Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Červenka Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Sklenička Jan ml.
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36636:624TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spurný Antonín ml.
Líska Tomáš ml.
 
 
Bláha Radek
Cimerman Ladislav
 
 
-8-79-5 1301
2.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Kadlec Michal
Čejka Vratislav
 
 
658  3011
3.Ullman MiloslavKadlec Michal338  3021
4.Spurný Antonín ml.Bláha Radek-877-763231
5.Líska Tomáš ml.Čejka Vratislav-6-7-5  0332
6.Cinibulk MilošCimerman Ladislav89-75 3142
7.Spurný Antonín ml.Kadlec Michal10-10-77-52343
8.Líska Tomáš ml.Bláha Radek-95-59-92344
9.Cinibulk MilošČejka Vratislav-6-13-13  0345
10.Ullman MiloslavCimerman Ladislav755  3055
11.Líska Tomáš ml.Kadlec Michal-8-789-102356
12.Cinibulk MilošBláha Radek-6-9-9  0357
13.Ullman MiloslavČejka Vratislav-7762 3167
14.Spurný Antonín ml.Cimerman Ladislav-7-6-6  0368
15.Cinibulk MilošKadlec Michal-74-4593278
16.Ullman MiloslavBláha Radek674  3088
17.Spurný Antonín ml.Čejka Vratislav10-8-7-6 1389
18.Líska Tomáš ml.Cimerman Ladislav8-8-9-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ullman Miloslav40Kadlec Michal22
Spurný Antonín ml.13Bláha Radek22
Líska Tomáš ml.04Čejka Vratislav31
Cinibulk Miloš22Cimerman Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Peterka Milan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
     3010
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Vítů Václav
 
 
WO    3020
3.Peterka Milan ml.Vlasák Radek     3030
4.Skopec PavelFrič Lukáš     3240
5.Stein PetrWO    3050
6.Steif RichardVítů Václav     3060
7.Skopec PavelVlasák Radek     2361
8.Stein PetrFrič Lukáš     3071
9.Steif RichardWO    3081
10.Peterka Milan ml.Vítů Václav     3191
11.Stein PetrVlasák Radek     0392
12.Steif RichardFrič Lukáš     30102
13.Peterka Milan ml.         
14.Skopec PavelVítů Václav         
15.Steif RichardVlasák Radek         
16.Peterka Milan ml.Frič Lukáš         
17.Skopec Pavel         
18.Stein PetrVítů Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Peterka Milan ml.20Vlasák Radek21
Skopec Pavel11Frič Lukáš03
Stein Petr11Vítů Václav02
Steif Richard20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Navarová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31441:494TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berky Josef
Štěpánek Jiří
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Gabriel Josef
 
 
-98-10-7 1301
2.Soukup Karel
Kadlec Daniel
 
 
Ferraj Miroslav
Lazar Martin
 
 
8-7-8-10 1302
3.Štěpánek JiříFerraj Miroslav-8-9-9  0303
4.Berky JosefLazar Martin-8-6-14  0304
5.Kadlec DanielBareš Jaroslav ml.-89-12-5 1305
6.Soukup KarelGabriel Josef789  3015
7.Berky JosefFerraj Miroslav-3-7-6  0316
8.Kadlec DanielLazar Martin8-8-9-8 1317
9.Soukup KarelBareš Jaroslav ml.-47-87-92318
10.Štěpánek JiříGabriel Josef797  3028
11.Kadlec DanielFerraj Miroslav-8-1312-5 1329
12.Soukup KarelLazar Martin-87126 3139
13.Štěpánek JiříBareš Jaroslav ml.-9-116-2 13310
14.Berky JosefGabriel Josef-7-58-10 13  
15.Soukup KarelFerraj Miroslav         
16.Štěpánek JiříLazar Martin         
17.Berky JosefBareš Jaroslav ml.         
18.Kadlec DanielGabriel Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpánek Jiří12Ferraj Miroslav30
Berky Josef02Lazar Martin21
Kadlec Daniel03Bareš Jaroslav ml.30
Soukup Karel21Gabriel Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27583:586SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Radek
Stehlík Petr
 
 
Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
119-6-8-52301
2.Černý Tomáš
Štika Jiří st.
 
 
Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
-9-3-3  0302
3.Černý TomášMalý Michal-3-5-8  0303
4.Chalupa RadekDänner Michal-56-2-7 1304
5.Štika Jiří st.Jelínek Šimon598  3014
6.Stehlík PetrKotrba Luděk-95116 3124
7.Chalupa RadekMalý Michal-6-769-82325
8.Štika Jiří st.Dänner Michal789  3035
9.Stehlík PetrJelínek Šimon1096  3045
10.Černý TomášKotrba Luděk-7116-3-92346
11.Štika Jiří st.Malý Michal8-597 3156
12.Stehlík PetrDänner Michal7-978 3166
13.Černý TomášJelínek Šimon77-38 3176
14.Chalupa RadekKotrba Luděk-658-863286
15.Stehlík PetrMalý Michal-697-7123296
16.Černý TomášDänner Michal6-7116 31106
17.Chalupa RadekJelínek Šimon         
18.Štika Jiří st.Kotrba Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Tomáš22Malý Michal22
Chalupa Radek12Dänner Michal13
Štika Jiří st.30Jelínek Šimon03
Stehlík Petr40Kotrba Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Vítová Drahomíra
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37 SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
     3110
2.Pavlica Jan
Fürst Jan
 
 
Bencs Ladislav
Voda Milan
 
 
     0311
3.Průša VojtěchHejč Antonín st.     0312
4.Pavlica JanVondráček Filip     0313
5.Veselý PetrBencs Ladislav     3223
6.Krejčí LadislavVoda Milan     3033
7.Pavlica JanHejč Antonín st.     0334
8.Veselý PetrVondráček Filip     3044
9.Krejčí LadislavBencs Ladislav     3154
10.Průša VojtěchVoda Milan     2355
11.Veselý PetrHejč Antonín st.     0356
12.Krejčí LadislavVondráček Filip     1357
13.Průša VojtěchBencs Ladislav     1358
14.Fürst JanVoda Milan     2359
15.Krejčí LadislavHejč Antonín st.     3169
16.Průša VojtěchVondráček Filip     3279
17.Fürst JanBencs Ladislav     13710
18.Veselý PetrVoda Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Vojtěch13Hejč Antonín st.31
Pavlica Jan02Vondráček Filip22
Veselý Petr21Bencs Ladislav22
Krejčí Ladislav31Voda Milan21
Fürst Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Městka Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Hofmann Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Vykouk Jaromír
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Vaník Jiří ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36654:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
-8797 3110
2.Městka Petr
Vaník Jiří ml.
 
 
Rovner Antonín
Skružný Vratislav
 
 
53-5-4-82311
3.Hofmann Martin ml.Rovner Antonín-29-99-72312
4.Vaník Jiří ml.Skružný Vratislav1079  3022
5.Vykouk JaromírŽielinský Tomáš61-8-7-102323
6.Městka PetrLipiner Petr9-11-2873233
7.Vaník Jiří ml.Rovner Antonín-68-4-9 1334
8.Vykouk JaromírSkružný Vratislav4-12-6-5 1335
9.Městka PetrŽielinský Tomáš-31-4-10 1336
10.Hofmann Martin ml.Lipiner Petr5912  3046
11.Vykouk JaromírRovner Antonín-4-10-8  0347
12.Městka PetrSkružný Vratislav89-8-353257
13.Hofmann Martin ml.Žielinský Tomáš-8658 3167
14.Vaník Jiří ml.Lipiner Petr6-1058 3177
15.Městka PetrRovner Antonín-8-8-7  0378
16.Hofmann Martin ml.Skružný Vratislav-410-6953288
17.Vaník Jiří ml.Žielinský Tomáš-9-8-10  0389
18.Vykouk JaromírLipiner Petr10107  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.31Rovner Antonín40
Vaník Jiří ml.22Skružný Vratislav13
Vykouk Jaromír13Žielinský Tomáš31
Městka Petr22Lipiner Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS