Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34583:601SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Jaroslav ml.
Lazar Martin
 
 
Bencs Ladislav
Srp Pavel
 
 
-4176-993210
2.Ferraj Miroslav
Gabriel Josef
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
-8-1-11  0311
3.Stareček MartinHejč Antonín st.-9-65-9 1312
4.Ferraj MiroslavVondráček Filip-8-55-9 1313
5.Bareš Jaroslav ml.Bencs Ladislav3-11911 3123
6.Lazar MartinSrp Pavel754  3033
7.Ferraj MiroslavHejč Antonín st.-7-10-6  0334
8.Bareš Jaroslav ml.Vondráček Filip-8-8116-92335
9.Lazar MartinBencs Ladislav-8-86-6 1336
10.Stareček MartinSrp Pavel898  3046
11.Bareš Jaroslav ml.Hejč Antonín st.4-989 3156
12.Lazar MartinVondráček Filip-39-5-7 1357
13.Stareček MartinBencs Ladislav8-9-7-8 1358
14.Ferraj MiroslavSrp Pavel4311  3068
15.Lazar MartinHejč Antonín st.-3-8812-22369
16.Stareček MartinVondráček Filip-109-106-623610
17.Ferraj MiroslavBencs Ladislav         
18.Bareš Jaroslav ml.Srp Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stareček Martin13Hejč Antonín st.31
Ferraj Miroslav12Vondráček Filip40
Bareš Jaroslav ml.21Bencs Ladislav21
Lazar Martin13Srp Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33670:636KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Šimon
Malý Michal
 
 
Skružný Vratislav
Mandík Ladislav
 
 
-9535 3110
2.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
-9-1110-11 1311
3.Jelínek ŠimonŽielinský Tomáš-10-57-5 1312
4.Dänner MichalSkružný Vratislav10-29-583222
5.Kotrba LuděkLipiner Petr775  3032
6.Malý MichalMandík Ladislav677  3042
7.Dänner MichalŽielinský Tomáš-7-810-8 1343
8.Kotrba LuděkSkružný Vratislav1159  3053
9.Malý MichalLipiner Petr8-118-8113263
10.Jelínek ŠimonMandík Ladislav5-774 3173
11.Kotrba LuděkŽielinský Tomáš-17-711-9 1374
12.Malý MichalSkružný Vratislav-7-9-9  0375
13.Jelínek ŠimonLipiner Petr-8-8-7  0376
14.Dänner MichalMandík Ladislav-10-106833286
15.Malý MichalŽielinský Tomáš275  3096
16.Jelínek ŠimonSkružný Vratislav-6-7-3  0397
17.Dänner MichalLipiner Petr6-79-9-82398
18.Kotrba LuděkMandík Ladislav85-512 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Šimon13Žielinský Tomáš31
Dänner Michal22Skružný Vratislav22
Kotrba Luděk31Lipiner Petr22
Malý Michal31Mandík Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Sklenička Jan ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Brhovský Václav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32642:574TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spurný Antonín ml.
Líska Tomáš ml.
 
 
Krejčí Ladislav
Veselý Petr
 
 
-8-7-8  0301
2.Cinibulk Miloš
Ullman Miloslav
 
 
Průša Vojtěch
Pavlica Jan
 
 
243  3011
3.Cinibulk MilošPrůša Vojtěch7-9-4873221
4.Spurný Antonín ml.Krejčí Ladislav5-13-9-9 1322
5.Líska Tomáš ml.Pavlica Jan6-11-5-7 1323
6.Ullman MiloslavVeselý Petr3-967 3133
7.Spurný Antonín ml.Průša Vojtěch114-68 3143
8.Líska Tomáš ml.Krejčí Ladislav-65-5-8 1344
9.Ullman MiloslavPavlica Jan636  3054
10.Cinibulk MilošVeselý Petr5-5-77-92355
11.Líska Tomáš ml.Průša Vojtěch69-4-343265
12.Ullman MiloslavKrejčí Ladislav357  3075
13.Cinibulk MilošPavlica Jan-4-88483285
14.Spurný Antonín ml.Veselý Petr3-86-973295
15.Ullman MiloslavPrůša Vojtěch8-12-10-7 1396
16.Cinibulk MilošKrejčí Ladislav-8-9-9  0397
17.Spurný Antonín ml.Pavlica Jan9-893 31107
18.Líska Tomáš ml.Veselý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cinibulk Miloš22Průša Vojtěch13
Spurný Antonín ml.31Krejčí Ladislav31
Líska Tomáš ml.12Pavlica Jan13
Ullman Miloslav31Veselý Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Peterka Milan st.
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:17 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Dvořák Michal
Zvolánek Pavel
 
 
     3010
2.Stein Petr
Skopec Pavel
 
 
Hofmann Martin ml.
Městka Petr
 
 
     1311
3.Peterka Milan ml.Městka Petr     3121
4.Skopec PavelHofmann Martin ml.     3131
5.Stein PetrZvolánek Pavel     0332
6.Steif RichardDvořák Michal     3042
7.Skopec PavelMěstka Petr     1343
8.Stein PetrHofmann Martin ml.     1344
9.Steif RichardZvolánek Pavel     3054
10.Peterka Milan ml.Dvořák Michal     3064
11.Stein PetrMěstka Petr     0365
12.Steif RichardHofmann Martin ml.     3075
13.Peterka Milan ml.Zvolánek Pavel     3085
14.Skopec PavelDvořák Michal     3095
15.Steif RichardMěstka Petr     30105
16.Peterka Milan ml.Hofmann Martin ml.         
17.Skopec PavelZvolánek Pavel         
18.Stein PetrDvořák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.30Městka Petr22
Skopec Pavel21Hofmann Martin ml.12
Stein Petr03Zvolánek Pavel12
Steif Richard40Dvořák Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35730:718SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Jiří
Kadlec Daniel
 
 
Baláž Josef
Verner David
 
 
109-97 3110
2.Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
3-13-8-8 1311
3.Kadlec DanielFencl Pavel811-9-4-72312
4.Štěpánek JiříReichl Jaroslav ml.-8-10812-32313
5.Soukup KarelVerner David7105  3023
6.Sýkora MartinBaláž Josef-9698 3133
7.Štěpánek JiříFencl Pavel9-77-563243
8.Soukup KarelReichl Jaroslav ml.-11-64-4 1344
9.Sýkora MartinVerner David946  3054
10.Kadlec DanielBaláž Josef-6-8810133264
11.Soukup KarelFencl Pavel-4-487-82365
12.Sýkora MartinReichl Jaroslav ml.9-11-91393275
13.Kadlec DanielVerner David-91078 3185
14.Štěpánek JiříBaláž Josef596  3095
15.Sýkora MartinFencl Pavel-766-6-82396
16.Kadlec DanielReichl Jaroslav ml.7-99-5-32397
17.Štěpánek JiříVerner David-3-8-8  0398
18.Soukup KarelBaláž Josef-983-5532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Daniel22Fencl Pavel31
Štěpánek Jiří22Reichl Jaroslav ml.31
Soukup Karel22Verner David13
Sýkora Martin31Baláž Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Navarová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38525:618TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Tomáš
Stehlík Petr
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
8107  3010
2.Štika Jiří
Hrivňák Petr
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
99-8-763220
3.Hrivňák PetrDržálek Jan-5-5-5  0321
4.Štika JiříGörner Darin6-4-9-7 1322
5.Stehlík PetrGono Milan-8-610933232
6.Černý TomášVukliševič Zdeněk st.-9-5-9  0333
7.Štika JiříDržálek Jan510-2-11-72334
8.Stehlík PetrGörner Darin79-11-5-102335
9.Černý TomášGono Milan-77-0-8 1336
10.Hrivňák PetrVukliševič Zdeněk st.988  3046
11.Stehlík PetrDržálek Jan-8-5-7  0347
12.Černý TomášGörner Darin10-58-573257
13.Hrivňák PetrGono Milan5-1-78-72358
14.Štika JiříVukliševič Zdeněk st.5-16-563268
15.Černý TomášDržálek Jan-5-5-6  0369
16.Hrivňák PetrGörner Darin-5-8-7  03610
17.Štika JiříGono Milan45   20  
18.Stehlík PetrVukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrivňák Petr13Držálek Jan40
Štika Jiří12Görner Darin31
Stehlík Petr12Gono Milan21
Černý Tomáš13Vukliševič Zdeněk st.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline