Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33629:619KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dänner Michal
Fürst Ladislav
 
 
Brand Roman st.
Stareček Martin
 
 
-15-10-7  0301
2.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Lazar Martin
Ferraj Miroslav
 
 
-8-128893211
3.Dänner MichalFerraj Miroslav-65-6-5 1312
4.Jelínek ŠimonLazar Martin7-88-683222
5.Fürst LadislavStareček Martin7146  3032
6.Malý MichalBrand Roman st.535  3042
7.Jelínek ŠimonFerraj Miroslav-68-8-11 1343
8.Fürst LadislavLazar Martin-6-1010-5 1344
9.Malý MichalStareček Martin-5376 3154
10.Šístek PavelBrand Roman st.-8-8-5  0355
11.Fürst LadislavFerraj Miroslav-77-11-9 1356
12.Malý MichalLazar Martin574  3066
13.Šístek PavelStareček Martin-6-4-11  0367
14.Jelínek ŠimonBrand Roman st.115-95 3177
15.Malý MichalFerraj Miroslav10-346 3187
16.Šístek PavelLazar Martin-7-2-9  0388
17.Jelínek ŠimonStareček Martin9710  3098
18.Fürst LadislavBrand Roman st.8-8-310432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dänner Michal01Ferraj Miroslav31
Jelínek Šimon31Lazar Martin22
Fürst Ladislav22Stareček Martin13
Malý Michal40Brand Roman st.13
Šístek Pavel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Stein Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Pavel
Skopec Petr
 
 
Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
     2301
2.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
     3011
3.Peterka Milan ml.Ullman Miloslav     3121
4.Skopec PavelCinibulk Miloš     0322
5.Skopec PetrLíska Tomáš ml.     0323
6.Steif RichardBrhovský Václav     1324
7.Skopec PavelUllman Miloslav     0325
8.Skopec PetrCinibulk Miloš     1326
9.Steif RichardLíska Tomáš ml.     3036
10.Peterka Milan ml.Brhovský Václav     3046
11.Mego PavelUllman Miloslav     0347
12.Steif RichardCinibulk Miloš     3157
13.Peterka Milan ml.Líska Tomáš ml.     3167
14.Skopec PavelBrhovský Václav     3177
15.Steif RichardUllman Miloslav     0378
16.Peterka Milan ml.Cinibulk Miloš     3088
17.Skopec PavelLíska Tomáš ml.     3098
18.Mego PavelBrhovský Václav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.40Ullman Miloslav31
Skopec Pavel22Cinibulk Miloš22
Skopec Petr02Líska Tomáš ml.13
Steif Richard22Brhovský Václav22
Mego Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu07. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19528:449SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Hrivňák Petr
 
 
Soukup Karel
Pospíšil Ondřej
 
 
-9389 3110
2.Štika Jiří st.
Černý Tomáš
 
 
Kadlec Daniel
Štěpánek Jiří
 
 
7911  3020
3.Hrivňák PetrPospíšil Ondřej-9785 3130
4.Stehlík PetrSoukup Karel7-8410 3140
5.Štika Jiří st.Štěpánek Jiří9-6-10-3 1341
6.Černý TomášKadlec Daniel966  3051
7.Stehlík PetrPospíšil Ondřej-108-710113261
8.Štika Jiří st.Soukup Karel-6-8-10  0362
9.Černý Tomᚊtěpánek Jiří3-10-8-5 1363
10.Hrivňák PetrKadlec Daniel-11-889-52364
11.Štika Jiří st.Pospíšil Ondřej573  3074
12.Černý TomášSoukup Karel7-6103 3184
13.Hrivňák PetrŠtěpánek Jiří155  3094
14.Stehlík PetrKadlec Daniel7-868 31104
15.Černý TomášPospíšil Ondřej78-9  21  
16.Hrivňák PetrSoukup Karel         
17.Stehlík PetrŠtěpánek Jiří         
18.Štika Jiří st.Kadlec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrivňák Petr21Pospíšil Ondřej03
Stehlík Petr30Soukup Karel12
Štika Jiří st.12Štěpánek Jiří21
Černý Tomáš21Kadlec Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Baláž Josef
Pešula Tomáš
 
 
     2301
2.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
     2302
3.Gono MilanFencl Pavel     1303
4.Görner DarinReichl Jaroslav ml.     1304
5.Vukliševič Zdeněk st.Pešula Tomáš     2305
6.Držálek JanBaláž Josef     3015
7.Görner DarinFencl Pavel     3025
8.Vukliševič Zdeněk st.Reichl Jaroslav ml.     3235
9.Držálek JanPešula Tomáš     3145
10.Gono MilanBaláž Josef     3155
11.Vukliševič Zdeněk st.Fencl Pavel     0356
12.Držálek JanReichl Jaroslav ml.WO    3066
13.Gono MilanPešula Tomáš     3176
14.Görner DarinBaláž Josef     3186
15.Držálek JanFencl Pavel     2387
16.Gono MilanReichl Jaroslav ml.WO    3097
17.Görner DarinPešula Tomáš     1398
18.Vukliševič Zdeněk st.Baláž Josef     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gono Milan21Fencl Pavel31
Görner Darin22Reichl Jaroslav ml.11
Vukliševič Zdeněk st.13Pešula Tomáš22
Držálek Jan21Baláž Josef13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31647:643KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
778  3010
2.Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
Průša Vojtěch
Pavlica Jan
 
 
12-38-7-62311
3.Hofmann Martin ml.Průša Vojtěch65-59 3121
4.Městka PetrKrejčí Ladislav758  3031
5.Vykouk JaromírPavlica Jan-49-9773241
6.Vaník Jiří ml.Veselý Petr9-887 3151
7.Městka PetrPrůša Vojtěch5-999 3161
8.Vykouk JaromírKrejčí Ladislav8-87-1573271
9.Vaník Jiří ml.Pavlica Jan4-5710 3181
10.Hofmann Martin ml.Veselý Petr10-97-9-112382
11.Vykouk JaromírPrůša Vojtěch-5-5-8  0383
12.Vaník Jiří ml.Krejčí Ladislav5-13-4-9 1384
13.Hofmann Martin ml.Pavlica Jan-119-79-92385
14.Městka PetrVeselý Petr-37-4-7 1386
15.Vaník Jiří ml.Průša Vojtěch-5-7-2  0387
16.Hofmann Martin ml.Krejčí Ladislav678  3097
17.Městka PetrPavlica Jan-57-127832107
18.Vykouk JaromírVeselý Petr9-9-9  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.22Průša Vojtěch22
Městka Petr31Krejčí Ladislav13
Vykouk Jaromír21Pavlica Jan13
Vaník Jiří ml.22Veselý Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27 SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rovner Antonín
Skružný Vratislav
 
 
Schmoranz Pavel
Hejč Antonín st.
 
 
     3110
2.Lipiner Petr
Žielinský Tomáš
 
 
Srp Pavel
Vondráček Filip
 
 
     3220
3.Rovner AntonínVondráček Filip     3030
4.Lipiner PetrSrp Pavel     1331
5.Žielinský TomášHejč Antonín st.     2332
6.Skružný VratislavSchmoranz Pavel     3242
7.Lipiner PetrVondráček Filip     1343
8.Žielinský TomášSrp Pavel     3253
9.Skružný VratislavHejč Antonín st.     1354
10.Rovner AntonínSchmoranz Pavel     3264
11.Žielinský TomášVondráček Filip     0365
12.Skružný VratislavSrp Pavel     3175
13.Rovner AntonínHejč Antonín st.     3185
14.Lipiner PetrZáruba David     3095
15.Skružný VratislavVondráček Filip     31105
16.Rovner AntonínSrp Pavel         
17.Lipiner PetrHejč Antonín st.         
18.Žielinský TomášZáruba David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rovner Antonín30Vondráček Filip22
Lipiner Petr12Srp Pavel12
Žielinský Tomáš12Hejč Antonín st.21
Skružný Vratislav31Schmoranz Pavel02
   Záruba David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33 TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frič Lukáš
Demeter Jan
 
 
Bláha Petr
Bláha Radek
 
 
     0301
2.Šnajdr Antonín
Dohnal Jiří
 
 
Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
     0302
3.Demeter JanKadlec Michal     0303
4.Dohnal JiříČejka Vratislav     2304
5.Šnajdr AntonínBláha Petr     0305
6.Frič LukášGlajc Martin     2306
7.Dohnal JiříKadlec Michal     1307
8.Šnajdr AntonínČejka Vratislav     0308
9.Frič LukášBláha Petr     3118
10.Demeter JanGlajc Martin     2319
11.Šnajdr AntonínBláha Radek     3229
12.Frič LukášČejka VratislavWO    3039
13.Demeter JanBláha Petr     23310
14.Dohnal JiříGlajc Martin     13  
15.Frič LukášBláha Radek         
16.Demeter JanČejka Vratislav         
17.Dohnal JiříBláha Petr         
18.Šnajdr AntonínGlajc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Demeter Jan03Kadlec Michal20
Dohnal Jiří02Čejka Vratislav20
Šnajdr Antonín12Bláha Petr21
Frič Lukáš11Glajc Martin20
   Bláha Radek01
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS