Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31373:503SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Radek
Šnajdr Antonín
 
 
Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
11-1269 3110
2.
 
 
Štěpánek Jiří
Kadlec Daniel
 
 
WO    0311
3.Sýkora MartinWO    0312
4.Bayer JiříSoukup Karel679  3022
5.Šnajdr AntonínŠtěpánek Jiří10-97-3-82323
6.Vlasák RadekKadlec Daniel11-66-9-92324
7.Bayer JiříSýkora Martin834  3034
8.Šnajdr AntonínSoukup Karel-129-97-52335
9.Vlasák RadekŠtěpánek Jiří-8-7-13  0336
10.Kadlec DanielWO    0337
11.Šnajdr AntonínSýkora Martin9-108-2-32338
12.Vlasák RadekSoukup Karel948  3048
13.Štěpánek JiříWO    0349
14.Bayer JiříKadlec Daniel-8-8-7  03410
15.Vlasák RadekSýkora Martin         
16.Soukup Karel         
17.Bayer JiříŠtěpánek Jiří         
18.Šnajdr AntonínKadlec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bayer Jiří21Sýkora Martin11
Šnajdr Antonín03Soukup Karel12
Vlasák Radek12Štěpánek Jiří20
   Kadlec Daniel20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35691:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří
Černý Tomáš
 
 
Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
75-95 3110
2.Chalupa Radek
Stehlík Petr
 
 
Bláha Petr
Fencl Jakub
 
 
-1276-433220
3.Černý TomášKadlec Michal-10-84-6 1321
4.Chalupa RadekFencl Jakub9-8-7-8 1322
5.Štika JiříČejka Vratislav3 -9-10-41323
6.Stehlík PetrBláha Petr-9997 3133
7.Chalupa RadekKadlec Michal-2-13-3  0334
8.Štika JiříFencl Jakub-710-9-9 1335
9.Stehlík PetrČejka Vratislav10-9-68-52336
10.Černý TomášBláha Petr7-9-61073246
11.Štika JiříKadlec Michal481  3056
12.Stehlík PetrFencl Jakub754  3066
13.Černý TomášČejka Vratislav-7577 3176
14.Chalupa RadekBláha Petr-96-10-7 1377
15.Stehlík PetrKadlec Michal-5465 3187
16.Černý TomášFencl Jakub5411  3097
17.Chalupa RadekČejka Vratislav-99-9-11 1398
18.Štika JiříBláha Petr-611-107-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Tomáš31Kadlec Michal22
Chalupa Radek04Fencl Jakub22
Štika Jiří13Čejka Vratislav31
Stehlík Petr31Bláha Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36673:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
5-6-511-52301
2.Baláž Josef
Beckert Zdeněk
 
 
Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
-58-7573211
3.Fencl PavelPeterka Milan ml.-797-1353221
4.Baláž JosefSteif Richard9-9-5-6 1322
5.Beckert ZdeněkSkopec Pavel-79-8-11 1323
6.Reichl Jaroslav ml.Stein Petr156  3033
7.Baláž JosefPeterka Milan ml.-8-8-8  0334
8.Beckert ZdeněkSteif Richard-9-5-8  0335
9.Reichl Jaroslav ml.Skopec Pavel-6-941093245
10.Fencl PavelStein Petr675  3055
11.Beckert ZdeněkPeterka Milan ml.-8-7-9  0356
12.Reichl Jaroslav ml.Steif Richard458  3066
13.Fencl PavelSkopec Pavel669  3076
14.Baláž JosefStein Petr-126-6683286
15.Reichl Jaroslav ml.Peterka Milan ml.13-9-7-1 1387
16.Fencl PavelSteif Richard10-11-9-10 1388
17.Baláž JosefSkopec Pavel79-95 3198
18.Beckert ZdeněkStein Petr811-6-7-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Pavel31Peterka Milan ml.31
Baláž Josef22Steif Richard31
Beckert Zdeněk04Skopec Pavel13
Reichl Jaroslav ml.31Stein Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Brhovský Václav
Líska Tomáš ml.
 
 
     3110
2.Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
     3120
3.Gono MilanUllman Miloslav     3230
4.Görner DarinCinibulk Miloš     3140
5.Vukliševič Zdeněk st.Líska Tomáš ml.     1341
6.Držálek JanBrhovský Václav     3151
7.Görner DarinUllman Miloslav     3161
8.Vukliševič Zdeněk st.Cinibulk Miloš     2362
9.Držálek JanLíska Tomáš ml.     3072
10.Gono MilanBrhovský Václav     3082
11.Vukliševič Zdeněk st.Ullman Miloslav     0383
12.Držálek JanCinibulk Miloš     3193
13.Gono MilanLíska Tomáš ml.     32103
14.Görner DarinBrhovský Václav         
15.Držálek JanUllman Miloslav         
16.Gono MilanCinibulk Miloš         
17.Görner DarinLíska Tomáš ml.         
18.Vukliševič Zdeněk st.Brhovský Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gono Milan30Ullman Miloslav12
Görner Darin20Cinibulk Miloš12
Vukliševič Zdeněk st.03Líska Tomáš ml.12
Držálek Jan30Brhovský Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Jelínek Šimon
Malý Michal
 
 
     3110
2.Pavlica Jan
Fürst Jan
 
 
Kotrba Luděk
Dänner Michal
 
 
     3120
3.Pavlica JanJelínek Šimon     3030
4.Fürst JanMalý Michal     1331
5.Veselý PetrKotrba Luděk     2332
6.Průša VojtěchFürst Ladislav     3242
7.Fürst JanJelínek Šimon     1343
8.Veselý PetrMalý Michal     3253
9.Průša VojtěchKotrba Luděk     3063
10.Pavlica JanFürst Ladislav     0364
11.Veselý PetrJelínek Šimon     3074
12.Průša VojtěchMalý Michal     1375
13.Pavlica JanKotrba Luděk     3285
14.Fürst JanFürst Ladislav     0386
15.Průša VojtěchJelínek Šimon     3196
16.Pavlica JanMalý Michal     0397
17.Fürst JanKotrba Luděk     1398
18.Veselý PetrDänner Michal     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlica Jan22Jelínek Šimon13
Fürst Jan04Malý Michal31
Veselý Petr31Kotrba Luděk22
Průša Vojtěch31Fürst Ladislav21
   Dänner Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38584:652TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Ferraj Miroslav
Stareček Martin
 
 
117-10-883210
2.Městka Petr
Vaník Jiří ml.
 
 
Lazar Martin
Bareš Jaroslav ml.
 
 
-1-10-11  0311
3.Hofmann Martin ml.Ferraj Miroslav-9108-1153221
4.Městka PetrLazar Martin-8-3-11  0322
5.Vykouk JaromírBareš Jaroslav ml.9-8-109-42323
6.Vaník Jiří ml.Stareček Martin897  3033
7.Městka PetrFerraj Miroslav9-4-11-10 1334
8.Vykouk JaromírLazar Martin-7-9810-82335
9.Vaník Jiří ml.Bareš Jaroslav ml.-12-10-9  0336
10.Hofmann Martin ml.Stareček Martin10119  3046
11.Vykouk JaromírFerraj Miroslav-5-8-10  0347
12.Vaník Jiří ml.Lazar Martin-4-11-9  0348
13.Hofmann Martin ml.Bareš Jaroslav ml.-6-99753258
14.Městka PetrStareček Martin-11-56983268
15.Vaník Jiří ml.Ferraj Miroslav11-10-48-72369
16.Hofmann Martin ml.Lazar Martin-6-1-10  03610
17.Městka PetrBareš Jaroslav ml.         
18.Vykouk JaromírStareček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.31Ferraj Miroslav31
Městka Petr12Lazar Martin40
Vykouk Jaromír03Bareš Jaroslav ml.21
Vaník Jiří ml.13Stareček Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline