Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Rytich Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35578:604SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Lukáš
Kastner Milan
 
 
Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
-10-8-3  0301
2.Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
Šťovíček Petr
Holovčák Jiří
 
 
1168  3011
3.Kastner MilanKlouček Luboš ml.-1394-253221
4.Čejka VratislavŠťovíček Petr-8-8-5  0322
5.Fencl LukášBartes Petr-4-6-1  0323
6.Beránek MiroslavHolovčák Jiří957  3033
7.Čejka VratislavKlouček Luboš ml.5-4106 3143
8.Fencl Lukᚊťovíček Petr-9-8113-62344
9.Beránek MiroslavBartes Petr-9-7-9  0345
10.Kastner MilanHolovčák Jiří-7-97-5 1346
11.Fencl LukášKlouček Luboš ml.-6-110-6 1347
12.Beránek MiroslavŠťovíček Petr910-86 3157
13.Kastner MilanBartes Petr-7-5-13  0358
14.Čejka VratislavHolovčák Jiří-10-1067-92359
15.Beránek MiroslavKlouček Luboš ml.455  3069
16.Kastner MilanŠťovíček Petr-11895 3179
17.Čejka VratislavBartes Petr-108-67-923710
18.Fencl LukášHolovčák Jiří-8995 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kastner Milan22Klouček Luboš ml.13
Čejka Vratislav13Šťovíček Petr22
Fencl Lukáš03Bartes Petr40
Beránek Miroslav31Holovčák Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1016:32439:487TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Martin
Soukup Karel
 
 
Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
-1197-17-92301
2.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
-1079-2-92302
3.Stehlík PetrBrožek Michal-78-1310-52303
4.Soukup KarelBrožek Miroslav-8-8-2  0304
5.Sýkora MartinPivoňka Jaromír7-9-8-8 1305
6.Růžička JiříBlažek Jan-11-11-7  0306
7.Soukup KarelBrožek Michal-72-910-92307
8.Sýkora MartinBrožek Miroslav-1098-8-52308
9.Růžička JiříPivoňka Jaromír1-6-10-6 1309
10.Stehlík PetrBlažek Jan3-86-593219
11.Sýkora MartinBrožek Michal8-7-6-10 13110
12.Růžička JiříBrožek Miroslav         
13.Stehlík PetrPivoňka Jaromír         
14.Soukup KarelBlažek Jan         
15.Růžička JiříBrožek Michal         
16.Stehlík PetrBrožek Miroslav         
17.Soukup KarelPivoňka Jaromír         
18.Sýkora MartinBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stehlík Petr11Brožek Michal30
Soukup Karel02Brožek Miroslav20
Sýkora Martin03Pivoňka Jaromír20
Růžička Jiří02Blažek Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Cibulka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Miroslav
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22561:493TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filín Jan
Beránek Václav st.
 
 
Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
759  3010
2.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
-878-9-72311
3.Beránek Václav st.Vízner Jiří-99-8-9 1312
4.Filín JanKubovský Zdeněk95-8-853222
5.Ledvina VilémPetrlík Jiří ml.5-877 3132
6.Zlatohlávek JaroslavKadlec Matěj49-810 3142
7.Filín JanVízner Jiří7-8910 3152
8.Ledvina VilémKubovský Zdeněk79-85 3162
9.Zlatohlávek JaroslavPetrlík Jiří ml.6-898 3172
10.Koželuh JindřichKadlec Matěj147  3082
11.Ledvina VilémVízner Jiří-7-6-6  0383
12.Zlatohlávek JaroslavKubovský Zdeněk-61089 3193
13.Koželuh JindřichPetrlík Jiří ml.-668-8-112394
14.Filín JanKadlec Matěj-1055-7932104
15.Zlatohlávek JaroslavVízner Jiří         
16.Koželuh JindřichKubovský Zdeněk         
17.Filín JanPetrlík Jiří ml.         
18.Ledvina VilémKadlec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránek Václav st.01Vízner Jiří21
Filín Jan30Kubovský Zdeněk03
Ledvina Vilém21Petrlík Jiří ml.12
Zlatohlávek Jaroslav30Kadlec Matěj03
Koželuh Jindřich11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Skála Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33 SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Honzík Stanislav
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
     3210
2.Phanthe Dung
Šimek Pavel st.
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
     0311
3.Mrázek MichalSvěchota Vojtěch     1312
4.Šimek Pavel st.Sobíšek Martin     1313
5.Rambousek Jiří ml.Tauš Jiří     2314
6.Phanthe DungMatas Jan     1315
7.Šimek Pavel st.Svěchota Vojtěch     0316
8.Rambousek Jiří ml.Sobíšek Martin     3126
9.Phanthe DungTauš Jiří     0327
10.Mrázek MichalMatas Jan     1328
11.Rambousek Jiří ml.Svěchota Vojtěch     2329
12.Phanthe DungSobíšek Martin     13210
13.Mrázek MichalTauš Jiří         
14.Šimek Pavel st.Matas Jan         
15.Phanthe DungSvěchota Vojtěch         
16.Mrázek MichalSobíšek Martin         
17.Šimek Pavel st.Tauš Jiří         
18.Rambousek Jiří ml.Matas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Michal02Svěchota Vojtěch30
Šimek Pavel st.02Sobíšek Martin21
Rambousek Jiří ml.12Tauš Jiří20
Phanthe Dung03Matas Jan20
--------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Vladimír Zajíček
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Jiří Skokan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecký Filip
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15491:386TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-69-7493210
2.Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
-911-8-11 1311
3.Chrvala RadovanZedník Josef666  3021
4.Boháč DominikBeneš Jiří8-354 3131
5.Skokan ViktorLuňák Radek6-7-7193241
6.Kopecký FilipNováková Martina499  3051
7.Boháč DominikZedník Josef584  3061
8.Skokan ViktorBeneš Jiří-9466 3171
9.Kopecký FilipLuňák Radek-1046-10-82372
10.Chrvala RadovanNováková Martina4511  3082
11.Skokan ViktorZedník Josef9-7-9943292
12.Kopecký FilipBeneš Jiří10-9124 31102
13.Chrvala RadovanLuňák Radek-6    01  
14.Boháč DominikNováková Martina         
15.Kopecký FilipZedník Josef         
16.Chrvala RadovanBeneš Jiří         
17.Boháč DominikLuňák Radek         
18.Skokan ViktorNováková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chrvala Radovan20Zedník Josef03
Boháč Dominik20Beneš Jiří03
Skokan Viktor30Luňák Radek11
Kopecký Filip21Nováková Martina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:Průša Dominik
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Zach František
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31299:444KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Šmucr Jiří
Rödling Jan
 
 
-4-3-1  0301
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Hrnčál Miroslav
Feifrlík Marcel
 
 
-610-99-92302
3.Hofreiter ZdeněkŠmucr Jiří-4-38-6 1303
4.Pejša Otto ml.Rödling Jan-6-5-7  0304
5.Kopenec VáclavHrnčál Miroslav9-9-83-72305
6.Broum PavelFeifrlík Marcel117-711 3115
7.Pejša Otto ml.Šmucr Jiří-78-6-1 1316
8.Plečinda JiříRödling Jan-1-3-3  0317
9.Broum PavelHrnčál Miroslav-3-68-3 1318
10.Hofreiter ZdeněkFeifrlík Marcel88-4-4-122319
11.Plečinda JiříŠmucr Jiří-7-4-4  03110
12.Broum PavelRödling Jan         
13.Hofreiter ZdeněkHrnčál Miroslav         
14.Pejša Otto ml.Feifrlík Marcel         
15.Broum PavelŠmucr Jiří         
16.Hofreiter ZdeněkRödling Jan         
17.Pejša Otto ml.Hrnčál Miroslav         
18.Plečinda JiříFeifrlík Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofreiter Zdeněk02Šmucr Jiří30
Pejša Otto ml.02Rödling Jan20
Kopenec Václav01Hrnčál Miroslav20
Broum Pavel11Feifrlík Marcel11
Plečinda Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Kopenec Václav
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36533:601TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Otto ml.
Městka Petr
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
-7-6-8  0301
2.Broum Pavel
Hofreiter Zdeněk
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
-95-55-72302
3.Pejša Otto ml.Beránek Miroslav-9-9-9  0303
4.Městka PetrKastner Milan-67-71353213
5.Hofreiter ZdeněkFencl Lukáš59-610 3123
6.Broum PavelČejka Vratislav784  3033
7.Městka PetrBeránek Miroslav-4-2-4  0334
8.Hofreiter ZdeněkKastner Milan669  3044
9.Broum PavelFencl Lukáš4713  3054
10.Pejša Otto ml.Čejka Vratislav-1-1-2  0355
11.Hofreiter ZdeněkBeránek Miroslav-3-49-2 1356
12.Broum PavelKastner Milan-10-87-3 1357
13.Pejša Otto ml.Fencl Lukáš6-9-3-6 1358
14.Městka PetrČejka Vratislav-9-10-3  0359
15.Broum PavelBeránek Miroslav87-94 3169
16.Pejša Otto ml.Kastner Milan-97-3793279
17.Městka PetrFencl Lukáš-1212-10-9 13710
18.Hofreiter ZdeněkČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pejša Otto ml.13Beránek Miroslav31
Městka Petr13Kastner Milan13
Hofreiter Zdeněk21Fencl Lukáš22
Broum Pavel31Čejka Vratislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36684:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Holovčák Jiří
 
 
Rödling Jan
Hrnčál Miroslav
 
 
-6-689-42301
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Šmucr Jiří
Feifrlík Marcel
 
 
-8978 3111
3.Holovčák JiříŠmucr Jiří-5-8-7  0312
4.Šťovíček PetrRödling Jan8-911-493222
5.Klouček Luboš ml.Hrnčál Miroslav-81088 3132
6.Bartes PetrFeifrlík Marcel-8-979-92333
7.Šťovíček PetrŠmucr Jiří-83-410-52334
8.Klouček Luboš ml.Rödling Jan-8-99-11 1335
9.Bartes PetrHrnčál Miroslav7610  3045
10.Holovčák JiříFeifrlík Marcel11-9-7-9 1346
11.Klouček Luboš ml.Šmucr Jiří-8-7-7  0347
12.Bartes PetrRödling Jan-7-986-92348
13.Holovčák JiříHrnčál Miroslav8910  3058
14.Šťovíček PetrFeifrlík Marcel-786-863268
15.Bartes PetrŠmucr Jiří-9-88793278
16.Holovčák JiříRödling Jan-5-6-7  0379
17.Šťovíček PetrHrnčál Miroslav9610  3089
18.Klouček Luboš ml.Feifrlík Marcel5-1084 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holovčák Jiří13Šmucr Jiří31
Šťovíček Petr31Rödling Jan31
Klouček Luboš ml.22Hrnčál Miroslav04
Bartes Petr22Feifrlík Marcel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34 TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
Boháč Dominik
Šnajdr Jiří
 
 
     3210
2.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
     2311
3.Růžička JiříChrvala Radovan     2312
4.Štěpánek IvanSkokan Viktor     2313
5.Stehlík PetrBoháč Dominik     1314
6.Rúža DavidŠnajdr Jiří     3024
7.Štěpánek IvanChrvala Radovan     2325
8.Stehlík PetrSkokan Viktor     1326
9.Rúža DavidBoháč Dominik     0327
10.Růžička JiříŠnajdr Jiří     3037
11.Stehlík PetrChrvala Radovan     3147
12.Rúža DavidSkokan Viktor     3157
13.Růžička JiříBoháč Dominik     0358
14.Štěpánek IvanŠnajdr Jiří     3068
15.Rúža DavidChrvala Radovan     3078
16.Růžička JiříSkokan Viktor     0379
17.Štěpánek IvanBoháč Dominik     13710
18.Stehlík PetrŠnajdr Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jiří13Chrvala Radovan22
Štěpánek Ivan13Skokan Viktor31
Stehlík Petr12Boháč Dominik40
Rúža David31Šnajdr Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Pivoňka Jaromír
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34431:493SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Ajdini Tereza
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-7-5-4  0301
2.Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
-74-9-4 1302
3.Blažek JanZedník Josef-76-48-82303
4.Ajdini TerezaLuňák Radek-5-3-9  0304
5.Brožek MiroslavBeneš Jiří5-10-9-9 1305
6.Brožek MichalŠpička Zbyněk-10753 3115
7.Ajdini TerezaZedník Josef-7-6-8  0316
8.Brožek MiroslavLuňák Radek6-10-7-2 1317
9.Brožek MichalBeneš Jiří-10688 3127
10.Blažek JanŠpička Zbyněk812-84 3137
11.Brožek MiroslavZedník Josef-11-9-9  0338
12.Brožek MichalLuňák Radek89-55 3148
13.Blažek JanBeneš Jiří-7-8-10  0349
14.Ajdini TerezaŠpička Zbyněk-4-6-4  03410
15.Brožek MichalZedník Josef         
16.Blažek JanLuňák Radek         
17.Ajdini TerezaBeneš Jiří         
18.Brožek MiroslavŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Jan12Zedník Josef30
Ajdini Tereza03Luňák Radek21
Brožek Miroslav03Beneš Jiří21
Brožek Michal30Špička Zbyněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Miroslav
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:24546:512TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
969  3010
2.Koželuh Jindřich
Filín Jan
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
-8-7-6  0311
3.Zlatohlávek JaroslavFraněk Tomáš-11-7-5  0312
4.Ledvina VilémRambousek Jiří ml.876  3022
5.Koželuh JindřichNeumann Jan-8-109-9 1323
6.Filín JanPhanthe Dung-1099-463233
7.Ledvina VilémFraněk Tomáš-89-7883243
8.Beránek Václav st.Rambousek Jiří ml.-9568 3153
9.Filín JanNeumann Jan9-659 3163
10.Zlatohlávek JaroslavPhanthe Dung776  3073
11.Beránek Václav st.Franěk Tomáš-88-75103283
12.Filín JanRambousek Jiří ml.-5-8-14  0384
13.Zlatohlávek JaroslavNeumann Jan10-12137 3194
14.Ledvina VilémPhanthe Dung-10-11-9  0395
15.Filín JanFraněk Tomáš942  30105
16.Zlatohlávek JaroslavRambousek Jiří ml.         
17.Ledvina VilémNeumann Jan         
18.Beránek Václav st.Phanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlatohlávek Jaroslav21Franěk Tomáš13
Ledvina Vilém21Rambousek Jiří ml.12
Koželuh Jindřich01Neumann Jan12
Filín Jan31Phanthe Dung12
Beránek Václav st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Leska Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Šmidílek Pavel
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Vyhnálek Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36478:552SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Kadlec Matěj
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
-6-9-5  0301
2.Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
Svěchota Vojtěch
Matas Jan
 
 
-9-69423211
3.Štěpnička MichalSvěchota Vojtěch-8-6-7  0312
4.Kadlec MatějSobíšek Martin-69-85-42313
5.Kubovský ZdeněkTauš Jiří-599-1193223
6.Vízner JiříMatas Jan9-12-9-6 1324
7.Kadlec MatějSvěchota Vojtěch-10-12-6  0325
8.Kubovský ZdeněkSobíšek Martin5-76-5-52326
9.Vízner JiříTauš Jiří5-98-7-42327
10.Štěpnička MichalMatas Jan-5-5-3  0328
11.Kubovský ZdeněkSvěchota Vojtěch776  3038
12.Vízner JiříSobíšek Martin11-6-8893248
13.Štěpnička MichalTauš Jiří-4-88-7 1349
14.Kadlec MatějMatas Jan-8-10-10  03410
15.Vízner JiříSvěchota Vojtěch         
16.Štěpnička MichalSobíšek Martin         
17.Kadlec MatějTauš Jiří         
18.Kubovský ZdeněkMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpnička Michal03Svěchota Vojtěch21
Kadlec Matěj03Sobíšek Martin21
Kubovský Zdeněk21Tauš Jiří21
Vízner Jiří12Matas Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17490:413KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rödling Jan
Hrnčál Miroslav
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
698  3010
2.Feifrlík Marcel
Šmucr Jiří
 
 
Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
-129107 3120
3.Malý MichalBeránek Miroslav-654-863230
4.Rödling JanKastner Milan7-3811 3140
5.Feifrlík MarcelFencl Lukáš5-56-1043250
6.Šmucr JiříČejka Vratislav694  3060
7.Rödling JanBeránek Miroslav-109-95-42361
8.Feifrlík MarcelKastner Milan-9-6-8  0362
9.Šmucr JiříFencl Lukáš452  3072
10.Malý MichalČejka Vratislav6-1288 3182
11.Hrnčál MiroslavBeránek Miroslav-8-9-7  0383
12.Šmucr JiříKastner Milan3128  3093
13.Malý MichalFencl Lukáš9-4411 31103
14.Rödling JanČejka Vratislav         
15.Šmucr JiříBeránek Miroslav         
16.Malý MichalKastner Milan         
17.Rödling JanFencl Lukáš         
18.Hrnčál MiroslavČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Michal30Beránek Miroslav21
Rödling Jan11Kastner Milan12
Feifrlík Marcel11Fencl Lukáš03
Šmucr Jiří30Čejka Vratislav02
Hrnčál Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29660:619SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holovčák Jiří
Šťovíček Petr
 
 
Broum Pavel
Plečinda Jiří
 
 
-73-34-82301
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
7-8-129153211
3.Holovčák JiříBroum Pavel-4-7-8  0312
4.Bartes PetrHofreiter Zdeněk8-9-98113222
5.Šťovíček PetrPejša Otto ml.-10788 3132
6.Klouček Luboš ml.Plečinda Jiří86-87 3142
7.Bartes PetrBroum Pavel78-99 3152
8.Šťovíček PetrHofreiter Zdeněk99-8-1543262
9.Klouček Luboš ml.Pejša Otto ml.-7-89-8 1363
10.Holovčák JiříPlečinda Jiří685  3073
11.Šťovíček PetrBroum Pavel-83-7-5 1374
12.Klouček Luboš ml.Hofreiter Zdeněk7-98-783284
13.Holovčák JiříPejša Otto ml.-87-98-62385
14.Bartes PetrPlečinda Jiří8106  3095
15.Klouček Luboš ml.Broum Pavel912-10-6-72396
16.Holovčák JiříHofreiter Zdeněk299  30106
17.Bartes PetrPejša Otto ml.         
18.Šťovíček PetrPlečinda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holovčák Jiří22Broum Pavel31
Bartes Petr30Hofreiter Zdeněk04
Šťovíček Petr21Pejša Otto ml.21
Klouček Luboš ml.22Plečinda Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30638:592SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
6-7-9-4 1301
2.Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
-825-1693211
3.Růžička JiříZedník Josef6-146-693221
4.Stehlík PetrLuňák Radek9-787 3131
5.Štěpánek IvanBeneš Jiří-7-4-8  0332
6.Rúža DavidŠpička Zbyněk8106  3042
7.Stehlík PetrZedník Josef-8-11-8  0343
8.Štěpánek IvanLuňák Radek8-8-9-7 1344
9.Rúža DavidBeneš Jiří929  3054
10.Růžička JiříŠpička Zbyněk393  3064
11.Štěpánek IvanZedník Josef10-10-7-5 1365
12.Rúža DavidLuňák Radek64-108 3175
13.Růžička JiříBeneš Jiří-8-84-6 1376
14.Stehlík PetrŠpička Zbyněk87-46 3186
15.Rúža DavidZedník Josef5-9117 3196
16.Růžička JiříLuňák Radek-1085-6-92397
17.Stehlík PetrBeneš Jiří-5967 31107
18.Štěpánek IvanŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jiří22Zedník Josef22
Stehlík Petr31Luňák Radek22
Štěpánek Ivan03Beneš Jiří22
Rúža David40Špička Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Pivoňka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Dohnal Jiří
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:33617:635TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ajdini Tereza
Blažek Jan
 
 
Pospíšil Václav
Boháč Dominik
 
 
-899-863210
2.Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
695  3020
3.Ajdini TerezaPospíšil Václav-5-9-7  0321
4.Blažek JanBoháč Dominik-37-1-5 1322
5.Brožek MiroslavSkokan Viktor10-4-10983232
6.Brožek MichalChrvala Radovan84-98 3142
7.Blažek JanPospíšil Václav-5-5-2  0343
8.Brožek MiroslavBoháč Dominik9-872 3153
9.Brožek MichalSkokan Viktor788  3063
10.Ajdini TerezaChrvala Radovan-8-5-10  0364
11.Brožek MiroslavPospíšil Václav6-9-7993274
12.Brožek MichalBoháč Dominik67-86 3184
13.Ajdini TerezaSkokan Viktor-911-810-92385
14.Blažek JanChrvala Radovan76-7-6-42386
15.Brožek MichalPospíšil Václav9-895 3196
16.Ajdini TerezaBoháč Dominik-6-8-4  0397
17.Blažek JanSkokan Viktor-888-121232107
18.Brožek MiroslavChrvala Radovan47-10  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ajdini Tereza04Pospíšil Václav22
Blažek Jan13Boháč Dominik22
Brožek Miroslav30Skokan Viktor13
Brožek Michal40Chrvala Radovan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Miroslav
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36514:570SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
104-7-10-72301
2.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
-11-5-8  0302
3.Zlatohlávek JaroslavSvěchota Vojtěch10-119-883212
4.Ledvina VilémSobíšek Martin-57312 3122
5.Koželuh JindřichTauš Jiří6-97-793232
6.Filín JanMatas Jan-5-3-7  0333
7.Ledvina VilémSvěchota Vojtěch-8-9-7  0334
8.Koželuh JindřichSobíšek Martin2-78-11-72335
9.Filín JanTauš Jiří7-68-5-102336
10.Zlatohlávek JaroslavMatas Jan97-88 3146
11.Koželuh JindřichSvěchota Vojtěch9-77-6-92347
12.Filín JanSobíšek Martin-8-9-6  0348
13.Zlatohlávek JaroslavTauš Jiří-710-15-5 1349
14.Ledvina VilémMatas Jan-9-8-7  03410
15.Filín JanSvěchota Vojtěch         
16.Zlatohlávek JaroslavSobíšek Martin         
17.Ledvina VilémTauš Jiří         
18.Koželuh JindřichMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlatohlávek Jaroslav21Svěchota Vojtěch21
Ledvina Vilém12Sobíšek Martin21
Koželuh Jindřich12Tauš Jiří21
Filín Jan03Matas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Leska Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Keller Filip
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Štěpnička Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37645:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
-5-7-3  0301
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
946  3011
3.Vízner JiříRambousek Jiří ml.-86-10-7 1312
4.Petrlík Jiří ml.Franěk Tomáš811-11-1273222
5.Kadlec MatějNeumann Jan9-7-412-52323
6.Kubovský ZdeněkPhanthe Dung-6-9-7  0324
7.Petrlík Jiří ml.Rambousek Jiří ml.7-95-4-42325
8.Kadlec MatějFraněk Tomáš-8-7-6  0326
9.Kubovský ZdeněkNeumann Jan-7-7-8  0327
10.Vízner JiříPhanthe Dung49-7-973237
11.Kadlec MatějRambousek Jiří ml.-4-2-12  0338
12.Kubovský ZdeněkFraněk Tomáš7210  3048
13.Vízner JiříNeumann Jan-51-8873258
14.Petrlík Jiří ml.Phanthe Dung7159  3068
15.Kubovský ZdeněkRambousek Jiří ml.712-9-8-62369
16.Vízner JiříFraněk Tomáš7-87-283279
17.Petrlík Jiří ml.Neumann Jan95-6-973289
18.Kadlec MatějPhanthe Dung769  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vízner Jiří31Rambousek Jiří ml.40
Petrlík Jiří ml.31Franěk Tomáš13
Kadlec Matěj13Neumann Jan22
Kubovský Zdeněk13Phanthe Dung13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Kopenec Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32462:517TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Městka Petr
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
78-6-9-102301
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
439  3011
3.Pejša Otto ml.Rambousek Jiří ml.-6-117-7 1312
4.Městka PetrFraněk Tomáš-7-9-6  0313
5.Hofreiter ZdeněkNeumann Jan6-7-11-8 1314
6.Broum PavelPhanthe Dung10-101010 3124
7.Městka PetrRambousek Jiří ml.-6-5-4  0325
8.Hofreiter ZdeněkFraněk Tomáš-4-10-4  0326
9.Broum PavelNeumann Jan589  3036
10.Pejša Otto ml.Phanthe Dung12-795 3146
11.Hofreiter ZdeněkRambousek Jiří ml.-3-87-4 1347
12.Broum PavelFraněk Tomáš5-12-3-12 1348
13.Pejša Otto ml.Neumann Jan-73-9-2 1349
14.Městka PetrPhanthe Dung-996-5-423410
15.Broum PavelRambousek Jiří ml.98-103 31  
16.Pejša Otto ml.Franěk Tomáš         
17.Městka PetrNeumann Jan         
18.Hofreiter ZdeněkPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejša Otto ml.12Rambousek Jiří ml.30
Městka Petr03Franěk Tomáš30
Hofreiter Zdeněk03Neumann Jan21
Broum Pavel21Phanthe Dung12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36642:659SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčál Miroslav
Feifrlík Marcel
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
-712-5-8 1301
2.Šmucr Jiří
Malý Michal
 
 
Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
-9-948-52302
3.Malý MichalSvěchota Vojtěch-7-8-8  0303
4.Hrnčál MiroslavSobíšek Martin11514  3013
5.Feifrlík MarcelTauš Jiří-8-6-9  0314
6.Šmucr JiříMatas Jan1389  3024
7.Hrnčál MiroslavSvěchota Vojtěch7-9-74-52325
8.Feifrlík MarcelSobíšek Martin99-7-7103235
9.Šmucr JiříTauš Jiří589  3045
10.Malý MichalMatas Jan8-53-9103255
11.Feifrlík MarcelSvěchota Vojtěch-6610-11-112356
12.Šmucr JiříSobíšek Martin1055  3066
13.Malý MichalTauš Jiří-77-9-7 1367
14.Hrnčál MiroslavMatas Jan6-9-5-14 1368
15.Šmucr JiříSvěchota Vojtěch-788-1073278
16.Malý MichalSobíšek Martin-9-86-6 1379
17.Hrnčál MiroslavTauš Jiří-9-29-4 13710
18.Feifrlík MarcelMatas Jan-8-9-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malý Michal13Svěchota Vojtěch31
Hrnčál Miroslav13Sobíšek Martin13
Feifrlík Marcel12Tauš Jiří31
Šmucr Jiří40Matas Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Kopecký Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Pospíšil Václav
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35479:546TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
2-8-7-6 1301
2.Boháč Dominik
Marousek Jan
 
 
Koželuh Jindřich
Filín Jan
 
 
-7-38-5 1302
3.Marousek JanZlatohlávek Jaroslav-8-3-2  0303
4.Boháč DominikFilín Jan484  3013
5.Chrvala RadovanLedvina Vilém7-9126 3123
6.Pospíšil VáclavKoželuh Jindřich-6-5-9  0324
7.Boháč DominikZlatohlávek Jaroslav6-1194 3134
8.Chrvala RadovanFilín Jan-9-765-42335
9.Pospíšil VáclavFiala Dušan33-104 3145
10.Marousek JanKoželuh Jindřich-4-2-6  0346
11.Chrvala RadovanZlatohlávek Jaroslav-10-8-4  0347
12.Pospíšil VáclavFilín Jan98-8-463257
13.Marousek JanFiala Dušan-5-4-4  0358
14.Boháč DominikKoželuh Jindřich1177  3068
15.Pospíšil VáclavZlatohlávek Jaroslav-6108-5-92369
16.Marousek JanFilín Jan-3-4-4  03610
17.Boháč DominikFiala Dušan5    10  
18.Chrvala RadovanKoželuh Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marousek Jan04Zlatohlávek Jaroslav31
Boháč Dominik30Filín Jan22
Chrvala Radovan12Ledvina Vilém01
Pospíšil Václav22Koželuh Jindřich21
   Fiala Dušan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35 TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
Kadlec Matěj
Petrlík Jiří ml.
 
 
     3210
2.Beneš Jiří
Hauznerová Michaela
 
 
Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
     0311
3.Luňák RadekVízner Jiří     1312
4.Špička ZbyněkPetrlík Jiří ml.     0313
5.Hauznerová MichaelaKubovský Zdeněk     1314
6.Beneš JiříKadlec Matěj     3124
7.Špička ZbyněkVízner Jiří     2325
8.Hauznerová MichaelaPetrlík Jiří ml.     2326
9.Beneš JiříKubovský Zdeněk     3036
10.Luňák RadekKadlec Matěj     2337
11.Hauznerová MichaelaVízner Jiří     0338
12.Beneš JiříPetrlík Jiří ml.     3148
13.Luňák RadekKubovský Zdeněk     3158
14.Špička ZbyněkKadlec Matěj     1359
15.Beneš JiříVízner Jiří     13510
16.Luňák RadekPetrlík Jiří ml.         
17.Špička ZbyněkKubovský Zdeněk         
18.Hauznerová MichaelaKadlec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek12Vízner Jiří40
Špička Zbyněk03Petrlík Jiří ml.21
Hauznerová Michaela03Kubovský Zdeněk12
Beneš Jiří31Kadlec Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Jankovič Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19475:413TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Lukáš
Kastner Milan
 
 
Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
-547-8103210
2.Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
-94-91273220
3.Fencl LukášRúža David-89117 3130
4.Čejka VratislavRůžička Jiří-19-8-8 1331
5.Kastner MilanStehlík Petr6510  3041
6.Beránek MiroslavŠtěpánek Ivan479  3051
7.Čejka VratislavRúža David-6-4-3  0352
8.Kastner MilanRůžička Jiří76-34 3162
9.Beránek MiroslavStehlík Petr-9284 3172
10.Fencl Lukᚊtěpánek Ivan46-8-983282
11.Kastner MilanRúža David749  3092
12.Beránek MiroslavRůžička Jiří-7-8-8  0393
13.Fencl LukášStehlík Petr-6842 31103
14.Čejka VratislavŠtěpánek Ivan         
15.Beránek MiroslavRúža David         
16.Fencl LukášRůžička Jiří         
17.Čejka VratislavStehlík Petr         
18.Kastner MilanŠtěpánek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Lukáš30Rúža David12
Čejka Vratislav02Růžička Jiří21
Kastner Milan30Stehlík Petr03
Beránek Miroslav21Štěpánek Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:41662:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
-9-7101083210
2.Bencs Ladislav
Hejč Antonín st.
 
 
Blažek Jan
Pivoňka Jaromír
 
 
7-54-973220
3.Klouček Luboš ml.Brožek Michal-8-79-7 1321
4.Bencs LadislavPivoňka Jaromír-9-7-7  0322
5.Hejč Antonín st.Brožek Miroslav-8-56-7 1323
6.Šťovíček PetrBlažek Jan71110  3033
7.Bencs LadislavBrožek Michal-4-1213-8 1334
8.Hejč Antonín st.Pivoňka Jaromír68-9-573244
9.Šťovíček PetrBrožek Miroslav-6-8-5  0345
10.Klouček Luboš ml.Blažek Jan510-9-993255
11.Hejč Antonín st.Brožek Michal-9-6-5  0356
12.Šťovíček PetrPivoňka Jaromír-88-8-10 1357
13.Klouček Luboš ml.Brožek Miroslav86-99 3167
14.Bencs LadislavBlažek Jan10-976 3177
15.Šťovíček PetrBrožek Michal-2-6-9  0378
16.Klouček Luboš ml.Pivoňka Jaromír-9-7-9  0379
17.Bencs LadislavBrožek Miroslav-89-5293289
18.Hejč Antonín st.Blažek Jan12-79-1173299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Luboš ml.22Brožek Michal40
Bencs Ladislav22Pivoňka Jaromír31
Hejč Antonín st.22Brožek Miroslav22
Šťovíček Petr13Blažek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Kopenec Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Farkota Jiří ml.
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33461:514SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Městka Petr
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
6-11-8-8 1301
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
69-26 3111
3.Pejša Otto ml.Svěchota Vojtěch-97-5-3 1312
4.Městka PetrSobíšek Martin-7-103-3 1313
5.Hofreiter ZdeněkTauš Jiří-15-8-11  0314
6.Broum PavelMatas Jan787  3024
7.Městka PetrSvěchota Vojtěch-87-59-92325
8.Hofreiter ZdeněkSobíšek Martin-13-11-5  0326
9.Broum PavelTauš Jiří-96-5893236
10.Pejša Otto ml.Matas Jan-7-3-9  0337
11.Hofreiter ZdeněkSvěchota Vojtěch-59-12-9 1338
12.Broum PavelSobíšek Martin393  3048
13.Pejša Otto ml.Tauš Jiří-7-7-8  0349
14.Městka PetrMatas Jan-59-8-7 13410
15.Broum PavelSvěchota Vojtěch         
16.Pejša Otto ml.Sobíšek Martin         
17.Městka PetrTauš Jiří         
18.Hofreiter ZdeněkMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejša Otto ml.03Svěchota Vojtěch30
Městka Petr03Sobíšek Martin21
Hofreiter Zdeněk03Tauš Jiří21
Broum Pavel30Matas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21553:493KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmucr Jiří
Feifrlík Marcel
 
 
Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
575  3010
2.Malý Michal
Hrnčál Miroslav
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
1156  3020
3.Malý MichalRambousek Jiří ml.788  3030
4.Hrnčál MiroslavFraněk Tomáš-0-7-3  0331
5.Feifrlík MarcelNeumann Jan84-138 3141
6.Šmucr JiříPhanthe Dung1048  3051
7.Hrnčál MiroslavRambousek Jiří ml.-7-7-11  0352
8.Feifrlík MarcelFraněk Tomáš-14-626-102353
9.Šmucr JiříNeumann Jan9119  3063
10.Malý MichalPhanthe Dung3910  3073
11.Feifrlík MarcelRambousek Jiří ml.-11-561093283
12.Šmucr JiříFraněk Tomáš-104-9-11 1384
13.Malý MichalNeumann Jan-8788 3194
14.Hrnčál MiroslavPhanthe Dung7-8-8-4 1395
15.Šmucr JiříRambousek Jiří ml.7-84-12932105
16.Malý MichalFraněk Tomáš10-88-7 22  
17.Hrnčál MiroslavNeumann Jan         
18.Feifrlík MarcelPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Michal30Rambousek Jiří ml.13
Hrnčál Miroslav03Franěk Tomáš30
Feifrlík Marcel21Neumann Jan03
Šmucr Jiří31Phanthe Dung12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
zajiček vladimir
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Kopecký Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jindřich Vít
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Marousek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25535:509TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Dominik
Marousek Jan
 
 
Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
7-10-8-8 1301
2.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
678  3011
3.Chrvala RadovanVízner Jiří496  3021
4.Boháč DominikPetrlík Jiří ml.-1048-693231
5.Marousek JanKubovský Zdeněk-4-3-4  0332
6.Pospíšil VáclavKadlec Matěj78-98 3142
7.Boháč DominikVízner Jiří287  3052
8.Marousek JanPetrlík Jiří ml.-6-4-6  0353
9.Pospíšil VáclavKubovský Zdeněk-839-1073263
10.Chrvala RadovanKadlec Matěj-10-107-9 1364
11.Marousek JanVízner Jiří-5-3-4  0365
12.Pospíšil VáclavPetrlík Jiří ml.8-1186 3175
13.Chrvala RadovanKubovský Zdeněk10106  3085
14.Boháč DominikKadlec Matěj6-738 3195
15.Pospíšil VáclavVízner Jiří-57-1-9 1396
16.Chrvala RadovanPetrlík Jiří ml.597  30106
17.Boháč DominikKubovský Zdeněk         
18.Marousek JanKadlec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chrvala Radovan31Vízner Jiří22
Boháč Dominik30Petrlík Jiří ml.13
Marousek Jan03Kubovský Zdeněk12
Pospíšil Václav31Kadlec Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice ARozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25 SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
     3110
2.Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
Koželuh Jindřich
Filín Jan
 
 
     1311
3.Luňák RadekZlatohlávek Jaroslav     3121
4.Špička ZbyněkFilín Jan     1322
5.Beneš JiříLedvina Vilém     3132
6.Zedník JosefKoželuh Jindřich     3042
7.Špička ZbyněkZlatohlávek Jaroslav     3152
8.Beneš JiříFilín Jan     3262
9.Zedník JosefLedvina Vilém     3172
10.Luňák RadekKoželuh Jindřich     0373
11.Beneš JiříZlatohlávek Jaroslav     3083
12.Zedník JosefFilín Jan     2384
13.Luňák RadekLedvina Vilém     3094
14.Špička ZbyněkKoželuh Jindřich     0395
15.Zedník JosefZlatohlávek Jaroslav     0396
16.Luňák RadekFilín Jan     30106
17.Špička ZbyněkLedvina Vilém         
18.Beneš JiříKoželuh Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek31Zlatohlávek Jaroslav13
Špička Zbyněk12Filín Jan22
Beneš Jiří30Ledvina Vilém03
Zedník Josef22Koželuh Jindřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Rytich Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37606:642TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
97-3-9-72301
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
67-88 3111
3.Fencl LukášBrožek Michal7-7-9-6 1312
4.Kastner MilanPivoňka Jaromír-3-6-5  0313
5.Čejka VratislavBrožek Miroslav-76-10-3 1314
6.Beránek MiroslavBlažek Jan55-118 3124
7.Kastner MilanBrožek Michal-8-116-9 1325
8.Čejka VratislavPivoňka Jaromír-6-481173235
9.Beránek MiroslavBrožek Miroslav-7388 3145
10.Fencl LukášBlažek Jan794  3055
11.Čejka VratislavBrožek Michal-8-3-6  0356
12.Beránek MiroslavPivoňka Jaromír7-81010 3166
13.Fencl LukášBrožek Miroslav-810-7-6 1367
14.Kastner MilanBlažek Jan-6-9-8  0368
15.Beránek MiroslavBrožek Michal-411-9-9 1369
16.Fencl LukášPivoňka Jaromír-4764 3179
17.Kastner MilanBrožek Miroslav898  3089
18.Čejka VratislavBlažek Jan-10-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš22Brožek Michal40
Kastner Milan13Pivoňka Jaromír13
Čejka Vratislav13Brožek Miroslav22
Beránek Miroslav31Blažek Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34708:697SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Žielinský Tomáš
 
 
Štěpánek Ivan
Rúža David
 
 
-6-9-11  0301
2.Šťovíček Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
9-897 3111
3.Žielinský TomášRúža David-9-4-7  0312
4.Hejč Antonín st.Růžička Jiří-119-8-8 1313
5.Šťovíček PetrStehlík Petr-9-87-7 1314
6.Klouček Luboš ml.Štěpánek Ivan696  3024
7.Hejč Antonín st.Rúža David-596-893234
8.Šťovíček PetrRůžička Jiří7-88-753244
9.Klouček Luboš ml.Stehlík Petr9-879 3154
10.Žielinský Tomᚊtěpánek Ivan6-6-7-5 1355
11.Šťovíček PetrRúža David12-1-10793265
12.Klouček Luboš ml.Růžička Jiří-971011 3175
13.Žielinský TomášStehlík Petr875  3085
14.Hejč Antonín st.Štěpánek Ivan-149-77-82386
15.Klouček Luboš ml.Rúža David11-10-108-92387
16.Žielinský TomášRůžička Jiří-99-68-62388
17.Hejč Antonín st.Stehlík Petr69-97 3198
18.Šťovíček PetrŠtěpánek Ivan21111  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žielinský Tomáš13Rúža David22
Hejč Antonín st.22Růžička Jiří22
Šťovíček Petr31Stehlík Petr13
Klouček Luboš ml.31Štěpánek Ivan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33606:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Černý Tomáš
 
 
Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
6-76-553210
2.Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
Pejša Otto ml.
Hofreiter Zdeněk
 
 
-107-78-52311
3.Růžička JiříBroum Pavel11108  3021
4.Černý TomášKopenec Václav66-59 3131
5.Štěpánek IvanPejša Otto ml.-8-39963241
6.Rúža DavidHofreiter Zdeněk-4-691-82342
7.Černý TomášBroum Pavel-88-8-3 1343
8.Štěpánek IvanKopenec Václav651  3053
9.Rúža DavidPejša Otto ml.-8878 3163
10.Růžička JiříHofreiter Zdeněk567  3073
11.Štěpánek IvanBroum Pavel-7-9-6  0374
12.Rúža DavidKopenec Václav-8-7-7  0375
13.Růžička JiříPejša Otto ml.847  3085
14.Černý TomášHofreiter Zdeněk-6-10-13  0386
15.Rúža DavidBroum Pavel-2-9-6  0387
16.Růžička JiříKopenec Václav675  3097
17.Černý TomášPejša Otto ml.6-89-5-92398
18.Štěpánek IvanHofreiter Zdeněk-8-7-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jiří40Broum Pavel31
Černý Tomáš13Kopenec Václav13
Štěpánek Ivan22Pejša Otto ml.13
Rúža David13Hofreiter Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Šnajdr Antonín
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39653:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Brožek Michal
 
 
Rödling Jan
Hrnčál Miroslav
 
 
7-37-683210
2.Blažek Jan
Pivoňka Jaromír
 
 
Šmucr Jiří
Feifrlík Marcel
 
 
-978-8-72311
3.Brožek MiroslavŠmucr Jiří99-12-4-42312
4.Blažek JanRödling Jan-9-7-7  0313
5.Pivoňka JaromírHrnčál Miroslav78-912 3123
6.Brožek MichalFeifrlík Marcel89-9-723233
7.Blažek JanŠmucr Jiří-10-5-8  0334
8.Pivoňka JaromírRödling Jan-87-11-8 1335
9.Brožek MichalHrnčál Miroslav593  3045
10.Brožek MiroslavFeifrlík Marcel-4-7-3  0346
11.Pivoňka JaromírŠmucr Jiří-1611-883256
12.Brožek MichalRödling Jan4-912 3166
13.Brožek MiroslavHrnčál Miroslav675  3076
14.Blažek JanFeifrlík Marcel-89-4-6 1377
15.Brožek MichalŠmucr Jiří11-5-9473287
16.Brožek MiroslavRödling Jan-5-7-3  0388
17.Blažek JanHrnčál Miroslav-6-84-15 1389
18.Pivoňka JaromírFeifrlík Marcel-559-863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brožek Miroslav13Šmucr Jiří22
Blažek Jan04Rödling Jan31
Pivoňka Jaromír31Hrnčál Miroslav13
Brožek Michal40Feifrlík Marcel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Cibulka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Milan
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32630:579TJ Sokol Lenešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
594  3010
2.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
-7-8-8  0311
3.Koželuh JindřichBeránek Miroslav7-4-135123221
4.Ledvina VilémFencl Lukáš1-8-4393231
5.Zlatohlávek JaroslavKastner Milan-78113 3141
6.Filín JanČejka Vratislav-6211-1093251
7.Ledvina VilémBeránek Miroslav-34-8-10 1352
8.Zlatohlávek JaroslavFencl Lukáš975  3062
9.Filín JanKastner Milan18-9-4103272
10.Koželuh JindřichČejka Vratislav5-6-134-62373
11.Zlatohlávek JaroslavBeránek Miroslav-9-87-2 1374
12.Filín JanFencl Lukáš-8-73-9 1375
13.Koželuh JindřichKastner Milan-459-793285
14.Ledvina VilémČejka Vratislav-8-6-6  0386
15.Filín JanBeránek Miroslav-9-10-8  0387
16.Koželuh JindřichFencl Lukáš453  3097
17.Ledvina VilémKastner Milan667  30107
18.Zlatohlávek JaroslavČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koželuh Jindřich31Beránek Miroslav31
Ledvina Vilém22Fencl Lukáš13
Zlatohlávek Jaroslav21Kastner Milan04
Filín Jan22Čejka Vratislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Keller Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Pejša Otto ml.
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Štěpnička Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38685:703SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
6-747 3110
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Bartes Petr
Holovčák Jiří
 
 
-4-5710-82311
3.Petrlík Jiří ml.Klouček Luboš ml.-123-6-5 1312
4.Kubovský ZdeněkŠťovíček Petr-7-4-8  0313
5.Kadlec MatějBartes Petr1212-6-9-72314
6.Vízner JiříHolovčák Jiří863  3024
7.Kubovský ZdeněkKlouček Luboš ml.-979-3-72325
8.Kadlec MatějŠťovíček Petr-9-6911-112326
9.Vízner JiříBartes Petr7-88-543236
10.Petrlík Jiří ml.Holovčák Jiří-9-1219883246
11.Kadlec MatějKlouček Luboš ml.-87-9-8 1347
12.Vízner Jiř튝ovíček Petr679  3057
13.Petrlík Jiří ml.Bartes Petr-10-3-6  0358
14.Kubovský ZdeněkHolovčák Jiří7-9-5853268
15.Vízner JiříKlouček Luboš ml.11-4117 3178
16.Petrlík Jiří ml.Šťovíček Petr772  3088
17.Kubovský ZdeněkBartes Petr-8-2-8  0389
18.Kadlec MatějHolovčák Jiří-5-895-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrlík Jiří ml.22Klouček Luboš ml.31
Kubovský Zdeněk13Šťovíček Petr22
Kadlec Matěj04Bartes Petr31
Vízner Jiří40Holovčák Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Phanthe Dung
Neumann Jan
 
 
Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
     1301
2.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Boháč Dominik
Kopecký Filip
 
 
     2302
3.Franěk TomášBoháč Dominik     3112
4.Neumann JanChrvala Radovan     1313
5.Phanthe DungSkokan Viktor     0314
6.Rambousek Jiří ml.Kopecký Filip     3224
7.Neumann JanBoháč Dominik     0325
8.Phanthe DungChrvala Radovan     1326
9.Rambousek Jiří ml.Skokan Viktor     1327
10.Franěk TomášKopecký Filip     3037
11.Phanthe DungBoháč Dominik     3147
12.Rambousek Jiří ml.Chrvala Radovan     3057
13.Franěk TomášSkokan Viktor     3167
14.Neumann JanKopecký Filip     3277
15.Rambousek Jiří ml.Boháč Dominik     0378
16.Franěk TomášChrvala Radovan     3188
17.Neumann JanSkokan Viktor     3098
18.Phanthe DungKopecký Filip     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Franěk Tomáš40Boháč Dominik22
Neumann Jan22Chrvala Radovan22
Phanthe Dung13Skokan Viktor22
Rambousek Jiří ml.22Kopecký Filip13
----------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Schneiderová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Povejšil Bohumil
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:18528:454SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-3-188-52301
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
487  3011
3.Sobíšek MartinZedník Josef969  3021
4.Grubr VojtěchBeneš Jiří-38-6-7 1322
5.Matas JanLuňák Radek938  3032
6.Svěchota VojtěchŠpička Zbyněk679  3042
7.Grubr VojtěchZedník Josef47-59 3152
8.Matas JanBeneš Jiří9-789 3162
9.Svěchota VojtěchLuňák Radek657  3072
10.Sobíšek MartinŠpička Zbyněk6-661 3182
11.Matas JanZedník Josef882  3092
12.Svěchota VojtěchBeneš Jiří8-85-7-62393
13.Sobíšek MartinLuňák Radek-84-7-6 1394
14.Grubr VojtěchŠpička Zbyněk-98-74-92395
15.Svěchota VojtěchZedník Josef995  30105
16.Sobíšek MartinBeneš Jiří         
17.Grubr VojtěchLuňák Radek         
18.Matas JanŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobíšek Martin21Zedník Josef04
Grubr Vojtěch12Beneš Jiří21
Matas Jan30Luňák Radek12
Svěchota Vojtěch31Špička Zbyněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:30380:466KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Ivan
Beran Jakub
 
 
Rödling Jan
Malý Michal
 
 
-5-2-5  0301
2.Rúža David
Růžička Jiří
 
 
Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
-710-11-7 1302
3.Rúža DavidRödling Jan-7-8-5  0303
4.Beran JakubMalý Michal-7-5-9  0304
5.Štěpánek IvanŠmucr Jiří5-5-5-6 1305
6.Růžička JiříHrnčál Miroslav6810  3015
7.Beran JakubRödling Jan-48-6-8 1316
8.Štěpánek IvanMalý Michal964  3026
9.Růžička JiříŠmucr Jiří810-1-3-82327
10.Rúža DavidHrnčál Miroslav6-6-10-9 1328
11.Štěpánek IvanRödling Jan-6-8-7  0329
12.Růžička JiříMalý Michal71010  3039
13.Rúža DavidŠmucr Jiří-697-3-923310
14.Beran JakubHrnčál Miroslav-5-5-3  03  
15.Růžička JiříRödling Jan         
16.Rúža DavidMalý Michal         
17.Beran JakubŠmucr Jiří         
18.Štěpánek IvanHrnčál Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rúža David03Rödling Jan30
Beran Jakub02Malý Michal12
Štěpánek Ivan12Šmucr Jiří30
Růžička Jiří21Hrnčál Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Šnajdr Antonín
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16494:379TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Brožek Michal
 
 
Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
698  3010
2.Blažek Jan
Pivoňka Jaromír
 
 
Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
-97-8193220
3.Blažek JanBroum Pavel-4-9-5  0321
4.Brožek MiroslavKopenec Václav7103  3031
5.Pivoňka JaromírPejša Otto ml.728  3041
6.Brožek MichalHofreiter Zdeněk1210-810 3151
7.Brožek MiroslavBroum Pavel8-1669 3161
8.Pivoňka JaromírKopenec VáclavWO    3071
9.Brožek MichalPejša Otto ml.3-1078 3181
10.Blažek JanHofreiter Zdeněk-59-5-9 1382
11.Pivoňka JaromírBroum Pavel9-11-3-9 1383
12.Brožek MichalKopenec VáclavWO    3093
13.Blažek JanPejša Otto ml.4-12-136832103
14.Brožek MiroslavHofreiter Zdeněk666  30  
15.Brožek MichalBroum Pavel         
16.Blažek JanKopenec Václav         
17.Brožek MiroslavPejša Otto ml.         
18.Pivoňka JaromírHofreiter Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan12Broum Pavel21
Brožek Miroslav20Kopenec Václav01
Pivoňka Jaromír11Pejša Otto ml.03
Brožek Michal20Hofreiter Zdeněk11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Cibulka Vladimír
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32491:537SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Fiala Dušan
 
 
Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
-810-10-10 1301
2.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Holovčák Jiří
Rovner Antonín
 
 
-7-6-8  0302
3.Koželuh JindřichKlouček Luboš ml.687  3012
4.Fiala DušanŠťovíček Petr-6-799-82313
5.Zlatohlávek JaroslavRovner Antonín99-410 3123
6.Filín JanHolovčák Jiří-6-7-10  0324
7.Fiala DušanKlouček Luboš ml.252  3034
8.Zlatohlávek JaroslavŠťovíček Petr-88-5-5 1335
9.Filín JanRovner Antonín10-4-6-7 1336
10.Koželuh JindřichHolovčák Jiří8-8-73-72337
11.Zlatohlávek JaroslavKlouček Luboš ml.-1010617 3147
12.Filín JanŠťovíček Petr103-8-10-92348
13.Koželuh JindřichRovner Antonín10-6-5-8 1349
14.Fiala DušanHolovčák Jiří-4-49-6 13410
15.Filín JanKlouček Luboš ml.-775-8732  
16.Koželuh JindřichŠťovíček Petr         
17.Fiala DušanRovner Antonín         
18.Zlatohlávek JaroslavHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koželuh Jindřich12Klouček Luboš ml.03
Fiala Dušan12Šťovíček Petr30
Zlatohlávek Jaroslav21Rovner Antonín21
Filín Jan03Holovčák Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Keller Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Leska Vojtěch
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Suško Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17498:446TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Matěj
Petrlík Jiří ml.
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
810-78 3110
2.Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
-6-551053220
3.Petrlík Jiří ml.Beránek Miroslav7108  3030
4.Kubovský ZdeněkČejka Vratislav5-3-5-7 1331
5.Kadlec MatějKastner Milan-5-12710-22332
6.Vízner JiříFencl Lukáš1013-512 3142
7.Kubovský ZdeněkBeránek Miroslav958  3052
8.Kadlec MatějČejka Vratislav463  3062
9.Vízner JiříKastner Milan48-116 3172
10.Petrlík Jiří ml.Fencl Lukáš-4-4-10  0373
11.Kadlec MatějBeránek Miroslav810-86 3183
12.Vízner JiříČejka Vratislav-11612-1343293
13.Petrlík Jiří ml.Kastner Milan6410  30103
14.Kubovský ZdeněkFencl Lukáš-10-9-10  03  
15.Vízner JiříBeránek Miroslav         
16.Petrlík Jiří ml.Čejka Vratislav         
17.Kubovský ZdeněkKastner Milan         
18.Kadlec MatějFencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrlík Jiří ml.21Beránek Miroslav03
Kubovský Zdeněk11Čejka Vratislav12
Kadlec Matěj21Kastner Milan12
Vízner Jiří30Fencl Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
     3010
2.Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
     3020
3.Franěk TomášZedník Josef     3030
4.Neumann JanBeneš Jiří     1331
5.Phanthe DungLuňák Radek     0332
6.Rambousek Jiří ml.Špička Zbyněk     3142
7.Neumann JanZedník Josef     2343
8.Phanthe DungBeneš Jiří     0344
9.Rambousek Jiří ml.Luňák Radek     3254
10.Franěk Tomᚊpička Zbyněk     3064
11.Phanthe DungZedník Josef     2365
12.Rambousek Jiří ml.Beneš Jiří     2366
13.Franěk TomášLuňák Radek     3176
14.Neumann JanŠpička Zbyněk     2377
15.Rambousek Jiří ml.Zedník Josef     1378
16.Franěk TomášBeneš Jiří     3188
17.Neumann JanLuňák Radek     2389
18.Phanthe DungŠpička Zbyněk     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franěk Tomáš40Zedník Josef31
Neumann Jan04Beneš Jiří31
Phanthe Dung13Luňák Radek22
Rambousek Jiří ml.22Špička Zbyněk13
----------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Schneiderová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Povejšil Bohumil
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37654:667TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
-6-117-6 1301
2.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Skokan Viktor
Boháč Dominik
 
 
-5-89-7 1302
3.Sobíšek MartinBoháč Dominik-9-92-8 1303
4.Grubr VojtěchPospíšil Václav-1111-9-5 1304
5.Matas JanSkokan Viktor-6-7-5  0305
6.Svěchota VojtěchChrvala Radovan-10663 3115
7.Grubr VojtěchBoháč Dominik107-9-9-102316
8.Matas JanPospíšil Václav-2-9811-122317
9.Svěchota VojtěchSkokan Viktor-10853 3127
10.Sobíšek MartinChrvala Radovan988  3037
11.Matas JanBoháč Dominik7-131011 3147
12.Svěchota VojtěchPospíšil Václav-14769 3157
13.Sobíšek MartinSkokan Viktor-3-9-9  0358
14.Grubr VojtěchChrvala Radovan75-5-473268
15.Svěchota VojtěchBoháč Dominik5-8-5-10 1369
16.Sobíšek MartinPospíšil Václav9-31113 3179
17.Grubr VojtěchSkokan Viktor-79-93-623710
18.Matas JanChrvala Radovan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sobíšek Martin22Boháč Dominik31
Grubr Vojtěch13Pospíšil Václav22
Matas Jan12Skokan Viktor31
Svěchota Vojtěch31Chrvala Radovan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Kopenec Václav
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:31461:495TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Plečinda Jiří
 
 
Pospíšil Václav
Boháč Dominik
 
 
8-5-511-92301
2.Pejša Otto ml.
Hofreiter Zdeněk
 
 
Kopecký Filip
Šnajdr Jiří
 
 
751  3011
3.Plečinda JiříBoháč Dominik-2-11-16  0312
4.Pejša Otto ml.Pospíšil Václav10-6-68-62313
5.Hofreiter ZdeněkKopecký Filip-11-84-8 1314
6.Broum PavelŠnajdr Jiří435  3024
7.Pejša Otto ml.Boháč Dominik-8-5-7  0325
8.Hofreiter ZdeněkPospíšil Václav-10-3109-62326
9.Broum PavelKopecký Filip-108-8-4 1327
10.Plečinda JiříŠnajdr Jiří48-106 3137
11.Hofreiter ZdeněkBoháč Dominik-3-8-9  0338
12.Broum PavelPospíšil Václav-688-9-62339
13.Plečinda JiříKopecký Filip6-5-77-923310
14.Pejša Otto ml.Šnajdr Jiří         
15.Broum PavelBoháč Dominik         
16.Plečinda JiříPospíšil Václav         
17.Pejša Otto ml.Kopecký Filip         
18.Hofreiter ZdeněkŠnajdr Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plečinda Jiří12Boháč Dominik30
Pejša Otto ml.02Pospíšil Václav30
Hofreiter Zdeněk03Kopecký Filip30
Broum Pavel12Šnajdr Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Lacina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25579:534KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rödling Jan
Malý Michal
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-7-89793210
2.Šmucr Jiří
Feifrlík Marcel
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
3-7-5-8 1311
3.Rödling JanBeneš Jiří-6-101510123221
4.Hrnčál MiroslavZedník Josef-8-99-3 1322
5.Feifrlík MarcelLuňák Radek-8-73-8 1323
6.Šmucr JiříŠpička Zbyněk-54711 3133
7.Hrnčál MiroslavBeneš Jiří-68-10-7 1334
8.Feifrlík MarcelZedník Josef6-8-82133244
9.Šmucr JiříLuňák Radek797  3054
10.Rödling JanŠpička Zbyněk4310  3064
11.Malý MichalBeneš Jiří-77-5-7 1365
12.Šmucr JiříZedník Josef7-5-8753275
13.Rödling JanLuňák Radek6810  3085
14.Hrnčál MiroslavŠpička Zbyněk5-564 3195
15.Šmucr JiříBeneš Jiří7710  30105
16.Rödling JanZedník Josef9-9   11  
17.Hrnčál MiroslavLuňák Radek         
18.Malý MichalŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rödling Jan30Beneš Jiří22
Hrnčál Miroslav12Zedník Josef12
Feifrlík Marcel11Luňák Radek12
Šmucr Jiří40Špička Zbyněk03
Malý Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:vrchní tozhodčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Josef Kohutka \\\\\\\"C\\\\\\\"
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39655:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
10-8-5-4 1301
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
3-594 3111
3.Fencl LukášRambousek Jiří ml.-7-10-6  0312
4.Čejka VratislavFraněk Tomáš-5-8-5  0313
5.Kastner MilanPhanthe Dung7-986 3123
6.Beránek MiroslavNeumann Jan-8686 3133
7.Čejka VratislavRambousek Jiří ml.-76-6-11 1334
8.Kastner MilanFraněk Tomáš9-7-44-52335
9.Beránek MiroslavPhanthe Dung63-64 3145
10.Fencl LukášNeumann Jan896  3055
11.Kastner MilanRambousek Jiří ml.-485-553265
12.Beránek MiroslavFraněk Tomáš-8-91-9 1366
13.Fencl LukášPhanthe Dung-5-69-9 1367
14.Čejka VratislavNeumann Jan8-106-853277
15.Beránek MiroslavRambousek Jiří ml.411-6-1073287
16.Fencl LukášFraněk Tomáš-7-2-8  0388
17.Čejka VratislavPhanthe Dung-10-87-8 1389
18.Kastner MilanNeumann Jan-9-118893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš13Rambousek Jiří ml.22
Čejka Vratislav13Franěk Tomáš40
Kastner Milan31Phanthe Dung22
Beránek Miroslav31Neumann Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Žielinský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33671:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
588  3010
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
989  3020
3.Bencs LadislavSvěchota Vojtěch-8-912-7 1321
4.Klouček Luboš ml.Sobíšek Martin89-7-10-162322
5.Bartes PetrTauš Jiří3-7-88-52323
6.Šťovíček PetrMatas Jan99-2-5-72324
7.Klouček Luboš ml.Svěchota Vojtěch798  3034
8.Bartes PetrSobíšek Martin829  3044
9.Šťovíček PetrTauš Jiří6-12-67-42345
10.Bencs LadislavMatas Jan-9-5-6  0346
11.Bartes PetrSvěchota Vojtěch1084  3056
12.Šťovíček PetrSobíšek Martin95-4-6113266
13.Holovčák JiříTauš Jiří-97-7-6 1367
14.Klouček Luboš ml.Matas Jan-4-128-10 1368
15.Šťovíček PetrSvěchota Vojtěch-7-8-8  0369
16.Holovčák JiříSobíšek Martin-767-1283279
17.Klouček Luboš ml.Tauš Jiří8103  3089
18.Bartes PetrMatas Jan78-8-533299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bencs Ladislav02Svěchota Vojtěch22
Klouček Luboš ml.22Sobíšek Martin13
Bartes Petr31Tauš Jiří31
Šťovíček Petr13Matas Jan31
Holovčák Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Cibulka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37579:618SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
-6-3-5  0301
2.Filín Jan
Fiala Dušan
 
 
Růžička Jiří
Sýkora Martin
 
 
5-834 3111
3.Filín JanRůžička Jiří-7-78793221
4.Fiala DušanRúža David-107-512-72322
5.Ledvina VilémŠtěpánek Ivan-459-933232
6.Zlatohlávek JaroslavSýkora Martin-898-7-82333
7.Fiala DušanRůžička Jiří-9-811-9 1334
8.Koželuh JindřichRúža David-6-6-5  0335
9.Zlatohlávek JaroslavŠtěpánek Ivan916-89 3145
10.Filín JanSýkora Martin685  3055
11.Koželuh JindřichRůžička Jiří4-10-99-92356
12.Zlatohlávek JaroslavRúža David-7-7-9  0357
13.Filín JanŠtěpánek Ivan-4-2-10  0358
14.Fiala DušanSýkora Martin-8-97-9 1359
15.Zlatohlávek JaroslavRůžička Jiří612-55 3169
16.Filín JanRúža David-8-129-4 13610
17.Fiala DušanŠtěpánek Ivan         
18.Koželuh JindřichSýkora Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filín Jan22Růžička Jiří22
Fiala Dušan03Rúža David40
Ledvina Vilém10Štěpánek Ivan12
Zlatohlávek Jaroslav22Sýkora Martin21
Koželuh Jindřich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Ajdini
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Demeter
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24607:554TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
Vízner Jiří
Štěpnička Michal
 
 
115-33 3110
2.Blažek Jan
Demeter Jan
 
 
Kadlec Matěj
Petrlík Jiří ml.
 
 
9-78-553220
3.Brožek MiroslavKadlec Matěj469  3030
4.Demeter JanŠtěpnička Michal-6-499-42331
5.Blažek JanVízner Jiří610-9-10-72332
6.Brožek MichalPetrlík Jiří ml.41010  3042
7.Demeter JanKadlec Matěj7-7-8-5 1343
8.Blažek JanŠtěpnička Michal-98185 3153
9.Brožek MichalVízner Jiří-538-573263
10.Brožek MiroslavPetrlík Jiří ml.-9-10126-92364
11.Blažek JanKadlec Matěj1298  3074
12.Brožek MichalŠtěpnička Michal1710  3084
13.Brožek MiroslavVízner Jiří4-8413 3194
14.Šnajdr AntonínPetrlík Jiří ml.-3-10-8  0395
15.Brožek MichalKadlec Matěj-9118-9832105
16.Brožek MiroslavŠtěpnička Michal56-88 31  
17.Šnajdr AntonínVízner Jiří         
18.Blažek JanPetrlík Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožek Miroslav21Kadlec Matěj13
Demeter Jan02Štěpnička Michal12
Blažek Jan21Vízner Jiří12
Brožek Michal40Petrlík Jiří ml.21
Šnajdr Antonín01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Suško Mivhal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Farkota Jiří ml.
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31657:626TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Městka Petr
 
 
Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
-7-7-8  0301
2.Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
Beneš Jiří
Špička Zbyněk
 
 
9-7-12-9 1302
3.Městka PetrZedník Josef9-5-7-8 1303
4.Pejša Otto ml.Beneš Jiří4-8137 3113
5.Hofreiter ZdeněkLuňák Radek-7-943-92314
6.Broum PavelŠpička Zbyněk398  3024
7.Pejša Otto ml.Zedník Josef-910-57103234
8.Hofreiter ZdeněkBeneš Jiří1374  3044
9.Broum PavelLuňák Radek-103-5-4 1345
10.Městka PetrŠpička Zbyněk968  3055
11.Hofreiter ZdeněkZedník Josef5-1297 3165
12.Broum PavelBeneš Jiří38-88 3175
13.Městka PetrLuňák Radek9-3-5-7 1376
14.Pejša Otto ml.Špička Zbyněk67-88 3186
15.Broum PavelZedník Josef6-598 3196
16.Městka PetrBeneš Jiří-7-2-6  0397
17.Průša DominikLuňák Radek-99-94-92398
18.Hofreiter ZdeněkŠpička Zbyněk1295  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Městka Petr13Zedník Josef13
Pejša Otto ml.30Beneš Jiří13
Hofreiter Zdeněk31Luňák Radek40
Broum Pavel31Špička Zbyněk04
Průša Dominik01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Lacina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24565:480KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rödling Jan
Malý Michal
 
 
Boháč Dominik
Pospíšil Václav
 
 
897  3010
2.Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
Kopecký Filip
Marousek Jan
 
 
2-947 3120
3.Hrnčál MiroslavBoháč Dominik-13-13-10  0321
4.Malý MichalKopecký Filip-6-3-9  0322
5.Šmucr JiříMarousek Jan133  3032
6.Rödling JanPospíšil Václav-777-10113242
7.Malý MichalBoháč Dominik7-6-5-9 1343
8.Šmucr JiříKopecký Filip-9-116-6 1344
9.Rödling JanMarousek Jan138  3054
10.Hrnčál MiroslavPospíšil Václav7109  3064
11.Šmucr JiříBoháč Dominik-4559 3174
12.Rödling JanKopecký Filip-1211-4-9 1375
13.Hrnčál MiroslavMarousek Jan133  3085
14.Malý MichalPospíšil Václav-6-27-8 1386
15.Rödling JanBoháč Dominik26-88 3196
16.Hrnčál MiroslavKopecký Filip-7957 31106
17.Malý MichalMarousek Jan359  30  
18.Šmucr JiříPospíšil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčál Miroslav31Boháč Dominik22
Malý Michal03Kopecký Filip31
Šmucr Jiří21Marousek Jan03
Rödling Jan31Pospíšil Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:vrchní rozhodčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Josef Kohutka \\\\\\\"C\\\\\\\"
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39649:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Sobíšek Martin
Svěchota Vojtěch
 
 
4-5-9563210
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Tauš Jiří
Matas Jan
 
 
4610  3020
3.Fencl LukášSvěchota Vojtěch-879-1053230
4.Beránek MiroslavSobíšek Martin-4-109-8 1331
5.Čejka VratislavTauš Jiří-10-4-9  0332
6.Kastner MilanMatas Jan778  3042
7.Beránek MiroslavSvěchota Vojtěch82-613 3152
8.Čejka VratislavSobíšek Martin-9-10116113262
9.Kastner MilanTauš Jiří4-8-10-4 1363
10.Fencl LukášMatas Jan4-5-76-42364
11.Čejka VratislavSvěchota Vojtěch-7-8-10  0365
12.Kastner MilanSobíšek Martin9-766 3175
13.Fencl LukášTauš Jiří-89-8563285
14.Beránek MiroslavMatas Jan-6-10-8  0386
15.Kastner MilanSvěchota Vojtěch-6-5-9  0387
16.Fencl LukášSobíšek Martin-85-5-10 1388
17.Beránek MiroslavTauš Jiří7-6-8563298
18.Čejka VratislavMatas Jan-6-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Lukáš22Svěchota Vojtěch22
Beránek Miroslav22Sobíšek Martin22
Čejka Vratislav13Tauš Jiří22
Kastner Milan22Matas Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34624:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
-5245 3110
2.Šťovíček Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
13-6-8-2 1311
3.Holovčák JiříRambousek Jiří ml.-7-8-6  0312
4.Bencs LadislavFraněk Tomáš-1-7-6  0313
5.Šťovíček PetrPhanthe Dung10138  3023
6.Klouček Luboš ml.Neumann Jan-67-109-92324
7.Bencs LadislavRambousek Jiří ml.-611-2-5 1325
8.Šťovíček PetrFraněk Tomáš-4-7-10  0326
9.Klouček Luboš ml.Phanthe Dung877  3036
10.Holovčák JiříNeumann Jan85-86 3146
11.Šťovíček PetrRambousek Jiří ml.910-8-13-62347
12.Klouček Luboš ml.Franěk Tomáš5-8-4-7 1348
13.Holovčák JiříPhanthe Dung3118  3058
14.Bencs LadislavNeumann Jan-7-6-12  0359
15.Klouček Luboš ml.Rambousek Jiří ml.12-957 3169
16.Holovčák JiříFraněk Tomáš711-7-883279
17.Bencs LadislavPhanthe Dung67-8-583289
18.Šťovíček PetrNeumann Jan799  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holovčák Jiří31Rambousek Jiří ml.31
Bencs Ladislav13Franěk Tomáš31
Šťovíček Petr22Phanthe Dung04
Klouček Luboš ml.22Neumann Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Keller Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Pilný Ladislav
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35525:575SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Štěpnička Michal
 
 
Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
-8-553