Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Stareček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19529:449TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Martin
Gabriel Josef
 
 
Šnajdr Antonín
Bayer Jiří
 
 
56-9-10-92301
2.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Ajdini Tereza
Vlasák Radek
 
 
698  3011
3.Bareš Jaroslav ml.Vlasák Radek16-10810 3121
4.Ferraj MiroslavAjdini Tereza-5187 3131
5.Gabriel JosefŠnajdr Antonín-4-8-5  0332
6.Lazar MartinBayer Jiří8-9-85-102333
7.Ferraj MiroslavVlasák Radek5-578 3143
8.Stareček MartinAjdini Tereza523  3053
9.Lazar MartinŠnajdr Antonín88-67 3163
10.Bareš Jaroslav ml.Bayer Jiří-979-1633273
11.Stareček MartinVlasák Radek-4-3-7  0374
12.Lazar MartinAjdini Tereza757  3084
13.Bareš Jaroslav ml.Šnajdr Antonín-10949 3194
14.Ferraj MiroslavBayer Jiří298  30104
15.Lazar MartinVlasák Radek         
16.Bareš Jaroslav ml.Ajdini Tereza         
17.Ferraj MiroslavŠnajdr Antonín         
18.Stareček MartinBayer Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bareš Jaroslav ml.30Vlasák Radek12
Ferraj Miroslav30Ajdini Tereza03
Gabriel Josef01Šnajdr Antonín12
Lazar Martin21Bayer Jiří12
Stareček Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33728:663KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Čejka Vratislav
Bláha Radek
 
 
67-4-793210
2.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Jankovič Štěpán
Bláha Petr
 
 
-12-114-4 1311
3.Kotrba LuděkČejka Vratislav-10-595-42312
4.Dänner MichalBláha Petr-6666 3122
5.Jelínek ŠimonJankovič Štěpán562  3032
6.Malý MichalBláha Radek9-108-6-92333
7.Dänner MichalČejka Vratislav8-127-9-72334
8.Jelínek ŠimonBláha Petr14-95-8-92335
9.Malý MichalJankovič Štěpán10610  3045
10.Kotrba LuděkBláha Radek-2-917-52346
11.Jelínek ŠimonČejka Vratislav7-856 3156
12.Malý MichalBláha Petr3-8-5683266
13.Kotrba LuděkJankovič Štěpán-9628 3176
14.Dänner MichalBláha Radek-9-1012-7 1377
15.Malý MichalČejka Vratislav-7-8-7  0378
16.Kotrba LuděkBláha Petr106-114 3188
17.Dänner MichalJankovič Štěpán10109  3098
18.Jelínek ŠimonBláha Radek6-667 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Luděk22Čejka Vratislav31
Dänner Michal22Bláha Petr13
Jelínek Šimon31Jankovič Štěpán04
Malý Michal22Bláha Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38585:615SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sander Miroslav
Kadlec Daniel
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
-58-9-9 1301
2.Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
Lukaščuk Miroslav
Rovner Antonín
 
 
-9-97673211
3.Kadlec DanielRovner Antonín-79-37-72312
4.Sander MiroslavLukaščuk Miroslav9-13-88-72313
5.Soukup KarelŽielinský Tomáš-7-6-5  0314
6.Sýkora MartinLipiner Petr-13565 3124
7.Sander MiroslavRovner Antonín-3-6-11  0325
8.Soukup KarelLukaščuk Miroslav-11239 3135
9.Sýkora MartinŽielinský Tomáš-7-8-7  0336
10.Kadlec DanielLipiner Petr-8748 3146
11.Soukup KarelRovner Antonín-6-6-4  0347
12.Sýkora MartinLukaščuk Miroslav68-88 3157
13.Kadlec DanielŽielinský Tomáš-9-84-8 1358
14.Sander MiroslavLipiner Petr-5-10-4  0359
15.Sýkora MartinRovner Antonín-81-71083269
16.Kadlec DanielLukaščuk Miroslav7109  3079
17.Sander MiroslavŽielinský Tomáš3-2-6-6 13710
18.Soukup KarelLipiner Petr454  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Daniel22Rovner Antonín31
Sander Miroslav04Lukaščuk Miroslav13
Soukup Karel12Žielinský Tomáš40
Sýkora Martin31Lipiner Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:19490:444SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Chalupa Radek
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
-12899 3110
2.Černý Tomáš
Štika Jiří
 
 
Bencs Ladislav
Schmoranz Pavel
 
 
9-97-833220
3.Černý TomášHejč Antonín st.-3-8-9  0321
4.Štika JiříVondráček Filip7-64-1053231
5.Chalupa RadekBencs Ladislav89-6-5-42332
6.Stehlík PetrSchmoranz Pavel11-775 3142
7.Štika JiříHejč Antonín st.-389-573252
8.Chalupa RadekVondráček Filip-61056 3162
9.Stehlík PetrBencs Ladislav-12498 3172
10.Černý TomášSchmoranz Pavel1035  3082
11.Chalupa RadekHejč Antonín st.8-73-393292
12.Stehlík PetrVondráček Filip7-1168 31102
13.Černý TomášBencs Ladislav         
14.Štika JiříSchmoranz Pavel         
15.Stehlík PetrHejč Antonín st.         
16.Černý TomášVondráček Filip         
17.Štika JiříBencs Ladislav         
18.Chalupa RadekSchmoranz Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Tomáš11Hejč Antonín st.12
Štika Jiří20Vondráček Filip03
Chalupa Radek21Bencs Ladislav11
Stehlík Petr30Schmoranz Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37548:609KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
-2-12-7  0301
2.Baláž Josef
Pešula Tomáš
 
 
Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
-5-3-5  0302
3.Fencl PavelHofmann Martin ml.6-6-6-10 1303
4.Beckert ZdeněkMěstka Petr-5-67-5 1304
5.Baláž JosefVykouk Jaromír6-4-47103214
6.Reichl Jaroslav ml.Hofmann Martin st.9187  3024
7.Beckert ZdeněkHofmann Martin ml.-6-8-5  0325
8.Baláž JosefMěstka Petr-710-10-6 1326
9.Reichl Jaroslav ml.Vykouk Jaromír67-109 3136
10.Fencl PavelHofmann Martin st.389  3046
11.Baláž JosefHofmann Martin ml.-8-6-9  0347
12.Reichl Jaroslav ml.Městka Petr-5-8-8  0348
13.Fencl PavelVykouk Jaromír7-89-983258
14.Pešula TomášHofmann Martin st.9-78-983268
15.Reichl Jaroslav ml.Hofmann Martin ml.-81-7-8 1369
16.Fencl PavelMěstka Petr4108  3079
17.Pešula TomášVykouk Jaromír-9-10-10  03710
18.Baláž JosefHofmann Martin st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fencl Pavel31Hofmann Martin ml.40
Beckert Zdeněk02Městka Petr31
Baláž Josef12Vykouk Jaromír13
Reichl Jaroslav ml.22Hofmann Martin st.03
Pešula Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
     3210
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Pavlica Jan
Fürst Jan
 
 
     3120
3.Görner DarinVeselý Petr     3130
4.Gono MilanKrejčí Ladislav     2331
5.Vukliševič Zdeněk st.Pavlica Jan     3041
6.Držálek JanFürst Jan     3051
7.Gono MilanVeselý Petr     3161
8.Vukliševič Zdeněk st.Krejčí Ladislav     1362
9.Držálek JanPavlica Jan     3072
10.Görner DarinFürst Jan     3282
11.Vukliševič Zdeněk st.Veselý Petr     1383
12.Držálek JanKrejčí Ladislav     3093
13.Görner DarinPavlica Jan     31103
14.Gono MilanFürst Jan         
15.Držálek JanVeselý Petr         
16.Görner DarinKrejčí Ladislav         
17.Gono MilanPavlica Jan         
18.Vukliševič Zdeněk st.Fürst Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Görner Darin30Veselý Petr12
Gono Milan11Krejčí Ladislav21
Vukliševič Zdeněk st.12Pavlica Jan03
Držálek Jan30Fürst Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline