Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Kozel Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Spurný Antonín ml.
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8385:286TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
267  3010
2.Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
Vítů Václav
Fajfr Josef
 
 
-5597 3120
3.Cinibulk MilošVlasák Radek811-88 3130
4.Líska Tomáš ml.Frič Lukáš59-55 3140
5.Brhovský VáclavFajfr Josef10-988 3150
6.Ullman MiloslavVítů Václav164  3060
7.Líska Tomáš ml.Vlasák Radek-358-773270
8.Brhovský VáclavFrič Lukáš7-958 3180
9.Ullman MiloslavFajfr Josef575  3090
10.Cinibulk MilošVítů Václav9-694 31100
11.Brhovský VáclavVlasák Radek         
12.Ullman MiloslavFrič Lukáš         
13.Cinibulk MilošFajfr Josef         
14.Líska Tomáš ml.Vítů Václav         
15.Ullman MiloslavVlasák Radek         
16.Cinibulk MilošFrič Lukáš         
17.Líska Tomáš ml.Fajfr Josef         
18.Brhovský VáclavVítů Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cinibulk Miloš20Vlasák Radek02
Líska Tomáš ml.20Frič Lukáš02
Brhovský Václav20Fajfr Josef02
Ullman Miloslav20Vítů Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Lehký Milan
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Fencl Jakub
Bláha Petr
 
 
     3010
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Bláha Radek
Čejka Vratislav
 
 
     3120
3.Peterka Milan ml.Bláha Radek     3030
4.Skopec PavelČejka Vratislav     2331
5.Stein PetrFencl Jakub     3141
6.Steif RichardBláha Petr     3051
7.Skopec PavelBláha Radek     3161
8.Stein PetrČejka Vratislav     0362
9.Steif RichardFencl Jakub     3172
10.Peterka Milan ml.Bláha Petr     3182
11.Stein PetrBláha Radek     0383
12.Steif RichardČejka Vratislav     3093
13.Peterka Milan ml.Fencl Jakub     30103
14.Skopec PavelBláha Petr         
15.Steif RichardBláha Radek         
16.Peterka Milan ml.Čejka Vratislav         
17.Skopec PavelFencl Jakub         
18.Stein PetrBláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peterka Milan ml.30Bláha Radek12
Skopec Pavel11Čejka Vratislav21
Stein Petr12Fencl Jakub03
Steif Richard30Bláha Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38622:665KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Sander Miroslav
 
 
Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
-7-5-8  0301
2.Štěpánek Jiří
Kadlec Daniel
 
 
Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
-10788 3111
3.Kadlec DanielMalý Michal-4-9-10  0312
4.Sander MiroslavDänner Michal-8-386113222
5.Štěpánek JiříJelínek Šimon9107  3032
6.Soukup KarelKotrba Luděk78-8-9-52333
7.Sander MiroslavMalý Michal-8-3-5  0334
8.Štěpánek JiříDänner Michal-8-108-8 1335
9.Soukup KarelJelínek Šimon10710  3045
10.Kadlec DanielKotrba Luděk-7-7-11  0346
11.Štěpánek JiříMalý Michal-7-14-6  0347
12.Soukup KarelDänner Michal17-879 3157
13.Kadlec DanielJelínek Šimon3-78-793267
14.Sander MiroslavKotrba Luděk-6-89-8 1368
15.Soukup KarelMalý Michal34-99 3178
16.Kadlec DanielDänner Michal-899-5-72379
17.Sander MiroslavJelínek Šimon-5538 3189
18.Štěpánek JiříKotrba Luděk-10-4-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Daniel13Malý Michal31
Sander Miroslav22Dänner Michal22
Štěpánek Jiří13Jelínek Šimon04
Soukup Karel31Kotrba Luděk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29600:553SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrivňák Petr
Štika Jiří
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Gabriel Josef
 
 
-9847 3110
2.Stehlík Petr
Chalupa Radek
 
 
Ferraj Miroslav
Lazar Martin
 
 
-1365-753220
3.Hrivňák PetrFerraj Miroslav-4-910-3 1321
4.Chalupa RadekLazar Martin-10-47-8 1322
5.Štika JiříBareš Jaroslav ml.996  3032
6.Stehlík PetrGabriel Josef325  3042
7.Chalupa RadekFerraj Miroslav-4-6-9  0343
8.Štika JiříLazar Martin78-48 3153
9.Stehlík PetrBareš Jaroslav ml.7-9-92-102354
10.Hrivňák PetrGabriel Josef757  3064
11.Štika JiříFerraj Miroslav28-89 3174
12.Stehlík PetrLazar Martin-5-3-8  0375
13.Hrivňák PetrBareš Jaroslav ml.-6-610-9 1376
14.Chalupa RadekGabriel Josef28-9-763286
15.Stehlík PetrFerraj Miroslav89-76 3196
16.Hrivňák PetrLazar Martin4-6-2-8 1397
17.Chalupa RadekBareš Jaroslav ml.496  30107
18.Štika JiříGabriel Josef7-8   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrivňák Petr13Ferraj Miroslav22
Chalupa Radek22Lazar Martin31
Štika Jiří30Bareš Jaroslav ml.22
Stehlík Petr22Gabriel Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Vítová Drahomíra
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:37 SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Žielinský Tomáš
Lukaščuk Miroslav
 
 
     3110
2.Pavlica Jan
Průša Vojtěch
 
 
Skružný Vratislav
Rovner Antonín
 
 
     3020
3.Průša VojtěchRovner Antonín     0321
4.Pavlica JanSkružný Vratislav     2322
5.Veselý PetrLukaščuk Miroslav     1323
6.Krejčí LadislavŽielinský Tomáš     2324
7.Pavlica JanRovner Antonín     2325
8.Veselý PetrSkružný Vratislav     3235
9.Krejčí LadislavLukaščuk Miroslav     3145
10.Průša VojtěchŽielinský Tomáš     2346
11.Veselý PetrRovner Antonín     2347
12.Krejčí LadislavSkružný Vratislav     3157
13.Průša VojtěchLukaščuk Miroslav     3067
14.Pavlica JanŽielinský Tomáš     1368
15.Krejčí LadislavRovner Antonín     2369
16.Průša VojtěchSkružný Vratislav     3279
17.Pavlica JanLukaščuk Miroslav     3089
18.Veselý PetrŽielinský Tomáš     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Vojtěch22Rovner Antonín40
Pavlica Jan13Skružný Vratislav13
Veselý Petr13Lukaščuk Miroslav13
Krejčí Ladislav22Žielinský Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Nemazal Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Vykouk Jaromír
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Městka Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:35554:597SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Bencs Ladislav
Záruba David
 
 
-89-131093210
2.Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
128-6-4-62311
3.Hofmann Martin ml.Hejč Antonín st.2-8-410-92312
4.Dvořák MichalVondráček Filip-5-6-9  0313
5.Vaník Jiří ml.Bencs Ladislav139-9-3-62314
6.Městka PetrZáruba David76-66 3124
7.Dvořák MichalHejč Antonín st.-4-6-14  0325
8.Vaník Jiří ml.Vondráček Filip3-911-13-112326
9.Městka PetrBencs Ladislav-7-7-3  0327
10.Hofmann Martin ml.Záruba David1085  3037
11.Vykouk JaromírHejč Antonín st.-99-107-72338
12.Městka PetrVondráček Filip8-11-7-4 1339
13.Hofmann Martin ml.Bencs Ladislav-586-1043249
14.Dvořák MichalZáruba David3-98-8-1123410
15.Městka PetrHejč Antonín st.         
16.Hofmann Martin ml.Vondráček Filip         
17.Dvořák MichalBencs Ladislav         
18.Vykouk JaromírZáruba David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.21Hejč Antonín st.30
Dvořák Michal03Vondráček Filip30
Vaník Jiří ml.02Bencs Ladislav21
Městka Petr12Záruba David12
Vykouk Jaromír01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline