Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Kopenec Václav
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:31461:495TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Plečinda Jiří
 
 
Pospíšil Václav
Boháč Dominik
 
 
8-5-511-92301
2.Pejša Otto ml.
Hofreiter Zdeněk
 
 
Kopecký Filip
Šnajdr Jiří
 
 
751  3011
3.Plečinda JiříBoháč Dominik-2-11-16  0312
4.Pejša Otto ml.Pospíšil Václav10-6-68-62313
5.Hofreiter ZdeněkKopecký Filip-11-84-8 1314
6.Broum PavelŠnajdr Jiří435  3024
7.Pejša Otto ml.Boháč Dominik-8-5-7  0325
8.Hofreiter ZdeněkPospíšil Václav-10-3109-62326
9.Broum PavelKopecký Filip-108-8-4 1327
10.Plečinda JiříŠnajdr Jiří48-106 3137
11.Hofreiter ZdeněkBoháč Dominik-3-8-9  0338
12.Broum PavelPospíšil Václav-688-9-62339
13.Plečinda JiříKopecký Filip6-5-77-923310
14.Pejša Otto ml.Šnajdr Jiří         
15.Broum PavelBoháč Dominik         
16.Plečinda JiříPospíšil Václav         
17.Pejša Otto ml.Kopecký Filip         
18.Hofreiter ZdeněkŠnajdr Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plečinda Jiří12Boháč Dominik30
Pejša Otto ml.02Pospíšil Václav30
Hofreiter Zdeněk03Kopecký Filip30
Broum Pavel12Šnajdr Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Lacina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25579:534KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rödling Jan
Malý Michal
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-7-89793210
2.Šmucr Jiří
Feifrlík Marcel
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
3-7-5-8 1311
3.Rödling JanBeneš Jiří-6-101510123221
4.Hrnčál MiroslavZedník Josef-8-99-3 1322
5.Feifrlík MarcelLuňák Radek-8-73-8 1323
6.Šmucr JiříŠpička Zbyněk-54711 3133
7.Hrnčál MiroslavBeneš Jiří-68-10-7 1334
8.Feifrlík MarcelZedník Josef6-8-82133244
9.Šmucr JiříLuňák Radek797  3054
10.Rödling JanŠpička Zbyněk4310  3064
11.Malý MichalBeneš Jiří-77-5-7 1365
12.Šmucr JiříZedník Josef7-5-8753275
13.Rödling JanLuňák Radek6810  3085
14.Hrnčál MiroslavŠpička Zbyněk5-564 3195
15.Šmucr JiříBeneš Jiří7710  30105
16.Rödling JanZedník Josef9-9   11  
17.Hrnčál MiroslavLuňák Radek         
18.Malý MichalŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rödling Jan30Beneš Jiří22
Hrnčál Miroslav12Zedník Josef12
Feifrlík Marcel11Luňák Radek12
Šmucr Jiří40Špička Zbyněk03
Malý Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:vrchní tozhodčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Josef Kohutka \\\\\\\"C\\\\\\\"
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39655:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
10-8-5-4 1301
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
3-594 3111
3.Fencl LukášRambousek Jiří ml.-7-10-6  0312
4.Čejka VratislavFraněk Tomáš-5-8-5  0313
5.Kastner MilanPhanthe Dung7-986 3123
6.Beránek MiroslavNeumann Jan-8686 3133
7.Čejka VratislavRambousek Jiří ml.-76-6-11 1334
8.Kastner MilanFraněk Tomáš9-7-44-52335
9.Beránek MiroslavPhanthe Dung63-64 3145
10.Fencl LukášNeumann Jan896  3055
11.Kastner MilanRambousek Jiří ml.-485-553265
12.Beránek MiroslavFraněk Tomáš-8-91-9 1366
13.Fencl LukášPhanthe Dung-5-69-9 1367
14.Čejka VratislavNeumann Jan8-106-853277
15.Beránek MiroslavRambousek Jiří ml.411-6-1073287
16.Fencl LukášFraněk Tomáš-7-2-8  0388
17.Čejka VratislavPhanthe Dung-10-87-8 1389
18.Kastner MilanNeumann Jan-9-118893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš13Rambousek Jiří ml.22
Čejka Vratislav13Franěk Tomáš40
Kastner Milan31Phanthe Dung22
Beránek Miroslav31Neumann Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Žielinský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33671:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
588  3010
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
989  3020
3.Bencs LadislavSvěchota Vojtěch-8-912-7 1321
4.Klouček Luboš ml.Sobíšek Martin89-7-10-162322
5.Bartes PetrTauš Jiří3-7-88-52323
6.Šťovíček PetrMatas Jan99-2-5-72324
7.Klouček Luboš ml.Svěchota Vojtěch798  3034
8.Bartes PetrSobíšek Martin829  3044
9.Šťovíček PetrTauš Jiří6-12-67-42345
10.Bencs LadislavMatas Jan-9-5-6  0346
11.Bartes PetrSvěchota Vojtěch1084  3056
12.Šťovíček PetrSobíšek Martin95-4-6113266
13.Holovčák JiříTauš Jiří-97-7-6 1367
14.Klouček Luboš ml.Matas Jan-4-128-10 1368
15.Šťovíček PetrSvěchota Vojtěch-7-8-8  0369
16.Holovčák JiříSobíšek Martin-767-1283279
17.Klouček Luboš ml.Tauš Jiří8103  3089
18.Bartes PetrMatas Jan78-8-533299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bencs Ladislav02Svěchota Vojtěch22
Klouček Luboš ml.22Sobíšek Martin13
Bartes Petr31Tauš Jiří31
Šťovíček Petr13Matas Jan31
Holovčák Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Cibulka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37579:618SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
-6-3-5  0301
2.Filín Jan
Fiala Dušan
 
 
Růžička Jiří
Sýkora Martin
 
 
5-834 3111
3.Filín JanRůžička Jiří-7-78793221
4.Fiala DušanRúža David-107-512-72322
5.Ledvina VilémŠtěpánek Ivan-459-933232
6.Zlatohlávek JaroslavSýkora Martin-898-7-82333
7.Fiala DušanRůžička Jiří-9-811-9 1334
8.Koželuh JindřichRúža David-6-6-5  0335
9.Zlatohlávek JaroslavŠtěpánek Ivan916-89 3145
10.Filín JanSýkora Martin685  3055
11.Koželuh JindřichRůžička Jiří4-10-99-92356
12.Zlatohlávek JaroslavRúža David-7-7-9  0357
13.Filín JanŠtěpánek Ivan-4-2-10  0358
14.Fiala DušanSýkora Martin-8-97-9 1359
15.Zlatohlávek JaroslavRůžička Jiří612-55 3169
16.Filín JanRúža David-8-129-4 13610
17.Fiala DušanŠtěpánek Ivan         
18.Koželuh JindřichSýkora Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filín Jan22Růžička Jiří22
Fiala Dušan03Rúža David40
Ledvina Vilém10Štěpánek Ivan12
Zlatohlávek Jaroslav22Sýkora Martin21
Koželuh Jindřich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Ajdini
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Demeter
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24607:554TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
Vízner Jiří
Štěpnička Michal
 
 
115-33 3110
2.Blažek Jan
Demeter Jan
 
 
Kadlec Matěj
Petrlík Jiří ml.
 
 
9-78-553220
3.Brožek MiroslavKadlec Matěj469  3030
4.Demeter JanŠtěpnička Michal-6-499-42331
5.Blažek JanVízner Jiří610-9-10-72332
6.Brožek MichalPetrlík Jiří ml.41010  3042
7.Demeter JanKadlec Matěj7-7-8-5 1343
8.Blažek JanŠtěpnička Michal-98185 3153
9.Brožek MichalVízner Jiří-538-573263
10.Brožek MiroslavPetrlík Jiří ml.-9-10126-92364
11.Blažek JanKadlec Matěj1298  3074
12.Brožek MichalŠtěpnička Michal1710  3084
13.Brožek MiroslavVízner Jiří4-8413 3194
14.Šnajdr AntonínPetrlík Jiří ml.-3-10-8  0395
15.Brožek MichalKadlec Matěj-9118-9832105
16.Brožek MiroslavŠtěpnička Michal56-88 31  
17.Šnajdr AntonínVízner Jiří         
18.Blažek JanPetrlík Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožek Miroslav21Kadlec Matěj13
Demeter Jan02Štěpnička Michal12
Blažek Jan21Vízner Jiří12
Brožek Michal40Petrlík Jiří ml.21
Šnajdr Antonín01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline