Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32691:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ferraj Miroslav
Stareček Martin
 
 
Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
965  3010
2.Bareš Jaroslav ml.
Lazar Martin
 
 
Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
-6675 3120
3.Ferraj MiroslavMalý Michal910-9-3-82321
4.Lazar MartinDänner Michal-9359 3131
5.Bareš Jaroslav ml.Jelínek Šimon4-88-10113241
6.Stareček MartinKotrba Luděk-8-7-6  0342
7.Lazar MartinMalý Michal5-5-9-9 1343
8.Bareš Jaroslav ml.Dänner Michal9312  3053
9.Stareček MartinJelínek Šimon-6-79-11 1354
10.Ferraj MiroslavKotrba Luděk810-5-10-122355
11.Bareš Jaroslav ml.Malý Michal9-1225 3165
12.Stareček MartinDänner Michal11-87-9-82366
13.Ferraj MiroslavJelínek Šimon11-87-9-82367
14.Lazar MartinKotrba Luděk3-11-7-7 1368
15.Stareček MartinMalý Michal-6-7-9  0369
16.Ferraj MiroslavDänner Michal1098  3079
17.Lazar MartinJelínek Šimon8129  3089
18.Bareš Jaroslav ml.Kotrba Luděk1099  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ferraj Miroslav13Malý Michal31
Lazar Martin22Dänner Michal13
Bareš Jaroslav ml.40Jelínek Šimon22
Stareček Martin04Kotrba Luděk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Sedláček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Sklenička Jan ml.
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:31568:559ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš ml.
Spurný Antonín ml.
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
-7-8-8  0301
2.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Stein Petr
Skopec Pavel
 
 
563  3011
3.Cinibulk MilošPeterka Milan ml.-9-4-4  0312
4.Spurný Antonín ml.Steif Richard-959-7-82313
5.Líska Tomáš ml.Skopec Pavel8119  3023
6.Ullman MiloslavStein Petr536  3033
7.Spurný Antonín ml.Peterka Milan ml.-6-714-7 1334
8.Líska Tomáš ml.Steif Richard6-45-7-72335
9.Ullman MiloslavSkopec Pavel979  3045
10.Cinibulk MilošStein Petr746  3055
11.Líska Tomáš ml.Peterka Milan ml.-7-88-5 1356
12.Ullman MiloslavSteif Richard48-8-8-112357
13.Cinibulk MilošSkopec Pavel683  3067
14.Spurný Antonín ml.Stein Petr-10788 3177
15.Ullman MiloslavPeterka Milan ml.8-5-6-9 1378
16.Cinibulk MilošSteif Richard-6-410-6 1379
17.Spurný Antonín ml.Skopec Pavel-9-6-9  03710
18.Líska Tomáš ml.Stein Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cinibulk Miloš22Peterka Milan ml.40
Spurný Antonín ml.13Steif Richard40
Líska Tomáš ml.12Skopec Pavel13
Ullman Miloslav22Stein Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Pospíšil Ondřej
Datum dle rozpisu05. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
Chalupa Radek
Stehlík Petr
 
 
     0301
2.Kadlec Daniel
Štěpánek Jiří
 
 
Štika Jiří st.
Černý Tomáš
 
 
     3111
3.Kadlec DanielČerný Tomáš     0312
4.Soukup KarelStehlík Petr     3222
5.Štěpánek JiříČáp Stanislav     1323
6.Sýkora MartinŠtika Jiří st.     3033
7.Soukup KarelČerný Tomáš     3143
8.Štěpánek JiříStehlík Petr     3053
9.Sýkora MartinČáp Stanislav     3163
10.Kadlec DanielŠtika Jiří st.     0364
11.Štěpánek JiříČerný Tomáš     2365
12.Čáp MilanStehlík Petr     1366
13.Kadlec DanielČáp Stanislav     3076
14.Soukup KarelŠtika Jiří st.     3186
15.Čáp MilanČerný Tomáš     0387
16.Kadlec DanielStehlík Petr     3097
17.Soukup KarelČáp Stanislav     0398
18.Štěpánek JiříŠtika Jiří st.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Daniel22Černý Tomáš31
Soukup Karel31Stehlík Petr13
Štěpánek Jiří22Čáp Stanislav22
Sýkora Martin20Štika Jiří st.13
Čáp Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:34554:595TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
-99-2-9 1301
2.Baláž Josef
Verner David
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-9-55-2 1302
3.Baláž JosefDržálek Jan9-8611 3112
4.Fencl PavelGono Milan-11-125-7 1313
5.Verner DavidGörner Darin588  3023
6.Reichl Jaroslav ml.Vukliševič Zdeněk st.867  3033
7.Fencl PavelDržálek Jan6-1210-6-62334
8.Verner DavidGono Milan9-5-4953244
9.Reichl Jaroslav ml.Görner Darin8-896 3154
10.Baláž JosefVukliševič Zdeněk st.59-9-6-42355
11.Verner DavidDržálek Jan-7-8-3  0356
12.Reichl Jaroslav ml.Gono Milan797  3066
13.Baláž JosefGörner Darin-7-7-8  0367
14.Fencl PavelVukliševič Zdeněk st.664  3077
15.Reichl Jaroslav ml.Držálek Jan8-5-4-2 1378
16.Baláž JosefGono Milan3-6-9-7 1379
17.Fencl PavelGörner Darin-2-9-3  03710
18.Verner DavidVukliševič Zdeněk st.-3-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baláž Josef13Držálek Jan31
Fencl Pavel13Gono Milan22
Verner David21Görner Darin22
Reichl Jaroslav ml.31Vukliševič Zdeněk st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:32 KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Městka Petr
Štěpnička Michal
 
 
     2301
2.Pavlica Jan
Průša Vojtěch
 
 
Hofmann Martin ml.
Kovařík Zdeněk
 
 
     3111
3.Průša VojtěchHofmann Martin ml.     3121
4.Pavlica JanMěstka Petr     3031
5.Fürst JanŠtěpnička Michal     0332
6.Krejčí LadislavKovařík Zdeněk     3042
7.Pavlica JanHofmann Martin ml.     1343
8.Veselý PetrMěstka Petr     1344
9.Krejčí LadislavŠtěpnička Michal     3054
10.Průša VojtěchKovařík Zdeněk     3064
11.Veselý PetrHofmann Martin ml.     0365
12.Krejčí LadislavMěstka Petr     2366
13.Průša VojtěchŠtěpnička Michal     2367
14.Pavlica JanKovařík Zdeněk     3077
15.Krejčí LadislavHofmann Martin ml.     2378
16.Průša VojtěchMěstka Petr     2379
17.Pavlica JanŠtěpnička Michal     13710
18.Veselý PetrKovařík Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Vojtěch22Hofmann Martin ml.31
Pavlica Jan22Městka Petr31
Fürst Jan01Štěpnička Michal31
Krejčí Ladislav22Kovařík Zdeněk03
Veselý Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srp Pavel
Vondráček Filip
 
 
Žielinský Tomáš
Šťovíček Zdeněk
 
 
     1301
2.Voda Milan
Hejč Antonín st.
 
 
Rovner Antonín
Skružný Vratislav
 
 
     3211
3.Vondráček FilipRovner Antonín     2312
4.Srp PavelSkružný Vratislav     3122
5.Voda MilanŽielinský Tomáš     3232
6.Hejč Antonín st.Šťovíček Zdeněk     3142
7.Srp PavelRovner Antonín     0343
8.Voda MilanSkružný Vratislav     0344
9.Hejč Antonín st.Žielinský Tomáš     3054
10.Vondráček FilipŠťovíček Zdeněk     3064
11.Voda MilanRovner Antonín     1365
12.Hejč Antonín st.Skružný Vratislav     2366
13.Vondráček FilipŽielinský Tomáš     2367
14.Srp PavelŠťovíček Zdeněk     1368
15.Hejč Antonín st.Rovner Antonín     3278
16.Vondráček FilipSkružný Vratislav     3088
17.Srp PavelŽielinský Tomáš     3298
18.Voda MilanŠťovíček Zdeněk     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondráček Filip22Rovner Antonín31
Srp Pavel22Skružný Vratislav22
Voda Milan22Žielinský Tomáš13
Hejč Antonín st.31Šťovíček Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Fencl Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24 TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Michal
Čejka Vratislav
 
 
Vlasák Radek
Ajdini Tereza
 
 
     3010
2.Bláha Petr
Bláha Radek
 
 
Frič Lukáš
Šnajdr Antonín
 
 
     3120
3.Bláha PetrVlasák Radek     0321
4.Čejka VratislavAjdini Tereza     3031
5.Cimerman LadislavŠnajdr Antonín     3141
6.Kadlec MichalFrič Lukáš     1342
7.Čejka VratislavVlasák Radek     2343
8.Cimerman LadislavAjdini Tereza     3253
9.Kadlec MichalŠnajdr Antonín     1354
10.Bláha PetrFrič Lukáš     3264
11.Bláha RadekVlasák Radek     3174
12.Kadlec MichalAjdini Tereza     3184
13.Bláha PetrŠnajdr Antonín     3094
14.Čejka VratislavFrič Lukáš     1395
15.Kadlec MichalVlasák Radek     31105
16.Bláha PetrAjdini Tereza         
17.Čejka VratislavŠnajdr Antonín         
18.Bláha RadekFrič Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Petr21Vlasák Radek22
Čejka Vratislav12Ajdini Tereza03
Cimerman Ladislav20Šnajdr Antonín12
Kadlec Michal22Frič Lukáš21
Bláha Radek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34583:601SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Jaroslav ml.
Lazar Martin
 
 
Bencs Ladislav
Srp Pavel
 
 
-4176-993210
2.Ferraj Miroslav
Gabriel Josef
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
-8-1-11  0311
3.Stareček MartinHejč Antonín st.-9-65-9 1312
4.Ferraj MiroslavVondráček Filip-8-55-9 1313
5.Bareš Jaroslav ml.Bencs Ladislav3-11911 3123
6.Lazar MartinSrp Pavel754  3033
7.Ferraj MiroslavHejč Antonín st.-7-10-6  0334
8.Bareš Jaroslav ml.Vondráček Filip-8-8116-92335
9.Lazar MartinBencs Ladislav-8-86-6 1336
10.Stareček MartinSrp Pavel898  3046
11.Bareš Jaroslav ml.Hejč Antonín st.4-989 3156
12.Lazar MartinVondráček Filip-39-5-7 1357
13.Stareček MartinBencs Ladislav8-9-7-8 1358
14.Ferraj MiroslavSrp Pavel4311  3068
15.Lazar MartinHejč Antonín st.-3-8812-22369
16.Stareček MartinVondráček Filip-109-106-623610
17.Ferraj MiroslavBencs Ladislav         
18.Bareš Jaroslav ml.Srp Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stareček Martin13Hejč Antonín st.31
Ferraj Miroslav12Vondráček Filip40
Bareš Jaroslav ml.21Bencs Ladislav21
Lazar Martin13Srp Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33670:636KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Šimon
Malý Michal
 
 
Skružný Vratislav
Mandík Ladislav
 
 
-9535 3110
2.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
-9-1110-11 1311
3.Jelínek ŠimonŽielinský Tomáš-10-57-5 1312
4.Dänner MichalSkružný Vratislav10-29-583222
5.Kotrba LuděkLipiner Petr775  3032
6.Malý MichalMandík Ladislav677  3042
7.Dänner MichalŽielinský Tomáš-7-810-8 1343
8.Kotrba LuděkSkružný Vratislav1159  3053
9.Malý MichalLipiner Petr8-118-8113263
10.Jelínek ŠimonMandík Ladislav5-774 3173
11.Kotrba LuděkŽielinský Tomáš-17-711-9 1374
12.Malý MichalSkružný Vratislav-7-9-9  0375
13.Jelínek ŠimonLipiner Petr-8-8-7  0376
14.Dänner MichalMandík Ladislav-10-106833286
15.Malý MichalŽielinský Tomáš275  3096
16.Jelínek ŠimonSkružný Vratislav-6-7-3  0397
17.Dänner MichalLipiner Petr6-79-9-82398
18.Kotrba LuděkMandík Ladislav85-512 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Šimon13Žielinský Tomáš31
Dänner Michal22Skružný Vratislav22
Kotrba Luděk31Lipiner Petr22
Malý Michal31Mandík Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Sklenička Jan ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Brhovský Václav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32642:574TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spurný Antonín ml.
Líska Tomáš ml.
 
 
Krejčí Ladislav
Veselý Petr
 
 
-8-7-8  0301
2.Cinibulk Miloš
Ullman Miloslav
 
 
Průša Vojtěch
Pavlica Jan
 
 
243  3011
3.Cinibulk MilošPrůša Vojtěch7-9-4873221
4.Spurný Antonín ml.Krejčí Ladislav5-13-9-9 1322
5.Líska Tomáš ml.Pavlica Jan6-11-5-7 1323
6.Ullman MiloslavVeselý Petr3-967 3133
7.Spurný Antonín ml.Průša Vojtěch114-68 3143
8.Líska Tomáš ml.Krejčí Ladislav-65-5-8 1344
9.Ullman MiloslavPavlica Jan636  3054
10.Cinibulk MilošVeselý Petr5-5-77-92355
11.Líska Tomáš ml.Průša Vojtěch69-4-343265
12.Ullman MiloslavKrejčí Ladislav357  3075
13.Cinibulk MilošPavlica Jan-4-88483285
14.Spurný Antonín ml.Veselý Petr3-86-973295
15.Ullman MiloslavPrůša Vojtěch8-12-10-7 1396
16.Cinibulk MilošKrejčí Ladislav-8-9-9  0397
17.Spurný Antonín ml.Pavlica Jan9-893 31107
18.Líska Tomáš ml.Veselý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cinibulk Miloš22Průša Vojtěch13
Spurný Antonín ml.31Krejčí Ladislav31
Líska Tomáš ml.12Pavlica Jan13
Ullman Miloslav31Veselý Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Peterka Milan st.
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:17 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Dvořák Michal
Zvolánek Pavel
 
 
     3010
2.Stein Petr
Skopec Pavel
 
 
Hofmann Martin ml.
Městka Petr
 
 
     1311
3.Peterka Milan ml.Městka Petr     3121
4.Skopec PavelHofmann Martin ml.     3131
5.Stein PetrZvolánek Pavel     0332
6.Steif RichardDvořák Michal     3042
7.Skopec PavelMěstka Petr     1343
8.Stein PetrHofmann Martin ml.     1344
9.Steif RichardZvolánek Pavel     3054
10.Peterka Milan ml.Dvořák Michal     3064
11.Stein PetrMěstka Petr     0365
12.Steif RichardHofmann Martin ml.     3075
13.Peterka Milan ml.Zvolánek Pavel     3085
14.Skopec PavelDvořák Michal     3095
15.Steif RichardMěstka Petr     30105
16.Peterka Milan ml.Hofmann Martin ml.         
17.Skopec PavelZvolánek Pavel         
18.Stein PetrDvořák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.30Městka Petr22
Skopec Pavel21Hofmann Martin ml.12
Stein Petr03Zvolánek Pavel12
Steif Richard40Dvořák Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35730:718SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Jiří
Kadlec Daniel
 
 
Baláž Josef
Verner David
 
 
109-97 3110
2.Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
3-13-8-8 1311
3.Kadlec DanielFencl Pavel811-9-4-72312
4.Štěpánek JiříReichl Jaroslav ml.-8-10812-32313
5.Soukup KarelVerner David7105  3023
6.Sýkora MartinBaláž Josef-9698 3133
7.Štěpánek JiříFencl Pavel9-77-563243
8.Soukup KarelReichl Jaroslav ml.-11-64-4 1344
9.Sýkora MartinVerner David946  3054
10.Kadlec DanielBaláž Josef-6-8810133264
11.Soukup KarelFencl Pavel-4-487-82365
12.Sýkora MartinReichl Jaroslav ml.9-11-91393275
13.Kadlec DanielVerner David-91078 3185
14.Štěpánek JiříBaláž Josef596  3095
15.Sýkora MartinFencl Pavel-766-6-82396
16.Kadlec DanielReichl Jaroslav ml.7-99-5-32397
17.Štěpánek JiříVerner David-3-8-8  0398
18.Soukup KarelBaláž Josef-983-5532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Daniel22Fencl Pavel31
Štěpánek Jiří22Reichl Jaroslav ml.31
Soukup Karel22Verner David13
Sýkora Martin31Baláž Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Navarová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38525:618TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Tomáš
Stehlík Petr
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
8107  3010
2.Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
99-8-763220
3.Hrivňák PetrDržálek Jan-5-5-5  0321
4.Štika Jiří st.Görner Darin6-4-9-7 1322
5.Stehlík PetrGono Milan-8-610933232
6.Černý TomášVukliševič Zdeněk st.-9-5-9  0333
7.Štika Jiří st.Držálek Jan510-2-11-72334
8.Stehlík PetrGörner Darin79-11-5-102335
9.Černý TomášGono Milan-77-0-8 1336
10.Hrivňák PetrVukliševič Zdeněk st.988  3046
11.Stehlík PetrDržálek Jan-8-5-7  0347
12.Černý TomášGörner Darin10-58-573257
13.Hrivňák PetrGono Milan5-1-78-72358
14.Štika Jiří st.Vukliševič Zdeněk st.5-16-563268
15.Černý TomášDržálek Jan-5-5-6  0369
16.Hrivňák PetrGörner Darin-5-8-7  03610
17.Štika Jiří st.Gono Milan45   20  
18.Stehlík PetrVukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrivňák Petr13Držálek Jan40
Štika Jiří st.12Görner Darin31
Stehlík Petr12Gono Milan21
Černý Tomáš13Vukliševič Zdeněk st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33683:662TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Jaroslav ml.
Lazar Martin
 
 
Skružný Vratislav
Lukaščuk Miroslav
 
 
4-58-6-72301
2.Ferraj Miroslav
Gabriel Josef
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
-6-6-9  0302
3.Gabriel JosefSkružný Vratislav-95-12-9 1303
4.Ferraj MiroslavLipiner Petr3-1078 3113
5.Bareš Jaroslav ml.Žielinský Tomáš-868-693223
6.Lazar MartinLukaščuk Miroslav899  3033
7.Ferraj MiroslavSkružný Vratislav7115  3043
8.Bareš Jaroslav ml.Lipiner Petr68-101 3153
9.Lazar MartinŽielinský Tomáš9-913-8-92354
10.Gabriel JosefLukaščuk Miroslav-6-48-5 1355
11.Bareš Jaroslav ml.Skružný Vratislav9-128-1283265
12.Lazar MartinLipiner Petr-117-8983275
13.Gabriel JosefŽielinský Tomáš-310-10-4 1376
14.Ferraj MiroslavLukaščuk Miroslav-87-12573286
15.Lazar MartinSkružný Vratislav1146  3096
16.Gabriel JosefLipiner Petr-95-1-7 1397
17.Ferraj MiroslavŽielinský Tomáš9-6-871032107
18.Bareš Jaroslav ml.Lukaščuk Miroslav117   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gabriel Josef04Skružný Vratislav13
Ferraj Miroslav40Lipiner Petr13
Bareš Jaroslav ml.30Žielinský Tomáš22
Lazar Martin31Lukaščuk Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37577:637SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Bencs Ladislav
Srp Pavel
 
 
8-545 3110
2.Kotrba Luděk
Dänner Michal
 
 
Vondráček Filip
Hejč Antonín st.
 
 
7610  3020
3.Jelínek ŠimonHejč Antonín st.-2-8-8  0321
4.Dänner MichalVondráček Filip-8-54-6 1322
5.Kotrba LuděkBencs Ladislav-8-9-9  0323
6.Malý MichalSrp Pavel3-873 3133
7.Dänner MichalHejč Antonín st.-9-5-5  0334
8.Kotrba LuděkVondráček Filip9-575 3144
9.Malý MichalBencs Ladislav-78-97133254
10.Jelínek ŠimonSrp Pavel-9-7-9  0355
11.Kotrba LuděkHejč Antonín st.76-56 3165
12.Malý MichalVondráček Filip8136  3075
13.Jelínek ŠimonBencs Ladislav-3-3-6  0376
14.Dänner MichalSrp Pavel8-157-5-72377
15.Malý MichalHejč Antonín st.6-8108 3187
16.Jelínek ŠimonVondráček FilipWO    0388
17.Dänner MichalBencs Ladislav98-9-3-82389
18.Kotrba LuděkSrp Pavel-58-48-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Šimon03Hejč Antonín st.22
Dänner Michal04Vondráček Filip12
Kotrba Luděk22Bencs Ladislav31
Malý Michal40Srp Pavel31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:Brhovský Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Sklenička Jan ml.
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11409:336TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Ullman Miloslav
 
 
Hofmann Martin st.
Nemazal Zdeněk
 
 
3108  3010
2.Líska Tomáš ml.
Spurný Antonín ml.
 
 
Hofmann Martin ml.
Městka Petr
 
 
87-75 3120
3.Cinibulk MilošMěstka Petr787  3030
4.Spurný Antonín ml.Hofmann Martin ml.7-68-893240
5.Líska Tomáš ml.Hofmann Martin st.78-94 3150
6.Ullman MiloslavNemazal Zdeněk795  3060
7.Spurný Antonín ml.Městka Petr84-5-5113270
8.Líska Tomáš ml.Hofmann Martin ml.-7-8-7  0371
9.Ullman MiloslavHofmann Martin st.-5888 3181
10.Cinibulk MilošNemazal Zdeněk865  3091
11.Líska Tomáš ml.Městka Petr57-810 31101
12.Ullman MiloslavHofmann Martin ml.         
13.Cinibulk MilošHofmann Martin st.         
14.Spurný Antonín ml.Nemazal Zdeněk         
15.Ullman MiloslavMěstka Petr         
16.Cinibulk MilošHofmann Martin ml.         
17.Spurný Antonín ml.Hofmann Martin st.         
18.Líska Tomáš ml.Nemazal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cinibulk Miloš20Městka Petr03
Spurný Antonín ml.20Hofmann Martin ml.11
Líska Tomáš ml.21Hofmann Martin st.02
Ullman Miloslav20Nemazal Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Peterka Milan st.
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
     3010
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Pavlica Jan
Průša Vojtěch
 
 
     0311
3.Peterka Milan ml.Průša Vojtěch     3021
4.Skopec PavelVeselý Petr     3231
5.Stein PetrPavlica Jan     1332
6.Steif RichardKrejčí Ladislav     2333
7.Skopec PavelPrůša Vojtěch     3243
8.Stein PetrVeselý Petr     0344
9.Steif RichardPavlica Jan     3254
10.Peterka Milan ml.Krejčí Ladislav     3064
11.Stein PetrPrůša Vojtěch     2365
12.Steif RichardVeselý Petr     3275
13.Peterka Milan ml.Pavlica Jan     3085
14.Skopec PavelKrejčí Ladislav     2386
15.Steif RichardPrůša Vojtěch     3196
16.Peterka Milan ml.Veselý Petr     31106
17.Skopec PavelPavlica Jan     03  
18.Stein PetrKrejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.40Průša Vojtěch13
Skopec Pavel21Veselý Petr13
Stein Petr03Pavlica Jan12
Steif Richard31Krejčí Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Navarová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33484:544TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Martin
Soukup Karel
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-1111-61-102301
2.Kadlec Daniel
Štěpánek Jiří
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
-6-10-6  0302
3.Štěpánek JiříDržálek Jan-4-1-9  0303
4.Soukup KarelGörner Darin-4811-6-92304
5.Kadlec DanielGono Milan78-5-8-32305
6.Sýkora MartinVukliševič Zdeněk st.95-91 3115
7.Soukup KarelDržálek Jan7-4-1-1 1316
8.Kadlec DanielGörner Darin-4-5-9  0317
9.Sýkora MartinGono Milan8611  3027
10.Štěpánek JiříVukliševič Zdeněk st.9-797 3137
11.Kadlec DanielDržálek Jan-6-10-6  0338
12.Sýkora MartinGörner Darin-811-610-92339
13.Štěpánek JiříGono Milan-10962 3149
14.Soukup KarelVukliševič Zdeněk st.685  3059
15.Sýkora MartinDržálek Jan-2-8-8  03510
16.Štěpánek JiříGörner Darin         
17.Soukup KarelGono Milan         
18.Kadlec DanielVukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpánek Jiří21Držálek Jan40
Soukup Karel12Görner Darin30
Kadlec Daniel03Gono Milan12
Sýkora Martin22Vukliševič Zdeněk st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Navarová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31617:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Černý Tomáš
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
-7-6-7  0301
2.Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
Verner David
Baláž Josef
 
 
499  3011
3.Černý TomášFencl Pavel67-85 3121
4.Hrivňák PetrReichl Jaroslav ml.75-7-8-62322
5.Štika Jiří st.Verner David877  3032
6.Stehlík PetrBaláž Josef758  3042
7.Hrivňák PetrFencl Pavel-10-4-5  0343
8.Štika Jiří st.Reichl Jaroslav ml.6-610-4-102344
9.Stehlík PetrVerner David799  3054
10.Černý TomášBaláž Josef578  3064
11.Štika Jiří st.Fencl Pavel-2-128-4 1365
12.Stehlík PetrReichl Jaroslav ml.7-8-97-52366
13.Černý TomášVerner David94-8-2-92367
14.Hrivňák PetrBaláž Josef7-98-763277
15.Stehlík PetrFencl Pavel-3-3-8  0378
16.Černý TomášReichl Jaroslav ml.-9-69-8 1379
17.Hrivňák PetrVerner David669  3089
18.Štika Jiří st.Baláž Josef64-810 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Tomáš22Fencl Pavel31
Hrivňák Petr22Reichl Jaroslav ml.40
Štika Jiří st.22Verner David13
Stehlík Petr22Baláž Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Stareček Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24613:522TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Martin
Gabriel Josef
 
 
Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
-8-4-9  0301
2.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Bláha Radek
Bláha Petr
 
 
-96-9893211
3.Bareš Jaroslav ml.Kadlec Michal338  3021
4.Ferraj MiroslavČejka Vratislav987  3031
5.Gabriel JosefBláha Petr-278-11-62332
6.Lazar MartinBláha Radek87-108 3142
7.Ferraj MiroslavKadlec Michal355  3052
8.Gabriel JosefČejka Vratislav6-7-7-6 1353
9.Lazar MartinBláha Petr-9564 3163
10.Bareš Jaroslav ml.Bláha Radek6310  3073
11.Gabriel JosefKadlec Michal-3-9-10  0374
12.Lazar MartinČejka Vratislav-867-11-112375
13.Bareš Jaroslav ml.Bláha Petr-8969 3185
14.Ferraj MiroslavBláha Radek641  3095
15.Lazar MartinKadlec Michal-892-9-112396
16.Bareš Jaroslav ml.Čejka Vratislav-981316 31106
17.Ferraj MiroslavBláha Petr-1068  21  
18.Gabriel JosefBláha Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bareš Jaroslav ml.40Kadlec Michal22
Ferraj Miroslav30Čejka Vratislav22
Gabriel Josef03Bláha Petr12
Lazar Martin22Bláha Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18539:453KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Bayer Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
-98-97-92301
2.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Vlasák Radek
Ajdini Tereza
 
 
7117  3011
3.Kotrba LuděkVlasák Radek5107  3021
4.Dänner MichalAjdini Tereza1179  3031
5.Malý MichalBayer Jiří8-3-38-102332
6.Jelínek ŠimonŠnajdr Antonín8-6-7-3 1333
7.Dänner MichalVlasák Radek8-11-8-8 1334
8.Malý MichalAjdini Tereza11-851 3144
9.Jelínek ŠimonBayer Jiří96-3-1193254
10.Kotrba LuděkŠnajdr Antonín466  3064
11.Malý MichalVlasák Radek866  3074
12.Jelínek ŠimonAjdini Tereza-11593 3184
13.Kotrba LuděkBayer Jiří635  3094
14.Dänner MichalŠnajdr Antonín79-8-9332104
15.Jelínek ŠimonVlasák Radek79-10  21  
16.Kotrba LuděkAjdini Tereza         
17.Dänner MichalBayer Jiří         
18.Malý MichalŠnajdr Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Luděk30Vlasák Radek12
Dänner Michal21Ajdini Tereza03
Malý Michal21Bayer Jiří12
Jelínek Šimon21Šnajdr Antonín12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Navarová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:26601:531SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
9-1378 3110
2.Čáp Milan
Kadlec Daniel
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
-6-69-6 1311
3.Čáp MilanHejč Antonín st.11-8-6-8 1312
4.Kadlec DanielVondráček Filip8-8-7783222
5.Soukup KarelSchmoranz Pavel544  3032
6.Sýkora MartinZáruba David895  3042
7.Kadlec DanielHejč Antonín st.-8-14-5  0343
8.Soukup KarelVondráček Filip-106-7-9 1344
9.Sýkora MartinSchmoranz Pavel654  3054
10.Čáp MilanZáruba David-87-7-9 1355
11.Soukup KarelHejč Antonín st.483  3065
12.Sýkora MartinVondráček Filip8-5136 3175
13.Čáp MilanSchmoranz Pavel3-7-4-8 1376
14.Kadlec DanielZáruba David-13569 3186
15.Sýkora MartinHejč Antonín st.575  3096
16.Čáp MilanVondráček Filip-7-8-9  0397
17.Kadlec DanielSchmoranz Pavel3133  30107
18.Soukup KarelZáruba David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Milan04Hejč Antonín st.22
Kadlec Daniel31Vondráček Filip22
Soukup Karel21Schmoranz Pavel13
Sýkora Martin40Záruba David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28625:579SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Chalupa Radek
 
 
Rovner Antonín
Žielinský Tomáš
 
 
3-97-9-82301
2.Černý Tomáš
Štika Jiří st.
 
 
Lipiner Petr
Faltys Zdeněk st.
 
 
6108  3011
3.Černý TomášRovner Antonín-6-9-3  0312
4.Chalupa RadekŽielinský Tomáš-68-9-7 1313
5.Štika Jiří st.Lipiner Petr513-64 3123
6.Stehlík PetrFaltys Zdeněk st.1188  3033
7.Chalupa RadekRovner Antonín-710-9-8 1334
8.Štika Jiří st.Žielinský Tomáš1084  3044
9.Stehlík PetrLipiner Petr10106  3054
10.Černý TomášFaltys Zdeněk st.454  3064
11.Štika Jiří st.Rovner Antonín-87-7-6 1365
12.Stehlík PetrŽielinský Tomáš-10-8-1  0366
13.Černý TomášLipiner Petr-10-364-72367
14.Chalupa RadekFaltys Zdeněk st.1155  3077
15.Stehlík PetrRovner Antonín-85-8-3 1378
16.Černý Tomᚎielinský Tomáš10-4-67113288
17.Chalupa RadekLipiner Petr6115  3098
18.Štika Jiří st.Faltys Zdeněk st.64-44 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Tomáš22Rovner Antonín40
Chalupa Radek22Žielinský Tomáš22
Štika Jiří st.31Lipiner Petr13
Stehlík Petr22Faltys Zdeněk st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20539:506TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Veselý Petr
Pavlica Jan
 
 
10108  3010
2.Baláž Josef
Pešula Tomáš
 
 
Krejčí Ladislav
Valach Josef
 
 
1099  3020
3.Fencl PavelVeselý Petr9-8810 3130
4.Pešula TomášKrejčí Ladislav105-8-6-62331
5.Baláž JosefPavlica Jan-574-2-102332
6.Reichl Jaroslav ml.Valach Josef989  3042
7.Pešula TomášVeselý Petr-8-6-6  0343
8.Baláž JosefKrejčí Ladislav-9-891073253
9.Reichl Jaroslav ml.Pavlica Jan9-7-7-4 1354
10.Fencl PavelValach Josef857  3064
11.Baláž JosefVeselý Petr-8-7-14  0365
12.Reichl Jaroslav ml.Krejčí Ladislav1189  3075
13.Fencl PavelPavlica Jan752  3085
14.Pešula TomášValach Josef897  3095
15.Reichl Jaroslav ml.Veselý Petr-86-810832105
16.Fencl PavelKrejčí Ladislav6    10  
17.Pešula TomášPavlica Jan         
18.Baláž JosefValach Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Pavel30Veselý Petr22
Pešula Tomáš12Krejčí Ladislav12
Baláž Josef12Pavlica Jan21
Reichl Jaroslav ml.31Valach Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Hofmann Martin st.
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Nemazal Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37634:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-8-9-5  0301
2.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
-9-981153211
3.Hofmann Martin ml.Držálek Jan-81658 3121
4.Vykouk JaromírGörner Darin7-59-8-32322
5.Vaník Jiří ml.Gono Milan-39-912-82323
6.Městka PetrVukliševič Zdeněk st.-8-108-8 1324
7.Vykouk JaromírDržálek Jan-8-6-5  0325
8.Vaník Jiří ml.Görner Darin99-710 3135
9.Městka PetrGono Milan-58-7-5 1336
10.Hofmann Martin ml.Vukliševič Zdeněk st.968  3046
11.Vaník Jiří ml.Držálek Jan10-86-963256
12.Městka PetrGörner Darin-710511 3166
13.Hofmann Martin ml.Gono Milan987  3076
14.Vykouk JaromírVukliševič Zdeněk st.36-98 3186
15.Městka PetrDržálek Jan-3-8-7  0387
16.Hofmann Martin ml.Görner Darin6-4-51043297
17.Vykouk JaromírGono Milan-6-8-7  0398
18.Vaník Jiří ml.Vukliševič Zdeněk st.-4-10-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.40Držálek Jan22
Vykouk Jaromír13Görner Darin13
Vaník Jiří ml.22Gono Milan31
Městka Petr13Vukliševič Zdeněk st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Stareček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19529:449TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Martin
Gabriel Josef
 
 
Šnajdr Antonín
Bayer Jiří
 
 
56-9-10-92301
2.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Ajdini Tereza
Vlasák Radek
 
 
698  3011
3.Bareš Jaroslav ml.Vlasák Radek16-10810 3121
4.Ferraj MiroslavAjdini Tereza-5187 3131
5.Gabriel JosefŠnajdr Antonín-4-8-5  0332
6.Lazar MartinBayer Jiří8-9-85-102333
7.Ferraj MiroslavVlasák Radek5-578 3143
8.Stareček MartinAjdini Tereza523  3053
9.Lazar MartinŠnajdr Antonín88-67 3163
10.Bareš Jaroslav ml.Bayer Jiří-979-1633273
11.Stareček MartinVlasák Radek-4-3-7  0374
12.Lazar MartinAjdini Tereza757  3084
13.Bareš Jaroslav ml.Šnajdr Antonín-10949 3194
14.Ferraj MiroslavBayer Jiří298  30104
15.Lazar MartinVlasák Radek         
16.Bareš Jaroslav ml.Ajdini Tereza         
17.Ferraj MiroslavŠnajdr Antonín         
18.Stareček MartinBayer Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bareš Jaroslav ml.30Vlasák Radek12
Ferraj Miroslav30Ajdini Tereza03
Gabriel Josef01Šnajdr Antonín12
Lazar Martin21Bayer Jiří12
Stareček Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33728:663KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Čejka Vratislav
Bláha Radek
 
 
67-4-793210
2.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Jankovič Štěpán
Bláha Petr
 
 
-12-114-4 1311
3.Kotrba LuděkČejka Vratislav-10-595-42312
4.Dänner MichalBláha Petr-6666 3122
5.Jelínek ŠimonJankovič Štěpán562  3032
6.Malý MichalBláha Radek9-108-6-92333
7.Dänner MichalČejka Vratislav8-127-9-72334
8.Jelínek ŠimonBláha Petr14-95-8-92335
9.Malý MichalJankovič Štěpán10610  3045
10.Kotrba LuděkBláha Radek-2-917-52346
11.Jelínek ŠimonČejka Vratislav7-856 3156
12.Malý MichalBláha Petr3-8-5683266
13.Kotrba LuděkJankovič Štěpán-9628 3176
14.Dänner MichalBláha Radek-9-1012-7 1377
15.Malý MichalČejka Vratislav-7-8-7  0378
16.Kotrba LuděkBláha Petr106-114 3188
17.Dänner MichalJankovič Štěpán10109  3098
18.Jelínek ŠimonBláha Radek6-667 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Luděk22Čejka Vratislav31
Dänner Michal22Bláha Petr13
Jelínek Šimon31Jankovič Štěpán04
Malý Michal22Bláha Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38585:615SKST Baník Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sander Miroslav
Kadlec Daniel
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
-58-9-9 1301
2.Soukup Karel
Sýkora Martin
 
 
Lukaščuk Miroslav
Rovner Antonín
 
 
-9-97673211
3.Kadlec DanielRovner Antonín-79-37-72312
4.Sander MiroslavLukaščuk Miroslav9-13-88-72313
5.Soukup KarelŽielinský Tomáš-7-6-5  0314
6.Sýkora MartinLipiner Petr-13565 3124
7.Sander MiroslavRovner Antonín-3-6-11  0325
8.Soukup KarelLukaščuk Miroslav-11239 3135
9.Sýkora MartinŽielinský Tomáš-7-8-7  0336
10.Kadlec DanielLipiner Petr-8748 3146
11.Soukup KarelRovner Antonín-6-6-4  0347
12.Sýkora MartinLukaščuk Miroslav68-88 3157
13.Kadlec DanielŽielinský Tomáš-9-84-8 1358
14.Sander MiroslavLipiner Petr-5-10-4  0359
15.Sýkora MartinRovner Antonín-81-71083269
16.Kadlec DanielLukaščuk Miroslav7109  3079
17.Sander MiroslavŽielinský Tomáš3-2-6-6 13710
18.Soukup KarelLipiner Petr454  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Daniel22Rovner Antonín31
Sander Miroslav04Lukaščuk Miroslav13
Soukup Karel12Žielinský Tomáš40
Sýkora Martin31Lipiner Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:19490:444SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Chalupa Radek
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
-12899 3110
2.Černý Tomáš
Štika Jiří st.
 
 
Bencs Ladislav
Schmoranz Pavel
 
 
9-97-833220
3.Černý TomášHejč Antonín st.-3-8-9  0321
4.Štika Jiří st.Vondráček Filip7-64-1053231
5.Chalupa RadekBencs Ladislav89-6-5-42332
6.Stehlík PetrSchmoranz Pavel11-775 3142
7.Štika Jiří st.Hejč Antonín st.-389-573252
8.Chalupa RadekVondráček Filip-61056 3162
9.Stehlík PetrBencs Ladislav-12498 3172
10.Černý TomášSchmoranz Pavel1035  3082
11.Chalupa RadekHejč Antonín st.8-73-393292
12.Stehlík PetrVondráček Filip7-1168 31102
13.Černý TomášBencs Ladislav         
14.Štika Jiří st.Schmoranz Pavel         
15.Stehlík PetrHejč Antonín st.         
16.Černý TomášVondráček Filip         
17.Štika Jiří st.Bencs Ladislav         
18.Chalupa RadekSchmoranz Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Tomáš11Hejč Antonín st.12
Štika Jiří st.20Vondráček Filip03
Chalupa Radek21Bencs Ladislav11
Stehlík Petr30Schmoranz Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37548:609KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
-2-12-7  0301
2.Baláž Josef
Pešula Tomáš
 
 
Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
-5-3-5  0302
3.Fencl PavelHofmann Martin ml.6-6-6-10 1303
4.Beckert ZdeněkMěstka Petr-5-67-5 1304
5.Baláž JosefVykouk Jaromír6-4-47103214
6.Reichl Jaroslav ml.Hofmann Martin st.9187  3024
7.Beckert ZdeněkHofmann Martin ml.-6-8-5  0325
8.Baláž JosefMěstka Petr-710-10-6 1326
9.Reichl Jaroslav ml.Vykouk Jaromír67-109 3136
10.Fencl PavelHofmann Martin st.389  3046
11.Baláž JosefHofmann Martin ml.-8-6-9  0347
12.Reichl Jaroslav ml.Městka Petr-5-8-8  0348
13.Fencl PavelVykouk Jaromír7-89-983258
14.Pešula TomášHofmann Martin st.9-78-983268
15.Reichl Jaroslav ml.Hofmann Martin ml.-81-7-8 1369
16.Fencl PavelMěstka Petr4108  3079
17.Pešula TomášVykouk Jaromír-9-10-10  03710
18.Baláž JosefHofmann Martin st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fencl Pavel31Hofmann Martin ml.40
Beckert Zdeněk02Městka Petr31
Baláž Josef12Vykouk Jaromír13
Reichl Jaroslav ml.22Hofmann Martin st.03
Pešula Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
     3210
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Pavlica Jan
Fürst Jan
 
 
     3120
3.Görner DarinVeselý Petr     3130
4.Gono MilanKrejčí Ladislav     2331
5.Vukliševič Zdeněk st.Pavlica Jan     3041
6.Držálek JanFürst Jan     3051
7.Gono MilanVeselý Petr     3161
8.Vukliševič Zdeněk st.Krejčí Ladislav     1362
9.Držálek JanPavlica Jan     3072
10.Görner DarinFürst Jan     3282
11.Vukliševič Zdeněk st.Veselý Petr     1383
12.Držálek JanKrejčí Ladislav     3093
13.Görner DarinPavlica Jan     31103
14.Gono MilanFürst Jan         
15.Držálek JanVeselý Petr         
16.Görner DarinKrejčí Ladislav         
17.Gono MilanPavlica Jan         
18.Vukliševič Zdeněk st.Fürst Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Görner Darin30Veselý Petr12
Gono Milan11Krejčí Ladislav21
Vukliševič Zdeněk st.12Pavlica Jan03
Držálek Jan30Fürst Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32625:616TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
6165  3010
2.Bláha Petr
Bláha Radek
 
 
Průša Vojtěch
Pavlica Jan
 
 
4-17-873220
3.Bláha PetrVeselý Petr-7-12-6  0321
4.Bláha RadekKrejčí Ladislav811-7-3-92322
5.Čejka VratislavPavlica Jan-10-86673232
6.Kadlec MichalPrůša Vojtěch38-119 3142
7.Bláha RadekVeselý Petr-7-11-2  0343
8.Fencl JakubKrejčí Ladislav-7-6-5  0344
9.Kadlec MichalPavlica Jan687  3054
10.Bláha PetrPrůša Vojtěch-8-7-6  0355
11.Fencl JakubVeselý Petr86-78 3165
12.Kadlec MichalKrejčí Ladislav-5-74-8 1366
13.Bláha PetrPavlica Jan-1111-9-8 1367
14.Bláha RadekPrůša Vojtěch9-828 3177
15.Kadlec MichalVeselý Petr3117  3087
16.Bláha PetrKrejčí Ladislav99-8-883297
17.Bláha RadekPavlica Jan-78-871232107
18.Fencl JakubPrůša Vojtěch957  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Petr13Veselý Petr22
Bláha Radek22Krejčí Ladislav31
Čejka Vratislav10Pavlica Jan13
Kadlec Michal31Průša Vojtěch12
Fencl Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:Pivoňka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Demeter Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35512:560KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bayer Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
-10-56-12 1301
2.Vlasák Radek
Dohnal Jiří
 
 
Hofmann Martin ml.
Městka Petr
 
 
8-5-75-52302
3.Šnajdr AntonínHofmann Martin ml.13-11-77-82303
4.Dohnal JiříMěstka Petr-7-5-10  0304
5.Vlasák RadekVaník Jiří ml.-6-10610-72305
6.Bayer JiříNemazal Zdeněk-76-88103215
7.Dohnal JiříHofmann Martin ml.7-84-4-82316
8.Vlasák RadekMěstka Petr-69-5-10 1317
9.Bayer JiříVaník Jiří ml.444  3027
10.Šnajdr AntonínNemazal Zdeněk-668-1093237
11.Vlasák RadekHofmann Martin ml.98-69 3147
12.Bayer JiříMěstka Petr-6-7-10  0348
13.Šnajdr AntonínVaník Jiří ml.-6-7-9  0349
14.Dohnal JiříNemazal Zdeněk-54-4-6 13410
15.Bayer JiříHofmann Martin ml.10    10  
16.Šnajdr AntonínMěstka Petr         
17.Dohnal JiříVaník Jiří ml.         
18.Vlasák RadekNemazal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šnajdr Antonín12Hofmann Martin ml.21
Dohnal Jiří03Městka Petr30
Vlasák Radek12Vaník Jiří ml.21
Bayer Jiří21Nemazal Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32 TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srp Pavel
Hejč Antonín st.
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
     2301
2.Záruba David
Schmoranz Pavel
 
 
Verner David
Baláž Josef
 
 
     1302
3.Záruba DavidFencl Pavel     0303
4.Schmoranz PavelReichl Jaroslav ml.     0304
5.Hejč Antonín st.Verner David     3114
6.Srp PavelBaláž Josef     2315
7.Schmoranz PavelFencl Pavel     0316
8.Hejč Antonín st.Reichl Jaroslav ml.     3126
9.Srp PavelVerner David     1327
10.Záruba DavidBaláž Josef     2328
11.Hejč Antonín st.Fencl Pavel     3038
12.Srp PavelReichl Jaroslav ml.     0339
13.Záruba DavidVerner David     13310
14.Schmoranz PavelBaláž Josef     03  
15.Srp PavelFencl Pavel         
16.Záruba DavidReichl Jaroslav ml.         
17.Schmoranz PavelVerner David         
18.Hejč Antonín st.Baláž Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záruba David03Fencl Pavel21
Schmoranz Pavel02Reichl Jaroslav ml.21
Hejč Antonín st.30Verner David21
Srp Pavel03Baláž Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
     0301
2.Skružný Vratislav
Rovner Antonín
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
     3011
3.Lipiner PetrDržálek Jan     0312
4.Skružný VratislavGörner Darin     0313
5.Žielinský TomášGono Milan     1314
6.Rovner AntonínVukliševič Zdeněk st.     3124
7.Skružný VratislavDržálek Jan     3134
8.Žielinský TomášGörner Darin     3144
9.Rovner AntonínGono Milan     3154
10.Lipiner PetrVukliševič Zdeněk st.     0355
11.Žielinský TomášDržálek Jan     3265
12.Rovner AntonínGörner Darin     3275
13.Lipiner PetrGono Milan     0376
14.Skružný VratislavVukliševič Zdeněk st.     2377
15.Rovner AntonínDržálek Jan     1378
16.Lipiner PetrGörner Darin     0379
17.Skružný VratislavGono Milan     3289
18.Žielinský TomášVukliševič Zdeněk st.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipiner Petr04Držálek Jan22
Skružný Vratislav22Görner Darin22
Žielinský Tomáš31Gono Milan22
Rovner Antonín31Vukliševič Zdeněk st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35705:683TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
954  3010
2.Lazar Martin
Stareček Martin
 
 
Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
-5-12-6  0311
3.Lazar MartinUllman Miloslav-6-459-72312
4.Ferraj MiroslavCinibulk Miloš-962-773222
5.Stareček MartinBrhovský Václav7-8-97103232
6.Bareš Jaroslav ml.Líska Tomáš ml.9-10-910103242
7.Ferraj MiroslavUllman Miloslav95-6-8-92343
8.Stareček MartinCinibulk Miloš7-6-510-92344
9.Bareš Jaroslav ml.Brhovský Václav963  3054
10.Lazar MartinLíska Tomáš ml.8-98-5-42355
11.Stareček MartinUllman Miloslav-4-10-7  0356
12.Bareš Jaroslav ml.Cinibulk Miloš558  3066
13.Lazar MartinBrhovský Václav797  3076
14.Ferraj MiroslavLíska Tomáš ml.45-9-6-62377
15.Bareš Jaroslav ml.Ullman Miloslav-7-10-8  0378
16.Lazar MartinCinibulk Miloš-58611 3188
17.Ferraj MiroslavBrhovský Václav-611-8783298
18.Stareček MartinLíska Tomáš ml.-88-910832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Martin22Ullman Miloslav40
Ferraj Miroslav22Cinibulk Miloš13
Stareček Martin22Brhovský Václav04
Bareš Jaroslav ml.31Líska Tomáš ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33618:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
424  3010
2.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
-94-9-3 1311
3.Jelínek ŠimonPeterka Milan ml.-9210-4-42312
4.Dänner MichalSteif Richard-7-6-9  0313
5.Kotrba LuděkSkopec Pavel74-96 3123
6.Malý MichalStein Petr612  3033
7.Dänner MichalPeterka Milan ml.-5-12-7  0334
8.Kotrba LuděkSteif Richard6-6-10-7 1335
9.Malý MichalSkopec Pavel1096  3045
10.Jelínek ŠimonStein Petr510-9-793255
11.Kotrba LuděkPeterka Milan ml.-5-86-9 1356
12.Malý MichalSteif Richard9148  3066
13.Jelínek ŠimonSkopec Pavel18-9-89103276
14.Dänner MichalStein Petr4-479 3186
15.Malý MichalPeterka Milan ml.-7-6-4  0387
16.Jelínek ŠimonSteif Richard-4-4-6  0388
17.Dänner MichalSkopec Pavel97-9-6-52389
18.Kotrba LuděkStein Petr195  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Šimon22Peterka Milan ml.40
Dänner Michal13Steif Richard31
Kotrba Luděk22Skopec Pavel13
Malý Michal31Stein Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34547:546KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Jan
Bláha Radek
 
 
Dvořák Michal
Městka Petr
 
 
-96-87-52301
2.Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
437  3011
3.Pich JanHofmann Martin ml.7-1155 3121
4.Čejka VratislavMěstka Petr-9-8-6  0322
5.Bláha RadekVykouk Jaromír47-7-483232
6.Kadlec MichalDvořák Michal-104-95-72333
7.Čejka VratislavHofmann Martin ml.-7-6-9  0334
8.Bláha RadekMěstka Petr3-9-7-4 1335
9.Kadlec MichalVykouk Jaromír1032  3045
10.Pich JanDvořák Michal9-7-6-9 1346
11.Bláha RadekHofmann Martin ml.-78-11-8 1347
12.Kadlec MichalMěstka Petr9-13-8-2 1348
13.Pich JanVykouk Jaromír-79-5-8 1349
14.Čejka VratislavDvořák Michal5-8410 3159
15.Kadlec MichalHofmann Martin ml.96-12-10-323510
16.Pich JanMěstka Petr         
17.Čejka VratislavVykouk Jaromír         
18.Bláha RadekDvořák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pich Jan12Hofmann Martin ml.31
Čejka Vratislav12Městka Petr30
Bláha Radek12Vykouk Jaromír12
Kadlec Michal13Dvořák Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Pivoňka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Demeter Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33276:455KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Antonín
Dohnal Jiří
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
8-7-9683210
2.Vlasák Radek
 
 
Pavlica Jan
Průša Vojtěch
 
 
WO    0311
3.Šnajdr AntonínKrejčí Ladislav36-3-9-82312
4.Dohnal JiříVeselý Petr-2-5-7  0313
5.Vlasák RadekPrůša Vojtěch6-679 3123
6.Pavlica JanWO    0324
7.Dohnal JiříKrejčí Ladislav7-9-9-10 1325
8.Vlasák RadekVeselý Petr1410-3-5-62326
9.Průša VojtěchWO    0327
10.Šnajdr AntonínPavlica Jan-6-56-6 1328
11.Vlasák RadekKrejčí Ladislav-7-10-6  0329
12.Veselý PetrWO    03210
13.Šnajdr AntonínPrůša Vojtěch11-8   11  
14.Dohnal JiříPavlica Jan         
15.Krejčí Ladislav         
16.Šnajdr AntonínVeselý Petr         
17.Dohnal JiříPrůša Vojtěch         
18.Vlasák RadekPavlica Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šnajdr Antonín02Krejčí Ladislav30
Dohnal Jiří02Veselý Petr20
Vlasák Radek12Průša Vojtěch01
   Pavlica Jan10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
     3210
2.Bencs Ladislav
Srp Pavel
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
     3020
3.Bencs LadislavDržálek Jan     0321
4.Srp PavelGono Milan     0322
5.Hejč Antonín st.Görner Darin     0323
6.Vondráček FilipVukliševič Zdeněk st.     1324
7.Srp PavelDržálek Jan     1325
8.Hejč Antonín st.Gono Milan     3035
9.Vondráček FilipGörner Darin     2336
10.Bencs LadislavVukliševič Zdeněk st.     3046
11.Hejč Antonín st.Držálek Jan     1347
12.Vondráček FilipGono Milan     0348
13.Bencs LadislavGörner Darin     1349
14.Srp PavelVukliševič Zdeněk st.     13410
15.Vondráček FilipDržálek Jan         
16.Bencs LadislavGono Milan         
17.Srp PavelGörner Darin         
18.Hejč Antonín st.Vukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bencs Ladislav12Držálek Jan30
Srp Pavel03Gono Milan21
Hejč Antonín st.12Görner Darin30
Vondráček Filip03Vukliševič Zdeněk st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34 TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
     0301
2.Rovner Antonín
Skružný Vratislav
 
 
Verner David
Baláž Josef
 
 
     0302
3.Lipiner PetrFencl Pavel     1303
4.Skružný VratislavReichl Jaroslav ml.     1304
5.Žielinský TomášVerner David     0305
6.Rovner AntonínBaláž Josef     3215
7.Skružný VratislavFencl Pavel     0316
8.Žielinský TomášReichl Jaroslav ml.     0317
9.Rovner AntonínVerner David     3027
10.Lipiner PetrBaláž Josef     1328
11.Žielinský TomášFencl Pavel     0329
12.Rovner AntonínReichl Jaroslav ml.     3239
13.Lipiner PetrVerner David     13310
14.Skružný VratislavBaláž Josef         
15.Rovner AntonínFencl Pavel         
16.Lipiner PetrReichl Jaroslav ml.         
17.Skružný VratislavVerner David         
18.Žielinský TomášBaláž Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lipiner Petr03Fencl Pavel30
Skružný Vratislav02Reichl Jaroslav ml.21
Žielinský Tomáš03Verner David21
Rovner Antonín30Baláž Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:30631:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Martin
Gabriel Josef
 
 
Stein Petr
Skopec Pavel
 
 
-145-8-5 1301
2.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Steif Richard
Peterka Milan ml.
 
 
-9-59-9 1302
3.Lazar MartinPeterka Milan ml.-5-57-11 1303
4.Ferraj MiroslavSteif Richard-107-18-72304
5.Gabriel JosefSkopec Pavel-116-36-42305
6.Bareš Jaroslav ml.Stein Petr542  3015
7.Ferraj MiroslavPeterka Milan ml.-6-911-7 1316
8.Gabriel JosefSteif Richard8-6-45-32317
9.Bareš Jaroslav ml.Skopec Pavel7-565 3127
10.Lazar MartinStein Petr3117  3037
11.Gabriel JosefPeterka Milan ml.-10-3-4  0338
12.Bareš Jaroslav ml.Steif Richard9-6103 3148
13.Lazar MartinSkopec Pavel1268  3058
14.Ferraj MiroslavStein Petr356  3068
15.Bareš Jaroslav ml.Peterka Milan ml.999  3078
16.Lazar MartinSteif Richard-101075 3188
17.Ferraj MiroslavSkopec Pavel-129-5-7 1389
18.Gabriel JosefStein Petr866  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lazar Martin31Peterka Milan ml.31
Ferraj Miroslav13Steif Richard22
Gabriel Josef13Skopec Pavel22
Bareš Jaroslav ml.40Stein Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17474:432KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
8811  3010
2.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
811-58 3120
3.Jelínek ŠimonUllman Miloslav-68-8-8 1321
4.Kotrba LuděkCinibulk Miloš9-9-12653231
5.Dänner MichalLíska Tomáš ml.1199  3041
6.Malý MichalBrhovský Václav-7636 3151
7.Kotrba LuděkUllman Miloslav-55-4-5 1352
8.Dänner MichalCinibulk Miloš4613  3062
9.Malý MichalLíska Tomáš ml.867  3072
10.Jelínek ŠimonBrhovský Václav-8-57563282
11.Dänner MichalUllman Miloslav-4-2-10  0383
12.Malý MichalCinibulk Miloš7812  3093
13.Jelínek ŠimonLíska Tomáš ml.-26-98732103
14.Kotrba LuděkBrhovský Václav43   20  
15.Malý MichalUllman Miloslav         
16.Jelínek ŠimonCinibulk Miloš         
17.Kotrba LuděkLíska Tomáš ml.         
18.Dänner MichalBrhovský Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Šimon21Ullman Miloslav30
Kotrba Luděk11Cinibulk Miloš03
Dänner Michal21Líska Tomáš ml.03
Malý Michal30Brhovský Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Červenka Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Sklenička Jan ml.
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36636:624TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spurný Antonín ml.
Líska Tomáš ml.
 
 
Bláha Radek
Cimerman Ladislav
 
 
-8-79-5 1301
2.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Kadlec Michal
Čejka Vratislav
 
 
658  3011
3.Ullman MiloslavKadlec Michal338  3021
4.Spurný Antonín ml.Bláha Radek-877-763231
5.Líska Tomáš ml.Čejka Vratislav-6-7-5  0332
6.Cinibulk MilošCimerman Ladislav89-75 3142
7.Spurný Antonín ml.Kadlec Michal10-10-77-52343
8.Líska Tomáš ml.Bláha Radek-95-59-92344
9.Cinibulk MilošČejka Vratislav-6-13-13  0345
10.Ullman MiloslavCimerman Ladislav755  3055
11.Líska Tomáš ml.Kadlec Michal-8-789-102356
12.Cinibulk MilošBláha Radek-6-9-9  0357
13.Ullman MiloslavČejka Vratislav-7762 3167
14.Spurný Antonín ml.Cimerman Ladislav-7-6-6  0368
15.Cinibulk MilošKadlec Michal-74-4593278
16.Ullman MiloslavBláha Radek674  3088
17.Spurný Antonín ml.Čejka Vratislav10-8-7-6 1389
18.Líska Tomáš ml.Cimerman Ladislav8-8-9-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ullman Miloslav40Kadlec Michal22
Spurný Antonín ml.13Bláha Radek22
Líska Tomáš ml.04Čejka Vratislav31
Cinibulk Miloš22Cimerman Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Peterka Milan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
     3010
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Vítů Václav
 
 
WO    3020
3.Peterka Milan ml.Vlasák Radek     3030
4.Skopec PavelFrič Lukáš     3240
5.Stein PetrWO    3050
6.Steif RichardVítů Václav     3060
7.Skopec PavelVlasák Radek     2361
8.Stein PetrFrič Lukáš     3071
9.Steif RichardWO    3081
10.Peterka Milan ml.Vítů Václav     3191
11.Stein PetrVlasák Radek     0392
12.Steif RichardFrič Lukáš     30102
13.Peterka Milan ml.         
14.Skopec PavelVítů Václav         
15.Steif RichardVlasák Radek         
16.Peterka Milan ml.Frič Lukáš         
17.Skopec Pavel         
18.Stein PetrVítů Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Peterka Milan ml.20Vlasák Radek21
Skopec Pavel11Frič Lukáš03
Stein Petr11Vítů Václav02
Steif Richard20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Navarová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31441:494TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berky Josef
Štěpánek Jiří
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Gabriel Josef
 
 
-98-10-7 1301
2.Soukup Karel
Kadlec Daniel
 
 
Ferraj Miroslav
Lazar Martin
 
 
8-7-8-10 1302
3.Štěpánek JiříFerraj Miroslav-8-9-9  0303
4.Berky JosefLazar Martin-8-6-14  0304
5.Kadlec DanielBareš Jaroslav ml.-89-12-5 1305
6.Soukup KarelGabriel Josef789  3015
7.Berky JosefFerraj Miroslav-3-7-6  0316
8.Kadlec DanielLazar Martin8-8-9-8 1317
9.Soukup KarelBareš Jaroslav ml.-47-87-92318
10.Štěpánek JiříGabriel Josef797  3028
11.Kadlec DanielFerraj Miroslav-8-1312-5 1329
12.Soukup KarelLazar Martin-87126 3139
13.Štěpánek JiříBareš Jaroslav ml.-9-116-2 13310
14.Berky JosefGabriel Josef-7-58-10 13  
15.Soukup KarelFerraj Miroslav         
16.Štěpánek JiříLazar Martin         
17.Berky JosefBareš Jaroslav ml.         
18.Kadlec DanielGabriel Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpánek Jiří12Ferraj Miroslav30
Berky Josef02Lazar Martin21
Kadlec Daniel03Bareš Jaroslav ml.30
Soukup Karel21Gabriel Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27583:586SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Radek
Stehlík Petr
 
 
Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
119-6-8-52301
2.Černý Tomáš
Štika Jiří st.
 
 
Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
-9-3-3  0302
3.Černý TomášMalý Michal-3-5-8  0303
4.Chalupa RadekDänner Michal-56-2-7 1304
5.Štika Jiří st.Jelínek Šimon598  3014
6.Stehlík PetrKotrba Luděk-95116 3124
7.Chalupa RadekMalý Michal-6-769-82325
8.Štika Jiří st.Dänner Michal789  3035
9.Stehlík PetrJelínek Šimon1096  3045
10.Černý TomášKotrba Luděk-7116-3-92346
11.Štika Jiří st.Malý Michal8-597 3156
12.Stehlík PetrDänner Michal7-978 3166
13.Černý TomášJelínek Šimon77-38 3176
14.Chalupa RadekKotrba Luděk-658-863286
15.Stehlík PetrMalý Michal-697-7123296
16.Černý TomášDänner Michal6-7116 31106
17.Chalupa RadekJelínek Šimon         
18.Štika Jiří st.Kotrba Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Tomáš22Malý Michal22
Chalupa Radek12Dänner Michal13
Štika Jiří st.30Jelínek Šimon03
Stehlík Petr40Kotrba Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Vítová Drahomíra
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37 SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
     3110
2.Pavlica Jan
Fürst Jan
 
 
Bencs Ladislav
Voda Milan
 
 
     0311
3.Průša VojtěchHejč Antonín st.     0312
4.Pavlica JanVondráček Filip     0313
5.Veselý PetrBencs Ladislav     3223
6.Krejčí LadislavVoda Milan     3033
7.Pavlica JanHejč Antonín st.     0334
8.Veselý PetrVondráček Filip     3044
9.Krejčí LadislavBencs Ladislav     3154
10.Průša VojtěchVoda Milan     2355
11.Veselý PetrHejč Antonín st.     0356
12.Krejčí LadislavVondráček Filip     1357
13.Průša VojtěchBencs Ladislav     1358
14.Fürst JanVoda Milan     2359
15.Krejčí LadislavHejč Antonín st.     3169
16.Průša VojtěchVondráček Filip     3279
17.Fürst JanBencs Ladislav     13710
18.Veselý PetrVoda Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Vojtěch13Hejč Antonín st.31
Pavlica Jan02Vondráček Filip22
Veselý Petr21Bencs Ladislav22
Krejčí Ladislav31Voda Milan21
Fürst Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Městka Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Hofmann Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Vykouk Jaromír
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Vaník Jiří ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36654:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
-8797 3110
2.Městka Petr
Vaník Jiří ml.
 
 
Rovner Antonín
Skružný Vratislav
 
 
53-5-4-82311
3.Hofmann Martin ml.Rovner Antonín-29-99-72312
4.Vaník Jiří ml.Skružný Vratislav1079  3022
5.Vykouk JaromírŽielinský Tomáš61-8-7-102323
6.Městka PetrLipiner Petr9-11-2873233
7.Vaník Jiří ml.Rovner Antonín-68-4-9 1334
8.Vykouk JaromírSkružný Vratislav4-12-6-5 1335
9.Městka PetrŽielinský Tomáš-31-4-10 1336
10.Hofmann Martin ml.Lipiner Petr5912  3046
11.Vykouk JaromírRovner Antonín-4-10-8  0347
12.Městka PetrSkružný Vratislav89-8-353257
13.Hofmann Martin ml.Žielinský Tomáš-8658 3167
14.Vaník Jiří ml.Lipiner Petr6-1058 3177
15.Městka PetrRovner Antonín-8-8-7  0378
16.Hofmann Martin ml.Skružný Vratislav-410-6953288
17.Vaník Jiří ml.Žielinský Tomáš-9-8-10  0389
18.Vykouk JaromírLipiner Petr10107  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.31Rovner Antonín40
Vaník Jiří ml.22Skružný Vratislav13
Vykouk Jaromír13Žielinský Tomáš31
Městka Petr22Lipiner Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Kozel Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Spurný Antonín ml.
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8385:286TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
267  3010
2.Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
Vítů Václav
Fajfr Josef
 
 
-5597 3120
3.Cinibulk MilošVlasák Radek811-88 3130
4.Líska Tomáš ml.Frič Lukáš59-55 3140
5.Brhovský VáclavFajfr Josef10-988 3150
6.Ullman MiloslavVítů Václav164  3060
7.Líska Tomáš ml.Vlasák Radek-358-773270
8.Brhovský VáclavFrič Lukáš7-958 3180
9.Ullman MiloslavFajfr Josef575  3090
10.Cinibulk MilošVítů Václav9-694 31100
11.Brhovský VáclavVlasák Radek         
12.Ullman MiloslavFrič Lukáš         
13.Cinibulk MilošFajfr Josef         
14.Líska Tomáš ml.Vítů Václav         
15.Ullman MiloslavVlasák Radek         
16.Cinibulk MilošFrič Lukáš         
17.Líska Tomáš ml.Fajfr Josef         
18.Brhovský VáclavVítů Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cinibulk Miloš20Vlasák Radek02
Líska Tomáš ml.20Frič Lukáš02
Brhovský Václav20Fajfr Josef02
Ullman Miloslav20Vítů Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Lehký Milan
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Fencl Jakub
Bláha Petr
 
 
     3010
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Bláha Radek
Čejka Vratislav
 
 
     3120
3.Peterka Milan ml.Bláha Radek     3030
4.Skopec PavelČejka Vratislav     2331
5.Stein PetrFencl Jakub     3141
6.Steif RichardBláha Petr     3051
7.Skopec PavelBláha Radek     3161
8.Stein PetrČejka Vratislav     0362
9.Steif RichardFencl Jakub     3172
10.Peterka Milan ml.Bláha Petr     3182
11.Stein PetrBláha Radek     0383
12.Steif RichardČejka Vratislav     3093
13.Peterka Milan ml.Fencl Jakub     30103
14.Skopec PavelBláha Petr         
15.Steif RichardBláha Radek         
16.Peterka Milan ml.Čejka Vratislav         
17.Skopec PavelFencl Jakub         
18.Stein PetrBláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peterka Milan ml.30Bláha Radek12
Skopec Pavel11Čejka Vratislav21
Stein Petr12Fencl Jakub03
Steif Richard30Bláha Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38622:665KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Sander Miroslav
 
 
Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
-7-5-8  0301
2.Štěpánek Jiří
Kadlec Daniel
 
 
Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
-10788 3111
3.Kadlec DanielMalý Michal-4-9-10  0312
4.Sander MiroslavDänner Michal-8-386113222
5.Štěpánek JiříJelínek Šimon9107  3032
6.Soukup KarelKotrba Luděk78-8-9-52333
7.Sander MiroslavMalý Michal-8-3-5  0334
8.Štěpánek JiříDänner Michal-8-108-8 1335
9.Soukup KarelJelínek Šimon10710  3045
10.Kadlec DanielKotrba Luděk-7-7-11  0346
11.Štěpánek JiříMalý Michal-7-14-6  0347
12.Soukup KarelDänner Michal17-879 3157
13.Kadlec DanielJelínek Šimon3-78-793267
14.Sander MiroslavKotrba Luděk-6-89-8 1368
15.Soukup KarelMalý Michal34-99 3178
16.Kadlec DanielDänner Michal-899-5-72379
17.Sander MiroslavJelínek Šimon-5538 3189
18.Štěpánek JiříKotrba Luděk-10-4-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Daniel13Malý Michal31
Sander Miroslav22Dänner Michal22
Štěpánek Jiří13Jelínek Šimon04
Soukup Karel31Kotrba Luděk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:Štěpánek Ivan