Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33355:476TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čejka Vratislav
Bláha Petr
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Lazar Martin
 
 
-5-68-5 1301
2.Fencl Jakub
Glajc Martin
 
 
Stareček Martin
Ferraj Miroslav
 
 
-4-88-6 1302
3.Glajc MartinFerraj Miroslav-7-7-6  0303
4.Fencl JakubBareš Jaroslav ml.11-119-6-92304
5.Čejka VratislavLazar Martin-5-8-2  0305
6.Bláha PetrStareček Martin6-87-863215
7.Fencl JakubFerraj Miroslav854  3025
8.Čejka VratislavBareš Jaroslav ml.-6-4-4  0326
9.Bláha PetrLazar Martin-8-48-3 1327
10.Kadlec MichalStareček Martin88-26 3137
11.Čejka VratislavFerraj Miroslav-9-4-6  0338
12.Bláha PetrBareš Jaroslav ml.-38-5-10 1339
13.Kadlec MichalLazar Martin-1-5-3  03310
14.Fencl JakubStareček Martin         
15.Bláha PetrFerraj Miroslav         
16.Kadlec MichalBareš Jaroslav ml.         
17.Fencl JakubLazar Martin         
18.Čejka VratislavStareček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Glajc Martin01Ferraj Miroslav21
Fencl Jakub11Bareš Jaroslav ml.30
Čejka Vratislav03Lazar Martin30
Bláha Petr12Stareček Martin02
Kadlec Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33 KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demeter Jan
Vítů Václav
 
 
Jelínek Šimon
Malý Michal
 
 
     1301
2.Bayer Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
Kotrba Luděk
Dänner Michal
 
 
     0302
3.Vítů VáclavMalý Michal     2303
4.Demeter JanJelínek Šimon     1304
5.Šnajdr AntonínKotrba Luděk     0305
6.Bayer JiříDänner Michal     3215
7.Demeter JanMalý Michal     3125
8.Šnajdr AntonínJelínek Šimon     0326
9.Bayer JiříKotrba Luděk     0327
10.Vítů VáclavDänner Michal     1328
11.Šnajdr AntonínMalý Michal     0329
12.Bayer JiříJelínek Šimon     23210
13.Vítů VáclavKotrba Luděk         
14.Demeter JanDänner Michal         
15.Bayer JiříMalý Michal         
16.Vítů VáclavJelínek Šimon         
17.Demeter JanKotrba Luděk         
18.Šnajdr AntonínDänner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítů Václav02Malý Michal21
Demeter Jan11Jelínek Šimon30
Šnajdr Antonín03Kotrba Luděk20
Bayer Jiří12Dänner Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19 SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Srp Pavel
 
 
Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
     3210
2.Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
Štěpánek Jiří
Kadlec Daniel
 
 
     3120
3.Srp PavelSýkora Martin     3130
4.Bencs LadislavSoukup Karel     0331
5.Vondráček FilipKadlec Daniel     3141
6.Hejč Antonín st.Štěpánek Jiří     3151
7.Bencs LadislavSýkora Martin     3061
8.Vondráček FilipSoukup Karel     0362
9.Hejč Antonín st.Kadlec Daniel     3072
10.Srp PavelŠtěpánek Jiří     2373
11.Vondráček FilipSýkora Martin     2374
12.Hejč Antonín st.Soukup Karel     3084
13.Srp PavelKadlec Daniel     3194
14.Bencs LadislavŠtěpánek Jiří     30104
15.Hejč Antonín st.Sýkora Martin         
16.Srp PavelSoukup Karel         
17.Bencs LadislavKadlec Daniel         
18.Vondráček FilipŠtěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srp Pavel21Sýkora Martin12
Bencs Ladislav21Soukup Karel21
Vondráček Filip12Kadlec Daniel03
Hejč Antonín st.30Štěpánek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32 SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Ladislav
Čapský Miroslav
 
 
Černý Tomáš
Čáp Stanislav
 
 
     0301
2.Skružný Vratislav
Žielinský Tomáš
 
 
Stehlík Petr
Chalupa Radek
 
 
     3111
3.Žielinský TomášČerný Tomáš     2312
4.Čapský MiroslavStehlík Petr     0313
5.Mandík LadislavChalupa Radek     0314
6.Skružný VratislavČáp Stanislav     3024
7.Čapský MiroslavČerný Tomáš     1325
8.Mandík LadislavStehlík Petr     0326
9.Skružný VratislavChalupa Radek     3036
10.Žielinský TomášČáp Stanislav     3046
11.Mandík LadislavČerný Tomáš     0347
12.Skružný VratislavStehlík Petr     3157
13.Žielinský TomášChalupa Radek     1358
14.Čapský MiroslavČáp Stanislav     0359
15.Skružný VratislavČerný Tomáš     13510
16.Žielinský TomášStehlík Petr         
17.Čapský MiroslavChalupa Radek         
18.Mandík LadislavČáp Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žielinský Tomáš12Černý Tomáš40
Čapský Miroslav03Stehlík Petr21
Mandík Ladislav03Chalupa Radek21
Skružný Vratislav31Čáp Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33 TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Vojtěch
Pašek Lukáš
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
     1301
2.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Verner David
Pešula Tomáš
 
 
     3111
3.Veselý PetrReichl Jaroslav ml.     0312
4.Průša VojtěchFencl Pavel     3022
5.Pašek LukášVerner David     0323
6.Krejčí LadislavPešula Tomáš     3133
7.Průša VojtěchReichl Jaroslav ml.     0334
8.Pašek LukášFencl Pavel     0335
9.Krejčí LadislavVerner David     2336
10.Veselý PetrPešula Tomáš     3046
11.Pašek LukášReichl Jaroslav ml.     1347
12.Krejčí LadislavFencl Pavel     2348
13.Veselý PetrVerner David     3058
14.Průša VojtěchPešula Tomáš     3168
15.Krejčí LadislavReichl Jaroslav ml.     1369
16.Veselý PetrFencl Pavel     23610
17.Průša VojtěchVerner David     30  
18.Pašek LukášPešula Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Petr22Reichl Jaroslav ml.40
Průša Vojtěch21Fencl Pavel31
Pašek Lukáš03Verner David21
Krejčí Ladislav13Pešula Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
     3010
2.Vukliševič Zdeněk st.
Vukliševič Zdeněk ml.
 
 
Nemazal Zdeněk
Městka Petr
 
 
     3220
3.Görner DarinHofmann Martin ml.     0321
4.Vukliševič Zdeněk ml.Městka Petr     3131
5.Vukliševič Zdeněk st.Vykouk Jaromír     1332
6.Držálek JanNemazal Zdeněk     3042
7.Vukliševič Zdeněk ml.Hofmann Martin ml.     1343
8.Vukliševič Zdeněk st.Městka Petr     3253
9.Držálek JanVykouk Jaromír     3163
10.Görner DarinNemazal Zdeněk     3273
11.Vukliševič Zdeněk st.Hofmann Martin ml.     1374
12.Držálek JanMěstka Petr     3084
13.Görner DarinVykouk Jaromír     3094
14.Vukliševič Zdeněk ml.Nemazal Zdeněk     31104
15.Držálek JanHofmann Martin ml.         
16.Görner DarinMěstka Petr         
17.Vukliševič Zdeněk ml.Vykouk Jaromír         
18.Vukliševič Zdeněk st.Nemazal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Görner Darin21Hofmann Martin ml.30
Vukliševič Zdeněk ml.21Městka Petr03
Vukliševič Zdeněk st.12Vykouk Jaromír12
Držálek Jan30Nemazal Zdeněk03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline