Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karez Jindřich
Nosek Jaroslav
 
 
Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
     3210
2.Kafka Milan
Knieradl Josef
 
 
Vondráček Filip
Voda Milan
 
 
     3020
3.Kafka MilanVondráček Filip     1321
4.Nosek JaroslavVoda Milan     0322
5.Knieradl JosefSchmoranz Pavel     3132
6.Karez JindřichZáruba David     0333
7.Nosek JaroslavVondráček Filip     1334
8.Knieradl JosefVoda Milan     0335
9.Karez JindřichSchmoranz Pavel     1336
10.Kafka MilanZáruba David     3246
11.Knieradl JosefVondráček Filip     3156
12.Karez JindřichVoda Milan     0357
13.Kafka MilanSchmoranz Pavel     2358
14.Nosek JaroslavZáruba David     2359
15.Karez JindřichVondráček Filip     13510
16.Kafka MilanVoda Milan     03511
17.Nosek JaroslavSchmoranz Pavel     30611
18.Knieradl JosefZáruba David     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kafka Milan13Vondráček Filip31
Nosek Jaroslav13Voda Milan40
Knieradl Josef31Schmoranz Pavel22
Karez Jindřich04Záruba David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:17651:512KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
Brožová Alena
Glajc Martin
 
 
412-12-993210
2.Hadbávny Jan
Lhotský Milan
 
 
Bláha Radek
Rytich Milan
 
 
-778-1093220
3.Hadbávny JanBláha Radek587  3030
4.Lhotský MilanGlajc Martin-10-10-9  0331
5.Kalánek JosefBrožová Alena498  3041
6.Soutner Václav st.Rytich Milan238  3051
7.Lhotský MilanBláha Radek-8-8-8  0352
8.Kalánek JosefGlajc Martin88-69 3162
9.Soutner Václav st.Brožová Alena6413  3072
10.Hadbávny JanRytich Milan6511  3082
11.Kalánek JosefBláha Radek-6-6-8  0383
12.Soutner Václav st.Glajc Martin779  3093
13.Hadbávny JanBrožová Alena889  30103
14.Lhotský MilanRytich Milan768  30113
15.Soutner Václav st.Bláha Radek376  30123
16.Hadbávny JanGlajc Martin26-910 31133
17.Lhotský MilanBrožová Alena7-1097 31143
18.Kalánek JosefRytich Milan-10747 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadbávny Jan40Bláha Radek22
Lhotský Milan22Glajc Martin13
Kalánek Josef31Brožová Alena04
Soutner Václav st.40Rytich Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34634:603KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lakatoš Roman
Káninský Jaroslav
 
 
Dosedělová Michaela
Kočvara Michal
 
 
-7-12-8  0301
2.Uhlík Jiří
Bartko Ondřej
 
 
Pašek Lukáš
Krejčí Ladislav
 
 
8-888 3111
3.Lakatoš RomanDosedělová Michaela6-12-21-92312
4.Káninský JaroslavKočvara Michal844  3022
5.Bartko OndřejPašek Lukáš-10-9-12  0323
6.Uhlík JiříKrejčí Ladislav-15-4-5  0324
7.Káninský JaroslavDosedělová Michaela-7-8-5  0325
8.Bartko OndřejKočvara Michal687  3035
9.Uhlík JiříPašek Lukáš668  3045
10.Lakatoš RomanKrejčí Ladislav7-14-511-92346
11.Bartko OndřejDosedělová Michaela-956-9-102347
12.Uhlík JiříKočvara Michal-41048 3157
13.Lakatoš RomanPašek Lukáš862  3067
14.Káninský JaroslavKrejčí Ladislav-7-3-9  0368
15.Uhlík JiříDosedělová Michaela-9-6-8  0369
16.Lakatoš RomanKočvara Michal-10-612273279
17.Káninský JaroslavPašek Lukáš65-7-9-923710
18.Bartko OndřejKrejčí Ladislav676  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lakatoš Roman22Dosedělová Michaela40
Káninský Jaroslav13Kočvara Michal04
Bartko Ondřej22Pašek Lukáš22
Uhlík Jiří22Krejčí Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Pejša Otto ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Čaja Stanislav
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Šmidílek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Otto ml.
Plečinda Jiří
 
 
Sirotek Václav
Smejkal Vít
 
 
-39-8-6 1301
2.Leska Vojtěch
Čaja Stanislav
 
 
Čtvrtečka Petr
Váňa Hynek
 
 
-5-88-8 1302
3.Čaja StanislavSirotek Václav-7-810-7 1303
4.Šmidílek PavelSmejkal Vít-6-27-4 1304
5.Leska VojtěchVáňa Hynek-98-7-11 1305
6.Pejša Otto ml.Čtvrtečka Petr6113  3015
7.Šmidílek PavelSirotek Václav-3-5-5  0316
8.Leska VojtěchSmejkal Vít367  3026
9.Pejša Otto ml.Váňa Hynek-7-9-13  0327
10.Čaja StanislavČtvrtečka Petr-8-6-7  0328
11.Leska VojtěchSirotek Václav9510  3038
12.Pejša Otto ml.Smejkal Vít-7-77653248
13.Čaja StanislavVáňa Hynek-5-7-6  0349
14.Plečinda JiříČtvrtečka Petr-991010 3159
15.Pejša Otto ml.Sirotek Václav-3997 3169
16.Čaja StanislavSmejkal Vít-10-8-8  03610
17.Plečinda JiříVáňa Hynek     30710
18.Leska VojtěchČtvrtečka Petr     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čaja Stanislav04Sirotek Václav22
Šmidílek Pavel02Smejkal Vít22
Leska Vojtěch31Váňa Hynek31
Pejša Otto ml.31Čtvrtečka Petr13
Plečinda Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:Hlaváč Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:Voříšek Jan
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Hykyš Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Kraus Václav
 
 
Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Cipro Petr
Kroc Tomáš
 
 
     3111
3.Jícha MilanDrahota David     2312
4.Hlaváč VítKučera Lubomír     1313
5.Kraus VáclavCipro Petr     3123
6.Větrovský MilanKroc Tomáš     3133
7.Hlaváč VítDrahota David     3243
8.Kraus VáclavKučera Lubomír     0344
9.Větrovský MilanCipro Petr     3054
10.Jícha MilanKroc Tomáš     3064
11.Kraus VáclavDrahota David     1365
12.Větrovský MilanKučera Lubomír     3075
13.Jícha MilanCipro Petr     3085
14.Hlaváč VítKroc Tomáš     1386
15.Větrovský MilanDrahota David     3196
16.Jícha MilanKučera Lubomír     32106
17.Hlaváč VítCipro Petr     32116
18.Kraus VáclavKroc Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan31Drahota David22
Hlaváč Vít22Kučera Lubomír22
Kraus Václav22Cipro Petr04
Větrovský Milan40Kroc Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35696:697Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Vaník Jiří ml.
Zvolánek Pavel
 
 
9-11109 3110
2.Röber Jakub
Vondráček Josef
 
 
Hofmann Martin st.
Nemazal Zdeněk
 
 
-98913 3120
3.Röber JakubHofmann Martin st.7-58-893230
4.Vondráček JosefVaník Jiří ml.9-9-7-9 1331
5.Pech Martin st.Nemazal Zdeněk-6-4-8  0332
6.Hylský ZdeněkZvolánek Pavel576  3042
7.Vondráček JosefHofmann Martin st.-5-10-4  0343
8.Pech Martin st.Vaník Jiří ml.-5-108-4 1344
9.Hylský ZdeněkNemazal Zdeněk7-1098 3154
10.Röber JakubZvolánek Pavel-89210 3164
11.Pech Martin st.Hofmann Martin st.-9-108-10 1365
12.Hylský ZdeněkVaník Jiří ml.89-7-093275
13.Röber JakubNemazal Zdeněk-6-1274-132376
14.Vondráček JosefZvolánek Pavel-9-7-9  0377
15.Hylský ZdeněkHofmann Martin st.845  3087
16.Röber JakubVaník Jiří ml.-1177-1673297
17.Vondráček JosefNemazal Zdeněk-9699 31107
18.Pech Martin st.Zvolánek Pavel-69-1010-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub31Hofmann Martin st.22
Vondráček Josef13Vaník Jiří ml.22
Pech Martin st.04Nemazal Zdeněk22
Hylský Zdeněk40Zvolánek Pavel22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS