Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11421:325TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Verner David
 
 
Frič Lukáš
Švarc Vojtěch
 
 
733  3010
2.Baláž Josef
Pešula Tomáš
 
 
Šnajdr Antonín
Demeter Jan
 
 
-86-9793220
3.Baláž JosefFrič Lukáš3-5810 3130
4.Verner DavidDemeter Jan5-9102 3140
5.Hruška MiroslavŠnajdr Antonín-5137-593250
6.Reichl Jaroslav ml.Švarc Vojtěch454  3060
7.Verner DavidFrič Lukáš1186  3070
8.Hruška MiroslavDemeter Jan-3414-1063280
9.Reichl Jaroslav ml.Šnajdr Antonín-87-7493290
10.Baláž JosefŠvarc Vojtěch-9865 31100
11.Pešula TomášFrič Lukáš-4-8-3  03  
12.Reichl Jaroslav ml.Demeter Jan         
13.Baláž JosefŠnajdr Antonín         
14.Verner DavidŠvarc Vojtěch         
15.Reichl Jaroslav ml.Frič Lukáš         
16.Baláž JosefDemeter Jan         
17.Verner DavidŠnajdr Antonín         
18.Pešula Tomᚊvarc Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baláž Josef20Frič Lukáš02
Verner David20Demeter Jan02
Hruška Miroslav20Šnajdr Antonín02
Reichl Jaroslav ml.20Švarc Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Fencl Jakub
Bláha Radek
 
 
     3010
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Kadlec Michal
Čejka Vratislav
 
 
     0311
3.Gono MilanKadlec Michal     3021
4.Görner DarinČejka Vratislav     3031
5.Vukliševič Zdeněk st.Fencl Jakub     2332
6.Držálek JanBláha Radek     3042
7.Görner DarinKadlec Michal     3052
8.Vukliševič Zdeněk st.Čejka Vratislav     1353
9.Držálek JanFencl Jakub     3063
10.Gono MilanBláha Radek     3173
11.Vukliševič Zdeněk st.Kadlec Michal     3183
12.Držálek JanČejka Vratislav     3193
13.Gono MilanFencl Jakub     30103
14.Görner DarinBláha Radek5    10  
15.Držálek JanKadlec Michal         
16.Gono MilanČejka Vratislav         
17.Görner DarinFencl Jakub         
18.Vukliševič Zdeněk st.Bláha Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gono Milan30Kadlec Michal03
Görner Darin20Čejka Vratislav12
Vukliševič Zdeněk st.12Fencl Jakub12
Držálek Jan30Bláha Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34 SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Vojtěch
Šimonek Milan
 
 
Hrivňák Petr
Štika Jiří
 
 
     1301
2.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Čáp Stanislav
Stehlík Petr
 
 
     3111
3.Šimonek MilanStehlík Petr     3121
4.Veselý PetrŠtika Jiří     2322
5.Průša VojtěchHrivňák Petr     3032
6.Krejčí LadislavČáp Stanislav     3142
7.Veselý PetrStehlík Petr     3152
8.Průša VojtěchŠtika Jiří     2353
9.Krejčí LadislavHrivňák Petr     2354
10.Šimonek MilanČáp Stanislav     1355
11.Průša VojtěchStehlík Petr     0356
12.Krejčí LadislavŠtika Jiří     3066
13.Šimonek MilanHrivňák Petr     2367
14.Veselý PetrČáp Stanislav     0368
15.Krejčí LadislavStehlík Petr     1369
16.Šimonek MilanŠtika Jiří     13610
17.Veselý PetrHrivňák Petr         
18.Průša VojtěchČáp Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimonek Milan13Stehlík Petr22
Veselý Petr12Štika Jiří31
Průša Vojtěch12Hrivňák Petr21
Krejčí Ladislav22Čáp Stanislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17517:362KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Městka Petr
 
 
Sýkora Martin
Kadlec Daniel
 
 
-82910 3110
2.Hofmann Martin st.
Kadlec David
 
 
Berky Josef
 
 
WO    3020
3.Hofmann Martin ml.Berky Josef5812  3030
4.Městka PetrSýkora Martin-9125-8-102331
5.Hofmann Martin st.Kadlec Daniel-5-1181043241
6.Kadlec DavidWO    3051
7.Městka PetrBerky Josef1188  3061
8.Hofmann Martin st.Sýkora Martin8-8-105-82362
9.Kadlec DavidKadlec Daniel-5-4-8  0363
10.Hofmann Martin ml.WO    3073
11.Hofmann Martin st.Berky Josef54-127 3183
12.Kadlec DavidSýkora Martin-5-2-8  0384
13.Hofmann Martin ml.Kadlec Daniel-810125 3194
14.Městka PetrWO    30104
15.Kadlec DavidBerky Josef         
16.Hofmann Martin ml.Sýkora Martin         
17.Městka PetrKadlec Daniel         
18.Hofmann Martin st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hofmann Martin ml.20Berky Josef03
Městka Petr11Sýkora Martin30
Hofmann Martin st.21Kadlec Daniel12
Kadlec David02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Klouček Luboš ml.
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25595:531SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jiří
Bencs Ladislav
 
 
Skopec Pavel
Mego Pavel
 
 
867  3010
2.Srp Pavel
Hejč Antonín st.
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
-6-7-2  0311
3.Bencs LadislavPeterka Milan ml.10-8-12-3 1312
4.Macháček JiříSteif Richard866  3022
5.Srp PavelSkopec Pavel78-10-9-82323
6.Hejč Antonín st.Mego Pavel753  3033
7.Macháček JiříPeterka Milan ml.-8997 3143
8.Srp PavelSteif Richard7-5-9-8 1344
9.Hejč Antonín st.Skopec Pavel654  3054
10.Bencs LadislavMego Pavel335  3064
11.Srp PavelPeterka Milan ml.-13-9-10  0365
12.Hejč Antonín st.Steif Richard-791010 3175
13.Bencs LadislavSkopec Pavel-76-8-9 1376
14.Macháček JiříMego Pavel576  3086
15.Hejč Antonín st.Peterka Milan ml.-88-7-5 1387
16.Bencs LadislavSteif Richard-8-910893297
17.Macháček JiříSkopec Pavel857  30107
18.Srp PavelMego Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bencs Ladislav22Peterka Milan ml.31
Macháček Jiří40Steif Richard13
Srp Pavel03Skopec Pavel22
Hejč Antonín st.31Mego Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38656:661TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žielinský Tomáš
Rovner Antonín
 
 
Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
-13-76883210
2.Lukaščuk Miroslav
Skružný Vratislav
 
 
Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
7-9-44-42311
3.Žielinský TomášUllman Miloslav-9-4-10  0312
4.Rovner AntonínCinibulk Miloš3-14610 3122
5.Lukaščuk MiroslavLíska Tomáš ml.-9-8-2  0323
6.Skružný VratislavBrhovský Václav-7-75-3 1324
7.Rovner AntonínUllman Miloslav-69-138-92325
8.Lukaščuk MiroslavCinibulk Miloš26-55 3135
9.Skružný VratislavLíska Tomáš ml.-3610-963245
10.Žielinský TomášBrhovský Václav711-93 3155
11.Lukaščuk MiroslavUllman Miloslav-3-710-6 1356
12.Skružný VratislavCinibulk Miloš573  3066
13.Žielinský TomášLíska Tomáš ml.6-9-99-92367
14.Rovner AntonínBrhovský Václav688  3077
15.Skružný VratislavUllman Miloslav-5-6-5  0378
16.Žielinský TomášCinibulk Miloš-676-8-82379
17.Rovner AntonínLíska Tomáš ml.-61165 3189
18.Lukaščuk MiroslavBrhovský Václav-6-11-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žielinský Tomáš13Ullman Miloslav40
Rovner Antonín31Cinibulk Miloš13
Lukaščuk Miroslav13Líska Tomáš ml.22
Skružný Vratislav22Brhovský Václav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline