Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34517:562SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
Srp Pavel
Záruba David
 
 
334  3010
2.Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
6-6-8-10 1311
3.Fencl JakubHejč Antonín st.-6-8-9  0312
4.Bláha PetrVondráček Filip-3-6-7  0313
5.Čejka VratislavSrp Pavel346  3023
6.Kadlec MichalZáruba David478  3033
7.Bláha PetrHejč Antonín st.-12-8-5  0334
8.Čejka VratislavVondráček Filip666  3044
9.Kadlec MichalSrp Pavel83-67 3154
10.Fencl JakubBencs Ladislav8-3-115-52355
11.Čejka VratislavHejč Antonín st.-7-3-6  0356
12.Kadlec MichalVondráček Filip-9789 3166
13.Fencl JakubSrp Pavel13-510-873276
14.Bláha RadekBencs Ladislav-3-5-7  0377
15.Kadlec MichalHejč Antonín st.-7-8-3  0378
16.Fencl JakubVondráček Filip9-2-6-4 1379
17.Bláha RadekSrp Pavel12-3-810-423710
18.Čejka VratislavBencs Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Jakub13Hejč Antonín st.40
Bláha Petr02Vondráček Filip22
Čejka Vratislav21Srp Pavel13
Kadlec Michal31Záruba David01
Bláha Radek02Bencs Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:36472:570SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
8-68-983210
2.Bayer Jiří
Demeter Jan
 
 
Rovner Antonín
Skružný Vratislav
 
 
710-6-693220
3.Bayer JiříRovner Antonín6-10-4-11 1321
4.Demeter JanSkružný Vratislav-5-6-7  0322
5.Vlasák RadekLipiner Petr9410  3032
6.Frič Lukᚎielinský Tomáš7-10-6-4 1333
7.Demeter JanRovner Antonín-7-11-6  0334
8.Vlasák RadekSkružný Vratislav-4-4108103244
9.Frič LukášLipiner Petr81213  3054
10.Bayer JiříŽielinský Tomáš-9-6-10  0355
11.Vlasák RadekRovner Antonín-9-2-5  0356
12.Frič LukášSkružný Vratislav-6-10-8  0357
13.Bayer JiříLipiner Petr-7-68-7 1358
14.Demeter JanŽielinský Tomáš-4-10-7  0359
15.Frič LukášRovner Antonín10-8-6-9 13510
16.Bayer JiříSkružný Vratislav-8-9-3  03  
17.Demeter JanLipiner Petr         
18.Vlasák RadekŽielinský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bayer Jiří03Rovner Antonín40
Demeter Jan03Skružný Vratislav21
Vlasák Radek21Lipiner Petr12
Frič Lukáš13Žielinský Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20521:472TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ferraj Miroslav
Stareček Martin
 
 
Baláž Josef
Beckert Zdeněk
 
 
-982-983210
2.Bareš Jaroslav ml.
Lazar Martin
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
-867-7-32311
3.Bareš Jaroslav ml.Fencl Pavel-86910 3121
4.Lazar MartinReichl Jaroslav ml.7107  3031
5.Stareček MartinBaláž Josef-10-89-7 1332
6.Ferraj MiroslavBeckert Zdeněk-8757 3142
7.Lazar MartinFencl Pavel-4768 3152
8.Stareček MartinReichl Jaroslav ml.-10-9-4  0353
9.Ferraj MiroslavBaláž Josef153-99 3163
10.Bareš Jaroslav ml.Beckert Zdeněk6139  3073
11.Stareček MartinFencl Pavel-6-2-7  0374
12.Ferraj MiroslavReichl Jaroslav ml.79-710 3184
13.Bareš Jaroslav ml.Baláž Josef5-958 3194
14.Lazar MartinBeckert Zdeněk6610  30104
15.Ferraj MiroslavFencl Pavel4    10  
16.Bareš Jaroslav ml.Reichl Jaroslav ml.         
17.Lazar MartinBaláž Josef         
18.Stareček MartinBeckert Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bareš Jaroslav ml.30Fencl Pavel12
Lazar Martin30Reichl Jaroslav ml.12
Stareček Martin03Baláž Josef12
Ferraj Miroslav30Beckert Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33618:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-8-9-3  0301
2.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
565  3011
3.Jelínek ŠimonDržálek Jan-5-8-3  0312
4.Dänner MichalGono Milan99-79 3122
5.Kotrba LuděkGörner Darin7-7-4-7 1323
6.Malý MichalVukliševič Zdeněk st.389  3033
7.Dänner MichalDržálek Jan-13-97-6 1334
8.Kotrba LuděkGono Milan-9-79-10 1335
9.Malý MichalGörner Darin4-2811 3145
10.Jelínek ŠimonVukliševič Zdeněk st.-84-8-6 1346
11.Kotrba LuděkDržálek Jan11-674 3156
12.Malý MichalGono Milan6-765 3166
13.Jelínek ŠimonGörner Darin-10-97-4 1367
14.Dänner MichalVukliševič Zdeněk st.976  3077
15.Malý MichalDržálek Jan4-11-8-13 1378
16.Jelínek ŠimonGono Milan9-6-5-1 1379
17.Dänner MichalGörner Darin8-87-1293289
18.Kotrba LuděkVukliševič Zdeněk st.1073  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Šimon04Držálek Jan31
Dänner Michal31Gono Milan22
Kotrba Luděk22Görner Darin22
Malý Michal31Vukliševič Zdeněk st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21593:506TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
Kadlec Daniel
Štěpánek Jiří
 
 
3-5-6-7 1301
2.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
15813  3011
3.Cinibulk MilošSýkora Martin4-7-9-11 1312
4.Brhovský VáclavSoukup Karel2-12-8-8 1313
5.Líska Tomáš ml.Kadlec Daniel794  3023
6.Ullman MiloslavŠtěpánek Jiří525  3033
7.Brhovský VáclavSýkora Martin-1298-7-92334
8.Líska Tomáš ml.Soukup Karel-71096 3144
9.Ullman MiloslavKadlec Daniel653  3054
10.Cinibulk MilošŠtěpánek Jiří10-44-983264
11.Líska Tomáš ml.Sýkora Martin-98-8-4 1365
12.Ullman MiloslavSoukup Karel196  3075
13.Cinibulk MilošKadlec Daniel111211  3085
14.Brhovský VáclavŠtěpánek Jiří-96-715123295
15.Ullman MiloslavSýkora Martin9-1137 31105
16.Cinibulk MilošSoukup Karel         
17.Brhovský VáclavKadlec Daniel         
18.Líska Tomáš ml.Štěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cinibulk Miloš21Sýkora Martin31
Brhovský Václav12Soukup Karel12
Líska Tomáš ml.21Kadlec Daniel03
Ullman Miloslav40Štěpánek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Skopec Petr
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40 SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stein Petr
Skopec Pavel
 
 
Štika Jiří
Černý Tomáš
 
 
     2301
2.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Stehlík Petr
Chalupa Radek
 
 
     3111
3.Peterka Milan ml.Stehlík Petr     3121
4.Skopec PavelŠtika Jiří     1322
5.Stein PetrChalupa Radek     0323
6.Steif RichardČerný Tomáš     3233
7.Skopec PavelStehlík Petr     1334
8.Stein PetrŠtika Jiří     0335
9.Steif RichardChalupa Radek     3245
10.Peterka Milan ml.Černý Tomáš     3255
11.Stein PetrStehlík Petr     3265
12.Steif RichardŠtika Jiří     3075
13.Peterka Milan ml.Chalupa Radek     2376
14.Skopec PavelČerný Tomáš     1377
15.Steif RichardStehlík Petr     1378
16.Peterka Milan ml.Štika Jiří     3088
17.Skopec PavelChalupa Radek     2389
18.Stein PetrČerný Tomáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.31Stehlík Petr22
Skopec Pavel04Štika Jiří22
Stein Petr13Chalupa Radek31
Steif Richard31Černý Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline