Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Kopenec Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Farkota Jiří ml.
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33461:514SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Městka Petr
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
6-11-8-8 1301
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
69-26 3111
3.Pejša Otto ml.Svěchota Vojtěch-97-5-3 1312
4.Městka PetrSobíšek Martin-7-103-3 1313
5.Hofreiter ZdeněkTauš Jiří-15-8-11  0314
6.Broum PavelMatas Jan787  3024
7.Městka PetrSvěchota Vojtěch-87-59-92325
8.Hofreiter ZdeněkSobíšek Martin-13-11-5  0326
9.Broum PavelTauš Jiří-96-5893236
10.Pejša Otto ml.Matas Jan-7-3-9  0337
11.Hofreiter ZdeněkSvěchota Vojtěch-59-12-9 1338
12.Broum PavelSobíšek Martin393  3048
13.Pejša Otto ml.Tauš Jiří-7-7-8  0349
14.Městka PetrMatas Jan-59-8-7 13410
15.Broum PavelSvěchota Vojtěch         
16.Pejša Otto ml.Sobíšek Martin         
17.Městka PetrTauš Jiří         
18.Hofreiter ZdeněkMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejša Otto ml.03Svěchota Vojtěch30
Městka Petr03Sobíšek Martin21
Hofreiter Zdeněk03Tauš Jiří21
Broum Pavel30Matas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21553:493KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmucr Jiří
Feifrlík Marcel
 
 
Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
575  3010
2.Malý Michal
Hrnčál Miroslav
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
1156  3020
3.Malý MichalRambousek Jiří ml.788  3030
4.Hrnčál MiroslavFraněk Tomáš-0-7-3  0331
5.Feifrlík MarcelNeumann Jan84-138 3141
6.Šmucr JiříPhanthe Dung1048  3051
7.Hrnčál MiroslavRambousek Jiří ml.-7-7-11  0352
8.Feifrlík MarcelFraněk Tomáš-14-626-102353
9.Šmucr JiříNeumann Jan9119  3063
10.Malý MichalPhanthe Dung3910  3073
11.Feifrlík MarcelRambousek Jiří ml.-11-561093283
12.Šmucr JiříFraněk Tomáš-104-9-11 1384
13.Malý MichalNeumann Jan-8788 3194
14.Hrnčál MiroslavPhanthe Dung7-8-8-4 1395
15.Šmucr JiříRambousek Jiří ml.7-84-12932105
16.Malý MichalFraněk Tomáš10-88-7 22  
17.Hrnčál MiroslavNeumann Jan         
18.Feifrlík MarcelPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Michal30Rambousek Jiří ml.13
Hrnčál Miroslav03Franěk Tomáš30
Feifrlík Marcel21Neumann Jan03
Šmucr Jiří31Phanthe Dung12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
zajiček vladimir
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Kopecký Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jindřich Vít
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Marousek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25535:509TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Dominik
Marousek Jan
 
 
Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
7-10-8-8 1301
2.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
678  3011
3.Chrvala RadovanVízner Jiří496  3021
4.Boháč DominikPetrlík Jiří ml.-1048-693231
5.Marousek JanKubovský Zdeněk-4-3-4  0332
6.Pospíšil VáclavKadlec Matěj78-98 3142
7.Boháč DominikVízner Jiří287  3052
8.Marousek JanPetrlík Jiří ml.-6-4-6  0353
9.Pospíšil VáclavKubovský Zdeněk-839-1073263
10.Chrvala RadovanKadlec Matěj-10-107-9 1364
11.Marousek JanVízner Jiří-5-3-4  0365
12.Pospíšil VáclavPetrlík Jiří ml.8-1186 3175
13.Chrvala RadovanKubovský Zdeněk10106  3085
14.Boháč DominikKadlec Matěj6-738 3195
15.Pospíšil VáclavVízner Jiří-57-1-9 1396
16.Chrvala RadovanPetrlík Jiří ml.597  30106
17.Boháč DominikKubovský Zdeněk         
18.Marousek JanKadlec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chrvala Radovan31Vízner Jiří22
Boháč Dominik30Petrlík Jiří ml.13
Marousek Jan03Kubovský Zdeněk12
Pospíšil Václav31Kadlec Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25 SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
     3110
2.Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
Koželuh Jindřich
Filín Jan
 
 
     1311
3.Luňák RadekZlatohlávek Jaroslav     3121
4.Špička ZbyněkFilín Jan     1322
5.Beneš JiříLedvina Vilém     3132
6.Zedník JosefKoželuh Jindřich     3042
7.Špička ZbyněkZlatohlávek Jaroslav     3152
8.Beneš JiříFilín Jan     3262
9.Zedník JosefLedvina Vilém     3172
10.Luňák RadekKoželuh Jindřich     0373
11.Beneš JiříZlatohlávek Jaroslav     3083
12.Zedník JosefFilín Jan     2384
13.Luňák RadekLedvina Vilém     3094
14.Špička ZbyněkKoželuh Jindřich     0395
15.Zedník JosefZlatohlávek Jaroslav     0396
16.Luňák RadekFilín Jan     30106
17.Špička ZbyněkLedvina Vilém         
18.Beneš JiříKoželuh Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek31Zlatohlávek Jaroslav13
Špička Zbyněk12Filín Jan22
Beneš Jiří30Ledvina Vilém03
Zedník Josef22Koželuh Jindřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Rytich Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37606:642TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
97-3-9-72301
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
67-88 3111
3.Fencl LukášBrožek Michal7-7-9-6 1312
4.Kastner MilanPivoňka Jaromír-3-6-5  0313
5.Čejka VratislavBrožek Miroslav-76-10-3 1314
6.Beránek MiroslavBlažek Jan55-118 3124
7.Kastner MilanBrožek Michal-8-116-9 1325
8.Čejka VratislavPivoňka Jaromír-6-481173235
9.Beránek MiroslavBrožek Miroslav-7388 3145
10.Fencl LukášBlažek Jan794  3055
11.Čejka VratislavBrožek Michal-8-3-6  0356
12.Beránek MiroslavPivoňka Jaromír7-81010 3166
13.Fencl LukášBrožek Miroslav-810-7-6 1367
14.Kastner MilanBlažek Jan-6-9-8  0368
15.Beránek MiroslavBrožek Michal-411-9-9 1369
16.Fencl LukášPivoňka Jaromír-4764 3179
17.Kastner MilanBrožek Miroslav898  3089
18.Čejka VratislavBlažek Jan-10-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš22Brožek Michal40
Kastner Milan13Pivoňka Jaromír13
Čejka Vratislav13Brožek Miroslav22
Beránek Miroslav31Blažek Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34708:697SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Žielinský Tomáš
 
 
Štěpánek Ivan
Rúža David
 
 
-6-9-11  0301
2.Šťovíček Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
9-897 3111
3.Žielinský TomášRúža David-9-4-7  0312
4.Hejč Antonín st.Růžička Jiří-119-8-8 1313
5.Šťovíček PetrStehlík Petr-9-87-7 1314
6.Klouček Luboš ml.Štěpánek Ivan696  3024
7.Hejč Antonín st.Rúža David-596-893234
8.Šťovíček PetrRůžička Jiří7-88-753244
9.Klouček Luboš ml.Stehlík Petr9-879 3154
10.Žielinský Tomᚊtěpánek Ivan6-6-7-5 1355
11.Šťovíček PetrRúža David12-1-10793265
12.Klouček Luboš ml.Růžička Jiří-971011 3175
13.Žielinský TomášStehlík Petr875  3085
14.Hejč Antonín st.Štěpánek Ivan-149-77-82386
15.Klouček Luboš ml.Rúža David11-10-108-92387
16.Žielinský TomášRůžička Jiří-99-68-62388
17.Hejč Antonín st.Stehlík Petr69-97 3198
18.Šťovíček PetrŠtěpánek Ivan21111  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žielinský Tomáš13Rúža David22
Hejč Antonín st.22Růžička Jiří22
Šťovíček Petr31Stehlík Petr13
Klouček Luboš ml.31Štěpánek Ivan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline