik     0303
4.Holovčák JiříPospíšil Václav     2304
5.Šťovíček PetrChrvala Radovan     2305
6.Vondráček FilipKrupka Martin     3015
7.Holovčák JiříBoháč Dominik     1316
8.Šťovíček PetrPospíšil Václav     3226
9.Vondráček FilipChrvala Radovan     3136
10.Klouček Luboš ml.Krupka Martin     3046
11.Šťovíček PetrBoháč Dominik     1347
12.Vondráček FilipPospíšil Václav     3257
13.Klouček Luboš ml.Chrvala Radovan     1358
14.Holovčák JiříKrupka Martin     3068
15.Vondráček FilipBoháč Dominik     0369
16.Klouček Luboš ml.Pospíšil Václav     3279
17.Holovčák JiříChrvala Radovan     13710
18.Šťovíček PetrKrupka Martin     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klouček Luboš ml.22Boháč Dominik40
Holovčák Jiří13Pospíšil Václav13
Šťovíček Petr12Chrvala Radovan31
Vondráček Filip31Krupka Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Zelenka Milan
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37680:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Lukáš
David Jaroslav
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
7-7-106-82301
2.Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
865  3011
3.Čejka VratislavZedník Josef1011-2-893221
4.Fencl JakubLuňák Radek-5-6-4  0322
5.David JaroslavBeneš Jiří-7-9-7  0323
6.Beránek MiroslavNováková Martina-7-85993233
7.Fencl JakubZedník Josef-9-9515-62334
8.David JaroslavLuňák Radek-58-6-11 1335
9.Beránek MiroslavBeneš Jiří445  3045
10.Čejka VratislavNováková Martina28-117 3155
11.David JaroslavZedník Josef-12-43-8 1356
12.Beránek MiroslavLuňák Radek5-9-6763266
13.Čejka VratislavBeneš Jiří79-83 3176
14.Fencl JakubNováková Martina-5-99-6 1377
15.Beránek MiroslavZedník Josef896  3087
16.Čejka VratislavLuňák Radek-8-6-7  0388
17.Fencl JakubBeneš Jiří7-75-1293298
18.David JaroslavNováková Martina8-84-7-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čejka Vratislav31Zedník Josef22
Fencl Jakub13Luňák Radek31
David Jaroslav04Beneš Jiří13
Beránek Miroslav40Nováková Martina22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS