Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32637:646TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
Sklenička Jan
Spurný Antonín ml.
 
 
-79-12-5 1301
2.Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
Ullman Miloslav
Líska Tomáš ml.
 
 
5108  3011
3.Bláha PetrUllman Miloslav-4-6-8  0312
4.Čejka VratislavSklenička Jan-7-10-7  0313
5.Fencl JakubLíska Tomáš ml.9-679 3123
6.Kadlec MichalSpurný Antonín ml.-4-117563233
7.Čejka VratislavUllman Miloslav11-78-1293243
8.Fencl JakubSklenička Jan9-6310 3153
9.Kadlec MichalLíska Tomáš ml.7-78-1293263
10.Bláha PetrSpurný Antonín ml.-10-799-112364
11.Fencl JakubUllman Miloslav-6-8-3  0365
12.Kadlec MichalSklenička Jan8-711-9-72366
13.Bláha RadekLíska Tomáš ml.89-87 3176
14.Čejka VratislavSpurný Antonín ml.7810  3086
15.Kadlec MichalUllman Miloslav-7119-1073296
16.Bláha RadekSklenička Jan-7-8-4  0397
17.Čejka VratislavLíska Tomáš ml.376  30107
18.Fencl JakubSpurný Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Petr02Ullman Miloslav22
Čejka Vratislav31Sklenička Jan31
Fencl Jakub21Líska Tomáš ml.04
Kadlec Michal31Spurný Antonín ml.12
Bláha Radek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demeter Jan
Vítů Václav
 
 
Skopec Pavel
Skopec Petr
 
 
     1301
2.Šnajdr Antonín
Boehm Přemysl
 
 
Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
     1302
3.Vítů VáclavPeterka Milan ml.     1303
4.Boehm PřemyslSkopec Pavel     1304
5.Demeter JanStein Petr     3014
6.Šnajdr AntonínSkopec Petr     3124
7.Boehm PřemyslPeterka Milan ml.     1325
8.Demeter JanSkopec Pavel     1326
9.Šnajdr AntonínStein Petr     3036
10.Vítů VáclavSkopec Petr     3046
11.Demeter JanPeterka Milan ml.     0347
12.Šnajdr AntonínSkopec Pavel     1348
13.Vítů VáclavStein Petr     3058
14.Boehm PřemyslSkopec Petr     3068
15.Šnajdr AntonínPeterka Milan ml.     0369
16.Vítů VáclavSkopec Pavel     3279
17.Boehm PřemyslStein Petr     3089
18.Demeter JanSkopec Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítů Václav31Peterka Milan ml.40
Boehm Přemysl22Skopec Pavel31
Demeter Jan13Stein Petr04
Šnajdr Antonín22Skopec Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37774:744nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Josef
Svoboda Pavel
 
 
Soukup Karel
Kadlec Daniel
 
 
-8487 3110
2.Brand Roman st.
Svoboda Petr
 
 
Štěpánek Jiří
Berky Josef
 
 
8-787 3120
3.Gabriel JosefSoukup Karel67-8-12-82321
4.Brand Roman st.Štěpánek Jiří-109-5-4 1322
5.Svoboda PavelKadlec Daniel10-11-12-9 1323
6.Svoboda PetrBerky Josef-86-118-82324
7.Brand Roman st.Soukup Karel-71497 3134
8.Svoboda PavelŠtěpánek Jiří-8-25-10 1335
9.Svoboda PetrKadlec Daniel1414-612 3145
10.Gabriel JosefBerky Josef-5-1267-92346
11.Svoboda PavelSoukup Karel-8-87583256
12.Svoboda PetrŠtěpánek Jiří-96-5-10 1357
13.Gabriel JosefKadlec Daniel8-9-11363267
14.Brand Roman st.Berky Josef61110  3077
15.Svoboda PetrSoukup Karel-79106 3187
16.Gabriel JosefŠtěpánek Jiří-1110-12-7 1388
17.Brand Roman st.Kadlec Daniel3-7-94-92389
18.Svoboda PavelBerky Josef89-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Josef13Soukup Karel13
Brand Roman st.22Štěpánek Jiří40
Svoboda Pavel22Kadlec Daniel22
Svoboda Petr22Berky Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32589:597KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Černý Tomáš
Štika Jiří
 
 
947  3010
2.Kotrba Luděk
Dänner Michal
 
 
Stehlík Petr
Chalupa Radek
 
 
-2-2-9  0311
3.Jelínek ŠimonStehlík Petr-9-8-3  0312
4.Dänner MichalŠtika Jiří-8-84-7 1313
5.Kotrba LuděkChalupa Radek7-97-1263223
6.Malý MichalČerný Tomáš-565-463233
7.Dänner MichalStehlík Petr-8-4-8  0334
8.Kotrba LuděkŠtika Jiří1012-99 3144
9.Malý MichalChalupa Radek8-68-643254
10.Jelínek ŠimonČerný Tomáš5-6-8-7 1355
11.Kotrba LuděkStehlík Petr-5-4-9  0356
12.Malý MichalŠtika Jiří-848-6-72357
13.Jelínek ŠimonChalupa Radek-7-46893267
14.Dänner MichalČerný Tomáš769  3077
15.Malý MichalStehlík Petr-7957 3187
16.Jelínek ŠimonŠtika Jiří8134  3097
17.Dänner MichalChalupa Radek9-285 31107
18.Kotrba LuděkČerný Tomáš410-6  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Šimon22Stehlík Petr31
Dänner Michal22Štika Jiří22
Kotrba Luděk21Chalupa Radek04
Malý Michal31Černý Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23537:487SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
Pašek Lukáš
Krejčí Ladislav
 
 
-9468 3110
2.Srp Pavel
Záruba David
 
 
Průša Vojtěch
Pavlica Jan
 
 
-9-11-6  0311
3.Záruba DavidPrůša Vojtěch-7-6-7  0312
4.Vondráček FilipKrejčí Ladislav109-87 3122
5.Hejč Antonín st.Pavlica Jan1044  3032
6.Srp PavelPašek Lukáš524  3042
7.Vondráček FilipPrůša Vojtěch11-1183 3152
8.Hejč Antonín st.Krejčí Ladislav94-911 3162
9.Srp PavelPavlica Jan-7-89853272
10.Záruba DavidPašek Lukáš-8567 3182
11.Hejč Antonín st.Průša Vojtěch7-7-4-6 1383
12.Srp PavelKrejčí Ladislav-1-13-8  0384
13.Záruba DavidPavlica Jan-597-3-112385
14.Vondráček FilipPašek Lukáš556  3095
15.Srp PavelPrůša Vojtěch89-49 31105
16.Záruba DavidKrejčí Ladislav7    10  
17.Vondráček FilipPavlica Jan         
18.Hejč Antonín st.Pašek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záruba David12Průša Vojtěch22
Vondráček Filip30Krejčí Ladislav12
Hejč Antonín st.21Pavlica Jan12
Srp Pavel31Pašek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29669:596SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
Hofmann Martin ml.
Hofmann Martin st.
 
 
-8-95-4 1301
2.Skružný Vratislav
Mandík Ladislav
 
 
Nemazal Zdeněk
Vaník Jiří ml.
 
 
934  3011
3.Žielinský TomášHofmann Martin ml.-8-846-112312
4.Skružný VratislavVaník Jiří ml.-7-93-7 1313
5.Mandík LadislavHofmann Martin st.98-8-973223
6.Lipiner PetrNemazal Zdeněk855  3033
7.Skružný VratislavHofmann Martin ml.-9998 3143
8.Mandík LadislavVaník Jiří ml.5-4-1310-52344
9.Lipiner PetrHofmann Martin st.2-87-793254
10.Žielinský TomášNemazal Zdeněk-8285 3164
11.Mandík LadislavHofmann Martin ml.-8-911-7 1365
12.Lipiner PetrVaník Jiří ml.-5-10-9  0366
13.Žielinský TomášHofmann Martin st.7511  3076
14.Skružný VratislavNemazal Zdeněk71011  3086
15.Lipiner PetrHofmann Martin ml.-729-6153296
16.Žielinský TomášVaník Jiří ml.3-8-97-42397
17.Skružný VratislavHofmann Martin st.5116  30107
18.Mandík LadislavNemazal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žielinský Tomáš22Hofmann Martin ml.22
Skružný Vratislav31Vaník Jiří ml.40
Mandík Ladislav12Hofmann Martin st.04
Lipiner Petr31Nemazal Zdeněk03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline