Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Suško Mivhal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Farkota Jiří ml.
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31657:626TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Městka Petr
 
 
Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
-7-7-8  0301
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Beneš Jiří
Špička Zbyněk
 
 
9-7-12-9 1302
3.Městka PetrZedník Josef9-5-7-8 1303
4.Pejša Otto ml.Beneš Jiří4-8137 3113
5.Hofreiter ZdeněkLuňák Radek-7-943-92314
6.Broum PavelŠpička Zbyněk398  3024
7.Pejša Otto ml.Zedník Josef-910-57103234
8.Hofreiter ZdeněkBeneš Jiří1374  3044
9.Broum PavelLuňák Radek-103-5-4 1345
10.Městka PetrŠpička Zbyněk968  3055
11.Hofreiter ZdeněkZedník Josef5-1297 3165
12.Broum PavelBeneš Jiří38-88 3175
13.Městka PetrLuňák Radek9-3-5-7 1376
14.Pejša Otto ml.Špička Zbyněk67-88 3186
15.Broum PavelZedník Josef6-598 3196
16.Městka PetrBeneš Jiří-7-2-6  0397
17.Průša DominikLuňák Radek-99-94-92398
18.Hofreiter ZdeněkŠpička Zbyněk1295  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Městka Petr13Zedník Josef13
Pejša Otto ml.30Beneš Jiří13
Hofreiter Zdeněk31Luňák Radek40
Broum Pavel31Špička Zbyněk04
Průša Dominik01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Lacina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24565:480KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rödling Jan
Malý Michal
 
 
Boháč Dominik
Pospíšil Václav
 
 
897  3010
2.Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
Kopecký Filip
Marousek Jan
 
 
2-947 3120
3.Hrnčál MiroslavBoháč Dominik-13-13-10  0321
4.Malý MichalKopecký Filip-6-3-9  0322
5.Šmucr JiříMarousek Jan133  3032
6.Rödling JanPospíšil Václav-777-10113242
7.Malý MichalBoháč Dominik7-6-5-9 1343
8.Šmucr JiříKopecký Filip-9-116-6 1344
9.Rödling JanMarousek Jan138  3054
10.Hrnčál MiroslavPospíšil Václav7109  3064
11.Šmucr JiříBoháč Dominik-4559 3174
12.Rödling JanKopecký Filip-1211-4-9 1375
13.Hrnčál MiroslavMarousek Jan133  3085
14.Malý MichalPospíšil Václav-6-27-8 1386
15.Rödling JanBoháč Dominik26-88 3196
16.Hrnčál MiroslavKopecký Filip-7957 31106
17.Malý MichalMarousek Jan359  30  
18.Šmucr JiříPospíšil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčál Miroslav31Boháč Dominik22
Malý Michal03Kopecký Filip31
Šmucr Jiří21Marousek Jan03
Rödling Jan31Pospíšil Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:vrchní rozhodčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Josef Kohutka \\\\\\\"C\\\\\\\"
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39649:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Sobíšek Martin
Svěchota Vojtěch
 
 
4-5-9563210
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Tauš Jiří
Matas Jan
 
 
4610  3020
3.Fencl LukášSvěchota Vojtěch-879-1053230
4.Beránek MiroslavSobíšek Martin-4-109-8 1331
5.Čejka VratislavTauš Jiří-10-4-9  0332
6.Kastner MilanMatas Jan778  3042
7.Beránek MiroslavSvěchota Vojtěch82-613 3152
8.Čejka VratislavSobíšek Martin-9-10116113262
9.Kastner MilanTauš Jiří4-8-10-4 1363
10.Fencl LukášMatas Jan4-5-76-42364
11.Čejka VratislavSvěchota Vojtěch-7-8-10  0365
12.Kastner MilanSobíšek Martin9-766 3175
13.Fencl LukášTauš Jiří-89-8563285
14.Beránek MiroslavMatas Jan-6-10-8  0386
15.Kastner MilanSvěchota Vojtěch-6-5-9  0387
16.Fencl LukášSobíšek Martin-85-5-10 1388
17.Beránek MiroslavTauš Jiří7-6-8563298
18.Čejka VratislavMatas Jan-6-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Lukáš22Svěchota Vojtěch22
Beránek Miroslav22Sobíšek Martin22
Čejka Vratislav13Tauš Jiří22
Kastner Milan22Matas Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34624:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
-5245 3110
2.Šťovíček Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
13-6-8-2 1311
3.Holovčák JiříRambousek Jiří ml.-7-8-6  0312
4.Bencs LadislavFraněk Tomáš-1-7-6  0313
5.Šťovíček PetrPhanthe Dung10138  3023
6.Klouček Luboš ml.Neumann Jan-67-109-92324
7.Bencs LadislavRambousek Jiří ml.-611-2-5 1325
8.Šťovíček PetrFraněk Tomáš-4-7-10  0326
9.Klouček Luboš ml.Phanthe Dung877  3036
10.Holovčák JiříNeumann Jan85-86 3146
11.Šťovíček PetrRambousek Jiří ml.910-8-13-62347
12.Klouček Luboš ml.Franěk Tomáš5-8-4-7 1348
13.Holovčák JiříPhanthe Dung3118  3058
14.Bencs LadislavNeumann Jan-7-6-12  0359
15.Klouček Luboš ml.Rambousek Jiří ml.12-957 3169
16.Holovčák JiříFraněk Tomáš711-7-883279
17.Bencs LadislavPhanthe Dung67-8-583289
18.Šťovíček PetrNeumann Jan799  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holovčák Jiří31Rambousek Jiří ml.31
Bencs Ladislav13Franěk Tomáš31
Šťovíček Petr22Phanthe Dung04
Klouček Luboš ml.22Neumann Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Keller Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Pilný Ladislav
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35525:575SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Štěpnička Michal
 
 
Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
-8-553-82301
2.Kadlec Matěj
Petrlík Jiří ml.
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
10-9-89-82302
3.Petrlík Jiří ml.Rúža David-10-384-42303
4.Kadlec MatějRůžička Jiří8-5-7-7 1304
5.Štěpnička MichalŠtěpánek Ivan6-87-893214
6.Vízner JiříStehlík Petr6117  3024
7.Kadlec MatějRúža David8-1088 3134
8.Štěpnička MichalRůžička Jiří-8-8-5  0335
9.Vízner JiříŠtěpánek Ivan984  3045
10.Petrlík Jiří ml.Stehlík Petr-10-99-8 1346
11.Štěpnička MichalRúža David-7-7-5  0347
12.Vízner JiříRůžička Jiří-510-6-5 1348
13.Petrlík Jiří ml.Štěpánek Ivan-5-6-9  0349
14.Kadlec MatějStehlík Petr8-7-118103259
15.Vízner JiříRúža David-11-9-7  03510
16.Petrlík Jiří ml.Růžička Jiří         
17.Kadlec MatějŠtěpánek Ivan         
18.Štěpnička MichalStehlík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petrlík Jiří ml.03Rúža David31
Kadlec Matěj21Růžička Jiří30
Štěpnička Michal12Štěpánek Ivan12
Vízner Jiří22Stehlík Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Demeter
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Ajdini
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37688:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
10-9-103-102301
2.Blažek Jan
Šnajdr Antonín
 
 
Ledvina Vilém
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
-8-1-7  0302
3.Šnajdr AntonínZlatohlávek Jaroslav9-9-7-8 1303
4.Brožek MiroslavFilín Jan-3112-1093213
5.Blažek JanLedvina Vilém-981013 3123
6.Brožek MichalKoželuh Jindřich8-1054 3133
7.Brožek MiroslavZlatohlávek Jaroslav8116  3043
8.Blažek JanFilín Jan9-68-193253
9.Brožek MichalLedvina Vilém910-145 3163
10.Šnajdr AntonínKoželuh Jindřich-810-4-9 1364
11.Blažek JanZlatohlávek Jaroslav-67-9-6 1365
12.Brožek MichalFilín Jan125  3075
13.Šnajdr AntonínLedvina Vilém-8-6510-52376
14.Brožek MiroslavKoželuh Jindřich99-7-5103286
15.Brožek MichalZlatohlávek Jaroslav5-9106 3196
16.Šnajdr AntonínFilín Jan-115-6-9 1397
17.Brožek MiroslavLedvina Vilém6-9-8-7 1398
18.Blažek JanKoželuh Jindřich-6-10-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šnajdr Antonín04Zlatohlávek Jaroslav22
Brožek Miroslav31Filín Jan13
Blažek Jan22Ledvina Vilém22
Brožek Michal40Koželuh Jindřich22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS