Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Litvínov, U Bílého sloupu 510Rozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29611:578KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Bláha Petr
Fencl Jakub
 
 
5-987 3110
2.Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
Kadlec Michal
Čejka Vratislav
 
 
-779-10-102311
3.Hofmann Martin ml.Kadlec Michal924  3021
4.Městka PetrFencl Jakub-9-9-6  0322
5.Vykouk JaromírBláha Petr-8484 3132
6.Vaník Jiří ml.Čejka Vratislav6-8-96113242
7.Městka PetrKadlec Michal-67-2-2 1343
8.Vykouk JaromírFencl Jakub-7687 3153
9.Vaník Jiří ml.Bláha Petr-9-8-8  0354
10.Hofmann Martin ml.Čejka Vratislav7103  3064
11.Vykouk JaromírKadlec Michal7-266 3174
12.Vaník Jiří ml.Fencl Jakub10-7105 3184
13.Hofmann Martin ml.Bláha Petr986  3094
14.Městka PetrČejka Vratislav-6-9-8  0395
15.Vaník Jiří ml.Kadlec Michal-612-10-8 1396
16.Hofmann Martin ml.Fencl Jakub-78-75-42397
17.Městka PetrBláha Petr-58810 31107
18.Vykouk JaromírČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.31Kadlec Michal22
Městka Petr13Fencl Jakub22
Vykouk Jaromír30Bláha Petr13
Vaník Jiří ml.22Čejka Vratislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Demeter Jan
Šnajdr Antonín
 
 
     3010
2.Pavlica Jan
Průša Vojtěch
 
 
Ajdini Tereza
Bayer Jiří
 
 
     3020
3.Průša VojtěchAjdini Tereza     3030
4.Sýkora LiborŠnajdr Antonín     3140
5.Pavlica JanBayer Jiří     0341
6.Krejčí LadislavDemeter Jan     0342
7.Sýkora LiborAjdini Tereza     3152
8.Pavlica JanŠnajdr Antonín     2353
9.Krejčí LadislavBayer Jiří     3063
10.Průša VojtěchDemeter Jan     3173
11.Pavlica JanAjdini Tereza     3083
12.Krejčí LadislavŠnajdr Antonín     3093
13.Průša VojtěchBayer Jiří     32103
14.Sýkora LiborDemeter Jan         
15.Krejčí LadislavAjdini Tereza         
16.Průša VojtěchŠnajdr Antonín         
17.Sýkora LiborBayer Jiří         
18.Pavlica JanDemeter Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Vojtěch30Ajdini Tereza03
Sýkora Libor20Šnajdr Antonín12
Pavlica Jan12Bayer Jiří12
Krejčí Ladislav21Demeter Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
     3010
2.Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
Srp Pavel
Bencs Ladislav
 
 
     0311
3.Gono MilanHejč Antonín st.     0312
4.Görner DarinBencs Ladislav     3222
5.Vukliševič Zdeněk ml.Vondráček Filip     1323
6.Držálek JanSrp Pavel     3033
7.Görner DarinHejč Antonín st.     3143
8.Vukliševič Zdeněk ml.Bencs Ladislav     0344
9.Držálek JanVondráček Filip     3054
10.Gono MilanSrp Pavel     1355
11.Vukliševič Zdeněk ml.Hejč Antonín st.     2356
12.Držálek JanBencs Ladislav     3066
13.Gono MilanVondráček Filip     0367
14.Görner DarinSrp Pavel     1368
15.Držálek JanHejč Antonín st.     3178
16.Gono MilanBencs Ladislav     1379
17.Görner DarinVondráček Filip     3189
18.Vukliševič Zdeněk st.Srp Pavel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gono Milan04Hejč Antonín st.22
Görner Darin31Bencs Ladislav22
Vukliševič Zdeněk ml.03Vondráček Filip22
Držálek Jan40Srp Pavel31
Vukliševič Zdeněk st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:14458:365TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Fiška Václav
Lipiner Petr
 
 
745  3010
2.Baláž Josef
Polanecký Lukáš
 
 
Skružný Vratislav
Mandík Ladislav
 
 
21-69-673220
3.Fencl PavelSkružný Vratislav6125  3030
4.Baláž JosefMandík Ladislav5-987 3140
5.Polanecký LukášLipiner Petr-8-9-5  0341
6.Reichl Jaroslav ml.Fiška Václav866  3051
7.Baláž JosefSkružný Vratislav8-987 3161
8.Polanecký LukášMandík Ladislav-8-10-8  0362
9.Reichl Jaroslav ml.Lipiner Petr-10543 3172
10.Fencl PavelFiška Václav556  3082
11.Polanecký LukášSkružný Vratislav-9-8-8  0383
12.Reichl Jaroslav ml.Mandík Ladislav889  3093
13.Fencl PavelLipiner Petr584  30103
14.Baláž JosefFiška Václav         
15.Reichl Jaroslav ml.Skružný Vratislav         
16.Fencl PavelMandík Ladislav         
17.Baláž JosefLipiner Petr         
18.Polanecký LukášFiška Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Pavel30Skružný Vratislav12
Baláž Josef20Mandík Ladislav12
Polanecký Lukáš03Lipiner Petr12
Reichl Jaroslav ml.30Fiška Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:Mego Emil
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Filip
Skopec Pavel
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Stareček Martin
 
 
     3010
2.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Ferraj Miroslav
Lazar Martin
 
 
     3120
3.Peterka Milan ml.Bareš Jaroslav ml.     0321
4.Kopecký FilipFerraj Miroslav     3131
5.Skopec PavelLazar Martin     1332
6.Steif RichardStareček Martin     3242
7.Kopecký FilipBareš Jaroslav ml.     3252
8.Skopec PavelFerraj Miroslav     2353
9.Steif RichardLazar Martin     1354
10.Peterka Milan ml.Stareček Martin     3164
11.Skopec PavelBareš Jaroslav ml.     0365
12.Steif RichardFerraj Miroslav     0366
13.Peterka Milan ml.Lazar Martin     3076
14.Kopecký FilipStareček Martin     3286
15.Steif RichardBareš Jaroslav ml.     3196
16.Peterka Milan ml.Ferraj Miroslav     31106
17.Kopecký FilipLazar Martin         
18.Skopec PavelStareček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peterka Milan ml.31Bareš Jaroslav ml.22
Kopecký Filip30Ferraj Miroslav22
Skopec Pavel03Lazar Martin21
Steif Richard22Stareček Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:38730:715TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Brhovský Václav
 
 
Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
-7-13-13  0301
2.Ullman Miloslav
Líska Tomáš ml.
 
 
Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
65-79 3111
3.Cinibulk MilošJelínek Šimon9-997 3121
4.Líska Tomáš ml.Malý Michal-11-5-13  0322
5.Brhovský VáclavKotrba Luděk-6-67-8 1323
6.Ullman MiloslavDänner Michal9-335 3133
7.Líska Tomáš ml.Jelínek Šimon9-41311 3143
8.Brhovský VáclavMalý Michal59-11-853253
9.Ullman MiloslavKotrba Luděk5-957 3163
10.Cinibulk MilošDänner Michal-78-89-92364
11.Brhovský VáclavJelínek Šimon-669-9-122365
12.Ullman MiloslavMalý Michal32-6-843275
13.Cinibulk MilošKotrba Luděk-5-4104-72376
14.Líska Tomáš ml.Dänner Michal-5-7-8  0377
15.Ullman MiloslavJelínek Šimon3-886 3187
16.Cinibulk MilošMalý Michal65-10-13-42388
17.Líska Tomáš ml.Kotrba Luděk9-810-593298
18.Brhovský VáclavDänner Michal-4-797832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cinibulk Miloš13Jelínek Šimon13
Líska Tomáš ml.22Malý Michal22
Brhovský Václav22Kotrba Luděk22
Ullman Miloslav40Dänner Michal22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS