Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21523:467TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Michal
Čejka Vratislav
 
 
Rovner Antonín
Lukaščuk Miroslav
 
 
-108-66103210
2.Bláha Petr
Fencl Jakub
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
311-911 3120
3.Čejka VratislavRovner Antonín-6-8-10  0321
4.Bláha RadekŽielinský Tomáš-7-99-11 1322
5.Fencl JakubLipiner Petr8511  3032
6.Kadlec MichalLukaščuk Miroslav76-911 3142
7.Bláha PetrRovner Antonín10-9-5-5 1343
8.Fencl JakubŽielinský Tomáš-8-768103253
9.Kadlec MichalLipiner Petr198  3063
10.Čejka VratislavLukaščuk Miroslav-8769 3173
11.Fencl JakubRovner Antonín-3-5-5  0374
12.Kadlec MichalŽielinský Tomáš-11374 3184
13.Čejka VratislavLipiner Petr676  3094
14.Bláha PetrLukaščuk Miroslav3-959 31104
15.Kadlec MichalRovner Antonín         
16.Čejka VratislavŽielinský Tomáš         
17.Bláha PetrLipiner Petr         
18.Fencl JakubLukaščuk Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čejka Vratislav21Rovner Antonín30
Bláha Radek01Žielinský Tomáš12
Fencl Jakub21Lipiner Petr03
Kadlec Michal30Lukaščuk Miroslav03
Bláha Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38683:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
Srp Pavel
Bencs Ladislav
 
 
-11-711383210
2.Bayer Jiří
Demeter Jan
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
-65-12-6 1311
3.Bayer JiříHejč Antonín st.-8-49-10 1312
4.Demeter JanSrp Pavel8-138-993222
5.Vlasák RadekVondráček Filip9-107-7-82323
6.Frič LukášBencs Ladislav-11-6-6  0324
7.Demeter JanHejč Antonín st.-7-9-6  0325
8.Vlasák RadekSrp Pavel-11-10-7  0326
9.Frič LukášVondráček Filip975  3036
10.Bayer JiříBencs Ladislav-98-7-4 1337
11.Vlasák RadekHejč Antonín st.149-67 3147
12.Frič LukášSrp Pavel12-986 3157
13.Bayer JiříVondráček Filip-779-853267
14.Demeter JanBencs Ladislav-11-6-9  0368
15.Frič LukášHejč Antonín st.-13-9-8  0369
16.Bayer JiříSrp Pavel8-811-883279
17.Demeter JanVondráček Filip1318  3089
18.Vlasák RadekBencs Ladislav4-948 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bayer Jiří22Hejč Antonín st.31
Demeter Jan22Srp Pavel13
Vlasák Radek22Vondráček Filip13
Frič Lukáš22Bencs Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:33510:548TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brand Roman st.
Gabriel Josef
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-9-7-10  0301
2.Ferraj Miroslav
Lazar Martin
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
987  3011
3.Lazar MartinDržálek Jan-7-7-6  0312
4.Gabriel JosefGono Milan57-4-3-52313
5.Brand Roman st.Görner Darin5-6-7-8 1314
6.Ferraj MiroslavVukliševič Zdeněk st.4-6412 3124
7.Gabriel JosefDržálek Jan-7-9-2  0325
8.Brand Roman st.Gono Milan-6-9-6  0326
9.Ferraj MiroslavGörner Darin64-88 3136
10.Lazar MartinVukliševič Zdeněk st.989  3046
11.Brand Roman st.Držálek Jan-3-7-4  0347
12.Ferraj MiroslavGono Milan6-769 3157
13.Lazar MartinGörner Darin-92-7-13 1358
14.Gabriel JosefVukliševič Zdeněk st.-7-6-8  0359
15.Ferraj MiroslavDržálek Jan6511  3069
16.Lazar MartinGono Milan588  3079
17.Gabriel JosefGörner Darin9-5-7-4 13710
18.Brand Roman st.Vukliševič Zdeněk st.127-9  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Martin22Držálek Jan31
Gabriel Josef04Gono Milan22
Brand Roman st.03Görner Darin31
Ferraj Miroslav40Vukliševič Zdeněk st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34662:662KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
-710-4-1 1301
2.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Baláž Josef
Pešula Tomáš
 
 
8-588 3111
3.Dänner MichalReichl Jaroslav ml.-7-6-10  0312
4.Kotrba LuděkFencl Pavel-87-9483222
5.Malý MichalBaláž Josef11-9-8853232
6.Jelínek ŠimonPešula Tomáš669  3042
7.Kotrba LuděkReichl Jaroslav ml.-12-13-6  0343
8.Malý MichalFencl Pavel89-48 3153
9.Jelínek ŠimonBaláž Josef14125  3063
10.Dänner MichalPešula Tomáš-5-95583273
11.Malý MichalReichl Jaroslav ml.-3-6-5  0374
12.Jelínek ŠimonFencl Pavel-11-134-12 1375
13.Dänner MichalBaláž Josef-7-979-102376
14.Kotrba LuděkPešula Tomáš38-67 3186
15.Jelínek ŠimonReichl Jaroslav ml.-3-9-8  0387
16.Dänner MichalFencl Pavel-995-6-62388
17.Kotrba LuděkBaláž Josef969  3098
18.Malý MichalPešula Tomáš7-978 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dänner Michal13Reichl Jaroslav ml.40
Kotrba Luděk31Fencl Pavel22
Malý Michal31Baláž Josef13
Jelínek Šimon22Pešula Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11424:334TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Štika Jiří
Černý Tomáš
 
 
874  3010
2.Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
Chalupa Radek
Stehlík Petr
 
 
-6-88-10 1311
3.Cinibulk MilošStehlík Petr796  3021
4.Brhovský VáclavŠtika Jiří996  3031
5.Líska Tomáš ml.Chalupa Radek787  3041
6.Ullman MiloslavČerný Tomáš348  3051
7.Brhovský VáclavStehlík Petr-6965 3161
8.Líska Tomáš ml.Štika Jiří-87101 3171
9.Ullman MiloslavChalupa Radek927  3081
10.Cinibulk MilošČerný Tomáš-611-6663291
11.Líska Tomáš ml.Stehlík Petr-8-6-7  0392
12.Ullman MiloslavŠtika Jiří7-988 31102
13.Cinibulk MilošChalupa Radek         
14.Brhovský VáclavČerný Tomáš         
15.Ullman MiloslavStehlík Petr         
16.Cinibulk MilošŠtika Jiří         
17.Brhovský VáclavChalupa Radek         
18.Líska Tomáš ml.Černý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cinibulk Miloš20Stehlík Petr12
Brhovský Václav20Štika Jiří03
Líska Tomáš ml.21Chalupa Radek02
Ullman Miloslav30Černý Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:Skopec Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
     3010
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Kadlec Daniel
Štěpánek Jiří
 
 
     2311
3.Peterka Milan ml.Sýkora Martin     3021
4.Skopec PavelSoukup Karel     0322
5.Stein PetrŠtěpánek Jiří     0323
6.Steif RichardKadlec Daniel     3133
7.Skopec PavelSýkora Martin     1334
8.Stein PetrSoukup Karel     0335
9.Steif RichardŠtěpánek Jiří     3045
10.Peterka Milan ml.Kadlec Daniel     3055
11.Stein PetrSýkora Martin     0356
12.Steif RichardSoukup Karel     3266
13.Peterka Milan ml.Štěpánek Jiří     3176
14.Skopec PavelKadlec Daniel     1377
15.Steif RichardSýkora Martin     3187
16.Peterka Milan ml.Soukup Karel     2388
17.Skopec PavelŠtěpánek Jiří     1389
18.Stein PetrKadlec Daniel     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.31Sýkora Martin22
Skopec Pavel04Soukup Karel31
Stein Petr04Štěpánek Jiří22
Steif Richard40Kadlec Daniel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline