Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:33319:467TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Čejka Vratislav
Bláha Radek
 
 
WO    0301
2.Skružný Vratislav
Mandík Ladislav
 
 
Fencl Jakub
Bláha Petr
 
 
410-66 3111
3.Skružný VratislavFencl Jakub-12-7-6  0312
4.Lipiner PetrBláha Radek-856-7-82313
5.Mandík LadislavBláha Petr10-398 3123
6.Čejka VratislavWO    0324
7.Lipiner PetrFencl Jakub663  3034
8.Mandík LadislavBláha Radek4-7-8-5 1335
9.Bláha PetrWO    0336
10.Skružný VratislavČejka Vratislav-10-4-7  0337
11.Mandík LadislavFencl JakubWO    3047
12.Bláha RadekWO    0348
13.Skružný VratislavBláha Petr6-469 3158
14.Lipiner PetrČejka Vratislav-1-5-11  0359
15.Fencl JakubWO    03510
16.Skružný VratislavBláha Radek         
17.Lipiner PetrBláha Petr         
18.Mandík LadislavČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skružný Vratislav12Fencl Jakub11
Lipiner Petr12Bláha Radek20
Mandík Ladislav11Bláha Petr02
   Čejka Vratislav20
WO15WO51
Hráč Jakub FENCL - odstoupení z důvodu zranění zad.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12455:375SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
Ajdini Tereza
Šnajdr Antonín
 
 
449  3010
2.Bencs Ladislav
Záruba David
 
 
Boehm Přemysl
Mach Dalibor
 
 
12512  3020
3.Vondráček FilipAjdini Tereza137-97 3130
4.Bencs LadislavŠnajdr Antonín-4466 3140
5.Schmoranz PavelBoehm Přemysl-8-8-6  0341
6.Záruba DavidMach Dalibor910-138 3151
7.Bencs LadislavAjdini Tereza863  3061
8.Schmoranz PavelŠnajdr Antonín877  3071
9.Záruba DavidBoehm Přemysl-98-10-6 1372
10.Vondráček FilipMach Dalibor9108  3082
11.Schmoranz PavelAjdini Tereza7-6-5-7 1383
12.Záruba DavidŠnajdr Antonín768  3093
13.Vondráček FilipBoehm Přemysl857  30103
14.Bencs LadislavMach Dalibor79   20  
15.Záruba DavidAjdini Tereza         
16.Vondráček FilipŠnajdr Antonín         
17.Bencs LadislavBoehm Přemysl         
18.Schmoranz PavelMach Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondráček Filip30Ajdini Tereza12
Bencs Ladislav20Šnajdr Antonín03
Schmoranz Pavel12Boehm Přemysl21
Záruba David21Mach Dalibor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10428:294TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Gabriel Josef
Stareček Martin
 
 
826  3010
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Ferraj Miroslav
Lazar Martin
 
 
-5-115-8 1311
3.Gono MilanFerraj Miroslav3-945 3121
4.Vukliševič Zdeněk st.Lazar Martin-7-97-6 1322
5.Görner DarinStareček Martin566  3032
6.Držálek JanGabriel Josef566  3042
7.Vukliševič Zdeněk st.Ferraj Miroslav936  3052
8.Görner DarinLazar Martin-64-6763262
9.Držálek JanStareček Martin5310  3072
10.Gono MilanGabriel Josef-6258 3182
11.Görner DarinFerraj Miroslav278  3092
12.Držálek JanLazar Martin1175  30102
13.Gono MilanStareček Martin911   20  
14.Vukliševič Zdeněk st.Gabriel Josef         
15.Držálek JanFerraj Miroslav         
16.Gono MilanLazar Martin         
17.Vukliševič Zdeněk st.Stareček Martin         
18.Görner DarinGabriel Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gono Milan20Ferraj Miroslav03
Vukliševič Zdeněk st.11Lazar Martin12
Görner Darin30Stareček Martin02
Držálek Jan30Gabriel Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38680:711nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Pavel
Baláž Josef
 
 
Jelínek Šimon
Malý Michal
 
 
7-8-119123210
2.Verner David
Pešula Tomáš
 
 
Kotrba Luděk
Dänner Michal
 
 
-5-75693220
3.Verner DavidMalý Michal-107-6-9 1321
4.Baláž JosefJelínek Šimon-85-8-7 1322
5.Pešula TomášDänner Michal10-511-993232
6.Fencl PavelKotrba Luděk459  3042
7.Baláž JosefMalý Michal-9-108-8 1343
8.Pešula TomášJelínek Šimon-69-7-7 1344
9.Fencl PavelDänner Michal-5997 3154
10.Verner DavidKotrba Luděk-98109 3164
11.Pešula TomášMalý Michal-9-5-8  0365
12.Fencl PavelJelínek Šimon959  3075
13.Verner DavidDänner Michal8-9-10-8 1376
14.Baláž JosefKotrba Luděk-4-3-2  0377
15.Fencl PavelMalý Michal86-13-1293287
16.Verner DavidJelínek Šimon-99-78-82388
17.Baláž JosefDänner Michal-7897 3198
18.Pešula TomášKotrba Luděk-8-49-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Verner David13Malý Michal31
Baláž Josef13Jelínek Šimon31
Pešula Tomáš13Dänner Michal13
Fencl Pavel40Kotrba Luděk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37654:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Tomáš
Štika Jiří st.
 
 
Cinibulk Miloš
Červenka Marek
 
 
810-81 3110
2.Chalupa Radek
Stehlík Petr
 
 
Líska Tomáš ml.
Ullman Miloslav
 
 
11-8-66-72311
3.Černý TomášČervenka Marek-7-698-62312
4.Chalupa RadekLíska Tomáš ml.1238  3022
5.Štika Jiří st.Cinibulk Miloš6-11104 3132
6.Stehlík PetrUllman Miloslav-8-89-6 1333
7.Chalupa RadekČervenka Marek688  3043
8.Štika Jiří st.Líska Tomáš ml.-5-68833253
9.Stehlík PetrCinibulk Miloš-11999 3163
10.Černý TomášUllman Miloslav-2107-353273
11.Štika Jiří st.Červenka Marek-5910-9-92374
12.Stehlík PetrLíska Tomáš ml.7-5-5-11 1375
13.Černý TomášCinibulk Miloš11-5-7883285
14.Chalupa RadekUllman Miloslav4-3-9-9 1386
15.Stehlík PetrČervenka Marek-118117 3196
16.Černý TomášLíska Tomáš ml.-6-4-8  0397
17.Chalupa RadekCinibulk Miloš-8-3-4  0398
18.Štika Jiří st.Ullman Miloslav-5-8-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Tomáš22Červenka Marek22
Chalupa Radek22Líska Tomáš ml.22
Štika Jiří st.22Cinibulk Miloš13
Stehlík Petr22Ullman Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:30411:481ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
-2-8-9  0301
2.Štěpánek Jiří
Kadlec Daniel
 
 
Kopecký Filip
Stein Petr
 
 
-8108-10-82302
3.Soukup KarelSteif Richard10914  3012
4.Štěpánek JiříPeterka Milan ml.-8-969-72313
5.Kadlec DanielKopecký Filip-7-4-5  0314
6.Sýkora MartinStein Petr917  3024
7.Štěpánek JiříSteif Richard-4-3-9  0325
8.Kadlec DanielPeterka Milan ml.-7-8-9  0326
9.Sýkora MartinKopecký Filip-511-711-102327
10.Soukup KarelStein Petr1295  3037
11.Kadlec DanielSteif Richard-5-4-8  0338
12.Sýkora MartinPeterka Milan ml.75-2-5-92339
13.Soukup KarelKopecký Filip-6-11-13  03310
14.Štěpánek JiříStein Petr         
15.Sýkora MartinSteif Richard         
16.Soukup KarelPeterka Milan ml.         
17.Štěpánek JiříKopecký Filip         
18.Kadlec DanielStein Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Karel21Steif Richard21
Štěpánek Jiří02Peterka Milan ml.30
Kadlec Daniel03Kopecký Filip30
Sýkora Martin12Stein Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS