Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Stareček Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24613:522TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Martin
Gabriel Josef
 
 
Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
-8-4-9  0301
2.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Bláha Radek
Bláha Petr
 
 
-96-9893211
3.Bareš Jaroslav ml.Kadlec Michal338  3021
4.Ferraj MiroslavČejka Vratislav987  3031
5.Gabriel JosefBláha Petr-278-11-62332
6.Lazar MartinBláha Radek87-108 3142
7.Ferraj MiroslavKadlec Michal355  3052
8.Gabriel JosefČejka Vratislav6-7-7-6 1353
9.Lazar MartinBláha Petr-9564 3163
10.Bareš Jaroslav ml.Bláha Radek6310  3073
11.Gabriel JosefKadlec Michal-3-9-10  0374
12.Lazar MartinČejka Vratislav-867-11-112375
13.Bareš Jaroslav ml.Bláha Petr-8969 3185
14.Ferraj MiroslavBláha Radek641  3095
15.Lazar MartinKadlec Michal-892-9-112396
16.Bareš Jaroslav ml.Čejka Vratislav-981316 31106
17.Ferraj MiroslavBláha Petr-1068  21  
18.Gabriel JosefBláha Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bareš Jaroslav ml.40Kadlec Michal22
Ferraj Miroslav30Čejka Vratislav22
Gabriel Josef03Bláha Petr12
Lazar Martin22Bláha Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18539:453KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Bayer Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
-98-97-92301
2.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Vlasák Radek
Ajdini Tereza
 
 
7117  3011
3.Kotrba LuděkVlasák Radek5107  3021
4.Dänner MichalAjdini Tereza1179  3031
5.Malý MichalBayer Jiří8-3-38-102332
6.Jelínek ŠimonŠnajdr Antonín8-6-7-3 1333
7.Dänner MichalVlasák Radek8-11-8-8 1334
8.Malý MichalAjdini Tereza11-851 3144
9.Jelínek ŠimonBayer Jiří96-3-1193254
10.Kotrba LuděkŠnajdr Antonín466  3064
11.Malý MichalVlasák Radek866  3074
12.Jelínek ŠimonAjdini Tereza-11593 3184
13.Kotrba LuděkBayer Jiří635  3094
14.Dänner MichalŠnajdr Antonín79-8-9332104
15.Jelínek ŠimonVlasák Radek79-10  21  
16.Kotrba LuděkAjdini Tereza         
17.Dänner MichalBayer Jiří         
18.Malý MichalŠnajdr Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Luděk30Vlasák Radek12
Dänner Michal21Ajdini Tereza03
Malý Michal21Bayer Jiří12
Jelínek Šimon21Šnajdr Antonín12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Navarová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:26601:531SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
9-1378 3110
2.Čáp Milan
Kadlec Daniel
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
-6-69-6 1311
3.Čáp MilanHejč Antonín st.11-8-6-8 1312
4.Kadlec DanielVondráček Filip8-8-7783222
5.Soukup KarelSchmoranz Pavel544  3032
6.Sýkora MartinZáruba David895  3042
7.Kadlec DanielHejč Antonín st.-8-14-5  0343
8.Soukup KarelVondráček Filip-106-7-9 1344
9.Sýkora MartinSchmoranz Pavel654  3054
10.Čáp MilanZáruba David-87-7-9 1355
11.Soukup KarelHejč Antonín st.483  3065
12.Sýkora MartinVondráček Filip8-5136 3175
13.Čáp MilanSchmoranz Pavel3-7-4-8 1376
14.Kadlec DanielZáruba David-13569 3186
15.Sýkora MartinHejč Antonín st.575  3096
16.Čáp MilanVondráček Filip-7-8-9  0397
17.Kadlec DanielSchmoranz Pavel3133  30107
18.Soukup KarelZáruba David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Milan04Hejč Antonín st.22
Kadlec Daniel31Vondráček Filip22
Soukup Karel21Schmoranz Pavel13
Sýkora Martin40Záruba David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28625:579SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Chalupa Radek
 
 
Rovner Antonín
Žielinský Tomáš
 
 
3-97-9-82301
2.Černý Tomáš
Štika Jiří
 
 
Lipiner Petr
Faltys Zdeněk st.
 
 
6108  3011
3.Černý TomášRovner Antonín-6-9-3  0312
4.Chalupa RadekŽielinský Tomáš-68-9-7 1313
5.Štika JiříLipiner Petr513-64 3123
6.Stehlík PetrFaltys Zdeněk st.1188  3033
7.Chalupa RadekRovner Antonín-710-9-8 1334
8.Štika JiříŽielinský Tomáš1084  3044
9.Stehlík PetrLipiner Petr10106  3054
10.Černý TomášFaltys Zdeněk st.454  3064
11.Štika JiříRovner Antonín-87-7-6 1365
12.Stehlík PetrŽielinský Tomáš-10-8-1  0366
13.Černý TomášLipiner Petr-10-364-72367
14.Chalupa RadekFaltys Zdeněk st.1155  3077
15.Stehlík PetrRovner Antonín-85-8-3 1378
16.Černý Tomᚎielinský Tomáš10-4-67113288
17.Chalupa RadekLipiner Petr6115  3098
18.Štika JiříFaltys Zdeněk st.64-44 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Tomáš22Rovner Antonín40
Chalupa Radek22Žielinský Tomáš22
Štika Jiří31Lipiner Petr13
Stehlík Petr22Faltys Zdeněk st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20539:506TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Veselý Petr
Pavlica Jan
 
 
10108  3010
2.Baláž Josef
Pešula Tomáš
 
 
Krejčí Ladislav
Valach Josef
 
 
1099  3020
3.Fencl PavelVeselý Petr9-8810 3130
4.Pešula TomášKrejčí Ladislav105-8-6-62331
5.Baláž JosefPavlica Jan-574-2-102332
6.Reichl Jaroslav ml.Valach Josef989  3042
7.Pešula TomášVeselý Petr-8-6-6  0343
8.Baláž JosefKrejčí Ladislav-9-891073253
9.Reichl Jaroslav ml.Pavlica Jan9-7-7-4 1354
10.Fencl PavelValach Josef857  3064
11.Baláž JosefVeselý Petr-8-7-14  0365
12.Reichl Jaroslav ml.Krejčí Ladislav1189  3075
13.Fencl PavelPavlica Jan752  3085
14.Pešula TomášValach Josef897  3095
15.Reichl Jaroslav ml.Veselý Petr-86-810832105
16.Fencl PavelKrejčí Ladislav6    10  
17.Pešula TomášPavlica Jan         
18.Baláž JosefValach Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Pavel30Veselý Petr22
Pešula Tomáš12Krejčí Ladislav12
Baláž Josef12Pavlica Jan21
Reichl Jaroslav ml.31Valach Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Hofmann Martin st.
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Nemazal Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37634:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-8-9-5  0301
2.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
-9-981153211
3.Hofmann Martin ml.Držálek Jan-81658 3121
4.Vykouk JaromírGörner Darin7-59-8-32322
5.Vaník Jiří ml.Gono Milan-39-912-82323
6.Městka PetrVukliševič Zdeněk st.-8-108-8 1324
7.Vykouk JaromírDržálek Jan-8-6-5  0325
8.Vaník Jiří ml.Görner Darin99-710 3135
9.Městka PetrGono Milan-58-7-5 1336
10.Hofmann Martin ml.Vukliševič Zdeněk st.968  3046
11.Vaník Jiří ml.Držálek Jan10-86-963256
12.Městka PetrGörner Darin-710511 3166
13.Hofmann Martin ml.Gono Milan987  3076
14.Vykouk JaromírVukliševič Zdeněk st.36-98 3186
15.Městka PetrDržálek Jan-3-8-7  0387
16.Hofmann Martin ml.Görner Darin6-4-51043297
17.Vykouk JaromírGono Milan-6-8-7  0398
18.Vaník Jiří ml.Vukliševič Zdeněk st.-4-10-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.40Držálek Jan22
Vykouk Jaromír13Görner Darin13
Vaník Jiří ml.22Gono Milan31
Městka Petr13Vukliševič Zdeněk st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline